Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  50  51  52  53  54    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
26 stycznia 2014, 09:41 [cytuj]
Heurelho Gomes is close to joining old club PSV Eindhoven -SR

https://www.facebook.com/COYSNews/posts/572947709465517?stream_ref=1
Heurelho Gomes is close to joining old club PSV Eindhoven -SR https://www.facebook.com/COYSNews/posts/572947709465517?stream_ref=1
26 stycznia 2014, 12:48 [cytuj]
smackey powiedział/a:
Heurelho Gomes is close to joining old club PSV Eindhoven -SR

https://www.facebook.com/COYSNews/posts/572947709465517?stream_ref=1


Miał sezon konia. Nie wiem czemu nikt mu później nie dał szansy? Sympatyczny koleś ale chyba miał wszystko w dupie.
Miał sezon konia. Nie wiem czemu nikt mu później nie dał szansy? Sympatyczny koleś ale chyba miał wszystko w dupie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 stycznia 2014, 13:01 [cytuj]
Ibrahim Afellay pewnie do nas dołączy. Nie rozumiem tego transferu. Mamy Eriksena i Holtbiego to po grzyb nam koleś, który w Bacie a nawet w S04 się nie sprawdził?
Ibrahim Afellay pewnie do nas dołączy. Nie rozumiem tego transferu. Mamy Eriksena i Holtbiego to po grzyb nam koleś, który w Bacie a nawet w S04 się nie sprawdził?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 stycznia 2014, 13:21 [cytuj]
Skąd masz to info trzaskal? Piewszy raz o tym słyszę...
Skąd masz to info trzaskal? Piewszy raz o tym słyszę
26 stycznia 2014, 13:40 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Szczerze to mysle ze zadnych zmian w tym oknie nie bedzie, dogramy ten sezon takim skladem. Jezeli Tim bedzie w top 4 to dostanie w lato kase na 2 zawodników albo bedzie musial kombinowac ze sprzedawaniem, a jak nie to przyjdzie jakis doswiadczony trener i dostanie to co bedzie chcial


Ja liczę na pozbycie się Gylfiego póki jest jeszcze żywotny, będę bardzo zawiedziony jak u nas zostanie i Tim będzie dawał mu szanse do gry.
Ja liczę na pozbycie się Gylfiego póki jest jeszcze żywotny, będę bardzo zawiedziony jak u nas zostanie i Tim będzie dawał mu szanse do gry
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
26 stycznia 2014, 13:45 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Skąd masz to info trzaskal? Piewszy raz o tym słyszę


8:38 ANGLIA/HISZPANIA Ibrahim Afellay tafi do Tottenhamu? Holenderski skrzydłowy Barcelony, może zostać wypożyczony - informuje Metro.

+ dorzucam:

9:01 ANGLIA Według Daily Mirror jeszcze przed końcem okienka dwóch zawodników może opuścić Tottenham. Lewis Holty miałby trafić do holenderskiego PSV, a Nacer Chadli do Evertonu. Obaj zawodnicy mieliby zostać wypożyczeni do końca sezonu.


Źródło: PRZEGLĄD SPORTOWY
8:38 ANGLIA/HISZPANIA Ibrahim Afellay tafi do Tottenhamu? Holenderski skrzydłowy Barcelony, może zostać wypożyczony - informuje Metro. + dorzucam: 9:01 ANGLIA Według Daily Mirror jeszcze przed końcem okienka dwóch zawodników może opuścić Tottenham. Lewis Holty miałby trafić do holenderskiego PSV, a Nacer Chadli do Evertonu. Obaj zawodnicy mieliby zostać wypożyczeni do końca sezonu. Źródło: PRZEGLĄD SPORTOWY
26 stycznia 2014, 14:35 [cytuj]
Narzeczona Lewisa, opublikowała wczoraj/dziś na Instagramie swoje zdjęcie z Londynu, z podpisem "w końcu się przeprowadziłam". Nie sądzę, aby Holtby wybierał się gdziekolwiek za granicę ;P
Narzeczona Lewisa, opublikowała wczoraj/dziś na Instagramie swoje zdjęcie z Londynu, z podpisem "w końcu się przeprowadziłam". Nie sądzę, aby Holtby wybierał się gdziekolwiek za granicę ;P
Can't Smile Without You!!!
26 stycznia 2014, 16:27 [cytuj]
Dla mnie Szadli z Gylfim mogą się przenieść, nie wyobrażam sobie aby któryś z nich nagle zaczął grać na poziom Tottenhamu.
Dla mnie Szadli z Gylfim mogą się przenieść, nie wyobrażam sobie aby któryś z nich nagle zaczął grać na poziom Tottenhamu
26 stycznia 2014, 17:02 [cytuj]
chadli > sigi
i wolałbym aby prędzej się pozbyć tego drugiego
chadli > sigi i wolałbym aby prędzej się pozbyć tego drugiego
26 stycznia 2014, 17:30 [cytuj]
ja osobiscie wole Sigiego, ma chociaz strzal z dystansu dobry a jedynym plusem Chadliego jest chyba tylko to, że jest Belgiem.
ja osobiscie wole Sigiego, ma chociaz strzal z dystansu dobry a jedynym plusem Chadliego jest chyba tylko to, że jest Belgiem
26 stycznia 2014, 17:54 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
ja osobiscie wole Sigiego, ma chociaz strzal z dystansu dobry a jedynym plusem Chadliego jest chyba tylko to, że jest Belgiem


Strzał z dystansu u Gylfiego? 5 metrów nad bramką najczęściej albo w innego zawodnika. Jedyne co robi to po prostu jest. Stoi sobie na boisku, czasem piłkę przetrzyma i koniec jego zadań.
Strzał z dystansu u Gylfiego? 5 metrów nad bramką najczęściej albo w innego zawodnika. Jedyne co robi to po prostu jest. Stoi sobie na boisku, czasem piłkę przetrzyma i koniec jego zadań
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
26 stycznia 2014, 18:52 [cytuj]
LLORIS HINTS AT SPURS EXIT IF WE FAIL TO ACHIEVE TOP 4

Tottenham goalkeeper Hugo Lloris has hinted that he may be tempted to leave the club should they fail to qualify for next season’s Champions League.

The French international told French TV that he has not thought about the prospect of the club not getting Champions League football and that in such an eventuality he would have to assess his future at the end of the season.

Tottenham are currently in fifth position in the Premier League table, with only goal difference separating them from fourth placed Liverpool.

“The objective is to reach the Champions League. After that, it’s to close the gap on the biggest teams in the league,” Lloris told TV1’s football show Telefoot.

“Without Champions League football? I’ve not thought about it. I must weigh things up at the end of the season.”
LLORIS HINTS AT SPURS EXIT IF WE FAIL TO ACHIEVE TOP 4 Tottenham goalkeeper Hugo Lloris has hinted that he may be tempted to leave the club should they fail to qualify for next season’s Champions League. The French international told French TV that he has not thought about the prospect of the club not getting Champions League football and that in such an eventuality he would have to assess his future at the end of the season. Tottenham are currently in fifth position in the Premier League table, with only goal difference separating them from fourth placed Liverpool. “The objective is to reach the Champions League. After that, it’s to close the gap on the biggest teams in the league,” Lloris told TV1’s football show Telefoot. “Without Champions League football? I’ve not thought about it. I must weigh things up at the end of the season.”
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 stycznia 2014, 20:20 [cytuj]
Czyli wychodzi na to że nie gramy tylko o CL ale też o skład bo pewnie nie tylko Llorisowi odechce się grania w pucharze pocieszenia. Ta wiadomość dla mnie to jak nóż w serce.
Czyli wychodzi na to że nie gramy tylko o CL ale też o skład bo pewnie nie tylko Llorisowi odechce się grania w pucharze pocieszenia. Ta wiadomość dla mnie to jak nóż w serce
26 stycznia 2014, 20:39 [cytuj]
Jak już pisałem w innym temacie, dając link do wypowiedzi Llorisa, wcale mu się nie dziwię...
Czego możemy oczekiwać?
Nasz klub, nie od "wczoraj", jest w pewnych kwestiach śmieszny i mało wiarygodny. Obiecywane złote góry, STABILIZACJA, walka o mistrzostwo, liga mistrzów każdego sezonu etc. Jak się kończy... każdy wie.
Lloris to jedno, ale zobaczymy co zrobią inni zawodnicy.
Brak zagwarantowanej LM, na przyszły sezon, może oznaczać kolejną budowę "od podstaw"...
Jak już pisałem w innym temacie, dając link do wypowiedzi Llorisa, wcale mu się nie dziwię... Czego możemy oczekiwać? Nasz klub, nie od "wczoraj", jest w pewnych kwestiach śmieszny i mało wiarygodny. Obiecywane złote góry, STABILIZACJA, walka o mistrzostwo, liga mistrzów każdego sezonu etc. Jak się kończy... każdy wie. Lloris to jedno, ale zobaczymy co zrobią inni zawodnicy. Brak zagwarantowanej LM, na przyszły sezon, może oznaczać kolejną budowę "od podstaw"
Can't Smile Without You!!!
26 stycznia 2014, 21:10 [cytuj]
No już nie róbmy z Llorisa takiej gwiazdy, która się zadowoli wyłącznie CL. Niech się lepiej zepnie i to 4 miejsce wywalczy- wszystkich tuczi winisz tylko nie zawodników.
No już nie róbmy z Llorisa takiej gwiazdy, która się zadowoli wyłącznie CL. Niech się lepiej zepnie i to 4 miejsce wywalczy- wszystkich tuczi winisz tylko nie zawodników
26 stycznia 2014, 21:33 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
No już nie róbmy z Llorisa takiej gwiazdy, która się zadowoli wyłącznie CL. Niech się lepiej zepnie i to 4 miejsce wywalczy- wszystkich tuczi winisz tylko nie zawodników


Lloris jest zawodnikiem właśnie na regularną grę w CL, tak samo jak Verts, Sandro, Dembele, Eriksen, Lamela, czy nawet Soldado. Oni niczego, nikomu udowadniać w Tottenhamie nie muszą. To jest grupa zawodników, która powinna walczyć o mistrzostwo. To, że prowadzeni byli/są bardzo mizernie, to do końca nie jest ich wina. A, że niezadowolonych zawodników nie da się utrzymać, to już wiemy z lat poprzednich...
Lloris jest zawodnikiem właśnie na regularną grę w CL, tak samo jak Verts, Sandro, Dembele, Eriksen, Lamela, czy nawet Soldado. Oni niczego, nikomu udowadniać w Tottenhamie nie muszą. To jest grupa zawodników, która powinna walczyć o mistrzostwo. To, że prowadzeni byli/są bardzo mizernie, to do końca nie jest ich wina. A, że niezadowolonych zawodników nie da się utrzymać, to już wiemy z lat poprzednich
Can't Smile Without You!!!
26 stycznia 2014, 21:43 [cytuj]
Diego powiedział/a:
8:38 ANGLIA/HISZPANIA Ibrahim Afellay tafi do Tottenhamu? Holenderski skrzydłowy Barcelony, może zostać wypożyczony - informuje Metro.

+ dorzucam:

9:01 ANGLIA Według Daily Mirror jeszcze przed końcem okienka dwóch zawodników może opuścić Tottenham. Lewis Holty miałby trafić do holenderskiego PSV, a Nacer Chadli do Evertonu. Obaj zawodnicy mieliby zostać wypożyczeni do końca sezonu.



najbardziej szkoda Chadliego
najbardziej szkoda Chadliego
26 stycznia 2014, 21:50 [cytuj]
A Chadli do Evertonu to w związku z kontuzją Oviedo? A jak sie okaże że to bedzie wzmocnienie bezpośredniego rywala o LM? :X nie ogarniam tej taktyki transferowej. Póki co jeszcze nic nie zapadło w tej sprawie ale jeśli to ktoś powinien sie zastanowić czy naprawdę się nadaje na swoją funkcje w tym klubie
A Chadli do Evertonu to w związku z kontuzją Oviedo? A jak sie okaże że to bedzie wzmocnienie bezpośredniego rywala o LM? :X nie ogarniam tej taktyki transferowej. Póki co jeszcze nic nie zapadło w tej sprawie ale jeśli to ktoś powinien sie zastanowić czy naprawdę się nadaje na swoją funkcje w tym klubie
26 stycznia 2014, 21:51 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
No już nie róbmy z Llorisa takiej gwiazdy, która się zadowoli wyłącznie CL. Niech się lepiej zepnie i to 4 miejsce wywalczy- wszystkich tuczi winisz tylko nie zawodników


to podaj jednego lepszego bramkarza co może przyjśc za niego


na cholere na Afelay i to na wypożyczenie:blee:
to podaj jednego lepszego bramkarza co może przyjśc za niego na cholere na Afelay i to na wypożyczenie:blee:
26 stycznia 2014, 22:14 [cytuj]
Jeżeli Lloris myśli o odejściu to pewnie Monaco, PSG.
Ostatnio słyszałem opinie Stefana Białasa o tym że każdy francuz marzy teraz o grze dla Paryża.

Swoją drogą to koleś ma jeszcze 3,5 roczny kontrakt(chyba?)
Jeżeli Lloris myśli o odejściu to pewnie Monaco, PSG. Ostatnio słyszałem opinie Stefana Białasa o tym że każdy francuz marzy teraz o grze dla Paryża. Swoją drogą to koleś ma jeszcze 3,5 roczny kontrakt(chyba?)
|<  <<  <  50  51  52  53  54    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się