Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  51  52  53  54  55    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
26 stycznia 2014, 22:52 [cytuj]
Denninstoun powiedział/a:
Jeżeli Lloris myśli o odejściu to pewnie Monaco, PSG.
Ostatnio słyszałem opinie Stefana Białasa o tym że każdy francuz marzy teraz o grze dla Paryża.

Swoją drogą to koleś ma jeszcze 3,5 roczny kontrakt(chyba?)


kontrakt jakos nie przeszkadzał w sprzedaniu Bale, Modricia i wielu innych ;)
kontrakt jakos nie przeszkadzał w sprzedaniu Bale, Modricia i wielu innych ;)
26 stycznia 2014, 23:22 [cytuj]
Po co Guarin? Czemu takie duże pieniądze chcą za Berardiego, który nic nie osiągnął na razie, piłkarzy jednego sezonu było już wielu. Gomes do Psv odchodzi podobno, kto trzecim bramkarzem, a niedługo drugim bo Brad długo nie pogra.
Po co Guarin? Czemu takie duże pieniądze chcą za Berardiego, który nic nie osiągnął na razie, piłkarzy jednego sezonu było już wielu. Gomes do Psv odchodzi podobno, kto trzecim bramkarzem, a niedługo drugim bo Brad długo nie pogra
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
26 stycznia 2014, 23:54 [cytuj]
Przecież Modrić chciał odejść wcześniej do Chelsea ale zgody nie dostał.
Pewnie gdyby pojawiła się jakaś niesamowita oferta za Llorisa to Levy by jej nie odrzucił.

Pamiętam że słyszałem kiedyś taką wypowiedź Simeone.

Piłkarze podpisują długie kontrakty zarabiają gigantyczne pieniądze i są pracownikami klubu.
Mają trenować i robić to co każe im przełożony.
Każdy ma utrzymywać jak najwyższą formę. Jeżeli ktoś nie gra to nie może odstawiać żadnych fochów. Ma trenować i czekać na tą chwilę kiedy klub będzie go potrzebował. Może się okazać że w sezonie nie zagra minuty a mimo to ma się prowadzić jak najlepiej i być gotowym do gry .Za to dostaje pieniądze.

Mniej więcej coś takiego.
Przecież Modrić chciał odejść wcześniej do Chelsea ale zgody nie dostał. Pewnie gdyby pojawiła się jakaś niesamowita oferta za Llorisa to Levy by jej nie odrzucił. Pamiętam że słyszałem kiedyś taką wypowiedź Simeone. Piłkarze podpisują długie kontrakty zarabiają gigantyczne pieniądze i są pracownikami klubu. Mają trenować i robić to co każe im przełożony. Każdy ma utrzymywać jak najwyższą formę. Jeżeli ktoś nie gra to nie może odstawiać żadnych fochów. Ma trenować i czekać na tą chwilę kiedy klub będzie go potrzebował. Może się okazać że w sezonie nie zagra minuty a mimo to ma się prowadzić jak najlepiej i być gotowym do gry .Za to dostaje pieniądze. Mniej więcej coś takiego
27 stycznia 2014, 00:10 [cytuj]
Denninstoun powiedział/a:
Przecież Modrić chciał odejść wcześniej do Chelsea ale zgody nie dostał.
Pewnie gdyby pojawiła się jakaś niesamowita oferta za Llorisa to Levy by jej nie odrzucił.

Pamiętam że słyszałem kiedyś taką wypowiedź Simeone.

Piłkarze podpisują długie kontrakty zarabiają gigantyczne pieniądze i są pracownikami klubu.
Mają trenować i robić to co każe im przełożony.
Każdy ma utrzymywać jak najwyższą formę. Jeżeli ktoś nie gra to nie może odstawiać żadnych fochów. Ma trenować i czekać na tą chwilę kiedy klub będzie go potrzebował. Może się okazać że w sezonie nie zagra minuty a mimo to ma się prowadzić jak najlepiej i być gotowym do gry .Za to dostaje pieniądze.

Mniej więcej coś takiego


Gówno prawda po części. Jeśli piłkarz ma coś obiecane(grę chociażby) to choć gały srały powinien grać. Każdy szanujący się trener/prezes dotrzymuje słownych obietnic(jak wiemy umowa ustna winna być tak samo respektowana jak umowa na piśmie). Nie jesteśmy jeszcze aż takim klubem, żeby piłkarze byli z nami jak Buffon po aferach Juve ani aż takim, żeby piłkarze się zabijali o grę z kogutem na piersi. Nie łudźmy się, większość piłkarzy obecnego składu gra u nas, bo
A) Nie mieli tak dobrych ofert z innych klubów
B) Myśleli, że w klubie się wywindują i poprzez grę w LM zostaną sprzedani jak szczurek do Realów etc
C) innej opcji brak

Jeśli ktoś mi powie, że Lloris Verts czy Sandro graliby dla nas mając ofertę z MU, City czy Bayern(nie wspominając o klubie reklamy żelu do włosów firmy TAFT i klubie karypla) to go z głębokim żalem wyśmieje
Gówno prawda po części. Jeśli piłkarz ma coś obiecane(grę chociażby) to choć gały srały powinien grać. Każdy szanujący się trener/prezes dotrzymuje słownych obietnic(jak wiemy umowa ustna winna być tak samo respektowana jak umowa na piśmie). Nie jesteśmy jeszcze aż takim klubem, żeby piłkarze byli z nami jak Buffon po aferach Juve ani aż takim, żeby piłkarze się zabijali o grę z kogutem na piersi. Nie łudźmy się, większość piłkarzy obecnego składu gra u nas, bo A) Nie mieli tak dobrych ofert z innych klubów B) Myśleli, że w klubie się wywindują i poprzez grę w LM zostaną sprzedani jak szczurek do Realów etc C) innej opcji brak Jeśli ktoś mi powie, że Lloris Verts czy Sandro graliby dla nas mając ofertę z MU, City czy Bayern(nie wspominając o klubie reklamy żelu do włosów firmy TAFT i klubie karypla) to go z głębokim żalem wyśmieje
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 stycznia 2014, 00:12 [cytuj]
Po psi chu... Levy obiecuje złote czasy, jak ich nie może(nie chce?) zagwarantować. Nie można obiecywać kokosó∑, gry o najwyższe cele w celu pozyskania dobrego grajka, a po podpisaniu kontraktu oferować mu Fiata zamiast BMW i grania w Machaczkale zamiast na Bernabeu
Po psi chu... Levy obiecuje złote czasy, jak ich nie może(nie chce?) zagwarantować. Nie można obiecywać kokosó∑, gry o najwyższe cele w celu pozyskania dobrego grajka, a po podpisaniu kontraktu oferować mu Fiata zamiast BMW i grania w Machaczkale zamiast na Bernabeu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 stycznia 2014, 00:17 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Każdy szanujący się trener/prezes dotrzymuje słownych obietnic(jak wiemy umowa ustna winna być tak samo respektowana jak umowa na piśmie).


Każdy szanujący się trener/prezes nie obiecuje piłkarzowi, że będzie grał regularnie w jego drużynie. Każdy szanujący się zawodnik wie, że miejsce w składzie trzeba wywalczyć sobie postawa na treningach.
Każdy szanujący się trener/prezes nie obiecuje piłkarzowi, że będzie grał regularnie w jego drużynie. Każdy szanujący się zawodnik wie, że miejsce w składzie trzeba wywalczyć sobie postawa na treningach
27 stycznia 2014, 02:16 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
klubie karypla


Co to jest karypel? I jaka to gwara?
Co to jest karypel? I jaka to gwara?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 stycznia 2014, 09:14 [cytuj]
Chodziło o FC Barcelone.
Chodziło o FC Barcelone
27 stycznia 2014, 09:41 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Co to jest karypel? I jaka to gwara?

messi:rotfl:
messi:rotfl:
27 stycznia 2014, 10:43 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Co to jest karypel? I jaka to gwara?


Moja gwara :D Dzięki coraz to nowszym zwrotom będę kiedyś sławny Jak Karol Darwin i Leo Bell

PS
http://definicja.net/co-to-jest-Karypel
Moja gwara :D Dzięki coraz to nowszym zwrotom będę kiedyś sławny Jak Karol Darwin i Leo Bell PS http://definicja.net/co-to-jest-Karypel
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 stycznia 2014, 10:56 [cytuj]
Gomes uploaded the following this morning.

"Good morning, yesterday I shared a picture, and I wrote 'off to Eindhoven', but I didn't said that I was going back to PSV, I went there because I still got friends there and I went to visit one of them, everyone knows that PSV is very special for me and hope that I can play there again one day, but it is not the case at the moment, I have been as professional as possible during the time I'm not playing, I still have a contract here till the summer and of course I believe I got many years to play in top level, I will looking for it ,but at the mean time I have to do it right, thank you so much for the all best wishes that I received from my SPURS fans and the welcome messages that I received from my PSV fans, but I'm not going nowhere yet! God Bless you all!"
Gomes uploaded the following this morning. "Good morning, yesterday I shared a picture, and I wrote 'off to Eindhoven', but I didn't said that I was going back to PSV, I went there because I still got friends there and I went to visit one of them, everyone knows that PSV is very special for me and hope that I can play there again one day, but it is not the case at the moment, I have been as professional as possible during the time I'm not playing, I still have a contract here till the summer and of course I believe I got many years to play in top level, I will looking for it ,but at the mean time I have to do it right, thank you so much for the all best wishes that I received from my SPURS fans and the welcome messages that I received from my PSV fans, but I'm not going nowhere yet! God Bless you all!"
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 stycznia 2014, 10:57 [cytuj]
Dobra kasa i nic nie robi? Można siedzieć :D
Dobra kasa i nic nie robi? Można siedzieć :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 stycznia 2014, 11:05 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Lloris jest zawodnikiem właśnie na regularną grę w CL, tak samo jak Verts, Sandro, Dembele, Eriksen, Lamela, czy nawet Soldado. Oni niczego, nikomu udowadniać w Tottenhamie nie muszą. To jest grupa zawodników, która powinna walczyć o mistrzostwo. To, że prowadzeni byli/są bardzo mizernie, to do końca nie jest ich wina. A, że niezadowolonych zawodników nie da się utrzymać, to już wiemy z lat poprzednich

Właśnie, że muszą udowadniać-wszyscy wymienieni-udowodnić, że stać ich na ligę mistrzów i są zdolni ją ugrać. Dochodzimy do takiego absurdu, że piłkarzy, bezpośrednio kopiących footbolówkę już z niczego się nie rozlicza- zawsze leci trener.Żaden z wymienionych (a za Lamelą to już żart) nie jest klasy GB czy nawet szczurka LM, wiec niech Lloris tak w piórka nie obrasta, bo bynajmniej bezbłędny nie jest i co najważniejsze NIE JEST WIĘKSZY OD KLUBU - TOTTENHAM HOTSPUR F.C.
Właśnie, że muszą udowadniać-wszyscy wymienieni-udowodnić, że stać ich na ligę mistrzów i są zdolni ją ugrać. Dochodzimy do takiego absurdu, że piłkarzy, bezpośrednio kopiących footbolówkę już z niczego się nie rozlicza- zawsze leci trener.Żaden z wymienionych (a za Lamelą to już żart) nie jest klasy GB czy nawet szczurka LM, wiec niech Lloris tak w piórka nie obrasta, bo bynajmniej bezbłędny nie jest i co najważniejsze NIE JEST WIĘKSZY OD KLUBU - TOTTENHAM HOTSPUR F.C
27 stycznia 2014, 14:16 [cytuj]
Buyd - Valdes też bezbłędny nie jest , a co roku z " karypelem " walczą o wszystko .
Buyd - Valdes też bezbłędny nie jest , a co roku z " karypelem " walczą o wszystko
27 stycznia 2014, 14:38 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Żaden z wymienionych (a za Lamelą to już żart) nie jest klasy GB czy nawet szczurka LM, wiec niech Lloris tak w piórka nie obrasta, bo bynajmniej bezbłędny nie jest i co najważniejsze NIE JEST WIĘKSZY OD KLUBU - TOTTENHAM HOTSPUR F.C


Człowieku, zejdź na Ziemię... Kto tu dyskutuje na temat większości piłkarzy nad klubem? To nie było tematem rozmowy.

Jeżeli uważasz, że Tim Sherwood swoim urokiem osobistym przekona niezadowolonych piłkarzy, aby schowali dumę i walczyli jak lwy o kolejną Ligę Europy, to się mocno zdziwisz w lecie.
A później ci średniej, według ciebie, jakości piłkarze pokażą już w innych zespołach, że potrafią i bez problemów sobie pogrywają w Lidze Mistrzów.

No, ale jeśli uważasz, że tylko gracze pokroju Bale czy Moddersa są stworzeni do gry w LM, to rozmowa raczej nie ma sensu.

Co do Llorisa - połowa bramkarzy z klubów grających regularnie w tejże Lidze Mistrzów może mu buty czyścić... Natomiast Juventus, Napoli, czy inne Intery wyśmiały by twój ironiczny uśmieszek co do tematu Lameli.
Człowieku, zejdź na Ziemię... Kto tu dyskutuje na temat większości piłkarzy nad klubem? To nie było tematem rozmowy. Jeżeli uważasz, że Tim Sherwood swoim urokiem osobistym przekona niezadowolonych piłkarzy, aby schowali dumę i walczyli jak lwy o kolejną Ligę Europy, to się mocno zdziwisz w lecie. A później ci średniej, według ciebie, jakości piłkarze pokażą już w innych zespołach, że potrafią i bez problemów sobie pogrywają w Lidze Mistrzów. No, ale jeśli uważasz, że tylko gracze pokroju Bale czy Moddersa są stworzeni do gry w LM, to rozmowa raczej nie ma sensu. Co do Llorisa - połowa bramkarzy z klubów grających regularnie w tejże Lidze Mistrzów może mu buty czyścić... Natomiast Juventus, Napoli, czy inne Intery wyśmiały by twój ironiczny uśmieszek co do tematu Lameli
Can't Smile Without You!!!
27 stycznia 2014, 15:35 [cytuj]
Lloris sam w sobie jest najmniej winien według mnie naszych porażek w tym sezonie. Mamy dziurawa obronę i tyle, nie dziwne jest więc, że się wpienia. Mógłbym opieprzyć innych zawodników, ale akurat Llorisa trochę trudno.
Lloris sam w sobie jest najmniej winien według mnie naszych porażek w tym sezonie. Mamy dziurawa obronę i tyle, nie dziwne jest więc, że się wpienia. Mógłbym opieprzyć innych zawodników, ale akurat Llorisa trochę trudno
27 stycznia 2014, 16:53 [cytuj]
Ba można stwierdzić ,że nasz najlepszy zawodnik. Tyle razy nam ratował tyłek swoimi wręcz niekiedy szalonymi wyjściami, bo wiadomo ,że bramkarz nie może stać na linii bramkowej ,ale to jest wręcz niepojęte ile razy nasi przeciwnicy wychodzili sam na sam nawet po długich wykopach na oślep i gdyby nie te wariackie interwencje HL((prawie)wszystkie skuteczne!! żadnej czerwonej).Też bym sie wkurzał na jego miejscu ,bo w drużynie walczącej o najwyższe cele nie powinno się to tak często zdarzać.
Dla mnie już teraz to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie , w bliskiej przyszłości nawet nr 1 może 2. Nawet z lm to może być kwestia czasu kiedy odejdzie ,a bez tej ... lm to już wogóle
Ba można stwierdzić ,że nasz najlepszy zawodnik. Tyle razy nam ratował tyłek swoimi wręcz niekiedy szalonymi wyjściami, bo wiadomo ,że bramkarz nie może stać na linii bramkowej ,ale to jest wręcz niepojęte ile razy nasi przeciwnicy wychodzili sam na sam nawet po długich wykopach na oślep i gdyby nie te wariackie interwencje HL((prawie)wszystkie skuteczne!! żadnej czerwonej).Też bym sie wkurzał na jego miejscu ,bo w drużynie walczącej o najwyższe cele nie powinno się to tak często zdarzać. Dla mnie już teraz to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie , w bliskiej przyszłości nawet nr 1 może 2. Nawet z lm to może być kwestia czasu kiedy odejdzie ,a bez tej ... lm to już wogóle
27 stycznia 2014, 17:17 [cytuj]
Nawet z lm to może być kwestia czasu kiedy odejdzie ,a bez tej ... lm to już wogóle[/quote]
No chyba że wygramy w przyszłym sezonie LM i zdobędziemy mistrzostwo Anglii :rotfl::rotfl::tak:
No chyba że wygramy w przyszłym sezonie LM i zdobędziemy mistrzostwo Anglii :rotfl::rotfl::tak:
27 stycznia 2014, 17:23 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Moja gwara :D Dzięki coraz to nowszym zwrotom będę kiedyś sławny Jak Karol Darwin i Leo Bell

PS
http://definicja.net/co-to-jest-Karypel


Robert powiedział/a:
messi:rotfl:


Ramzes powiedział/a:
Chodziło o FC Barcelone


Dzięki za wyjaśnienie. Karypel wchodzi i do mojego słownika :rotfl: Najczęściej spotykałem się z określeniem karzeł, konus, ale karypel bardzo mnie zaskoczył.
[quote=Robert]messi:rotfl:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
27 stycznia 2014, 18:48 [cytuj]
http://www.goal.com/en/news/9/england/2014/01/23/4565689/schalke-stars-would-welcome-holtby-arrival?ICID=CP_105


:mysli:
ciekawe jak to się skończy
http://www.goal.com/en/news/9/england/2014/01/23/4565689/schalke-stars-would-welcome-holtby-arrival?ICID=CP_105 :mysli: ciekawe jak to się skończy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  51  52  53  54  55    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się