Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  53  54  55  56  57    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
29 stycznia 2014, 23:56 [cytuj]
Wiem, ale po prostu nie widze sensu sciagania kolejnego skrzydlowego
Wiem, ale po prostu nie widze sensu sciagania kolejnego skrzydlowego
30 stycznia 2014, 00:05 [cytuj]
zresztą po co skrzydłowi jak Sigi zrobi gałke i gra

no bo od niego na skrzydle to nawet Chadli dużo lepiej by sie sprawdził
zresztą po co skrzydłowi jak Sigi zrobi gałke i gra no bo od niego na skrzydle to nawet Chadli dużo lepiej by sie sprawdził
30 stycznia 2014, 00:08 [cytuj]
no ale jeszcze jest Townsend, Lamela i od biedy Eriksen
no ale jeszcze jest Townsend, Lamela i od biedy Eriksen
30 stycznia 2014, 00:10 [cytuj]
na chwile obecną to obstawienie lewej strony to powinno być :
Townsend->Lamela/Chadli->Eriksen/Holtby->Sigi

6 w kolejności jest pierwszym, nigdy tego nie pojme
na chwile obecną to obstawienie lewej strony to powinno być : Townsend->Lamela/Chadli->Eriksen/Holtby->Sigi 6 w kolejności jest pierwszym, nigdy tego nie pojme
30 stycznia 2014, 00:13 [cytuj]
O, i Lewis. Townsend->Holtby/Lamela->Chadli/Eriksen->Sigi
O, i Lewis. Townsend->Holtby/Lamela->Chadli/Eriksen->Sigi
30 stycznia 2014, 00:26 [cytuj]
i Lennon czyli wśród ludzi którzy mają grać na skrzydłach jest 7

nie bardzo rozumiem wystawiania go na skrzydle w Swansea grał chyba za napastnikiem i chyba tam powinien wrócic, oczywiście nie pisze o pozycji:P
a to że bedzie najlepszy w danym klubie jestem wstanie uwierzyć, w koncu Livermore i Hudd grają w Hull, a u nas byli niechciani;P


tak jak by Sigi nie mógłby być sponsorem środkowego obrońcy, na chwile obecną tam jest potrzebne wzmocnienie, później boczni obroncy a na koniec napastnik
i Lennon czyli wśród ludzi którzy mają grać na skrzydłach jest 7 nie bardzo rozumiem wystawiania go na skrzydle w Swansea grał chyba za napastnikiem i chyba tam powinien wrócic, oczywiście nie pisze o pozycji:P a to że bedzie najlepszy w danym klubie jestem wstanie uwierzyć, w koncu Livermore i Hudd grają w Hull, a u nas byli niechciani;P tak jak by Sigi nie mógłby być sponsorem środkowego obrońcy, na chwile obecną tam jest potrzebne wzmocnienie, później boczni obroncy a na koniec napastnik
30 stycznia 2014, 00:27 [cytuj]
sypanie groszem się skończyło dziś około 22:40 ... po tym 1-5 z MC na miejscu DL nie dałby nic na transfery i czekał ... [ze smutną miną - niestety do końca sezonu ... z delikatnym zaciekawieniem - czy zajmiemy 5 - 6 czy 7 poz, w BPL] ... SORRY ALE TAKI MAMY KLIMAT.. :mysli:
sypanie groszem się skończyło dziś około 22:40 ... po tym 1-5 z MC na miejscu DL nie dałby nic na transfery i czekał ... [ze smutną miną - niestety do końca sezonu ... z delikatnym zaciekawieniem - czy zajmiemy 5 - 6 czy 7 poz, w BPL] ... SORRY ALE TAKI MAMY KLIMAT.. :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2014, 00:31 [cytuj]
a i - Sig - pokazał dziś, że jest na sprzedaż
a i - Sig - pokazał dziś, że jest na sprzedaż
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2014, 00:35 [cytuj]
dlatego jak by Levy byłby mądry to juz by miał dogadanego trenera, można by było kupić kogoś i przynajmniej ten ktoś by sie zaaklimatyzował, a tak? Gramy Sigim, czego od roku nie moge pojąc:wnerw:
dlatego jak by Levy byłby mądry to juz by miał dogadanego trenera, można by było kupić kogoś i przynajmniej ten ktoś by sie zaaklimatyzował, a tak? Gramy Sigim, czego od roku nie moge pojąc:wnerw:
30 stycznia 2014, 07:35 [cytuj]
Ty tego nie pojmujesz, bo ci nie ciągnął druta pod stołem. Ten koleś to miał być drugi VdV a jest drugim Adrianem Mierzejewskim
Ty tego nie pojmujesz, bo ci nie ciągnął druta pod stołem. Ten koleś to miał być drugi VdV a jest drugim Adrianem Mierzejewskim
30 stycznia 2014, 09:42 [cytuj]
Macie, na poprawienie humoru ;)

DAILY TELEGRAPH
Dimitar Berbatov could return to Tottenham on loan until the end of the season in a deal that move see Lewis Holtby move to Fulham.
Macie, na poprawienie humoru ;) DAILY TELEGRAPH Dimitar Berbatov could return to Tottenham on loan until the end of the season in a deal that move see Lewis Holtby move to Fulham
30 stycznia 2014, 10:10 [cytuj]
ale że wypożyczenie ?
ale że wypożyczenie ?
30 stycznia 2014, 11:04 [cytuj]
chociaz tyle

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-33259_Schalke-dementuje-pogloski-o-transferze-Draxlera.shtml
chociaz tyle http://www.kanonierzy.com/shownews_id-33259_Schalke-dementuje-pogloski-o-transferze-Draxlera.shtml
30 stycznia 2014, 11:38 [cytuj]
Ponoć jesteśmy zainteresowani włączeniem się do wyścigu po Konoplyankę.

http://www.thisisanfield.com/2014/01/liverpool-look-finalise-yevhen-konoplyanka-deal-spurs-join-race/?

Źródło raczej byle jakie, ale pozyskanie Ukraińca to jak dla mnie byłby strzał w dziesiątkę, bo tak naprawdę mamy wielu zawodników na tę lewą stronę, ale żaden z nich się nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
Ponoć jesteśmy zainteresowani włączeniem się do wyścigu po Konoplyankę. http://www.thisisanfield.com/2014/01/liverpool-look-finalise-yevhen-konoplyanka-deal-spurs-join-race/? Źródło raczej byle jakie, ale pozyskanie Ukraińca to jak dla mnie byłby strzał w dziesiątkę, bo tak naprawdę mamy wielu zawodników na tę lewą stronę, ale żaden z nich się nie prezentuje odpowiedniego poziomu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
30 stycznia 2014, 12:39 [cytuj]
Potrzebujemy na gwałt lewego obrońcy... nie mówię tu już broń Boże o klasie światowej. Ale w najbliższych meczach znów jesteśmy skazani na Naughtona. Jednego z gorszych zawodników Spurs w historii klubu, który z każdą kolejną grą daje mi dojść do wniosku, że nawet osoba na wózku inwalidzkim byłaby w stanie założyć mu siatkę i minąć na skrzydle. No a Rose się stara ale nie zawsze umiejętności pozwalają
Potrzebujemy na gwałt lewego obrońcy... nie mówię tu już broń Boże o klasie światowej. Ale w najbliższych meczach znów jesteśmy skazani na Naughtona. Jednego z gorszych zawodników Spurs w historii klubu, który z każdą kolejną grą daje mi dojść do wniosku, że nawet osoba na wózku inwalidzkim byłaby w stanie założyć mu siatkę i minąć na skrzydle. No a Rose się stara ale nie zawsze umiejętności pozwalają
30 stycznia 2014, 19:21 [cytuj]
Naniego chcemy wypożyczyć.
Naniego chcemy wypożyczyć
30 stycznia 2014, 19:28 [cytuj]
With details of any deal yet to be officially announced, it is believed Holtby will join Fulham on loan until the end of the season, with his agent having already announced a permanent move would be 'difficult' this month.
(Metro)

oby to było wypożyczenie. jakbyśmy się go pozbyli lekką ręką, moglibyśmy tego kiedyś pożałować
With details of any deal yet to be officially announced, it is believed Holtby will join Fulham on loan until the end of the season, with his agent having already announced a permanent move would be 'difficult' this month. (Metro) oby to było wypożyczenie. jakbyśmy się go pozbyli lekką ręką, moglibyśmy tego kiedyś pożałować
30 stycznia 2014, 19:44 [cytuj]
Kiedyś czyli pewnie w pierwszym jego meczu w barwach Fulham. Coś czuje, że szybko zaliczy tam pierwsza bramkę, ewentualnie asystuje
Kiedyś czyli pewnie w pierwszym jego meczu w barwach Fulham. Coś czuje, że szybko zaliczy tam pierwsza bramkę, ewentualnie asystuje
30 stycznia 2014, 19:59 [cytuj]
pamietacie o zasadzie, ze zawodnik wypozyczony nie moze grac przecwiko macierzystemu klubowi, a wiec nie trafi :) chyba, ze chodzi wam o definitywny transfer
pamietacie o zasadzie, ze zawodnik wypozyczony nie moze grac przecwiko macierzystemu klubowi, a wiec nie trafi :) chyba, ze chodzi wam o definitywny transfer
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
30 stycznia 2014, 20:15 [cytuj]
Robert powiedział/a:
na chwile obecną to obstawienie lewej strony to powinno być :
Townsend->Lamela/Chadli->Eriksen/Holtby->Sigi

6 w kolejności jest pierwszym, nigdy tego nie pojme


To coś z tobą jest nie tak. Townsend i Lamela kontuzjowani, Eriksen grał na środku. Zostaje tylko Chadli i Holtby. Ten drugi raczej na lewej stronie często nie gra, więc znowu jedna osoba odpada. Patrząc na ostatnie mecze, to walka o miejsce pomiędzy tymi dwoma jest całkiem wyrównana. A Siggy jest moim zdaniem lepszy w obronie, co w obliczu City na pewno na wybór Sherwooda jakoś wpłynęło.
To coś z tobą jest nie tak. Townsend i Lamela kontuzjowani, Eriksen grał na środku. Zostaje tylko Chadli i Holtby. Ten drugi raczej na lewej stronie często nie gra, więc znowu jedna osoba odpada. Patrząc na ostatnie mecze, to walka o miejsce pomiędzy tymi dwoma jest całkiem wyrównana. A Siggy jest moim zdaniem lepszy w obronie, co w obliczu City na pewno na wybór Sherwooda jakoś wpłynęło
LMAO
|<  <<  <  53  54  55  56  57    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się