Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  53  54  55  56  57  
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
30 stycznia 2014, 20:50 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
pamietacie o zasadzie, ze zawodnik wypozyczony nie moze grac przecwiko macierzystemu klubowi, a wiec nie trafi :) chyba, ze chodzi wam o definitywny transfer


może jeśli kluby dołączą taką klauzule w kontrakcie. To tak w ramach edukacji ;)
może jeśli kluby dołączą taką klauzule w kontrakcie. To tak w ramach edukacji ;)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2014, 21:06 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
może jeśli kluby dołączą taką klauzule w kontrakcie. To tak w ramach edukacji ;)

teraz w kazdym wypozyeczniu wewnatrz kraju dolaczaja taka regułke :)
teraz w kazdym wypozyeczniu wewnatrz kraju dolaczaja taka regułke :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
30 stycznia 2014, 21:16 [cytuj]
playmaker tak jak mówisz jest na Wyspach- gwoli ścisłości(czyli Holtby niech idzie grać ,jesli u nas ma wogóle praktycznie nie grać.) ,Ale np w Hiszpanii czy Niemczech tak nie jest i np w ostatni weekend zawodnicy strzelali swoim klubom ,a jeden nawet walnął samobója co jest dopiero podejrzane.
playmaker tak jak mówisz jest na Wyspach- gwoli ścisłości(czyli Holtby niech idzie grać ,jesli u nas ma wogóle praktycznie nie grać.) ,Ale np w Hiszpanii czy Niemczech tak nie jest i np w ostatni weekend zawodnicy strzelali swoim klubom ,a jeden nawet walnął samobója co jest dopiero podejrzane
30 stycznia 2014, 21:35 [cytuj]
Nie nie, oczywiscie, ze tylko na razie na wyspach, niedopowiedzenie :)
Nie nie, oczywiscie, ze tylko na razie na wyspach, niedopowiedzenie :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
30 stycznia 2014, 21:49 [cytuj]
Hades powiedział/a:
To coś z tobą jest nie tak. Townsend i Lamela kontuzjowani, Eriksen grał na środku. Zostaje tylko Chadli i Holtby. Ten drugi raczej na lewej stronie często nie gra, więc znowu jedna osoba odpada. Patrząc na ostatnie mecze, to walka o miejsce pomiędzy tymi dwoma jest całkiem wyrównana. A Siggy jest moim zdaniem lepszy w obronie, co w obliczu City na pewno na wybór Sherwooda jakoś wpłynęło


chodziło mi ogólnie, ale tutaj i tak jest 3 w kolejności;p

a co do pomocy w obronie to pokazał wczoraj:ok:
chodziło mi ogólnie, ale tutaj i tak jest 3 w kolejności;p a co do pomocy w obronie to pokazał wczoraj:ok:
30 stycznia 2014, 22:08 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
Nie nie, oczywiscie, ze tylko na razie na wyspach, niedopowiedzenie :)

Strasznie głupi przepis.
Jeśli klub decyduję się wypożyczyć to piłkarz powinien móc się pokazać w meczu przeciwko by uzmysłowić ich błąd, lub pokazać sens tej decyzji.
Strasznie głupi przepis. Jeśli klub decyduję się wypożyczyć to piłkarz powinien móc się pokazać w meczu przeciwko by uzmysłowić ich błąd, lub pokazać sens tej decyzji
Offence win games, defence wins titles
30 stycznia 2014, 22:08 [cytuj]
http://www.goal.com/de/news/3643/exklusiv/2014/01/30/4566328/breaking-news-lewis-holtby-wechselt-zum-fc-fulham

Dziś umowę z Fulham podpisać ma lewis Holtby. Bedzie to wypożyczenie bez opcji kupna. Mam nadzieję, że sympatyczny niemiec ogra się u sąsiadów i wróci silniejszy do nas.
http://www.goal.com/de/news/3643/exklusiv/2014/01/30/4566328/breaking-news-lewis-holtby-wechselt-zum-fc-fulham Dziś umowę z Fulham podpisać ma lewis Holtby. Bedzie to wypożyczenie bez opcji kupna. Mam nadzieję, że sympatyczny niemiec ogra się u sąsiadów i wróci silniejszy do nas
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2014, 22:20 [cytuj]
trzaska powiedział/a:
http://www.goal.com/de/news/3643/exklusiv/2014/01/30/4566328/breaking-news-lewis-holtby-wechselt-zum-fc-fulham

Dziś umowę z Fulham podpisać ma lewis Holtby. Bedzie to wypożyczenie bez opcji kupna. Mam nadzieję, że sympatyczny niemiec ogra się u sąsiadów i wróci silniejszy do nas


to jest dobra wiadomość
to jest dobra wiadomość
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2014, 22:25 [cytuj]
idealnie. trochę sobie pogra a jednocześnie zostanie na miejscu
idealnie. trochę sobie pogra a jednocześnie zostanie na miejscu
30 stycznia 2014, 22:27 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Strasznie głupi przepis.
Jeśli klub decyduję się wypożyczyć to piłkarz powinien móc się pokazać w meczu przeciwko by uzmysłowić ich błąd, lub pokazać sens tej decyzji

moze powalczyć, a co lepsze moze sie przysłużyć macierzystemu klubowi i coś zawalic;P

Co do Holtbego to dobrze ze tylko wypożyczenie i bez prawa pierwokupu, moze sie ogra i bedzie walczył o środek pomocy:cwaniak:
moze powalczyć, a co lepsze moze sie przysłużyć macierzystemu klubowi i coś zawalic;P Co do Holtbego to dobrze ze tylko wypożyczenie i bez prawa pierwokupu, moze sie ogra i bedzie walczył o środek pomocy:cwaniak:
30 stycznia 2014, 22:45 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Naniego chcemy wypożyczyć


co myślicie?
:mysli:
co myślicie? :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2014, 22:53 [cytuj]
Dobry zmiennik, chociaż lepiej byłoby powalczyć o wypożyczenie Hernandeza zamiast Naniego. A może to znak, że Sherwood też zaczyna mieć dosyć Sigiego? ;P
Dobry zmiennik, chociaż lepiej byłoby powalczyć o wypożyczenie Hernandeza zamiast Naniego. A może to znak, że Sherwood też zaczyna mieć dosyć Sigiego? ;P
30 stycznia 2014, 23:03 [cytuj]
Mamy Lamelę, Androsa, Lennona i Chadliego + Siggi Po co nam Nani. Wolałbym prawego lub/i lewego obrońcę.
Mamy Lamelę, Androsa, Lennona i Chadliego + Siggi Po co nam Nani. Wolałbym prawego lub/i lewego obrońcę
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2014, 23:07 [cytuj]
nani obecnie na poziomie siggiego czyli w mojej osobistej hierarchii na dzień dzisiejszy najgorszego naszego skrzydłowego
(lennon, lamela, townsend, chadli, siggi)
nani obecnie na poziomie siggiego czyli w mojej osobistej hierarchii na dzień dzisiejszy najgorszego naszego skrzydłowego (lennon, lamela, townsend, chadli, siggi)
30 stycznia 2014, 23:39 [cytuj]
Dzis popołudni Tottenham odrzucił oferte Napoli za Capoue. Czyli możliwe, ze nikt nie chce sie go pozbyć.
Dzis popołudni Tottenham odrzucił oferte Napoli za Capoue. Czyli możliwe, ze nikt nie chce sie go pozbyć
31 stycznia 2014, 00:03 [cytuj]
City złozyło oferte za Eliaquima Mangale z FC Porto na 46 mln funtów
City złozyło oferte za Eliaquima Mangale z FC Porto na 46 mln funtów
31 stycznia 2014, 11:07 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
City złozyło oferte za Eliaquima Mangale z FC Porto na 46 mln funtów


Gdzie to znalazłeś? Ja tylko widzę 35 mln funtów i to za dwójkę Mangala i Fernando.
Gdzie to znalazłeś? Ja tylko widzę 35 mln funtów i to za dwójkę Mangala i Fernando
LMAO
31 stycznia 2014, 11:18 [cytuj]
Chyba Porto ma ambicje na cos wiekszego niz bycie szkółką dla klubów z Anglii.

Fernando dostał informacje ze sztabu FC Porto, że jeśli dalej będzie domagał się transferu do Manchesteru City resztę sezonu spędzi w rezerwach Porto.

Hades, masz rację wyszło sprostowanie, że chodzi o dwójkę a nie jednego zawodnika.
Chyba Porto ma ambicje na cos wiekszego niz bycie szkółką dla klubów z Anglii. Fernando dostał informacje ze sztabu FC Porto, że jeśli dalej będzie domagał się transferu do Manchesteru City resztę sezonu spędzi w rezerwach Porto. Hades, masz rację wyszło sprostowanie, że chodzi o dwójkę a nie jednego zawodnika
31 stycznia 2014, 14:03 [cytuj]
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1507994_575387609221527_525096637_n.jpg

Lewis z nowymi barwami , oby wrócił lepszy
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1507994_575387609221527_525096637_n.jpg Lewis z nowymi barwami , oby wrócił lepszy
|<  <<  <  53  54  55  56  57  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 84 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się