Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
6 października 2013, 12:05 [cytuj]
w styczniu 2014 - zostanie mu 1,5 roku kontraktu, myślę, że możemy zaatakować ... 18 - 20 mln GBP powinno wystarczyć :mysli:
w styczniu 2014 - zostanie mu 1,5 roku kontraktu, myślę, że możemy zaatakować ... 18 - 20 mln GBP powinno wystarczyć :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 października 2013, 12:26 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Ech CFC NAM nie sprzeda Lukaku to raz, dwa byłby potwornie drogi, KANE nie Keane, Kean to już grzeję tyłek w LA, po drugie Kane powinien się ograć na wypożyczeniu w Prem jak np Towsendt, Ade wróći do formy to wciagnie nosem połowę napastników prem, a Defoe zawsze się przydaję i dokłada te +-10 goli, więc zostawmy go niewiele mu zostało lat niechaj siedzi


Townsend, nie Towsendt :)
Townsend, nie Towsendt :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 października 2013, 12:26 [cytuj]
Baines świetny grajek, ale wątpie żeby chciał do nas iść skoro SAF bis go chce
Baines świetny grajek, ale wątpie żeby chciał do nas iść skoro SAF bis go chce
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
6 października 2013, 13:16 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Baines świetny grajek, ale wątpie żeby chciał do nas iść skoro SAF bis go chce


Po co miałby iść do klubu ze środka tabeli? :rotfl:
Po co miałby iść do klubu ze środka tabeli? :rotfl:
6 października 2013, 14:17 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Townsend, nie Towsendt :)

O matko wyszła mi całkiem niezła hipokryzja :P
Co do Baines`a on ma już ze 20 i 8 wiosen,nie lepiej ktoś młodszy perspektywiczny? Ja czytałem o Jungu z Eintrachtu, to prawy obrońca jako alternatywa dla Walkera.
O matko wyszła mi całkiem niezła hipokryzja :P Co do Baines`a on ma już ze 20 i 8 wiosen,nie lepiej ktoś młodszy perspektywiczny? Ja czytałem o Jungu z Eintrachtu, to prawy obrońca jako alternatywa dla Walkera
Offence win games, defence wins titles
6 października 2013, 14:49 [cytuj]
Santon z Newcastle ! :)
Santon z Newcastle ! :)
To dare is to do.
6 października 2013, 14:53 [cytuj]
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 października 2013, 15:08 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ale trzeba to wszystko trochę zbalansować - młodych perspektywicznych mamy od cholery. Wszystko fajnie, ale samymi młodymi perspektywicznymi o duże cele - o takie się staramy, co nie? - nie powalczymy

Ale dać 15-18 a może i ponad 20 mln za Baines`a któremu zostanie 1, roku kontraktu? Chłop 28 letni za taką furę pieniędzy? Nie jesteśmy dziećmi szejka czy innego Rosjanina.
Ja wolałbym Alexa Sandro z Porto kasa pewnie podobna a i potencjał chyba większy a młodszy o kilka ładnych wiosen ;)
A z Anglii to Luke Shaw, ale On chyba się nie śpieszy z odejściem z Soton, a i oni mają ambicję ;) Chociaż 18 mln mogłoby zmienić ich priorytety:P
ALbo wersja budżetowa z Walii czyli Ben Davies ;) Ale tak to można wyliczać i do zimy ;)
Ale dać 15-18 a może i ponad 20 mln za Baines`a któremu zostanie 1, roku kontraktu? Chłop 28 letni za taką furę pieniędzy? Nie jesteśmy dziećmi szejka czy innego Rosjanina. Ja wolałbym Alexa Sandro z Porto kasa pewnie podobna a i potencjał chyba większy a młodszy o kilka ładnych wiosen ;) A z Anglii to Luke Shaw, ale On chyba się nie śpieszy z odejściem z Soton, a i oni mają ambicję ;) Chociaż 18 mln mogłoby zmienić ich priorytety:P ALbo wersja budżetowa z Walii czyli Ben Davies ;) Ale tak to można wyliczać i do zimy ;)
Offence win games, defence wins titles
6 października 2013, 15:15 [cytuj]
Nie odnosiłem się wyłącznie do Bainesa :) Chodzi mi bardziej o to, że coraz częściej ludzie piszą tu, że "ten nie, bo za stary", a ten drugi "też nie, bo taki a taki 17-latek ma większy potencjał". Potencjału mamy już w tej drużynie wystarczająco dużo, ja bym tam nie wzbraniał się przed kupowaniem piłkarzy 25+. Tacy też są potrzebni.

Santon! (też młody, ale niech będzie)
Nie odnosiłem się wyłącznie do Bainesa :) Chodzi mi bardziej o to, że coraz częściej ludzie piszą tu, że "ten nie, bo za stary", a ten drugi "też nie, bo taki a taki 17-latek ma większy potencjał". Potencjału mamy już w tej drużynie wystarczająco dużo, ja bym tam nie wzbraniał się przed kupowaniem piłkarzy 25+. Tacy też są potrzebni. Santon! (też młody, ale niech będzie)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 października 2013, 16:12 [cytuj]
A jak już mowa o potencjale i młodości, to pozyskanie Redmonda byłoby niegłupim pomysłem!
A jak już mowa o potencjale i młodości, to pozyskanie Redmonda byłoby niegłupim pomysłem!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 października 2013, 16:41 [cytuj]
Co do Santona, to jakoś nie widzi mi się prawonożny zawodnik na lewej obronie :)
Co do Santona, to jakoś nie widzi mi się prawonożny zawodnik na lewej obronie :)
6 października 2013, 18:04 [cytuj]
Alex Sandro i Santon byliby strzałami w dziesiątkę. Obaj jeszcze młodzi, a już ograni w Europie. Myślę, że każdy z nich by wypalił.

Co do Redmonda, to fakt, ma chłopak talent, ale skrzydła mamy już mocno obsadzone. Chociaż z Townsendem/Lamelą mógłby w dalszej przyszłości stworzyć niezły duet skrzydłowych.
Alex Sandro i Santon byliby strzałami w dziesiątkę. Obaj jeszcze młodzi, a już ograni w Europie. Myślę, że każdy z nich by wypalił. Co do Redmonda, to fakt, ma chłopak talent, ale skrzydła mamy już mocno obsadzone. Chociaż z Townsendem/Lamelą mógłby w dalszej przyszłości stworzyć niezły duet skrzydłowych
6 października 2013, 18:04 [cytuj]
Alex Sandro i Santon byliby strzałami w dziesiątkę. Obaj jeszcze młodzi, a już ograni w Europie. Myślę, że każdy z nich by wypalił.

Co do Redmonda, to fakt, ma chłopak talent, ale skrzydła mamy już mocno obsadzone. Chociaż z Townsendem/Lamelą mógłby w dalszej przyszłości stworzyć niezły duet skrzydłowych.
Alex Sandro i Santon byliby strzałami w dziesiątkę. Obaj jeszcze młodzi, a już ograni w Europie. Myślę, że każdy z nich by wypalił. Co do Redmonda, to fakt, ma chłopak talent, ale skrzydła mamy już mocno obsadzone. Chociaż z Townsendem/Lamelą mógłby w dalszej przyszłości stworzyć niezły duet skrzydłowych
6 października 2013, 19:09 [cytuj]
Bo dzisiejszym meczu- Każdy dobrze w ofensywnie grający obrońca byłby zbawieniem.
Bo dzisiejszym meczu- Każdy dobrze w ofensywnie grający obrońca byłby zbawieniem
Offence win games, defence wins titles
7 października 2013, 17:10 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Bo dzisiejszym meczu- Każdy dobrze w ofensywnie grający obrońca byłby zbawieniem


http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/tottenham-pokrzyzuje-plany-czerwonych-diablow/gqbpj?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=eurosport.onet.pl&utm_term=spursmania.org

Mam nadzieję, że jak wszyscy o tym tyle mówią to coś jest na rzeczy. Patrząc na grę (szczególnie ofensywną) takiego Naughtona (nie wspominając już o Frajersie), to Fabio byłby dla nas zbawieniem. Jak dla mnie Coentrao jeden z lepszych LO, dziwne, że Ancelotti tak mało z niego korzysta. Nawet na DP jest moim zdaniem dużo lepszy niż Khedira.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/tottenham-pokrzyzuje-plany-czerwonych-diablow/gqbpj?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=eurosport.onet.pl&utm_term=spursmania.org Mam nadzieję, że jak wszyscy o tym tyle mówią to coś jest na rzeczy. Patrząc na grę (szczególnie ofensywną) takiego Naughtona (nie wspominając już o Frajersie), to Fabio byłby dla nas zbawieniem. Jak dla mnie Coentrao jeden z lepszych LO, dziwne, że Ancelotti tak mało z niego korzysta. Nawet na DP jest moim zdaniem dużo lepszy niż Khedira
7 października 2013, 21:18 [cytuj]
Jakoś nie chcę mi się wierzyć w te październikowe wymysły
Jakoś nie chcę mi się wierzyć w te październikowe wymysły
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
7 października 2013, 21:43 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=261026 tu mamy petarde!
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=261026 tu mamy petarde!
Offence win games, defence wins titles
7 października 2013, 21:46 [cytuj]
HAHAHHAHAHAH PIRLO?:rotfl:
HAHAHHAHAHAH PIRLO?:rotfl:
7 października 2013, 22:01 [cytuj]
PIRLO? A nie lepiej dopłacić i mieć Xaviego? :wysmiewacz: nie no fajnie, można się pośmiać na dobranoc. :rotfl: Ciekawe z kim następnym nas połączą? :mysli: Obstawiam Iniestę, bo mamy tylko trzech ŚPO i czterech SK, a on kiedyś rzekomo był skłócony z Barcą. :cwaniak: (beka żeby nie było, że wierzę szmatlawcom) :D
PIRLO? A nie lepiej dopłacić i mieć Xaviego? :wysmiewacz: nie no fajnie, można się pośmiać na dobranoc. :rotfl: Ciekawe z kim następnym nas połączą? :mysli: Obstawiam Iniestę, bo mamy tylko trzech ŚPO i czterech SK, a on kiedyś rzekomo był skłócony z Barcą. :cwaniak: (beka żeby nie było, że wierzę szmatlawcom) :D
7 października 2013, 22:08 [cytuj]
Michał powiedział/a:
PIRLO? A nie lepiej dopłacić i mieć Xaviego? :wysmiewacz: nie no fajnie, można się pośmiać na dobranoc. :rotfl: Ciekawe z kim następnym nas połączą? :mysli: Obstawiam Iniestę, bo mamy tylko trzech ŚPO i czterech SK, a on kiedyś rzekomo był skłócony z Barcą. :cwaniak: (beka żeby nie było, że wierzę szmatlawcom) :D

Pirlo to za darmo, i że niby jest tak że Gianluca Viali twierdzi że to na serio:cwaniak:
Pirlo to za darmo, i że niby jest tak że Gianluca Viali twierdzi że to na serio:cwaniak:
Offence win games, defence wins titles
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się