Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
7 października 2013, 22:29 [cytuj]
Co do obrońców to wiadomo, że potrzebujemy dwóch skrajnych. Ja bym poszukał w BundesL. Jest tam kilku za rozsądną kasę: Lewi - Rodríguez z Werderu, Stafylidis z Bayeru odpowiednio 21 i 19 lat Prawi - Jung 23' z Eintrachtu czy Jantschke 23' z Monchengladbach. Wszystkich można wyciągnąć za mniej niż 10 baniek.
Co do obrońców to wiadomo, że potrzebujemy dwóch skrajnych. Ja bym poszukał w BundesL. Jest tam kilku za rozsądną kasę: Lewi - Rodríguez z Werderu, Stafylidis z Bayeru odpowiednio 21 i 19 lat Prawi - Jung 23' z Eintrachtu czy Jantschke 23' z Monchengladbach. Wszystkich można wyciągnąć za mniej niż 10 baniek
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 października 2013, 22:47 [cytuj]
Brakuje jeszcze Casillasa w tym wszystkim.
Brakuje jeszcze Casillasa w tym wszystkim
7 października 2013, 23:13 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Brakuje jeszcze Casillasa w tym wszystkim


w literaturze czy w bramce u nas? :D
w literaturze czy w bramce u nas? :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 października 2013, 23:57 [cytuj]
Zgadzam się skrajny obrońca to mus!
Zeki nie zapowiada się zbyt dobrze. KN może być na zmiany. Niemniej dobry lewy obrońca załatwiłby sprawę. D. Rose zawsze może grać skrzydłowego :mysli:

----
No i napastnik grający dobrze głową :plask: Bask albo Cygan najlepiej - choć J. Martinez też by się nadał... albo Mandżukić
Zgadzam się skrajny obrońca to mus! Zeki nie zapowiada się zbyt dobrze. KN może być na zmiany. Niemniej dobry lewy obrońca załatwiłby sprawę. D. Rose zawsze może grać skrzydłowego :mysli: ---- No i napastnik grający dobrze głową :plask: Bask albo Cygan najlepiej - choć J. Martinez też by się nadał... albo Mandżukić
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 października 2013, 00:51 [cytuj]
Mandzukic to by było coś.Już się zdążył z Guardiolą pokłócić, więc pewnie odejdzie ,znając Pepa. Byleby tylko żaden real go nie wziął ,ale na tą chwilę Mandzukic w Spurs to brzmi tak nierealistycznie ,że ja nawet o tym nie śmiem marzyć. Zawsze zostaje Benteke albo może jakiś nowy Belg się znów objawi
Mandzukic to by było coś.Już się zdążył z Guardiolą pokłócić, więc pewnie odejdzie ,znając Pepa. Byleby tylko żaden real go nie wziął ,ale na tą chwilę Mandzukic w Spurs to brzmi tak nierealistycznie ,że ja nawet o tym nie śmiem marzyć. Zawsze zostaje Benteke albo może jakiś nowy Belg się znów objawi
8 października 2013, 12:23 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:

No i napastnik grający dobrze głową :plask: Bask albo Cygan najlepiej - choć J. Martinez też by się nadał... albo Mandżukić


Javi Martínez? Przecież to jest defensywny pomocnik w porywach do środkowego obroncy;)
Javi Martínez? Przecież to jest defensywny pomocnik w porywach do środkowego obroncy;)
8 października 2013, 13:02 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Javi Martínez? Przecież to jest defensywny pomocnik w porywach do środkowego obroncy;)


Jestem pewny, że Rafo miał na myśli Jacksona Martineza, czyli "9" Porto :P
Jestem pewny, że Rafo miał na myśli Jacksona Martineza, czyli "9" Porto :P
Can't Smile Without You!!!
8 października 2013, 13:44 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Jestem pewny, że Rafo miał na myśli Jacksona Martineza, czyli "9" Porto :P


a no tez mozliwe
a no tez mozliwe
8 października 2013, 14:51 [cytuj]
Jackson Martinez to byłby zajebisty napastnik, gwarancja 15-20 goli w Premier League. A jak patrzymy na Portugalię, to Montero ze Sportingu byłby dobrą opcją. Chłopak w 7 meczach w tym sezonie ma 9 bramek, poza tym walczy na boisku, jest szybki. Gorszy w powietrzu niż Jackson, ale nadrabia techniką.
Jackson Martinez to byłby zajebisty napastnik, gwarancja 15-20 goli w Premier League. A jak patrzymy na Portugalię, to Montero ze Sportingu byłby dobrą opcją. Chłopak w 7 meczach w tym sezonie ma 9 bramek, poza tym walczy na boisku, jest szybki. Gorszy w powietrzu niż Jackson, ale nadrabia techniką
8 października 2013, 15:26 [cytuj]
Soldado też miał być takim zawodnikiem, póki co 2 karne i 2 bramki;)
Soldado też miał być takim zawodnikiem, póki co 2 karne i 2 bramki;)
8 października 2013, 17:00 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Jackson Martinez to byłby zajebisty napastnik, gwarancja 15-20 goli w Premier League.


Soldado też gwarancja 15-20 goli jak się mawiało przed sezonem? :wysmiewacz:
Soldado też gwarancja 15-20 goli jak się mawiało przed sezonem? :wysmiewacz:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 października 2013, 17:29 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Soldado też miał być takim zawodnikiem, póki co 2 karne i 2 bramki;)
jin_tae powiedział/a:
Soldado też gwarancja 15-20 goli jak się mawiało przed sezonem? :wysmiewacz:


Nie za wcześnie go skreślacie? Jeszcze spokojnie może te "cyferki" zdobyć :P
[quote=jin_tae] Soldado też gwarancja 15-20 goli jak się mawiało przed sezonem? :wysmiewacz:
Can't Smile Without You!!!
8 października 2013, 17:29 [cytuj]
Tak, nie rozumiem z czego tu sie smiac?
Rzeczywicha, boki zrywac
Tak, nie rozumiem z czego tu sie smiac? Rzeczywicha, boki zrywac
8 października 2013, 17:49 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Nie za wcześnie go skreślacie? Jeszcze spokojnie może te "cyferki" zdobyć


ja go nie skreślam, przecież to jest za wczesnie na takie cos, tylko byłbym bardziej rozsądny z tym gwarantem bramek

ale napastnika i tak bym kupił, ale za pieniądze które by były za Ade, Defoe i Siga z 20 baniek by było
ja go nie skreślam, przecież to jest za wczesnie na takie cos, tylko byłbym bardziej rozsądny z tym gwarantem bramek ale napastnika i tak bym kupił, ale za pieniądze które by były za Ade, Defoe i Siga z 20 baniek by było
8 października 2013, 19:03 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ale napastnika i tak bym kupił, ale za pieniądze które by były za Ade, Defoe i Siga z 20 baniek by było


Tyle, że Jackson to wydatek rzędu minimum 35-40 mln. Choć myślę, że te 15-20 by się z klubowego skarbca nazbierało. Choć jak dla mnie najpierw powinniśmy zająć się pozycją LO (kogoś poważnego do rywalizacji z Rosem, a Zekiego wysłać na wypożyczenie do Championship) i dać szansę naszym aktualnym trzem napastnikom.
Tyle, że Jackson to wydatek rzędu minimum 35-40 mln. Choć myślę, że te 15-20 by się z klubowego skarbca nazbierało. Choć jak dla mnie najpierw powinniśmy zająć się pozycją LO (kogoś poważnego do rywalizacji z Rosem, a Zekiego wysłać na wypożyczenie do Championship) i dać szansę naszym aktualnym trzem napastnikom
8 października 2013, 19:29 [cytuj]
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/pirlo-otrzyma-oferte-z-tottenhamu/ebv9m


- Pirlo ! Pirlo ! Pirlo!
wolny w 93 min derbów z Ars
- podchodzi i uderza technicznie w okienko, Scesny wygina się jak struna, puszcza bąka w powietrzu ale nie dosięga piłki :brawo: 1-0 dla Spurs! ....

- 30.06.2014. kończy mu się kontrakt - myślę, że jest to realne, że już w lutym 2014 Andrea Pirlo w Spurs :mysli:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/pirlo-otrzyma-oferte-z-tottenhamu/ebv9m - Pirlo ! Pirlo ! Pirlo! wolny w 93 min derbów z Ars - podchodzi i uderza technicznie w okienko, Scesny wygina się jak struna, puszcza bąka w powietrzu ale nie dosięga piłki :brawo: 1-0 dla Spurs! .... - 30.06.2014. kończy mu się kontrakt - myślę, że jest to realne, że już w lutym 2014 Andrea Pirlo w Spurs :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 października 2013, 19:36 [cytuj]
Nie kumam po cholerę nam Pirlo na stare lata skoro mamy środek dobrze obsadzony.
Nie kumam po cholerę nam Pirlo na stare lata skoro mamy środek dobrze obsadzony
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 października 2013, 19:47 [cytuj]
O kuwa, a się tak śmialem a tu tak prawią o tym.
O kuwa, a się tak śmialem a tu tak prawią o tym
8 października 2013, 19:49 [cytuj]
Przecież wiadomo, że to plota ...
Przecież wiadomo, że to plota
8 października 2013, 20:23 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nie kumam po cholerę nam Pirlo na stare lata skoro mamy środek dobrze obsadzony


http://www.youtube.com/watch?v=eXJBze194eg

MOŻE PO TO :mysli:
http://www.youtube.com/watch?v=eXJBze194eg MOŻE PO TO :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 167 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się