Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
31 stycznia 2014, 10:06 [cytuj]
Zdecydowałem się na założenie osobnego tematu o transferach na forum , bo wpisów pewnie będzie dziś wiele . Ciekawe tylko czy równie wiele pozytywnych emocji dla nas mają szefowie klubu .Liczę na to że pozyskamy jeszcze dziś kogoś wartościowego do naszego zespołu . :D
Zdecydowałem się na założenie osobnego tematu o transferach na forum , bo wpisów pewnie będzie dziś wiele . Ciekawe tylko czy równie wiele pozytywnych emocji dla nas mają szefowie klubu .Liczę na to że pozyskamy jeszcze dziś kogoś wartościowego do naszego zespołu . :D
31 stycznia 2014, 10:09 [cytuj]
jak nie ma byc żadnego LO to nie chce nikogo. Chyba, ze to będzie Cristiano Ronaldo albo Lukaku.
jak nie ma byc żadnego LO to nie chce nikogo. Chyba, ze to będzie Cristiano Ronaldo albo Lukaku
31 stycznia 2014, 10:20 [cytuj]
Nie bedzie żadnego transferu, tak sądzę.
Nie bedzie żadnego transferu, tak sądzę
31 stycznia 2014, 10:26 [cytuj]
Jak to szykuję się powrót Berbatowa :cwaniak:
albo i nie.
Jak to szykuję się powrót Berbatowa :cwaniak: albo i nie
31 stycznia 2014, 10:29 [cytuj]
Bruce potwierdził, że Jake zostaje w Hull do końca sezonu.

Uważam jak Ramzes, że dziś, stety, niestety, nie sprowadzimy nikogo.
Bruce potwierdził, że Jake zostaje w Hull do końca sezonu. Uważam jak Ramzes, że dziś, stety, niestety, nie sprowadzimy nikogo
31 stycznia 2014, 10:42 [cytuj]
Ryan Fredrick's has signed a new contract with Tottenham and also had his loan at Millwall extended to end of the season.
Ryan Fredrick's has signed a new contract with Tottenham and also had his loan at Millwall extended to end of the season
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2014, 10:48 [cytuj]
Na nic spektakularnego nie ma co liczyć, no chyba że mnie DL zaskoczy i ściągnie do nas Luke Shawa :) albo Marco Reusa.
Ale tak na poważnie, bank raz rozbiliśmy, a Levy raczej w pomysł pod tytułem Tim Sherwood nie wierzy, także bez podpalania się o cokolwiek.
Na nic spektakularnego nie ma co liczyć, no chyba że mnie DL zaskoczy i ściągnie do nas Luke Shawa :) albo Marco Reusa. Ale tak na poważnie, bank raz rozbiliśmy, a Levy raczej w pomysł pod tytułem Tim Sherwood nie wierzy, także bez podpalania się o cokolwiek
31 stycznia 2014, 11:07 [cytuj]
Może Berba albo Nani. Na nikogo lepszego nie ma co liczyć niestety.
Może Berba albo Nani. Na nikogo lepszego nie ma co liczyć niestety
LMAO
31 stycznia 2014, 11:08 [cytuj]
Liczę jednak na lewą lub/i prawą obronę bo z Freyersem i Naughtonem to daleko nie zajdziemy.
Liczę jednak na lewą lub/i prawą obronę bo z Freyersem i Naughtonem to daleko nie zajdziemy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2014, 11:18 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Na nic spektakularnego nie ma co liczyć, no chyba że mnie DL zaskoczy i ściągnie do nas Luke Shawa :) albo Marco Reusa.
Ale tak na poważnie, bank raz rozbiliśmy, a Levy raczej w pomysł pod tytułem Tim Sherwood nie wierzy, także bez podpalania się o cokolwiek


Gan1982, jeśli Levy nie wierzy to po co go zatrudnia ?
Gan1982, jeśli Levy nie wierzy to po co go zatrudnia ?
31 stycznia 2014, 11:20 [cytuj]
CO prawda Daily Mirror ale w sumie nie rozumiem sensu kupowania kolejnych, nawet tak dobrych pomocników do City


https://pbs.twimg.com/media/BfQwvYACEAEaJe4.jpg
CO prawda Daily Mirror ale w sumie nie rozumiem sensu kupowania kolejnych, nawet tak dobrych pomocników do City https://pbs.twimg.com/media/BfQwvYACEAEaJe4.jpg
31 stycznia 2014, 11:28 [cytuj]
:milczek:
:milczek:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2014, 11:28 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Gan1982, jeśli Levy nie wierzy to po co go zatrudnia ?


Bo nikt sensowny nie był dostępny w środku sezonu, a do lata ktoś musiał prowadzić tą drużynę.
Bo nikt sensowny nie był dostępny w środku sezonu, a do lata ktoś musiał prowadzić tą drużynę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2014, 11:29 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Na nic spektakularnego nie ma co liczyć, no chyba że mnie DL zaskoczy i ściągnie do nas Luke Shawa :) albo Marco Reusa.
Ale tak na poważnie, bank raz rozbiliśmy, a Levy raczej w pomysł pod tytułem Tim Sherwood nie wierzy, także bez podpalania się o cokolwiek


Bank nie został rozbity, ba mało tego w lecie wyszliśmy na plus na naszą korzyść na transferach.
Bank nie został rozbity, ba mało tego w lecie wyszliśmy na plus na naszą korzyść na transferach
31 stycznia 2014, 11:42 [cytuj]
varba powiedział/a:
Bo nikt sensowny nie był dostępny w środku sezonu, a do lata ktoś musiał prowadzić tą drużynę


Może Levy zdaje sobie sprawę że Sherwood to nie jest wybitny trener , ale jeśli by w niego zupełnie nie wierzył to nie zwalniał by AVB , bez opcji zastępstwa dla niego .
Może Levy zdaje sobie sprawę że Sherwood to nie jest wybitny trener , ale jeśli by w niego zupełnie nie wierzył to nie zwalniał by AVB , bez opcji zastępstwa dla niego
31 stycznia 2014, 12:00 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Może Levy zdaje sobie sprawę że Sherwood to nie jest wybitny trener , ale jeśli by w niego zupełnie nie wierzył to nie zwalniał by AVB , bez opcji zastępstwa dla niego


A ja myślę że DL nie jest do końca racjonalnym człowiekiem.

olivier powiedział/a:
Bank nie został rozbity, ba mało tego w lecie wyszliśmy na plus na naszą korzyść na transferach


Został bo sreal płaci nam w ratach, a przypominam że jeszcze szczura nie spłacili.
A ja myślę że DL nie jest do końca racjonalnym człowiekiem. [quote=olivier]Bank nie został rozbity, ba mało tego w lecie wyszliśmy na plus na naszą korzyść na transferach
31 stycznia 2014, 12:16 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Został bo sreal płaci nam w ratach, a przypominam że jeszcze szczura nie spłacili.


Ta, a my za to wszystkim płacimy całą sumę od ręki. :P

trzaskal powiedział/a:
Liczę jednak na lewą lub/i prawą obronę bo z Freyersem i Naughtonem to daleko nie zajdziemy


Masz rację, ale naszym w głowie chyba napastnik raczej. A nawet jeśli, to kto?
Ta, a my za to wszystkim płacimy całą sumę od ręki. :P [quote=trzaskal]Liczę jednak na lewą lub/i prawą obronę bo z Freyersem i Naughtonem to daleko nie zajdziemy
LMAO
31 stycznia 2014, 12:19 [cytuj]
Rozumiem, iż zakładamy, że położyliśmy tylko my 100 baniek czystą gotówą na stół , no way .
Trzymamy kasę na dobrej lokacie albo na Bahamach :D
Rozumiem, iż zakładamy, że położyliśmy tylko my 100 baniek czystą gotówą na stół , no way . Trzymamy kasę na dobrej lokacie albo na Bahamach :D
31 stycznia 2014, 12:22 [cytuj]
Holtby trenował z Fulham. Papierkowa robota została i wypożyczamy go.
Wenger przyznał ze na 80% kogoś sprowadza, jednak nie Draxlera.
Ponoć Liverpool wygrał z nami wyścig o Konoplyanke (i dobrze).
City walczy o Mangale, wiec dlaczego my nie powalczymy o Lescotta?
Mówi się w ogóle o kimś w kontekście przenosin do nas??
Holtby trenował z Fulham. Papierkowa robota została i wypożyczamy go. Wenger przyznał ze na 80% kogoś sprowadza, jednak nie Draxlera. Ponoć Liverpool wygrał z nami wyścig o Konoplyanke (i dobrze). City walczy o Mangale, wiec dlaczego my nie powalczymy o Lescotta? Mówi się w ogóle o kimś w kontekście przenosin do nas??
31 stycznia 2014, 12:24 [cytuj]
Hades, my to trzymamy kase na stadion.
Hades, my to trzymamy kase na stadion
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 151 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się