Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
31 stycznia 2014, 12:29 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Holtby trenował z Fulham. Papierkowa robota została i wypożyczamy go


szkoda, że nie gra regularnie u nas bo chłopak ma spore umiejętności, ale lepiej, żeby się w Fulham ograł i w następnym sezonie pokazał nowemu trenerowi na co go stać.
Mogli by Coentrao sprowadzić za np umorzenie 20mln długu :) Albo chociaż wypożyczyć bo od defensywy wszystko się zaczyna, a u nas nie ma się co zaczynać :X
szkoda, że nie gra regularnie u nas bo chłopak ma spore umiejętności, ale lepiej, żeby się w Fulham ograł i w następnym sezonie pokazał nowemu trenerowi na co go stać. Mogli by Coentrao sprowadzić za np umorzenie 20mln długu :) Albo chociaż wypożyczyć bo od defensywy wszystko się zaczyna, a u nas nie ma się co zaczynać :X
31 stycznia 2014, 12:33 [cytuj]
jeszcze wczoraj mówiono o transferze Berbatova, natomiast wszystko wskazuje na to, że Bułgar trafi jednak do AS Monaco ...

szkoda, Soldado + Ade do końca sezonu to dość ryzykowne rozwiązanie ;)
jeszcze wczoraj mówiono o transferze Berbatova, natomiast wszystko wskazuje na to, że Bułgar trafi jednak do AS Monaco ... szkoda, Soldado + Ade do końca sezonu to dość ryzykowne rozwiązanie ;)
31 stycznia 2014, 12:36 [cytuj]
Lamela może grac jako napastnik, a musi w końcu zacząć grac.
Lamela może grac jako napastnik, a musi w końcu zacząć grac
31 stycznia 2014, 12:40 [cytuj]
raku powiedział/a:

3. Biorąc pod uwagę, że wyszarpaliśmy im Dempseya, którego już się pozbyliśmy, oraz Sigurdssona, którego najlepiej byłoby się pozbyć, niech ten Konoplyanka do tego Liverpoolu sobie przejdzie.


Znając nasz Koguci los to Konoplyanka okaże się objawieniem Premier League...
Znając nasz Koguci los to Konoplyanka okaże się objawieniem Premier League
31 stycznia 2014, 12:44 [cytuj]
:mysli: Czemu Dempsey u nas nie został?
:mysli: Czemu Dempsey u nas nie został?
31 stycznia 2014, 12:46 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Hades, my to trzymamy kase na stadion


Haha, nawet o tym zapomniałem. Oficjalna wersja w tym okienku: nie kupujemy nikogo, bo zbieramy na stadion. :)
Haha, nawet o tym zapomniałem. Oficjalna wersja w tym okienku: nie kupujemy nikogo, bo zbieramy na stadion. :)
LMAO
31 stycznia 2014, 12:46 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
:mysli: Czemu Dempsey u nas nie został?


bo według naszego sztabu był słabszy od sigiego i chadliego;P
bo według naszego sztabu był słabszy od sigiego i chadliego;P
31 stycznia 2014, 12:54 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Znając nasz Koguci los to Konoplyanka okaże się objawieniem Premier League


Objawienie, nie objawienie , jedyny pozytyw to chyba to ,iż w lutym może być nieco łatwiej w pucharze pocieszenia
Objawienie, nie objawienie , jedyny pozytyw to chyba to ,iż w lutym może być nieco łatwiej w pucharze pocieszenia
31 stycznia 2014, 13:02 [cytuj]
Berbatov i Nani to nasze cele transferowe na dzisiaj, tak podaje większość bulwarówek, natomiast Holtby już w Fulham, trenował z nimi, co podaje nawet Sky Sports, więc już został wypożyczony.
Berbatov i Nani to nasze cele transferowe na dzisiaj, tak podaje większość bulwarówek, natomiast Holtby już w Fulham, trenował z nimi, co podaje nawet Sky Sports, więc już został wypożyczony
31 stycznia 2014, 13:05 [cytuj]
No i jak dla mnie coś co wydaje się farsą , ale w medialnej grze jest Andros w MU . Do tego jeśli Osvaldo osiądzie w Turynie to pewnie Vucinic ma zielone światło.
Nie idzie to w dobra stronę, a Lewis niech się ogrywa, to chyba najbardziej racjonalny ruch.
No i jak dla mnie coś co wydaje się farsą , ale w medialnej grze jest Andros w MU . Do tego jeśli Osvaldo osiądzie w Turynie to pewnie Vucinic ma zielone światło. Nie idzie to w dobra stronę, a Lewis niech się ogrywa, to chyba najbardziej racjonalny ruch
31 stycznia 2014, 13:08 [cytuj]
Berba w drodze do Monaco.
Berba w drodze do Monaco
31 stycznia 2014, 13:16 [cytuj]
Już oficjalnie:
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 3 min.
Loan news: Lewis Holtby has joined Fulham on loan until the end of the season pic.twitter.com/7Q02C1qwbN
Już oficjalnie: Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 3 min. Loan news: Lewis Holtby has joined Fulham on loan until the end of the season pic.twitter.com/7Q02C1qwbN
31 stycznia 2014, 13:32 [cytuj]
Nie ogarniam ja tego klubu. Zamiast wywalić na wypożyczenie Sigurdssona czy Lamele to oni Holtbyego puszczają :wysmiewacz::wysmiewacz: ale dno
Nie ogarniam ja tego klubu. Zamiast wywalić na wypożyczenie Sigurdssona czy Lamele to oni Holtbyego puszczają :wysmiewacz::wysmiewacz: ale dno
31 stycznia 2014, 13:50 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Nie ogarniam ja tego klubu. Zamiast wywalić na wypożyczenie Sigurdssona czy Lamele to oni Holtbyego puszczają :wysmiewacz::wysmiewacz: ale dno


No, faktycznie. Holtby ostatnio genialnie grał. :wysmiewacz::wysmiewacz:
No, faktycznie. Holtby ostatnio genialnie grał. :wysmiewacz::wysmiewacz:
LMAO
31 stycznia 2014, 13:54 [cytuj]
http://transfery.info/62523,oficjalnie-holtby-w-fulham

Nani zdecydowanie na tak. Jak dla mnie to on by dodał trochę polotu i świeżości i byśmy mieli prawdziwego lewego skrzydłowego, a nie grające tam islandzkie drewno. :wysmiewacz: No i może Portugalczyk chciałby udowodnić Moyesowi, ale też i sobie, że pomyłką było sadzanie go na ławce i puszczenie do innego klubu przez Szkota.:cwaniak:

W powrót Berby nie wierzę...
http://transfery.info/62523,oficjalnie-holtby-w-fulham Nani zdecydowanie na tak. Jak dla mnie to on by dodał trochę polotu i świeżości i byśmy mieli prawdziwego lewego skrzydłowego, a nie grające tam islandzkie drewno. :wysmiewacz: No i może Portugalczyk chciałby udowodnić Moyesowi, ale też i sobie, że pomyłką było sadzanie go na ławce i puszczenie do innego klubu przez Szkota.:cwaniak: W powrót Berby nie wierzę
31 stycznia 2014, 14:06 [cytuj]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=575387609221527&set=a.526892344071054.1073741829.332258180201139&type=1&theater


dziwnie się na to patrzy.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=575387609221527&set=a.526892344071054.1073741829.332258180201139&type=1&theater dziwnie się na to patrzy
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
31 stycznia 2014, 14:12 [cytuj]
szkoda, że C+ nie pusci w sobotę meczu Fulham- Southampton bo pewnie Lewis tam zagra
szkoda, że C+ nie pusci w sobotę meczu Fulham- Southampton bo pewnie Lewis tam zagra
31 stycznia 2014, 14:16 [cytuj]
to u nich jest tak słabo ze po jednym treningu ma grac?
to u nich jest tak słabo ze po jednym treningu ma grac?
31 stycznia 2014, 14:16 [cytuj]
Hades powiedział/a:
No, faktycznie. Holtby ostatnio genialnie grał. :wysmiewacz::wysmiewacz:
No to wybierz dwóch z trzech

Lamela
Sigurdsson
Holtby

którzy potrzebują ogrania. Jeśli w dwójce znajduje się Holtby to... :X
No to wybierz dwóch z trzech Lamela Sigurdsson Holtby którzy potrzebują ogrania. Jeśli w dwójce znajduje się Holtby to... :X
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 177 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się