Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
31 stycznia 2014, 16:07 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
no no, obu wywal. Ale o tym kogo sprowadziliśmy w ostatnim okienku to szybko zapomniałeś :)

ale kogo Levy co roku sprzedaje, najlepszych co ciągneli ten wózek w danym sezonie
ale kogo Levy co roku sprzedaje, najlepszych co ciągneli ten wózek w danym sezonie
31 stycznia 2014, 16:08 [cytuj]
Nie ja zapomniałem a oni zapomnieli jak się w piłke gra. Chyba że to zasługa naszego poprzedniego menago :wysmiewacz: tylko że się okazało że poprzedni menago inny materiał dostał niż miał mieć
Nie ja zapomniałem a oni zapomnieli jak się w piłke gra. Chyba że to zasługa naszego poprzedniego menago :wysmiewacz: tylko że się okazało że poprzedni menago inny materiał dostał niż miał mieć
31 stycznia 2014, 16:17 [cytuj]
Nothing's gonna happen!!!

Chill out :F
Nothing's gonna happen!!! Chill out :F
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 16:17 [cytuj]
nie wiem ktory menager nie cieszyl by sie z Eriksena, Holtbyego czy Lameli.
nie wiem ktory menager nie cieszyl by sie z Eriksena, Holtbyego czy Lameli
31 stycznia 2014, 16:20 [cytuj]
Jeśli to prawda, że sie o niego staralaliśmy to szkoda.

http://transfery.info/62550,berisha-w-romie
Jeśli to prawda, że sie o niego staralaliśmy to szkoda. http://transfery.info/62550,berisha-w-romie
31 stycznia 2014, 16:21 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Nothing's gonna happen!!!

Chill out :F


:milczek: moje milczenie nie aktualne ;) Już net huczy o wypożyczeniu Chadliego do Swansea
:milczek: moje milczenie nie aktualne ;) Już net huczy o wypożyczeniu Chadliego do Swansea
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2014, 16:22 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Nani zdecydowanie na tak. Jak dla mnie to on by dodał trochę polotu i świeżości i byśmy mieli prawdziwego lewego skrzydłowego, a nie grające tam islandzkie drewno. :wysmiewacz:


Nani jest prawym skrzydłowym :F
Nani jest prawym skrzydłowym :F
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 16:24 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ale kogo Levy co roku sprzedaje, najlepszych co ciągneli ten wózek w danym sezonie
a ma inne wyjście? myślisz, że dałby radę trzymać Berbatova, Modrica i Bale'a na siłe? ja dobrze pamiętam kulisty odejścia wszystkich z Panów i jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, że żadnego pożytku już by z nich nie było, bo po prostu nie chcieli u nas grać. Oczywiście można byłoby wymyślać "kontuzje" do czasu kolejnego okienka.
a ma inne wyjście? myślisz, że dałby radę trzymać Berbatova, Modrica i Bale'a na siłe? ja dobrze pamiętam kulisty odejścia wszystkich z Panów i jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, że żadnego pożytku już by z nich nie było, bo po prostu nie chcieli u nas grać. Oczywiście można byłoby wymyślać "kontuzje" do czasu kolejnego okienka
31 stycznia 2014, 16:28 [cytuj]
Suarez też chciał odejść, Rooney podobno nadal chce i chyba nadal są w swoich klubach;p
Suarez też chciał odejść, Rooney podobno nadal chce i chyba nadal są w swoich klubach;p
31 stycznia 2014, 16:31 [cytuj]
Mitroglu w Fulham :boisie:
Holtby i Mitroglu, papierowo, para na big 4. Ciekawe jak się zgrają.
Mitroglu w Fulham :boisie: Holtby i Mitroglu, papierowo, para na big 4. Ciekawe jak się zgrają
Offence win games, defence wins titles
31 stycznia 2014, 16:31 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Suarez też chciał odejść, Rooney podobno nadal chce i chyba nadal są w swoich klubach;p
tylko, że żaden z nich nie odstawia takich szopek? jakby rzeczywiście chcieli odejść to po prostu by to zrobili. Wypieli by się na klub tak jak robili to wyżej wymienieni zawodnicy.
tylko, że żaden z nich nie odstawia takich szopek? jakby rzeczywiście chcieli odejść to po prostu by to zrobili. Wypieli by się na klub tak jak robili to wyżej wymienieni zawodnicy
31 stycznia 2014, 16:36 [cytuj]
zawodnicy robią to na co im sie pozwala
zawodnicy robią to na co im sie pozwala
31 stycznia 2014, 16:40 [cytuj]
Robert powiedział/a:
zawodnicy robią to na co im sie pozwala
Zrobił najlepsze co mógł zrobić. Rzeczywiście mógł ich wszystkich zesłać do klubu kokosa, karać finansowo, ale dalej by nie grali, a my byśmy na nich nie zarobili. Z niewolnika nie ma pracownika to wiadomo już dawno. Myślisz, że ktoś ma wpływ na to, że zawodnik nie wyjdzie na mecz, albo oleje trening? niby kto? tylko i wyłącznie on, nikt więcej.
Zrobił najlepsze co mógł zrobić. Rzeczywiście mógł ich wszystkich zesłać do klubu kokosa, karać finansowo, ale dalej by nie grali, a my byśmy na nich nie zarobili. Z niewolnika nie ma pracownika to wiadomo już dawno. Myślisz, że ktoś ma wpływ na to, że zawodnik nie wyjdzie na mecz, albo oleje trening? niby kto? tylko i wyłącznie on, nikt więcej
31 stycznia 2014, 16:42 [cytuj]
Suarez jeśli nadal będzie w takiej formie to po sezonie odejdzie , a Rooney specjalnie grał przed klubem że odejdzie aby wywalczyć lepszy kontrakt . Gdzie mu będzie lepiej niż MU ?:mysli:
Suarez jeśli nadal będzie w takiej formie to po sezonie odejdzie , a Rooney specjalnie grał przed klubem że odejdzie aby wywalczyć lepszy kontrakt . Gdzie mu będzie lepiej niż MU ?:mysli:
31 stycznia 2014, 16:48 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ale kogo Levy co roku sprzedaje, najlepszych co ciągneli ten wózek w danym sezonie


Czyli w tym roku nikogo nie sprzedajemy?
Czyli w tym roku nikogo nie sprzedajemy?
31 stycznia 2014, 16:51 [cytuj]
Po sezonie jednak będziemy musieli kogoś sprzedać , bo wózek okaże się dla nie których za ciężki i nawet z nim dobrze nie ruszą:boisie:
Po sezonie jednak będziemy musieli kogoś sprzedać , bo wózek okaże się dla nie których za ciężki i nawet z nim dobrze nie ruszą:boisie:
31 stycznia 2014, 17:07 [cytuj]
Tak troche nie transferowo:
The FA has confirmed our appeal against Danny Rose's red card has been successful and he is available for tomorrow's game at Hull.
Tak troche nie transferowo: The FA has confirmed our appeal against Danny Rose's red card has been successful and he is available for tomorrow's game at Hull
31 stycznia 2014, 17:44 [cytuj]
UP : ale wynik k***a nie zmieniony ...
UP : ale wynik k***a nie zmieniony
31 stycznia 2014, 17:45 [cytuj]
dobra, uznajmy, ze było 4:3 dla City. Cieszysz sie teraz?
dobra, uznajmy, ze było 4:3 dla City. Cieszysz sie teraz?
31 stycznia 2014, 17:46 [cytuj]
Lepszy Danny Rose niż nic . ;|
Lepszy Danny Rose niż nic . ;|
|<  <  2  3  4  5  6    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 139 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się