Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
31 stycznia 2014, 22:35 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
To jest naprawde cudowne i na szczęście kończące się zimowe okienko :D

"Ce la vie" bułgarska dziweczko


:brawo: niech gnije na ławce.
:brawo: niech gnije na ławce
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
31 stycznia 2014, 22:40 [cytuj]
Żeby nie czasem. Kontuzja Falcao to będzie z Germainem walczył o 11 :luzik:
Żeby nie czasem. Kontuzja Falcao to będzie z Germainem walczył o 11 :luzik:
31 stycznia 2014, 22:40 [cytuj]
Piękne zdjęcie...

http://t.co/ruDUx52lrP

...zdecydowanie czerwone (tfu...) barwy pasują mu bardziej :D
Piękne zdjęcie... http://t.co/ruDUx52lrP ...zdecydowanie czerwone (tfu...) barwy pasują mu bardziej :D
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 22:43 [cytuj]
u nas cisza...
u nas cisza
31 stycznia 2014, 22:45 [cytuj]
jak to cisza? a Holtby i Chadli (własnie, co z nim)? No i walka o Konoplanke?
jak to cisza? a Holtby i Chadli (własnie, co z nim)? No i walka o Konoplanke?
31 stycznia 2014, 22:47 [cytuj]
Holtby już z rana trenował z Fulham, więc dlaczego ma o nim być głośno ;P

Chadli to raczej wyssane z palca, a temat Konoplyanki upadł już około południa...
Holtby już z rana trenował z Fulham, więc dlaczego ma o nim być głośno ;P Chadli to raczej wyssane z palca, a temat Konoplyanki upadł już około południa
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 22:48 [cytuj]
Toż niby po transferach u nas
Toż niby po transferach u nas
31 stycznia 2014, 22:48 [cytuj]
jak dla mnie wyporzyczenie holtbiego to głupota,a o Konopliance możemy zapomnieć bo pewnie Liverpool go zgarnie
jak dla mnie wyporzyczenie holtbiego to głupota,a o Konopliance możemy zapomnieć bo pewnie Liverpool go zgarnie
31 stycznia 2014, 22:55 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Toż niby po transferach u nas


Reporter SkySportsNews z Hotspur Way przekazał już jakąś godzinkę temu, że "brama została zamknięta, a światła zgaszone"...

:hejka:
Reporter SkySportsNews z Hotspur Way przekazał już jakąś godzinkę temu, że "brama została zamknięta, a światła zgaszone"... :hejka:
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 22:59 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Reporter SkySportsNews z Hotspur Way przekazał już jakąś godzinkę temu, że "brama została zamknięta, a światła zgaszone"...

:hejka:


Brak left back'a... jednak Jola Rutowicz w pewnych zakamarkach swojego łba jest mądrzejsza od Sherwooda...
Brak left back'a... jednak Jola Rutowicz w pewnych zakamarkach swojego łba jest mądrzejsza od Sherwooda
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2014, 23:00 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Reporter SkySportsNews z Hotspur Way przekazał już jakąś godzinkę temu, że "brama została zamknięta, a światła zgaszone"...

:hejka:
O to właśnie chodzi

Ten człowiek mnie zadziwił w tym dniu. Skoro my nikogo nie potrzebujemy to lepiej żebym ja nic na ten temat nie mówił. Ale on chyba tylko do konca sezonu ma na celu dobimbać w tym klubie. Z takim składem to powodzenia po LM :wnerw: Przyjdzie marzec to sie zesra że nikogo nie potrzebujemy. Powodzenia panie Sherwood, powodzenia w wyciąganiu młodzików na szeroką wodę kiedy stawką jest awans LM i być albo nie być pewnie niektórych zawodników.
O to właśnie chodzi Ten człowiek mnie zadziwił w tym dniu. Skoro my nikogo nie potrzebujemy to lepiej żebym ja nic na ten temat nie mówił. Ale on chyba tylko do konca sezonu ma na celu dobimbać w tym klubie. Z takim składem to powodzenia po LM :wnerw: Przyjdzie marzec to sie zesra że nikogo nie potrzebujemy. Powodzenia panie Sherwood, powodzenia w wyciąganiu młodzików na szeroką wodę kiedy stawką jest awans LM i być albo nie być pewnie niektórych zawodników
31 stycznia 2014, 23:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Brak left back'a... jednak Jola Rutowicz w pewnych zakamarkach swojego łba jest mądrzejsza od Sherwooda


Albo się opanuj, albo nic nie pisz, takie dno na Spursmanii nie przejdzie
Albo się opanuj, albo nic nie pisz, takie dno na Spursmanii nie przejdzie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2014, 23:15 [cytuj]
Pomyślcie...

Odszedł tylko Holtby, który będzie po prostu grał o wiele więcej. Bez możliwości wykupu, więc wraca w lato o kilkanaście meczów mądrzejszy...
Nie oddaliśmy Capoue...
Odrzuciliśmy oferty za Gylfiego...
Lamela również zostaje...
Nikt nie przychodzi...

To nic innego, jak tylko wyraźny sygnał, że Timmy lata nie przetrwa, jakiegokolwiek wyniku by nie zrobił...

:rotfl:
Pomyślcie... Odszedł tylko Holtby, który będzie po prostu grał o wiele więcej. Bez możliwości wykupu, więc wraca w lato o kilkanaście meczów mądrzejszy... Nie oddaliśmy Capoue... Odrzuciliśmy oferty za Gylfiego... Lamela również zostaje... Nikt nie przychodzi... To nic innego, jak tylko wyraźny sygnał, że Timmy lata nie przetrwa, jakiegokolwiek wyniku by nie zrobił... :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 23:24 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Pomyślcie...

Odszedł tylko Holtby, który będzie po prostu grał o wiele więcej. Bez możliwości wykupu, więc wraca w lato o kilkanaście meczów mądrzejszy...
Nie oddaliśmy Capoue...
Odrzuciliśmy oferty za Gylfiego...
Lamela również zostaje...
Nikt nie przychodzi...

dokładnie - pachnie to zmianą trenera latem ... przyjdzie nowy i będzie sobie układał drużynę na nowy sezon ..


To nic innego, jak tylko wyraźny sygnał, że Timmy lata nie przetrwa, jakiegokolwiek wyniku by nie zrobił...

:rotfl:
[quote=tuczi]Pomyślcie... Odszedł tylko Holtby, który będzie po prostu grał o wiele więcej. Bez możliwości wykupu, więc wraca w lato o kilkanaście meczów mądrzejszy... Nie oddaliśmy Capoue... Odrzuciliśmy oferty za Gylfiego... Lamela również zostaje... Nikt nie przychodzi... dokładnie - pachnie to zmianą trenera latem ... przyjdzie nowy i będzie sobie układał drużynę na nowy sezon .. To nic innego, jak tylko wyraźny sygnał, że Timmy lata nie przetrwa, jakiegokolwiek wyniku by nie zrobił... :rotfl:[/quote]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2014, 23:28 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Pomyślcie...


To nic innego, jak tylko wyraźny sygnał, że Timmy lata nie przetrwa, jakiegokolwiek wyniku by nie zrobił...

:rotfl:


Za rok bedziemy płakac po jego zwolnieniu. Mam taka nadzieję. Jak ma przyjśc van Gaal i zrobic pięćdziesiatą kolonie holenderska to ja podziękuję. Wole klubową młodziez wciskaną na siłe do składu niż importowaną z Holandii. Swoją drogą, człowiek nie potrafiący ułożyć Bayernu Monachium nie może być dobrym trenerem.
Za rok bedziemy płakac po jego zwolnieniu. Mam taka nadzieję. Jak ma przyjśc van Gaal i zrobic pięćdziesiatą kolonie holenderska to ja podziękuję. Wole klubową młodziez wciskaną na siłe do składu niż importowaną z Holandii. Swoją drogą, człowiek nie potrafiący ułożyć Bayernu Monachium nie może być dobrym trenerem
31 stycznia 2014, 23:28 [cytuj]
varba powiedział/a:
Albo się opanuj, albo nic nie pisz, takie dno na Spursmanii nie przejdzie


Jeśli przeszkadza Ci Jola R to sorry. Zdanie o Sherwoodzie jak najbardziej prawidłowe. To nie jest mądry człowiek jeśli chodzi o decyzje dotyczące naszego klubu(Levy ostatnio też nie popisuje się intelektem, ale to inna para kaloszy na inny temat)
Jeśli przeszkadza Ci Jola R to sorry. Zdanie o Sherwoodzie jak najbardziej prawidłowe. To nie jest mądry człowiek jeśli chodzi o decyzje dotyczące naszego klubu(Levy ostatnio też nie popisuje się intelektem, ale to inna para kaloszy na inny temat)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2014, 23:30 [cytuj]
to ktoś chciał Siga:O
to ktoś chciał Siga:O
31 stycznia 2014, 23:30 [cytuj]
Fokin Nowan znowu w klubie :D
Fokin Nowan znowu w klubie :D
31 stycznia 2014, 23:31 [cytuj]
Robert powiedział/a:
to ktoś chciał Siga:O


Legia i Piast.
Legia i Piast
31 stycznia 2014, 23:32 [cytuj]
największym transferem Tottenhamu jest brak w naszym klubie berbatova.
największym transferem Tottenhamu jest brak w naszym klubie berbatova
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się