Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
31 stycznia 2014, 23:35 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
Swoją drogą, człowiek nie potrafiący ułożyć Bayernu Monachium nie może być dobrym trenerem


Polecam dobrze to przejrzeć, a później się wypowiadać...

http://en.wikipedia.org/wiki/Louis_van_Gaal#Managerial_honours

...:ok:
Polecam dobrze to przejrzeć, a później się wypowiadać... http://en.wikipedia.org/wiki/Louis_van_Gaal#Managerial_honours ...:ok:
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 23:40 [cytuj]
A teraz mi powiedz jakim to sukcesem jest wygranie mistrzostwa taką drużyna w lidze gdzie nie ma godnych rywali? Za Louisa to Wolfsburg miał przebłysk ale sie wyprzedał po sezonie jak każdy poza Bayernem w tej śmiesznej lidze. I nie tyle o wyniki co o styl mi chodzi. Narzekacie na brak pomysłu w grze Tottenhamu. A u van Gaala bylo to samo tylko, ze jego kadra była trzy razy lepsza od naszej. A co do Ajaksu- to było 20 lat temu, futbol sie zmienił pod wzgledem finansowym jak i poziomem pilkarskim. Niby niektorych rzeczy sie nie zapomina ale w Bayernie pokazał, że on sklerozę ma.
A teraz mi powiedz jakim to sukcesem jest wygranie mistrzostwa taką drużyna w lidze gdzie nie ma godnych rywali? Za Louisa to Wolfsburg miał przebłysk ale sie wyprzedał po sezonie jak każdy poza Bayernem w tej śmiesznej lidze. I nie tyle o wyniki co o styl mi chodzi. Narzekacie na brak pomysłu w grze Tottenhamu. A u van Gaala bylo to samo tylko, ze jego kadra była trzy razy lepsza od naszej. A co do Ajaksu- to było 20 lat temu, futbol sie zmienił pod wzgledem finansowym jak i poziomem pilkarskim. Niby niektorych rzeczy sie nie zapomina ale w Bayernie pokazał, że on sklerozę ma
31 stycznia 2014, 23:43 [cytuj]
No wiesz, ja nigdzie nie napisałem, że LvG byłby moim idealnym kandydatem. Stwierdziłeś, że nie może być dobrym trenerem, więc udowodniłem, że jego wyniki mówią inaczej.

Ja mam swoich "koników" ;P
No wiesz, ja nigdzie nie napisałem, że LvG byłby moim idealnym kandydatem. Stwierdziłeś, że nie może być dobrym trenerem, więc udowodniłem, że jego wyniki mówią inaczej. Ja mam swoich "koników" ;P
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2014, 23:49 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
A teraz mi powiedz jakim to sukcesem jest wygranie mistrzostwa taką drużyna w lidze gdzie nie ma godnych rywali? Za Louisa to Wolfsburg miał przebłysk ale sie wyprzedał po sezonie jak każdy poza Bayernem w tej śmiesznej lidze. I nie tyle o wyniki co o styl mi chodzi. Narzekacie na brak pomysłu w grze Tottenhamu. A u van Gaala bylo to samo tylko, ze jego kadra była trzy razy lepsza od naszej. A co do Ajaksu- to było 20 lat temu, futbol sie zmienił pod wzgledem finansowym jak i poziomem pilkarskim. Niby niektorych rzeczy sie nie zapomina ale w Bayernie pokazał, że on sklerozę ma


zapomniałeś kto pojechał hiszpanów w półfinałach lm:P
zapomniałeś kto pojechał hiszpanów w półfinałach lm:P
1 lutego 2014, 00:03 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Jeśli przeszkadza Ci Jola R to sorry. Zdanie o Sherwoodzie jak najbardziej prawidłowe. To nie jest mądry człowiek jeśli chodzi o decyzje dotyczące naszego klubu(Levy ostatnio też nie popisuje się intelektem, ale to inna para kaloszy na inny temat)


Masz prawo do krytyki, ale róbmy to na poziomie. Ja też chciałbym lewego obrońcę. Można w cywilizowany sposób napisać, że nie jesteś zadowolony z jego decyzji. To co piszesz i jak piszesz, świadczy też o Tobie.
Masz prawo do krytyki, ale róbmy to na poziomie. Ja też chciałbym lewego obrońcę. Można w cywilizowany sposób napisać, że nie jesteś zadowolony z jego decyzji. To co piszesz i jak piszesz, świadczy też o Tobie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 lutego 2014, 00:08 [cytuj]
Na szczęście już koniec, tak więc... Dobranoc :D
Na szczęście już koniec, tak więc... Dobranoc :D
Can't Smile Without You!!!
1 lutego 2014, 00:19 [cytuj]
Niech świadczy, bo i ma świadczyć. Tim nie ma umiejętności trenerskich, menagerskich ba on nawet nie ma licencji uefa pro. Jest zapchaj dziurą, tanim zamiennikiem, jest jak ciuch z prady made in Birma.

Wypożycza Holtby'ego, który powinien być wyżej w klubowej hierarchii niż spec od przetwórstwa rybnego. Nie chcę pokazywać na odbyciaków, ale tak się zachowuje menager z głową na karku. Wypada im Sramsey to jest akcja reakcja Kallstrom. My nie mamy left backa i jedyna nasza reakcja to wypożyczenie Holtby'ego(niech Eriksen dostanie kontuzji to znowu będzie granie rybakiem). Jeśli Tim rzeczywiście uważa, że z taką obroną wejdzie do top 4 to mi jako kibicowi pozostaje zamówić sobie kwaterę i pogrzeb na koniec sezonu. 3/4 skrzydłowych robi z Naughtonem co chcą a my to tolerujemy(my w sensie Levy), i udajemy że jest spoko. Co do poziomu to klub z aspiracjami tak się nie zachowuje. Klub z aspiracjami nie liczy na "jakoś to będzie" i nie stosuje taktyki "poczekamy do lipca"

Przypominam, że LM jest jak lep na muchy. Wystarczy, że się nie zakwalifikujemy i nie dość, że nikt normalny do nas nie przyjdzie, to jeszcze Llorisy, Erikseny czy Vertongheny pójdą w cholerę(nie da się w sezon czy dwa przetoczyć im koguciej krwi)
Niech świadczy, bo i ma świadczyć. Tim nie ma umiejętności trenerskich, menagerskich ba on nawet nie ma licencji uefa pro. Jest zapchaj dziurą, tanim zamiennikiem, jest jak ciuch z prady made in Birma. Wypożycza Holtby'ego, który powinien być wyżej w klubowej hierarchii niż spec od przetwórstwa rybnego. Nie chcę pokazywać na odbyciaków, ale tak się zachowuje menager z głową na karku. Wypada im Sramsey to jest akcja reakcja Kallstrom. My nie mamy left backa i jedyna nasza reakcja to wypożyczenie Holtby'ego(niech Eriksen dostanie kontuzji to znowu będzie granie rybakiem). Jeśli Tim rzeczywiście uważa, że z taką obroną wejdzie do top 4 to mi jako kibicowi pozostaje zamówić sobie kwaterę i pogrzeb na koniec sezonu. 3/4 skrzydłowych robi z Naughtonem co chcą a my to tolerujemy(my w sensie Levy), i udajemy że jest spoko. Co do poziomu to klub z aspiracjami tak się nie zachowuje. Klub z aspiracjami nie liczy na "jakoś to będzie" i nie stosuje taktyki "poczekamy do lipca" Przypominam, że LM jest jak lep na muchy. Wystarczy, że się nie zakwalifikujemy i nie dość, że nikt normalny do nas nie przyjdzie, to jeszcze Llorisy, Erikseny czy Vertongheny pójdą w cholerę(nie da się w sezon czy dwa przetoczyć im koguciej krwi)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2014, 00:20 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Na szczęście już koniec, tak więc... Dobranoc :D


Z całego tego okienka najbardziej mi się podobał Big Ben :hejka:
Z całego tego okienka najbardziej mi się podobał Big Ben :hejka:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2014, 00:21 [cytuj]
Jak nie my to nikt :D

SkySports informuje, że kluby nie doszły do porozumienia i Liverpool nie kupi już Konoplyanki!
Jak nie my to nikt :D SkySports informuje, że kluby nie doszły do porozumienia i Liverpool nie kupi już Konoplyanki!
1 lutego 2014, 01:31 [cytuj]
https://vine.co/v/Mz1WeAaT5Jw
https://vine.co/v/Mz1WeAaT5Jw
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 lutego 2014, 01:46 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
To jest naprawde cudowne i na szczęście kończące się zimowe okienko :D

"Ce la vie" bułgarska dziweczko


Zamnknij ryj, polska szmato :plask: On zrobił więcej dla Tottenhamu niż ty-nawet jakbyś żył tysiąc razy!
Zamnknij ryj, polska szmato :plask: On zrobił więcej dla Tottenhamu niż ty-nawet jakbyś żył tysiąc razy!
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
1 lutego 2014, 01:52 [cytuj]
koko powiedział/a:
Zamnknij ryj, polska szmato :plask: On zrobił więcej dla Tottenhamu niż ty-nawet jakbyś żył tysiąc razy!


No przecież to zaszczyt, że bułgar dla nas grał. Postawmy mu pomnik, i módlmy się do niego co sobotę. :wysmiewacz:

Zwykły grajek jakich wielu się przewinęło przez nasz klub
No przecież to zaszczyt, że bułgar dla nas grał. Postawmy mu pomnik, i módlmy się do niego co sobotę. :wysmiewacz: Zwykły grajek jakich wielu się przewinęło przez nasz klub
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2014, 09:10 [cytuj]
czy taki zwykły? raczej nie, nie każdy jeździ w bagażniku :wysmiewacz:
czy taki zwykły? raczej nie, nie każdy jeździ w bagażniku :wysmiewacz:
1 lutego 2014, 10:15 [cytuj]
koko powiedział/a:
Zamnknij ryj, polska szmato :plask: On zrobił więcej dla Tottenhamu niż ty-nawet jakbyś żył tysiąc razy!


bez przesady! ... NA WHL ZAWSZE POWITAMY GO GWIZDAMI !
bez przesady! ... NA WHL ZAWSZE POWITAMY GO GWIZDAMI !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2014, 10:30 [cytuj]
Niektórzy zapominają, że na szacunek pracuje się przez wiele lat, a łatwo można go stracić w ciągu jednej chwili.

Bułgar zrobił sporo, ale co z tego, że sposób w jaki odszedł z klubu był karygodny? Nie można pewnych rzeczy akceptować.
Podobne uczucia wywoływały transfery Modricia i Bale'a. Tego co zrobili nikt im nie zabierze, ale w taki sposób klubu się nie opuszcza.

Niech mi ktoś nie wyskakuje, że z niewolnika nie ma pracownika. Zawodnicy podpisują kontrakty i muszą je respektować. Nie dziwi mnie, że ludzie przyklejają im łatkę kretynów, jak zapominają to co podpisują.

Wszystkich tych graczy można byłoby spokojnie zatrzymać, bo oni sami, jak ich agenci zdają sobie sprawę, że pół roku bez gry w piłkę nożna na profesjonalnym poziomie sprawiłby, że największe kluby nie byłyby już zainteresowane ich transferami.

Gdyby chociaż raz Levy, któregoś z tych zawodników wysłał do rezerw, to pokazałby, że nie będzie dawał się szantażować, a w dodatku każdy inny zawodnik zdawałby sobie sprawę, co będzie go czekać, jeśli nie będzie respektował umów.

Fredy Guarin też krzyczał, że nie zagra już nigdy w koszulce Interu Mediolan. Zbliża się Mundial i pewnie za parę dni, może tygodni odszczeka te słowa, wróci z pod kulonym ogonem i będzie wypruwał flaki na boisku.
Niektórzy zapominają, że na szacunek pracuje się przez wiele lat, a łatwo można go stracić w ciągu jednej chwili. Bułgar zrobił sporo, ale co z tego, że sposób w jaki odszedł z klubu był karygodny? Nie można pewnych rzeczy akceptować. Podobne uczucia wywoływały transfery Modricia i Bale'a. Tego co zrobili nikt im nie zabierze, ale w taki sposób klubu się nie opuszcza. Niech mi ktoś nie wyskakuje, że z niewolnika nie ma pracownika. Zawodnicy podpisują kontrakty i muszą je respektować. Nie dziwi mnie, że ludzie przyklejają im łatkę kretynów, jak zapominają to co podpisują. Wszystkich tych graczy można byłoby spokojnie zatrzymać, bo oni sami, jak ich agenci zdają sobie sprawę, że pół roku bez gry w piłkę nożna na profesjonalnym poziomie sprawiłby, że największe kluby nie byłyby już zainteresowane ich transferami. Gdyby chociaż raz Levy, któregoś z tych zawodników wysłał do rezerw, to pokazałby, że nie będzie dawał się szantażować, a w dodatku każdy inny zawodnik zdawałby sobie sprawę, co będzie go czekać, jeśli nie będzie respektował umów. Fredy Guarin też krzyczał, że nie zagra już nigdy w koszulce Interu Mediolan. Zbliża się Mundial i pewnie za parę dni, może tygodni odszczeka te słowa, wróci z pod kulonym ogonem i będzie wypruwał flaki na boisku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 lutego 2014, 10:55 [cytuj]
nie no, przywitać w jakikolwiek sposób, gadać glupoty o szacunku, honoru itp-każdy ma do tego prawo :) Ja po prostu czasami się denerwuję jak słysze takich bzdur i tyle... tym bardziej jak "wierny fan" zacznie wyjeźdżac dziweczkami. ale co tam, każdy ma tez prawo być głupi.
nie no, przywitać w jakikolwiek sposób, gadać glupoty o szacunku, honoru itp-każdy ma do tego prawo :) Ja po prostu czasami się denerwuję jak słysze takich bzdur i tyle... tym bardziej jak "wierny fan" zacznie wyjeźdżac dziweczkami. ale co tam, każdy ma tez prawo być głupi
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
1 lutego 2014, 11:12 [cytuj]
Przykład Fernando z FC Porto. Wczoraj płakał, że chce do City. Ci mu grozili, że go wysla do rezerw jak bedzie domagał się transferu. Gdzie jest teraz? Nadal w Porto. Da się? Da sie.
Przykład Fernando z FC Porto. Wczoraj płakał, że chce do City. Ci mu grozili, że go wysla do rezerw jak bedzie domagał się transferu. Gdzie jest teraz? Nadal w Porto. Da się? Da sie
1 lutego 2014, 12:07 [cytuj]
koko powiedział/a:
nie no, przywitać w jakikolwiek sposób, gadać glupoty o szacunku, honoru itp-każdy ma do tego prawo :) Ja po prostu czasami się denerwuję jak słysze takich bzdur i tyle... tym bardziej jak "wierny fan" zacznie wyjeźdżac dziweczkami. ale co tam, każdy ma tez prawo być głupi


Dziwka to bardzo adekwatna nazwa w stosunku do Berbatova.
Dziwka to bardzo adekwatna nazwa w stosunku do Berbatova
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 lutego 2014, 12:36 [cytuj]
koko powiedział/a:
tym bardziej jak "wierny fan" zacznie wyjeźdżac dziweczkami. ale co tam, każdy ma tez prawo być głupi


Mówi to osoba, która używa słów "polska szmata". Jeżeli tuczi jest głupi - choć nie jest - to dla Ciebie brakuje skali chyba.
Mówi to osoba, która używa słów "polska szmata". Jeżeli tuczi jest głupi - choć nie jest - to dla Ciebie brakuje skali chyba
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 lutego 2014, 13:14 [cytuj]
koko powiedział/a:
amnknij ryj, polska szmato :plask: On zrobił więcej dla Tottenhamu niż ty-nawet jakbyś żył tysiąc razy!


Aleś mnie przegonił, że aż buty mi spadły ze strachu :wysmiewacz:

Ja w przeciwieństwie do niego mam szacunek do klubu, którego herb noszę codziennie na piersi. On swój szacunek pokazał, więc ja okazuje mu podobny i dokładnie taki na jaki zasłużył...

Dla tych, którzy okazują swoją wierność klubowi, dopingując Spurs od lat na WHL czy też na wyjazdach, Berba pozostanie na zawsze marną, bułgarską dziwką!!!

I możesz mnie serdecznie pocałować w dup* :**
Aleś mnie przegonił, że aż buty mi spadły ze strachu :wysmiewacz: Ja w przeciwieństwie do niego mam szacunek do klubu, którego herb noszę codziennie na piersi. On swój szacunek pokazał, więc ja okazuje mu podobny i dokładnie taki na jaki zasłużył... Dla tych, którzy okazują swoją wierność klubowi, dopingując Spurs od lat na WHL czy też na wyjazdach, Berba pozostanie na zawsze marną, bułgarską dziwką!!! I możesz mnie serdecznie pocałować w dup* :**
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się