Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Transfery » Deadline Day (Winter 2014)
1 lutego 2014, 14:04 [cytuj]
tuczi powiedział/a:


I możesz mnie serdecznie pocałować w dup* :**


Uważaj z tym, bo może się okazać, że weźmie sobie to do serca i będzie próbował szczęścia :wysmiewacz:
Uważaj z tym, bo może się okazać, że weźmie sobie to do serca i będzie próbował szczęścia :wysmiewacz:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2014, 14:37 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Uważaj z tym, bo może się okazać, że weźmie sobie to do serca i będzie próbował szczęścia :wysmiewacz:


Tego nie przemyślałem :D
Tego nie przemyślałem :D
Can't Smile Without You!!!
1 lutego 2014, 14:43 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
Przykład Fernando z FC Porto. Wczoraj płakał, że chce do City. Ci mu grozili, że go wysla do rezerw jak bedzie domagał się transferu. Gdzie jest teraz? Nadal w Porto. Da się? Da sie

trzeba wziąc nauki od nich, bo wychodzimy co roku na cipy i taka jest smutna prawda:nerwus:
trzeba wziąc nauki od nich, bo wychodzimy co roku na cipy i taka jest smutna prawda:nerwus:
1 lutego 2014, 15:50 [cytuj]
Są i dobre wiadomości:

Według najnowszych doniesień najnowszy nabytek Arsene Wengera, Kim Kalstrom doznał kontuzji na pierwszym treningu z drużyną, która ma Go wyeliminować na 2-3 miesiące.
Są i dobre wiadomości: Według najnowszych doniesień najnowszy nabytek Arsene Wengera, Kim Kalstrom doznał kontuzji na pierwszym treningu z drużyną, która ma Go wyeliminować na 2-3 miesiące
1 lutego 2014, 16:21 [cytuj]
czy to, że jakiemuś człowiekowi stała się krzywda to dobra wiadomość?
czy to, że jakiemuś człowiekowi stała się krzywda to dobra wiadomość?
1 lutego 2014, 20:05 [cytuj]
Jesli ten człowiek gra dla Arsenalu to tak, to jest dobra wiadmość. Umarł kurwa czy coś? Poprostu ma kontuzję. Nie mogę się cieszyć, że czasem nawet Wenger może podejmować tak głupie decyzje jak nasz zarząd?

Swoją drogą podobno już w momencie wypozyczania był kontuzjowany.
Jesli ten człowiek gra dla Arsenalu to tak, to jest dobra wiadmość. Umarł kurwa czy coś? Poprostu ma kontuzję. Nie mogę się cieszyć, że czasem nawet Wenger może podejmować tak głupie decyzje jak nasz zarząd? Swoją drogą podobno już w momencie wypozyczania był kontuzjowany
1 lutego 2014, 21:09 [cytuj]
SebastianAlex powiedział/a:
czy to, że jakiemuś człowiekowi stała się krzywda to dobra wiadomość?


Mówimy to z przekąsem. Nikt nikomu przed faktem nie życzy kontuzji, a jak już ją ktoś otrzymał to czemu mamy jako fani tottenhamu płakać zamiast się cieszyć? Jako człowiekowi współczujemy, jako piłkarzowi arsenalu jesteśmy happy pełną gębą.
Mówimy to z przekąsem. Nikt nikomu przed faktem nie życzy kontuzji, a jak już ją ktoś otrzymał to czemu mamy jako fani tottenhamu płakać zamiast się cieszyć? Jako człowiekowi współczujemy, jako piłkarzowi arsenalu jesteśmy happy pełną gębą
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2014, 22:03 [cytuj]
Jak ten jebaniec Walcott pokazywał na palcach 2:0, a dzień później okazało się, że nie zagra do końca sezonu to zareagowałem mniej więcej tak :muza:
Jak ten jebaniec Walcott pokazywał na palcach 2:0, a dzień później okazało się, że nie zagra do końca sezonu to zareagowałem mniej więcej tak :muza:
2 lutego 2014, 00:26 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Aleś mnie przegonił, że aż buty mi spadły ze strachu :wysmiewacz:

Ja w przeciwieństwie do niego mam szacunek do klubu, którego herb noszę codziennie na piersi. On swój szacunek pokazał, więc ja okazuje mu podobny i dokładnie taki na jaki zasłużył...

Dla tych, którzy okazują swoją wierność klubowi, dopingując Spurs od lat na WHL czy też na wyjazdach, Berba pozostanie na zawsze marną, bułgarską dziwką!!!

I możesz mnie serdecznie pocałować w dup* :**


Nie będę całował, spoko :) Ale z tego co widzę hui_li jest chętny, wierzę, że się dogadacie :F
Co to ma oznaczać "herb noszę codziennie na piersi" wytatuowałeś sobie herb, czy nie zdejmujesz koszuli? Nie jestem pewien co z obydwu świadczy o większej głupocie :mysli:

A "Dla tych, którzy okazują swoją wierność klubowi, dopingując Spurs od lat na WHL czy też na wyjazdach..." ? Mówisz jakby chodziło o posiadaczy absolutnej prawdy we wszechswiecie, a nie (w wielu przypadkach) o bandę oszołomów.
Nie będę całował, spoko :) Ale z tego co widzę hui_li jest chętny, wierzę, że się dogadacie :F Co to ma oznaczać "herb noszę codziennie na piersi" wytatuowałeś sobie herb, czy nie zdejmujesz koszuli? Nie jestem pewien co z obydwu świadczy o większej głupocie :mysli: A "Dla tych, którzy okazują swoją wierność klubowi, dopingując Spurs od lat na WHL czy też na wyjazdach..." ? Mówisz jakby chodziło o posiadaczy absolutnej prawdy we wszechswiecie, a nie (w wielu przypadkach) o bandę oszołomów
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
2 lutego 2014, 01:08 [cytuj]
Przyznam szczerze, że wolę obcować z tą grupą "oszołomów" :luzik:
Przyznam szczerze, że wolę obcować z tą grupą "oszołomów" :luzik:
Can't Smile Without You!!!
2 lutego 2014, 01:50 [cytuj]
Koko, poczekaj. Ogladasz pilke nozna, kibicujesz, zdaje sie Tottenhamowi, a ludzi ktorzy robia to prawie to samo co ty ( jeżdżą jeszcze na mecze) nazywasz oszołomami? Skoro bawi cię to co robia ludzie wspierajacy jakikolwiek klub to co ty tu robisz? To troche tak jakbym cały dzień grał w League of Legends a innych ludzi robiących to samo co ja nazywał no-life'ami
Koko, poczekaj. Ogladasz pilke nozna, kibicujesz, zdaje sie Tottenhamowi, a ludzi ktorzy robia to prawie to samo co ty ( jeżdżą jeszcze na mecze) nazywasz oszołomami? Skoro bawi cię to co robia ludzie wspierajacy jakikolwiek klub to co ty tu robisz? To troche tak jakbym cały dzień grał w League of Legends a innych ludzi robiących to samo co ja nazywał no-life'ami
2 lutego 2014, 01:52 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Przyznam szczerze, że wolę obcować z tą grupą "oszołomów" :luzik:

Ja cię nie pytałem z kim wolisz obcować :) Po to też napisałem "w wielu przypadkach" ;)
Oszołom z całą pewnością nazywam fana (jakiegokolwiek klubu) który obraża byłego gracza "swojego ukochanego klubu", "którego herb nosi codziennie na piersi" dlatego że... no dlaczego?! Bo w pewnym momencie uznał, że rozwinie się lepiej w innym klubie? Bo postanowił (o, herezjo) nie wypełnić kontrakt, kiedy tacy jak ty z piersiami i herbami tak tego chcieli? :rotfl: Zeby nie było- ja też chciałem! Te dwa lata zapamiętam na zawsze! Naprawdę nie rozumiesz, że tu nie chodzi o szacunku, ani o jego brak? Jak nie...no to jesteś oszołomem, po prostu!
Ja cię nie pytałem z kim wolisz obcować :) Po to też napisałem "w wielu przypadkach" ;) Oszołom z całą pewnością nazywam fana (jakiegokolwiek klubu) który obraża byłego gracza "swojego ukochanego klubu", "którego herb nosi codziennie na piersi" dlatego że... no dlaczego?! Bo w pewnym momencie uznał, że rozwinie się lepiej w innym klubie? Bo postanowił (o, herezjo) nie wypełnić kontrakt, kiedy tacy jak ty z piersiami i herbami tak tego chcieli? :rotfl: Zeby nie było- ja też chciałem! Te dwa lata zapamiętam na zawsze! Naprawdę nie rozumiesz, że tu nie chodzi o szacunku, ani o jego brak? Jak nie...no to jesteś oszołomem, po prostu!
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
2 lutego 2014, 12:03 [cytuj]
nie rozumiesz:P

można odejść w zgodzie, ale też można odejść odjeżdżając w bagażniku ;)
nie rozumiesz:P można odejść w zgodzie, ale też można odejść odjeżdżając w bagażniku ;)
2 lutego 2014, 13:00 [cytuj]
Koko dla mnie herezją jest właśnie niewypełnienie kontraktu przez każdego zawodnika wymuszając transfer. Klub kupując jakiegoś piłkarza wiąże z nim pewną wizję bo jest częścią budowania drużyny walczącej o jakieś cele. Jeśli zawodnik chce być elastyczny i odejść w każdej chwili to niech dba by była klauzula wykupu go z klubu. W innym przypadku ma obowiązek grać do końca kontraktu chyba, że dogada się z klubem co do sprzedaży. Po to są kontrakty, żeby dziś połowa na przykład naszego składu nie powiedziała odchodzimy bo nam się tu nie podoba. A problem z Berbatovem jest taki w jakim stylu odszedł i jak wymuszał swoją sprzedaż. Poparłbym Cię jeśli użyłbyś tych argumentów co do Sola, który wypełnił kontrakt i odszedł (niestety do naszych największych rywali) by się dalej rozwijać. Niestety nigdy nie poprę piłkarza wymuszającego odejście z klubu.
Koko dla mnie herezją jest właśnie niewypełnienie kontraktu przez każdego zawodnika wymuszając transfer. Klub kupując jakiegoś piłkarza wiąże z nim pewną wizję bo jest częścią budowania drużyny walczącej o jakieś cele. Jeśli zawodnik chce być elastyczny i odejść w każdej chwili to niech dba by była klauzula wykupu go z klubu. W innym przypadku ma obowiązek grać do końca kontraktu chyba, że dogada się z klubem co do sprzedaży. Po to są kontrakty, żeby dziś połowa na przykład naszego składu nie powiedziała odchodzimy bo nam się tu nie podoba. A problem z Berbatovem jest taki w jakim stylu odszedł i jak wymuszał swoją sprzedaż. Poparłbym Cię jeśli użyłbyś tych argumentów co do Sola, który wypełnił kontrakt i odszedł (niestety do naszych największych rywali) by się dalej rozwijać. Niestety nigdy nie poprę piłkarza wymuszającego odejście z klubu
2 lutego 2014, 13:22 [cytuj]
No co Ty, Wolff?!
Przecież piłkarze to "święte krowy", które mogą robić sobie co chcą, gdzie chcą i kiedy chcą. Kontrakt? Kontrakty są tylko dla idiotów, no a już napewno nie dla Szanownych Panów Piłkarzy :D



koko powiedział/a:
Naprawdę nie rozumiesz, że tu nie chodzi o szacunku, ani o jego brak? Jak nie...no to jesteś oszołomem, po prostu!


Od kogoś z poglądami podobnymi do twoich, to prawdziwy komplement :kotek:
Od kogoś z poglądami podobnymi do twoich, to prawdziwy komplement :kotek:
Can't Smile Without You!!!
2 lutego 2014, 13:49 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Od kogoś z poglądami podobnymi do twoich, to prawdziwy komplement :kotek:


Przyznaj zaczerwieniłeś się :rotfl:
Przyznaj zaczerwieniłeś się :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lutego 2014, 15:15 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Przyznaj zaczerwieniłeś się :rotfl:


I od razu przeszedłem na dietę :D
I od razu przeszedłem na dietę :D
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się