Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  102  103  104  105  106    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
30 sierpnia 2014, 08:14 [cytuj]
Nie wiem po co nam następny defensywny pomocnik, mamy tutaj paru dobrych zawodników. Uważam, że potrzebujemy wzmocnień w ataku, kolejnego napastnika.
Nie wiem po co nam następny defensywny pomocnik, mamy tutaj paru dobrych zawodników. Uważam, że potrzebujemy wzmocnień w ataku, kolejnego napastnika
spurs88
30 sierpnia 2014, 11:59 [cytuj]
Fakt, mamy mocno obsadzoną pozycję defensywnego pomocnika. Capoue gra bardzo dobrze, Sandro z Cypryjczykami też pokazał, że od niego nie odstaje. Na upartego można tam postawić na Holtby'ego który zawsze gryzie trawę. Musi być coś niezwykłego, czego nie widzieli inni, że Pochettino chce kupić Francuza.
Fakt, mamy mocno obsadzoną pozycję defensywnego pomocnika. Capoue gra bardzo dobrze, Sandro z Cypryjczykami też pokazał, że od niego nie odstaje. Na upartego można tam postawić na Holtby'ego który zawsze gryzie trawę. Musi być coś niezwykłego, czego nie widzieli inni, że Pochettino chce kupić Francuza
30 sierpnia 2014, 12:58 [cytuj]
tak spurs88 --- ale PocheTT potrzebuje "fałszywego def-pomocnika" a takim wydaje się być Stambouli - Sandro, Dembele i Holtby (ten najmniej) to typowe "ciężkie krążowniki" do środka pola
tak spurs88 --- ale PocheTT potrzebuje "fałszywego def-pomocnika" a takim wydaje się być Stambouli - Sandro, Dembele i Holtby (ten najmniej) to typowe "ciężkie krążowniki" do środka pola
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 sierpnia 2014, 13:23 [cytuj]
mam nadzieję, że odejdzie paulinho a nie sandro czy holtby :/
mam nadzieję, że odejdzie paulinho a nie sandro czy holtby :/
30 sierpnia 2014, 15:56 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
tak spurs88 --- ale PocheTT potrzebuje "fałszywego def-pomocnika" a takim wydaje się być Stambouli - Sandro, Dembele i Holtby (ten najmniej) to typowe "ciężkie krążowniki" do środka pola


a Capoue?
a Capoue?
30 sierpnia 2014, 16:04 [cytuj]
A Gylfi znowu asystuje...
A Gylfi znowu asystuje
30 sierpnia 2014, 17:33 [cytuj]
Druga asysta Gylfiego...
Druga asysta Gylfiego
30 sierpnia 2014, 17:50 [cytuj]
Song w West Ham, a Agger w Brondby, ciekawe transfery.
Song w West Ham, a Agger w Brondby, ciekawe transfery
spurs88
30 sierpnia 2014, 18:28 [cytuj]
Wow Agger zaskoczył że nie poszedł do jakiegoś silnego europejskiego klubu:D

A ja Gylffiemu życzę wszystkiego najlepszego. Niech sobie asystuje. W Spurs przez długi czas był najlepszym strzelcem. Co z tego? Był tu poprostu słabszy od innych.
Wow Agger zaskoczył że nie poszedł do jakiegoś silnego europejskiego klubu:D A ja Gylffiemu życzę wszystkiego najlepszego. Niech sobie asystuje. W Spurs przez długi czas był najlepszym strzelcem. Co z tego? Był tu poprostu słabszy od innych
30 sierpnia 2014, 20:48 [cytuj]
no jak Song poszedł do WHU, to chyba juz wszyscy wiedzą ze nie bez powodu w barcelonie tyle siedział;P

A Sigi niech ciuła punkty w Sweansa, przede wszystkim czołówce niech zabierają punkty ;)
no jak Song poszedł do WHU, to chyba juz wszyscy wiedzą ze nie bez powodu w barcelonie tyle siedział;P A Sigi niech ciuła punkty w Sweansa, przede wszystkim czołówce niech zabierają punkty ;)
31 sierpnia 2014, 01:25 [cytuj]
Dzisiaj Schneiderlin strzelił 2 gole... Szkoda że nie udało nam się go wyciągnąć. Klub za późno zareagował, na początku okna spokojnie byłby nasz :/

Co do transferów w tym okienku... Moim zdaniem powinniśmy sprzedać Soldado, bo teraz przynajmniej połowa pieniędzy za niego, powinna się zwrócić. Moim zdaniem jest w klubie aktualnie 3-cim napastnikiem, bo wyżej stoją akcje Harrego Kane'a i Adebayora i kupić solidnego napastnika, najlepiej z ligi angielskiej (Bony, Welbeck , Hernandez, czy też mającego świetny początek Naismith'a- osobiście skłaniałbym się przy tej pierwszej opcji, choć na pewno nie byłaby to opcja oszczędnościowa) . Co najważniejsze- pozbyć się Naughtona, co byłoby naszym największym wzmocnieniem :) Sprzedałbym także jednego z DP i to z wielkim bólem serca, byłby to Capoue.
Dzisiaj Schneiderlin strzelił 2 gole... Szkoda że nie udało nam się go wyciągnąć. Klub za późno zareagował, na początku okna spokojnie byłby nasz :/ Co do transferów w tym okienku... Moim zdaniem powinniśmy sprzedać Soldado, bo teraz przynajmniej połowa pieniędzy za niego, powinna się zwrócić. Moim zdaniem jest w klubie aktualnie 3-cim napastnikiem, bo wyżej stoją akcje Harrego Kane'a i Adebayora i kupić solidnego napastnika, najlepiej z ligi angielskiej (Bony, Welbeck , Hernandez, czy też mającego świetny początek Naismith'a- osobiście skłaniałbym się przy tej pierwszej opcji, choć na pewno nie byłaby to opcja oszczędnościowa) . Co najważniejsze- pozbyć się Naughtona, co byłoby naszym największym wzmocnieniem :) Sprzedałbym także jednego z DP i to z wielkim bólem serca, byłby to Capoue
31 sierpnia 2014, 01:42 [cytuj]
Soldado sprzedać i za niego Hernandez czy Naismith? Rozumiem Bony, bo jest przyzwoity, Welbeck też by jakoś przezedł. Kane ponad Soldado? Ja bym się nie zgodził.

Sprzedać najpierw Fryersa, a Naughtona dopiero po tym jak Walker wróci. No i DP. Capoue gra bardzo dobrze, a ty go chcesz sprzedać? Gdyby nie ogromna sympatia do Sandro to bym się nawet nie zastanawiał kogo lepiej pożegnać.
Soldado sprzedać i za niego Hernandez czy Naismith? Rozumiem Bony, bo jest przyzwoity, Welbeck też by jakoś przezedł. Kane ponad Soldado? Ja bym się nie zgodził. Sprzedać najpierw Fryersa, a Naughtona dopiero po tym jak Walker wróci. No i DP. Capoue gra bardzo dobrze, a ty go chcesz sprzedać? Gdyby nie ogromna sympatia do Sandro to bym się nawet nie zastanawiał kogo lepiej pożegnać
LMAO
31 sierpnia 2014, 02:34 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Soldado sprzedać i za niego Hernandez czy Naismith? Rozumiem Bony, bo jest przyzwoity, Welbeck też by jakoś przezedł. Kane ponad Soldado? Ja bym się nie zgodził.

Sprzedać najpierw Fryersa, a Naughtona dopiero po tym jak Walker wróci. No i DP. Capoue gra bardzo dobrze, a ty go chcesz sprzedać? Gdyby nie ogromna sympatia do Sandro to bym się nawet nie zastanawiał kogo lepiej pożegnać



Nie zapominajmy, że Harry Kane to Anglik, młody wychowanek, z którym klub wiąże przyszłośc (kontrakt do 2019) i będzie sukcesywnie wprowadzał go do składu. Poza tym to pupil publiczności, który kiedy tylko dostaje szansę, odwdzięcza się golami i Soldado jest obecnie na straconej pozycji, kupiony za 30 mln przez sezon gry w podstawowym składzie strzelił bodajże dwa gole z gry w lidze. On po prostu nie pasuje do systemu gry ligi angielskiej. Założe się , że jak wróci do Hiszpanii to znów zacznie strzelać bramki. Oczywiście , że widziałbym Bonego, czy Welbecka, ale to wiąże się ze sporą sumą wydanych pieniędzy :)

Masz rację z Capoue. Gra dobrze, ale przeze mnie też przechodzi ogromna sympatia do Sandro, więc mogę być nieobiektywny. Paulinho ma ogromny potencjał i mimo słabego początku tego sezonu, mecz z Cypryjczykami w LE udowodnił, że to może być jego sezon. Dembele zawsze będę bronił, bo mimo, że jego statystyki nie powalają na kolana, potrafi fantastycznie utrzymać się przy piłce i świetnie rozgrywa, będąc też nienagannym w destrukcji. Capoue daje dużą jakość w defensywie, ale nie widać go z przodu. Paulinho z Dembele tworzą przewagę w ofensywie, ale też potrafią zatrzymać akcje przeciwnika :) Środkowych pomocników jest przynajmniej o jednego za dużo i ktoś z tego grona powinien opuścić zespoł.

1. Bentaleb
2. Sandro
3. Capoue
4. Dembele
5. Paulinho
Nie zapominajmy, że Harry Kane to Anglik, młody wychowanek, z którym klub wiąże przyszłośc (kontrakt do 2019) i będzie sukcesywnie wprowadzał go do składu. Poza tym to pupil publiczności, który kiedy tylko dostaje szansę, odwdzięcza się golami i Soldado jest obecnie na straconej pozycji, kupiony za 30 mln przez sezon gry w podstawowym składzie strzelił bodajże dwa gole z gry w lidze. On po prostu nie pasuje do systemu gry ligi angielskiej. Założe się , że jak wróci do Hiszpanii to znów zacznie strzelać bramki. Oczywiście , że widziałbym Bonego, czy Welbecka, ale to wiąże się ze sporą sumą wydanych pieniędzy :) Masz rację z Capoue. Gra dobrze, ale przeze mnie też przechodzi ogromna sympatia do Sandro, więc mogę być nieobiektywny. Paulinho ma ogromny potencjał i mimo słabego początku tego sezonu, mecz z Cypryjczykami w LE udowodnił, że to może być jego sezon. Dembele zawsze będę bronił, bo mimo, że jego statystyki nie powalają na kolana, potrafi fantastycznie utrzymać się przy piłce i świetnie rozgrywa, będąc też nienagannym w destrukcji. Capoue daje dużą jakość w defensywie, ale nie widać go z przodu. Paulinho z Dembele tworzą przewagę w ofensywie, ale też potrafią zatrzymać akcje przeciwnika :) Środkowych pomocników jest przynajmniej o jednego za dużo i ktoś z tego grona powinien opuścić zespoł. 1. Bentaleb 2. Sandro 3. Capoue 4. Dembele 5. Paulinho
31 sierpnia 2014, 08:03 [cytuj]
Też jestem za sprzedaniem Soldado i kupnem na jego miejsce Boniego :)
Też jestem za sprzedaniem Soldado i kupnem na jego miejsce Boniego :)
spurs88
31 sierpnia 2014, 09:11 [cytuj]
Naismith? przecież on gra bardziej jako 10, także po co on ;p
(jeśli patrzycie na bramki, to z arsenalem ze spalonego;p)
Welbeck? to ja juz wole zostać z Kane i Soldado;p


Paulinho ma potencjał? on ma juz 26 lat, kiedy go pokaże, ale nie tylko przez 5 minut?
Naismith? przecież on gra bardziej jako 10, także po co on ;p (jeśli patrzycie na bramki, to z arsenalem ze spalonego;p) Welbeck? to ja juz wole zostać z Kane i Soldado;p Paulinho ma potencjał? on ma juz 26 lat, kiedy go pokaże, ale nie tylko przez 5 minut?
31 sierpnia 2014, 10:44 [cytuj]
welbeck jest fatalny przecież
welbeck jest fatalny przecież
31 sierpnia 2014, 10:57 [cytuj]
Paulinho musi odejść . Dembele / Sandro mogą odejść . Bentaleb może odejść tylko na wypożyczenie . Capoue ma zostać .
Paulinho musi odejść . Dembele / Sandro mogą odejść . Bentaleb może odejść tylko na wypożyczenie . Capoue ma zostać
31 sierpnia 2014, 11:21 [cytuj]
Bony zablokowany ! Jabbym się zstanowił
Bony zablokowany ! Jabbym się zstanowił
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 sierpnia 2014, 13:00 [cytuj]
Harry ma ponoć chrapkę na Sandro.
Harry ma ponoć chrapkę na Sandro
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2014, 20:17 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Bony zablokowany ! Jabbym się zstanowił


Dokładnie :P będzie z niego taki Papiss Cisse, choć mogę się mylić.

Liczę na fajerwerki jutrzejszego dnia. Najlepiej na coś w stylu duety - Son - Çalhanoğlu albo Schneiderlin - Rodriguez
Dokładnie :P będzie z niego taki Papiss Cisse, choć mogę się mylić. Liczę na fajerwerki jutrzejszego dnia. Najlepiej na coś w stylu duety - Son - Çalhanoğlu albo Schneiderlin - Rodriguez
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
|<  <<  <  102  103  104  105  106    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 130 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się