Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  103  104  105  106  107    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
31 sierpnia 2014, 20:30 [cytuj]
nie wiem czy jest sens ściągania Rodrigueza, przecież on do października ma sie leczyć, a nim złapie forme to bedzie koncówka sezonu
ten? Hakan Çalhanoğlu, jak tak to moze być problem bo:
"4 lipca 2014 przeszedł za 14,5 mln euro do Bayeru Leverkusen"

ale Son i Schneiderlin to ciekawa opcja przy sprzedaniu na pewno Paulinho i jeszcze kogoś, moze Capue/Dembele
Capoue praktycznie nic do przodu, a Dembele jak jest to praktycznie stoimy. rozumiem, mozna czasem zwolnić gre, ale nie cały czas;p
nie wiem czy jest sens ściągania Rodrigueza, przecież on do października ma sie leczyć, a nim złapie forme to bedzie koncówka sezonu ten? Hakan Çalhanoğlu, jak tak to moze być problem bo: "4 lipca 2014 przeszedł za 14,5 mln euro do Bayeru Leverkusen" ale Son i Schneiderlin to ciekawa opcja przy sprzedaniu na pewno Paulinho i jeszcze kogoś, moze Capue/Dembele Capoue praktycznie nic do przodu, a Dembele jak jest to praktycznie stoimy. rozumiem, mozna czasem zwolnić gre, ale nie cały czas;p
31 sierpnia 2014, 20:59 [cytuj]
Capoue też coś czasem potrafi zarzucić (dzisiaj do Chadliego) do przodu i ma świetne przerzuty, bardzo dokładne, przenoszące ciężar gry. Ja bym go na pewno zostawił.
Capoue też coś czasem potrafi zarzucić (dzisiaj do Chadliego) do przodu i ma świetne przerzuty, bardzo dokładne, przenoszące ciężar gry. Ja bym go na pewno zostawił
31 sierpnia 2014, 23:03 [cytuj]
No to Welbeck u nas(wedlug przegladu sportowego) koszt 2 mln funtow. Jak to wypozyczenie bez opcji wykupu to chuj nie interes
No to Welbeck u nas(wedlug przegladu sportowego) koszt 2 mln funtow. Jak to wypozyczenie bez opcji wykupu to chuj nie interes
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 sierpnia 2014, 23:06 [cytuj]
Podobno jutro zaproponujemy Townsenda jako część transakcji za Rodrigueza, źródło: independent
Podobno jutro zaproponujemy Townsenda jako część transakcji za Rodrigueza, źródło: independent
31 sierpnia 2014, 23:20 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Podobno jutro zaproponujemy Townsenda jako część transakcji za Rodrigueza, źródło: independent


Że też się nie przestraszyli po tym co dzisiaj odjebał :D
Że też się nie przestraszyli po tym co dzisiaj odjebał :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 sierpnia 2014, 23:28 [cytuj]
:rotfl:
:rotfl:
31 sierpnia 2014, 23:45 [cytuj]
Jedyne atuty Townsenda to dobry drybling i to, że jest wychowankiem. Bo mądrej gry to chyba go nikt nie nauczy. Lepiej go sprzedać póki jest w cenie bo od jakiegoś czasu nie zapowiada się, żeby było lepiej.
Jedyne atuty Townsenda to dobry drybling i to, że jest wychowankiem. Bo mądrej gry to chyba go nikt nie nauczy. Lepiej go sprzedać póki jest w cenie bo od jakiegoś czasu nie zapowiada się, żeby było lepiej
31 sierpnia 2014, 23:52 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Jedyne atuty Townsenda to dobry drybling i to, że jest wychowankiem. Bo mądrej gry to chyba go nikt nie nauczy. Lepiej go sprzedać póki jest w cenie bo od jakiegoś czasu nie zapowiada się, żeby było lepiej


I to, że jak się go pozbędziemy to będzie V kolumną u przeciwnika ;P
I to, że jak się go pozbędziemy to będzie V kolumną u przeciwnika ;P
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 00:58 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
I to, że jak się go pozbędziemy to będzie V kolumną u przeciwnika ;P


Tylko Levy potrafi wcisnąć komuś konia trojańskiego i jeszcze dostać coś w zamian. :rotfl:
Tylko Levy potrafi wcisnąć komuś konia trojańskiego i jeszcze dostać coś w zamian. :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 10:02 [cytuj]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=949191198430810&set=p.949191198430810&type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=949191198430810&set=p.949191198430810&type=1&theater
1 września 2014, 10:54 [cytuj]
Niedobrze się zaczyna dzień. Bacca bliski Arsenalu za 15mln euro, za taką cenę to na prawdę moglismy go brać w pakiecie z Fazio, a Holtby wciąż poważnie łączony z HSV:bezradny:
Niedobrze się zaczyna dzień. Bacca bliski Arsenalu za 15mln euro, za taką cenę to na prawdę moglismy go brać w pakiecie z Fazio, a Holtby wciąż poważnie łączony z HSV:bezradny:
1 września 2014, 11:44 [cytuj]
Podliczając to okienko ( do tej pory ) WYDALIŚMY 2 mln euro . Wliczając te 50 które po raz kolejny były obiecywane - mamy wolne 48 . Bony 26 mln euro + Shneiderlin i Rodrigez za 22 + Townsend?
Podliczając to okienko ( do tej pory ) WYDALIŚMY 2 mln euro . Wliczając te 50 które po raz kolejny były obiecywane - mamy wolne 48 . Bony 26 mln euro + Shneiderlin i Rodrigez za 22 + Townsend?
1 września 2014, 11:45 [cytuj]
townsend chyba jednak odchodzi
townsend chyba jednak odchodzi
1 września 2014, 11:46 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Podliczając to okienko ( do tej pory ) WYDALIŚMY 2 mln euro . Wliczając te 50 które po raz kolejny były obiecywane - mamy wolne 48 . Bony 26 mln euro + Shneiderlin i Rodrigez za 22 + Townsend?


Już to widzę jak Levy ot ta daje kase. Jak odejdzie Soldado, Lennon, Tauzend(a wszystko na to wskazuje) kupimy kogoś z Twojej listy
Już to widzę jak Levy ot ta daje kase. Jak odejdzie Soldado, Lennon, Tauzend(a wszystko na to wskazuje) kupimy kogoś z Twojej listy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 12:00 [cytuj]
Saido Mane z Salzburga PONOĆ bardzo blisko Tottenhamu.

86 spotkan, 45 bramek, ~ 35 asyst na przestrzeni dwóch lat ... co to za rzeźnik? Wiem, Salzburg dominuje w Austrii, ale mimo wszystko te liczby robią wrażenie...
Saido Mane z Salzburga PONOĆ bardzo blisko Tottenhamu. 86 spotkan, 45 bramek, ~ 35 asyst na przestrzeni dwóch lat ... co to za rzeźnik? Wiem, Salzburg dominuje w Austrii, ale mimo wszystko te liczby robią wrażenie
1 września 2014, 12:12 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Saido Mane z Salzburga PONOĆ bardzo blisko Tottenhamu.

86 spotkan, 45 bramek, ~ 35 asyst na przestrzeni dwóch lat ... co to za rzeźnik? Wiem, Salzburg dominuje w Austrii, ale mimo wszystko te liczby robią wrażenie


Nie wiem kto to, ale wkurza mnie nasza biernosc. Walczymy o Nastasica, a tymczasem Shawcross w Evertonie. Wyprzedamy Lennona, Tauzenda i Soldado a kupimy zapewne tylko jednego grajka i kontuzje nas wykoncza
Nie wiem kto to, ale wkurza mnie nasza biernosc. Walczymy o Nastasica, a tymczasem Shawcross w Evertonie. Wyprzedamy Lennona, Tauzenda i Soldado a kupimy zapewne tylko jednego grajka i kontuzje nas wykoncza
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 12:14 [cytuj]
Micah Richards żąda podobno 75 tys. funtów tygodniowo. Jak dla mnie gościu wart takiej kasy. Dlaczego nie można o niego powalczyć... Zwłaszcza, że naprawdę potrzebny jest jeszcze taki uniwersalny obrońca.
Micah Richards żąda podobno 75 tys. funtów tygodniowo. Jak dla mnie gościu wart takiej kasy. Dlaczego nie można o niego powalczyć... Zwłaszcza, że naprawdę potrzebny jest jeszcze taki uniwersalny obrońca
1 września 2014, 12:21 [cytuj]
Do walki o Lennona włączyło się Stoke. Szkoda się go pozbywać, myślę że mógłby się przydać, szkoda jednak ze nie chce powalczyć o miejsce, tylko pójść na latwizne i odejść do słabszej drużyny.
Do walki o Lennona włączyło się Stoke. Szkoda się go pozbywać, myślę że mógłby się przydać, szkoda jednak ze nie chce powalczyć o miejsce, tylko pójść na latwizne i odejść do słabszej drużyny
1 września 2014, 12:28 [cytuj]
Micah to juz jest w Fiorentinie. Obrona już raczej nie potrzebuje wzmocnień. Potrzeba kogoś kto pociągnie trochę w linii pomocy i jakiegoś konkurenta dla Ade.
Szkoda, że prawdopodobnie pożegnamy się z Lennonem, wolałbym abyśmy sprzedali Townsenda, póki jeszcze można wyciągnąć za niego w miarę przyzwoite pieniądze.
Micah to juz jest w Fiorentinie. Obrona już raczej nie potrzebuje wzmocnień. Potrzeba kogoś kto pociągnie trochę w linii pomocy i jakiegoś konkurenta dla Ade. Szkoda, że prawdopodobnie pożegnamy się z Lennonem, wolałbym abyśmy sprzedali Townsenda, póki jeszcze można wyciągnąć za niego w miarę przyzwoite pieniądze
1 września 2014, 12:28 [cytuj]
A Richards już we Włoszech... Oj kiepsko widzę ten ostatni dzień.
A Richards już we Włoszech... Oj kiepsko widzę ten ostatni dzień
|<  <<  <  103  104  105  106  107    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się