Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  104  105  106  107  108    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 września 2014, 12:30 [cytuj]
Oddajemy Holtbyego, co za frajerstwo. Eriksen w takiej formie jak wczoraj powinien usiąść na ławce.

https://pbs.twimg.com/media/BwcL_TQCYAAu-PG.jpg
Oddajemy Holtbyego, co za frajerstwo. Eriksen w takiej formie jak wczoraj powinien usiąść na ławce. https://pbs.twimg.com/media/BwcL_TQCYAAu-PG.jpg
1 września 2014, 12:30 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/BwcLP2WIQAAe5pk.jpg:large

z Holtbym się żegnamy, szkoda, że nie dostał u nas szansy bo grajek z niego świetny
https://pbs.twimg.com/media/BwcLP2WIQAAe5pk.jpg:large z Holtbym się żegnamy, szkoda, że nie dostał u nas szansy bo grajek z niego świetny
1 września 2014, 12:33 [cytuj]
ja pierdoleeee;(
ja pierdoleeee;(
1 września 2014, 12:37 [cytuj]
Ja pierdolę... Tottenham jak mało który klub nie potrafi wykorzystać potencjału piłkarza. Z Gylfim było dokładnie to samo, przez tyle czasu u nas zanotował tyle samo goli i asyst co w Swansea przez trzy mecze.
Ja pierdolę... Tottenham jak mało który klub nie potrafi wykorzystać potencjału piłkarza. Z Gylfim było dokładnie to samo, przez tyle czasu u nas zanotował tyle samo goli i asyst co w Swansea przez trzy mecze
1 września 2014, 12:52 [cytuj]
Hmm no nie wiem. Z tego co się orientuje to mamy łatkę klubu który co sezon sprzedaj swoich najlepszych zawodnikow do lepszych klubów więc raczej potrafimy wypromować piłkarza. Czemu po Holtbiego nie zgłasza się nikt lepszy niż HSV? Czemu przez poltora roku nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie u 3 różnych managerów? Holtby fajny chłopak, zawsze zapierdzielał to prawda ale na nasz klub to chyba troche za mało...
Hmm no nie wiem. Z tego co się orientuje to mamy łatkę klubu który co sezon sprzedaj swoich najlepszych zawodnikow do lepszych klubów więc raczej potrafimy wypromować piłkarza. Czemu po Holtbiego nie zgłasza się nikt lepszy niż HSV? Czemu przez poltora roku nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie u 3 różnych managerów? Holtby fajny chłopak, zawsze zapierdzielał to prawda ale na nasz klub to chyba troche za mało
1 września 2014, 12:59 [cytuj]
Tylko wypożyczenie, nie ma co płakać.
Tylko wypożyczenie, nie ma co płakać
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 13:04 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Tylko wypożyczenie, nie ma co płakać


Jak się ogra i przepoczwarzy na grajka top class nie wróci już do nas ;(
Jak się ogra i przepoczwarzy na grajka top class nie wróci już do nas ;(
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 13:11 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Tylko wypożyczenie, nie ma co płakać

tyle dobrego, ale szkoda ze nie do angli, jest dość młody, powinien grać jak najwiecej
tyle dobrego, ale szkoda ze nie do angli, jest dość młody, powinien grać jak najwiecej
1 września 2014, 13:12 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Hmm no nie wiem. Z tego co się orientuje to mamy łatkę klubu który co sezon sprzedaj swoich najlepszych zawodnikow do lepszych klubów więc raczej potrafimy wypromować piłkarza. Czemu po Holtbiego nie zgłasza się nikt lepszy niż HSV? Czemu przez poltora roku nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie u 3 różnych managerów? Holtby fajny chłopak, zawsze zapierdzielał to prawda ale na nasz klub to chyba troche za mało


dziwne, że w schalke 04 i w młodzieżowej rep. niemiec jakoś znajdował miejsce
dziwne, że w schalke 04 i w młodzieżowej rep. niemiec jakoś znajdował miejsce
1 września 2014, 13:16 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Jak się ogra i przepoczwarzy na grajka top class nie wróci już do nas ;(

Myślę, że to nie ten typ zawodnika. Zresztą to Niemiec, a u nich ordnung muss sein, więc wróci i będzie grał pierwsze skrzypce :tak:
Myślę, że to nie ten typ zawodnika. Zresztą to Niemiec, a u nich ordnung muss sein, więc wróci i będzie grał pierwsze skrzypce :tak:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 13:29 [cytuj]
tak tylko ten HSV jest w takiej formie ,że trudno będzie mu się tam wykazać ,chyba że w pojedynkę ich postawi na nogi. Dziwne jest to ,że w tym sezonie(po dobrych wystepach w sparingach) praktycznie nie dostał szansy ,szczegolnie ,że wspomniany Eriksen tez nie wyglada zbyt dobrze ,a z Liverpoolem wszedl Dembele ,ktoremu daleko tez do optymalnej formy. Ja byłem zaskoczony kiedy zamiast Niemca przy linii bocznej pojawił się Belg
tak tylko ten HSV jest w takiej formie ,że trudno będzie mu się tam wykazać ,chyba że w pojedynkę ich postawi na nogi. Dziwne jest to ,że w tym sezonie(po dobrych wystepach w sparingach) praktycznie nie dostał szansy ,szczegolnie ,że wspomniany Eriksen tez nie wyglada zbyt dobrze ,a z Liverpoolem wszedl Dembele ,ktoremu daleko tez do optymalnej formy. Ja byłem zaskoczony kiedy zamiast Niemca przy linii bocznej pojawił się Belg
1 września 2014, 13:52 [cytuj]
Townsend zostaje, Rodriguez nie chce przyjść.

Danny Welbeck podobno już bardzo blisko wypożyczenia, na SkySports mówią, że Mauricio za nim przepada.

Benjamin Stambouli już na testach i zostały tylko formalności.


Sandro i Lennon mają powedrować do QPR. Niewidzialna ręka HR :luzik:
Townsend zostaje, Rodriguez nie chce przyjść. Danny Welbeck podobno już bardzo blisko wypożyczenia, na SkySports mówią, że Mauricio za nim przepada. Benjamin Stambouli już na testach i zostały tylko formalności. Sandro i Lennon mają powedrować do QPR. Niewidzialna ręka HR :luzik:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 14:01 [cytuj]
Southampton składa 15 melonów za Townsenda... Co sądzicie?
Southampton składa 15 melonów za Townsenda... Co sądzicie?
1 września 2014, 14:03 [cytuj]
A Aldeweireld na testach w Southampton...
A Aldeweireld na testach w Southampton
1 września 2014, 14:05 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Southampton składa 15 melonów za Townsenda... Co sądzicie?

Zacytuję kogoś z Twittera. "Nie wiem kto głupszy, Soton że daje tyle kasy czy Tottenham że ofertę odrzuca"
Zacytuję kogoś z Twittera. "Nie wiem kto głupszy, Soton że daje tyle kasy czy Tottenham że ofertę odrzuca"
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 14:05 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Zacytuję kogoś z Twittera. "Nie wiem kto głupszy, Soton że daje tyle kasy czy Tottenham że tą ofertę odrzuca"


I chyba się z nim zgodzę...
I chyba się z nim zgodzę
1 września 2014, 14:05 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Southampton składa 15 melonów za Townsenda... Co sądzicie?
Niech go biorą. Wydaje mi się, że to bujda. Skąd taka informacja?
Niech go biorą. Wydaje mi się, że to bujda. Skąd taka informacja?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 14:22 [cytuj]
15mln to faktycznie dużo, ale kurwa czuję, że ten chłopak będzie rozkurwiał i sam nie wiem :/ ale w sumei po co nam te pieniądze jak i tak chyba jesteśmy na plusie w tym oknie :D ? dużo bardziej bym wolal sprzedać paulinho...
15mln to faktycznie dużo, ale kurwa czuję, że ten chłopak będzie rozkurwiał i sam nie wiem :/ ale w sumei po co nam te pieniądze jak i tak chyba jesteśmy na plusie w tym oknie :D ? dużo bardziej bym wolal sprzedać paulinho
1 września 2014, 14:28 [cytuj]
smackey powiedział/a:
15mln to faktycznie dużo, ale kurwa czuję, że ten chłopak będzie rozkurwiał i sam nie wiem :/ ale w sumei po co nam te pieniądze jak i tak chyba jesteśmy na plusie w tym oknie :D ? dużo bardziej bym wolal sprzedać paulinho

Paulinho zagrał na prawdę dobrze w ostatnim meczu. Jest w lepszej formie wg mnie niż Dembele. Więc nie spieszyłbym się aż tak ze sprzedażą Brazylijczyka, Sandro/Dembele już prędzej. Ktoś musi odejść na pewno bo jest za dużo piłkarzy, albo ktoś będzie nie zarejestrowany.
Paulinho zagrał na prawdę dobrze w ostatnim meczu. Jest w lepszej formie wg mnie niż Dembele. Więc nie spieszyłbym się aż tak ze sprzedażą Brazylijczyka, Sandro/Dembele już prędzej. Ktoś musi odejść na pewno bo jest za dużo piłkarzy, albo ktoś będzie nie zarejestrowany
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 14:29 [cytuj]
Rok temu też miałem taką nadzieję, ale z meczu na mecz moja wiara w cudowną eksplozję talentu Townsenda umiera. Ostatnimi czasy to mam nawet wrażenie, że ubyło mu szybkości. Wczoraj zawodnicy Liverpoolu wydawali się od niego o wiele szybsi. Drybler z niego zbyt przewidywalny. Opchnąłbym go bez zastanowienia, bo za rok już takich pieniędzy nikt za niego nie wyłoży.
Rok temu też miałem taką nadzieję, ale z meczu na mecz moja wiara w cudowną eksplozję talentu Townsenda umiera. Ostatnimi czasy to mam nawet wrażenie, że ubyło mu szybkości. Wczoraj zawodnicy Liverpoolu wydawali się od niego o wiele szybsi. Drybler z niego zbyt przewidywalny. Opchnąłbym go bez zastanowienia, bo za rok już takich pieniędzy nikt za niego nie wyłoży
|<  <<  <  104  105  106  107  108    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 148 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się