Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  105  106  107  108  109    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 września 2014, 14:45 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Townsend zostaje, Rodriguez nie chce przyjść.


Sandro i Lennon mają powedrować do QPR. Niewidzialna ręka HR :luzik:


Do tego Chelsea zaproponowała Cecha. Harry się zbroi :P Jak dostaniemy ładną kasę za nich to why not. Obyśmy kupowali a nie tylko sprzedawali.
Do tego Chelsea zaproponowała Cecha. Harry się zbroi :P Jak dostaniemy ładną kasę za nich to why not. Obyśmy kupowali a nie tylko sprzedawali
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 14:49 [cytuj]
Lennon ma w QPR dostać 65 tys funtów tygodniowo które uwaga może wzrosnąć do 80 tys funtów tygodniowo, nie dziwota że ciągnie go do QPR :P
Lennon ma w QPR dostać 65 tys funtów tygodniowo które uwaga może wzrosnąć do 80 tys funtów tygodniowo, nie dziwota że ciągnie go do QPR :P
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 15:02 [cytuj]
13:52
Jermain Defoe has been linked with Arsenal as they search for a new striker.

Jeśli to prawda to JD powinien być przywitany na WHL jak judasz Campbell.
13:52 Jermain Defoe has been linked with Arsenal as they search for a new striker. Jeśli to prawda to JD powinien być przywitany na WHL jak judasz Campbell
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 15:05 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Do tego Chelsea zaproponowała Cecha. Harry się zbroi :P Jak dostaniemy ładną kasę za nich to why not. Obyśmy kupowali a nie tylko sprzedawali


Arry wie co robi, myślę, że jeśli sfinalizuje wszystkie transfery to utrzymanie mają w kieszeni. Szkoda mi Sandro, o Azzie już nie wspomnę :|
Arry wie co robi, myślę, że jeśli sfinalizuje wszystkie transfery to utrzymanie mają w kieszeni. Szkoda mi Sandro, o Azzie już nie wspomnę :|
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 15:15 [cytuj]
Ale co takiego ten Defoe zrobił ? My go nie chcemy kupić, do tego sprzedaliśmy go nie widząc dla niego miejsca na grę u nas. Przecież nie odchodzi od nas do Arsenalu. Zresztą jest łączony jeszcze z Villą i Newcastle. Adebayora też trzeba wygwizdywać bo grał w Arsenalu ?
Ale co takiego ten Defoe zrobił ? My go nie chcemy kupić, do tego sprzedaliśmy go nie widząc dla niego miejsca na grę u nas. Przecież nie odchodzi od nas do Arsenalu. Zresztą jest łączony jeszcze z Villą i Newcastle. Adebayora też trzeba wygwizdywać bo grał w Arsenalu ?
1 września 2014, 15:29 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Ale co takiego ten Defoe zrobił ? My go nie chcemy kupić, do tego sprzedaliśmy go nie widząc dla niego miejsca na grę u nas. Przecież nie odchodzi od nas do Arsenalu. Zresztą jest łączony jeszcze z Villą i Newcastle. Adebayora też trzeba wygwizdywać bo grał w Arsenalu ?



JD grał u nas przez 9 lat i chyba zarówno kibicom jak i klubowi szacunek się należy, a przejście do Arsenalu to trochę jak policzek. Czemu mam gwizdać na Adebayora skoro odszedł z Arsenalu i pokazał co myśli o tym klubie grając w City?
JD grał u nas przez 9 lat i chyba zarówno kibicom jak i klubowi szacunek się należy, a przejście do Arsenalu to trochę jak policzek. Czemu mam gwizdać na Adebayora skoro odszedł z Arsenalu i pokazał co myśli o tym klubie grając w City?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 15:43 [cytuj]
Dla mnie brak szacunku byłby w tedy gdy był u nas czołową postacią i poszedł do Arsenalu. A tak mówimy o szacunku a sami się go pozbyliśmy mówiąc sorry jesteś dla nas za słaby. Teraz tym tokiem to tylko się cieszyć, że tak słabego napastnika kupi nasz rywal. Ja osobiście gdyby teraz przeszedł do Arsenalu nic bym do niego nie miał. Grał i za ten czas u nas szacunek ale skoro klub go już nie chce to nie widzę przyczyny by piłkarz musiał cały czas odrzucać oferty z klubów, które były rywalami jego zespołów. Oczywiście obaj możemy mieć swoje odmienne zdanie na ten temat.
Dla mnie brak szacunku byłby w tedy gdy był u nas czołową postacią i poszedł do Arsenalu. A tak mówimy o szacunku a sami się go pozbyliśmy mówiąc sorry jesteś dla nas za słaby. Teraz tym tokiem to tylko się cieszyć, że tak słabego napastnika kupi nasz rywal. Ja osobiście gdyby teraz przeszedł do Arsenalu nic bym do niego nie miał. Grał i za ten czas u nas szacunek ale skoro klub go już nie chce to nie widzę przyczyny by piłkarz musiał cały czas odrzucać oferty z klubów, które były rywalami jego zespołów. Oczywiście obaj możemy mieć swoje odmienne zdanie na ten temat
1 września 2014, 15:54 [cytuj]
Dajcie spokój JD w życiu nie przejdzie do arse. Pytanie raczej po jakiego grzyba chcemy sprowadzić Jaya Rodrigueza po tak długiej kontuzji, zresztą i wcześniej nie było szału.
Dajcie spokój JD w życiu nie przejdzie do arse. Pytanie raczej po jakiego grzyba chcemy sprowadzić Jaya Rodrigueza po tak długiej kontuzji, zresztą i wcześniej nie było szału
1 września 2014, 15:59 [cytuj]
Coulibaly w Bari transfer definitywny. Miał być Drogbą a nawet nie został cieniem Kalou.
Gomelt w pakiecie ale tylko wypożyczenie.
I jeszcze Obika w Swindon. Definitywnie.
Coulibaly w Bari transfer definitywny. Miał być Drogbą a nawet nie został cieniem Kalou. Gomelt w pakiecie ale tylko wypożyczenie. I jeszcze Obika w Swindon. Definitywnie
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 16:03 [cytuj]
ech szkoda, że nie ma żadnej relacji z Deadline Day...
ech szkoda, że nie ma żadnej relacji z Deadline Day
1 września 2014, 16:05 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
ech szkoda, że nie ma żadnej relacji z Deadline Day


http://www1.skysports.com/transfer-centre/
http://www1.skysports.com/transfer-centre/
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 16:07 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
ech szkoda, że nie ma żadnej relacji z Deadline Day

Jak to nie ma http://gofirstrow.eu/watch/68515/1/watch-sky-sports-news.html :P
Jak to nie ma? http://gofirstrow.eu/watch/68515/1/watch-sky-sports-news.html :P
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 16:11 [cytuj]
na stronie panowie, na stronie ;)
na stronie panowie, na stronie ;)
1 września 2014, 16:13 [cytuj]
Aaaa :P no,ale przecież jest , non stop ktoś jakieś plotki/fakty transferowe pisze :ok:
Aaaa :P no,ale przecież jest , non stop ktoś jakieś plotki/fakty transferowe pisze :ok:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 16:20 [cytuj]
niby tak, ale to jednak nie to samo co fajna relacja, ale to akurat teraz najmniej ważne, ponoć Sandro w QPR na testach za 10 mln funtow
niby tak, ale to jednak nie to samo co fajna relacja, ale to akurat teraz najmniej ważne, ponoć Sandro w QPR na testach za 10 mln funtow
1 września 2014, 16:23 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
niby tak, ale to jednak nie to samo co fajna relacja, ale to akurat teraz najmniej ważne, ponoć Sandro w QPR na testach za 10 mln funtow


http://transfery.info/nazywo.php

PS od której relacja live na Sky Sports?
http://transfery.info/nazywo.php PS od której relacja live na Sky Sports?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 16:26 [cytuj]
mam wszystko Panowie, trasfery.info skysports i ćwierkacza :D
mam wszystko Panowie, trasfery.info skysports i ćwierkacza :D
1 września 2014, 16:27 [cytuj]
Obika w Swindon, chyba wietrzymy klub z młodzieży, która się nie spełniła u nas nie czekając wiecznie na eksplozję ich talentów
Obika w Swindon, chyba wietrzymy klub z młodzieży, która się nie spełniła u nas nie czekając wiecznie na eksplozję ich talentów
1 września 2014, 16:30 [cytuj]
jin_ta powiedział/a:
http://transfery.info/nazywo.php

PS od której relacja live na Sky Sports?

Od 9 rano gdy włączyłem, ciągle nadają. CZasem jakiś news z golfa czy trochę US Open, a tak to ciągle Deadline Day.
Od 9 rano gdy włączyłem, ciągle nadają. CZasem jakiś news z golfa czy trochę US Open, a tak to ciągle Deadline Day
Offence win games, defence wins titles
1 września 2014, 16:51 [cytuj]
bye bye Sandro, jak dla mnie to błąd ale cóż...
bye bye Sandro, jak dla mnie to błąd ale cóż
|<  <<  <  105  106  107  108  109    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 34 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się