Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  106  107  108  109  110    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 września 2014, 17:00 [cytuj]
jak była szansa coś powalczyć w tym sezonie to sami sie osłabiamy...
jak była szansa coś powalczyć w tym sezonie to sami sie osłabiamy
1 września 2014, 17:08 [cytuj]
lennon przymierzany do Stoke, my wyrażamy cały czas zainteresowanie Welbeckiem i agent Stambouliego powiedział, że jego piłkarz wybrał Tottenham
lennon przymierzany do Stoke, my wyrażamy cały czas zainteresowanie Welbeckiem i agent Stambouliego powiedział, że jego piłkarz wybrał Tottenham
1 września 2014, 17:10 [cytuj]
Robert powiedział/a:
jak była szansa coś powalczyć w tym sezonie to sami sie osłabiamy


Poch ma jakiś plan. Widocznie taki Lennon czy sandro mu nie potrzebni.
Poch ma jakiś plan. Widocznie taki Lennon czy sandro mu nie potrzebni
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 17:20 [cytuj]
No może Sandro i Lennon nie pasują do taktyki Pocha.W miejsce Sandro przyjdzie Stambouli, a za Lennona jeśli już to kto ?
No może Sandro i Lennon nie pasują do taktyki Pocha.W miejsce Sandro przyjdzie Stambouli, a za Lennona jeśli już to kto ?
1 września 2014, 17:20 [cytuj]
Stambouli nasz.
Stambouli nasz
1 września 2014, 17:28 [cytuj]
Benjamin Stambouli w Spurs!

https://pbs.twimg.com/media/BwdRrUTIcAEc9xZ.jpg:large
Benjamin Stambouli w Spurs! https://pbs.twimg.com/media/BwdRrUTIcAEc9xZ.jpg:large
1 września 2014, 17:34 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
No może Sandro i Lennon nie pasują do taktyki Pocha.W miejsce Sandro przyjdzie Stambouli, a za Lennona jeśli już to kto ?


Nikt nie musi, bo mamy Lamela, Tauzend(jeśli zostanie), Chadli a od biedy Eriksen. Akurat Lennon nie jest tym piłkarzem, który jest dla nas szczególnie ważny(pomijam kwestie starej gwardii, bo nie o to chodzi żeby trzymać ludzi związanych dłużej w klubie)
Nikt nie musi, bo mamy Lamela, Tauzend(jeśli zostanie), Chadli a od biedy Eriksen. Akurat Lennon nie jest tym piłkarzem, który jest dla nas szczególnie ważny(pomijam kwestie starej gwardii, bo nie o to chodzi żeby trzymać ludzi związanych dłużej w klubie)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 17:42 [cytuj]
No niby tak, ale jeśli się mamy kogoś pozbyć to z dwojga złego wole żeby to był Townsend.
No niby tak, ale jeśli się mamy kogoś pozbyć to z dwojga złego wole żeby to był Townsend
1 września 2014, 17:43 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
No niby tak, ale jeśli się mamy kogoś pozbyć to z dwojga złego wole żeby to był Townsend


Dla mnie obaj są nieogarnięci. Wywalić obu i kupić kogoś ogranego w Anglii z lepszymi wkrętkami.
Dla mnie obaj są nieogarnięci. Wywalić obu i kupić kogoś ogranego w Anglii z lepszymi wkrętkami
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 17:59 [cytuj]
sądzicie, że Welbeck nie będzie nadawał se do gry za napastnikiem takim systemem jak gramy teraz? częste zejścia w pole karne, wymienność pozycji? Chadli i Lamela często lądują w polu karnym rywala. To takie gdybanie, ale skrzydłowy żaden nie jest z nami łączony...
sądzicie, że Welbeck nie będzie nadawał se do gry za napastnikiem takim systemem jak gramy teraz? częste zejścia w pole karne, wymienność pozycji? Chadli i Lamela często lądują w polu karnym rywala. To takie gdybanie, ale skrzydłowy żaden nie jest z nami łączony
1 września 2014, 18:01 [cytuj]
w zeszłym zesonie wymieniliśmy sporą czesc pierwszej 11, znowu to samo?

na fejsie nie ma ze Sandro sprzedany i że kupiliśmy Benjamina
w zeszłym zesonie wymieniliśmy sporą czesc pierwszej 11, znowu to samo? na fejsie nie ma ze Sandro sprzedany i że kupiliśmy Benjamina
1 września 2014, 18:26 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
sądzicie, że Welbeck nie będzie nadawał se do gry za napastnikiem takim systemem jak gramy teraz? częste zejścia w pole karne, wymienność pozycji? Chadli i Lamela często lądują w polu karnym rywala. To takie gdybanie, ale skrzydłowy żaden nie jest z nami łączony



Ja wierzę w Welbecka, może to czysta sympatia, ale czuje , że się u nas spisze. Nie wiem co wymyśli Mauricio, ale myślę, że skoro chce mieć Welbecka to przód będzie robiony pod niego. Od zawsze jestem zwolennikiem gry dwoma napastnikami, może MP myśli podobnie.
Ja wierzę w Welbecka, może to czysta sympatia, ale czuje , że się u nas spisze. Nie wiem co wymyśli Mauricio, ale myślę, że skoro chce mieć Welbecka to przód będzie robiony pod niego. Od zawsze jestem zwolennikiem gry dwoma napastnikami, może MP myśli podobnie
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 18:30 [cytuj]
Tottenham have completed the signing of midfielder Benjamin Stambouli from Montpellier. :brawo:
Tottenham have completed the signing of midfielder Benjamin Stambouli from Montpellier. :brawo:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
1 września 2014, 18:31 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/BwdbCQvCEAA-0QN.jpg:small ;( ;( ;(

Do mnie transfer Welbecka wgl nie przemawia, ten cały Stambouli to też kot w worku, choć bez bicia się przyznaję, że Ligue 1 za dużo nie oglądam, a Montpellier to już wgl. Poza tym skoro odchodzi Lennon, to moim zdaniem postaramy się ściągnąć jakiegoś skrzydłowego, w sumie Jay Rodriguez byłby bardzo dobrą opcją, nawet biorąc pod uwagę fakt, że był trochę czasu kontuzjowany. No i Schneiderlin mi się marzy, najlepiej zamiast tego Francuza, ale to już chyba przesądzone, który do nas trafi. Poza tym obawiam się, że skoro Soton nie chciało puścić Francuza to i Jay do nas nie dołączy. :zalamka: Nie podoba mi się ten deadline day w naszym wykonaniu. :blee:
https://pbs.twimg.com/media/BwdbCQvCEAA-0QN.jpg:small ;( ;( ;( Do mnie transfer Welbecka wgl nie przemawia, ten cały Stambouli to też kot w worku, choć bez bicia się przyznaję, że Ligue 1 za dużo nie oglądam, a Montpellier to już wgl. Poza tym skoro odchodzi Lennon, to moim zdaniem postaramy się ściągnąć jakiegoś skrzydłowego, w sumie Jay Rodriguez byłby bardzo dobrą opcją, nawet biorąc pod uwagę fakt, że był trochę czasu kontuzjowany. No i Schneiderlin mi się marzy, najlepiej zamiast tego Francuza, ale to już chyba przesądzone, który do nas trafi. Poza tym obawiam się, że skoro Soton nie chciało puścić Francuza to i Jay do nas nie dołączy. :zalamka: Nie podoba mi się ten deadline day w naszym wykonaniu. :blee:
1 września 2014, 18:34 [cytuj]
Here is Tottenham's new signing Benjamin Stambouli, 24, who has penned a five-year deal at White Hart Lane:

http://images.scribblelive.com/2014/9/1/b61926d2-8f67-43ce-8806-705d8979e23f.jpg
Here is Tottenham's new signing Benjamin Stambouli, 24, who has penned a five-year deal at White Hart Lane: http://images.scribblelive.com/2014/9/1/b61926d2-8f67-43ce-8806-705d8979e23f.jpg
1 września 2014, 18:49 [cytuj]
jeśli Azza odchodzi to Sadio Mane przychodzi - tak to widzę
-- Andrzej Tysiąc to drewniak --- to widać ! 1000 minut i gol .... Lamela też mnie nie przekonuje - niby bardzo dobry technicznie ale każdy obrońca BPL kasuje go bez większej spiny - gość jest za słaby fizycznie i psychicznie - tak to wygląda
jeśli Azza odchodzi to Sadio Mane przychodzi - tak to widzę -- Andrzej Tysiąc to drewniak --- to widać ! 1000 minut i gol .... Lamela też mnie nie przekonuje - niby bardzo dobry technicznie ale każdy obrońca BPL kasuje go bez większej spiny - gość jest za słaby fizycznie i psychicznie - tak to wygląda
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2014, 19:01 [cytuj]
5/6 u buków, że wyciągniemy Welbecka na wypożyczenie (przy 13/8 Odbytów i 25/1 Evertonu). Wszystko wskazuje na to, że będzie nasz, co mnie trochę smuci, bo było można było się rozejrzeć za jakimś lepszym i niekoniecznie drogim napastnikiem, jako transfer definitywny. :plask: A tak w razie dobrej gry Welbecka on wróci do Mułów, a w razie chujowej nikt W Londynie go nie będzie chciał dalej w drużynie. :bezradny:
Odejścia Lennona i Sandro też nie napawają optymizmem, bo o ile za Brazylijczyka przyszedł Stambouli (źle mi się kojarzy z Coulibaulim) o tyle na razie cicho o ewentualnym następcy Anglika. A w razie odpukać kontuzji Lameli zostajemy tylko z Panem Tysiąca I Jednego Strzału oraz Chadlim, którego pół forum na siłę wypychało tego lata z klubu. :boisie:
5/6 u buków, że wyciągniemy Welbecka na wypożyczenie (przy 13/8 Odbytów i 25/1 Evertonu). Wszystko wskazuje na to, że będzie nasz, co mnie trochę smuci, bo było można było się rozejrzeć za jakimś lepszym i niekoniecznie drogim napastnikiem, jako transfer definitywny. :plask: A tak w razie dobrej gry Welbecka on wróci do Mułów, a w razie chujowej nikt W Londynie go nie będzie chciał dalej w drużynie. :bezradny: Odejścia Lennona i Sandro też nie napawają optymizmem, bo o ile za Brazylijczyka przyszedł Stambouli (źle mi się kojarzy z Coulibaulim) o tyle na razie cicho o ewentualnym następcy Anglika. A w razie odpukać kontuzji Lameli zostajemy tylko z Panem Tysiąca I Jednego Strzału oraz Chadlim, którego pół forum na siłę wypychało tego lata z klubu. :boisie:
1 września 2014, 19:09 [cytuj]
kiedy wraca Walker???
kiedy wraca Walker???
1 września 2014, 19:17 [cytuj]
Welbeck na medycznych w Arsenalu ;)

good
Welbeck na medycznych w Arsenalu ;) good
1 września 2014, 19:21 [cytuj]
Sky Sports podaje, że Danny Welbeck jest na testach medycznych w Londynie! Wygląda na to, że Arsenal będzie miał nowego napastnika, ale nie jest to prawdopodobnie wymarzony transfer kibiców Kanonierów.

:brawo::brawo::brawo:
Sky Sports podaje, że Danny Welbeck jest na testach medycznych w Londynie! Wygląda na to, że Arsenal będzie miał nowego napastnika, ale nie jest to prawdopodobnie wymarzony transfer kibiców Kanonierów. :brawo::brawo::brawo:
|<  <<  <  106  107  108  109  110    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się