Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  108  109  110  111  112    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 września 2014, 20:41 [cytuj]

Gdzieś czytałem, że zapłacili 8 milionów euro za roczne wypożyczenie i kolejne 22, jeśli chcieliby skorzystać z opcji pierwokupu. Nie wiem czy to oficjalne informacje, ale jeśli tak, na takie kwoty może sobie tylko Perez pozwolić.
Gdzieś czytałem, że zapłacili 8 milionów euro za roczne wypożyczenie i kolejne 22, jeśli chcieliby skorzystać z opcji pierwokupu. Nie wiem czy to oficjalne informacje, ale jeśli tak, na takie kwoty może sobie tylko Perez pozwolić
1 września 2014, 20:41 [cytuj]
Belgium international Toby Alderweireld and Senegal striker Sadio Mane are undergoing medicals at Southampton

Nie kumam czemu nie braliśmy Toby'ego. Świetnie się rozumie z Jankiem. Fazio też świetny transfer, ale jednak wolałem Belga

PS Michał spację po linku musisz zrobić moim, żeby się nie rozpadało
Belgium international Toby Alderweireld and Senegal striker Sadio Mane are undergoing medicals at Southampton Nie kumam czemu nie braliśmy Toby'ego. Świetnie się rozumie z Jankiem. Fazio też świetny transfer, ale jednak wolałem Belga PS Michał spację po linku musisz zrobić moim, żeby się nie rozpadało
1 września 2014, 20:41 [cytuj]
To ja mam pomysł.rano było ,że Newcastle zainteresowane Lacazettem. Dla mnie to nie jest napastnik ale z takiego transferu to bym się ucieszył. Lyon odpadl nawet z LE, kiedys puszczali np LL i Pjanica za smieszne kwoty ,wiec teraz tez by mogli:D
To ja mam pomysł.rano było ,że Newcastle zainteresowane Lacazettem. Dla mnie to nie jest napastnik ale z takiego transferu to bym się ucieszył. Lyon odpadl nawet z LE, kiedys puszczali np LL i Pjanica za smieszne kwoty ,wiec teraz tez by mogli:D
1 września 2014, 20:42 [cytuj]
Alderweireld na testach w Southampton.

Póki co bardzo rozczarowujący ten DD.
Alderweireld na testach w Southampton. Póki co bardzo rozczarowujący ten DD
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2014, 20:47 [cytuj]
Na razie to się prezentuje tak:

http://www1.skysports.com/football/news/11095/9451229/transfer-deadline-day-all-the-completed-transfer-deals

zostały 2 godziny
Na razie to się prezentuje tak: http://www1.skysports.com/football/news/11095/9451229/transfer-deadline-day-all-the-completed-transfer-deals zostały 2 godziny
1 września 2014, 20:54 [cytuj]
"Arsenal zdementował informacje, że Danny Welbeck jest na testach medycznych. Klub faktycznie jest zainteresowany piłkarzem, ale do dopięcia umowy daleko"

Za to się kocha deadline day. Łączyli go z Tottenhamem, miał być na testach medycznych w Arsenalu, a wyląduje w Crystal Palace czy czymś takim. :rotfl:
"Arsenal zdementował informacje, że Danny Welbeck jest na testach medycznych. Klub faktycznie jest zainteresowany piłkarzem, ale do dopięcia umowy daleko" Za to się kocha deadline day. Łączyli go z Tottenhamem, miał być na testach medycznych w Arsenalu, a wyląduje w Crystal Palace czy czymś takim. :rotfl:
1 września 2014, 20:55 [cytuj]
już widzę jak za rok pół BPL z TOTT na czele dają po 25 mln GBP za Mane
już widzę jak za rok pół BPL z TOTT na czele dają po 25 mln GBP za Mane
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2014, 20:55 [cytuj]
3 hours left

jak dotąd okienko rozczarowujące ...
3 hours left jak dotąd okienko rozczarowujące
1 września 2014, 21:01 [cytuj]
dla mnie Welbeck to dobra opcja - będzie więkasza konkurencja dla próżnego Ade
dla mnie Welbeck to dobra opcja - będzie więkasza konkurencja dla próżnego Ade
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2014, 21:02 [cytuj]
Bruno Ecuele Manga w Cardiff. Ciekawy transfer, podobno w Lorient był jednym z najlepszych stoperów w Ligue 1.

mosaj powiedział/a:
3 hours left
jak dotąd okienko rozczarowujące


Czyżbym był jedynym usatysfakcjonowanym kibicem Tottenhamu jak do tej pory z tego okienka? Ściągnęliśmy stopera i lewego obrońcę, czyli zawodników na nasze dwie hermetyczne pozycje. W ubiegłym sezonie w naszym klubie doszło do małej rewolucji. Teraz pracuje u nas młody, obiecujący trener z pewnym doświadczeniem w Premier League, przed którym ciężkie zadanie zespolenia tego zlepku piłkarzy, bo zespołem ciężko było to nazwać w poprzednim sezonie, szczególnie w konfrontacjach z drużynami z podobnej półki. Ja jestem dobrej myśli i mi nasze okienko jak do tej pory odpowiada. Fakt, przydałby się napastnik i może skrzydłowy, ale tak to bywa, że w deadline day ciężko wyciągnąć kogoś naprawdę sensownego, no chyba, że włączylibyśmy się do walki o Falcao. :rotfl:
Czyżbym był jedynym usatysfakcjonowanym kibicem Tottenhamu jak do tej pory z tego okienka? Ściągnęliśmy stopera i lewego obrońcę, czyli zawodników na nasze dwie hermetyczne pozycje. W ubiegłym sezonie w naszym klubie doszło do małej rewolucji. Teraz pracuje u nas młody, obiecujący trener z pewnym doświadczeniem w Premier League, przed którym ciężkie zadanie zespolenia tego zlepku piłkarzy, bo zespołem ciężko było to nazwać w poprzednim sezonie, szczególnie w konfrontacjach z drużynami z podobnej półki. Ja jestem dobrej myśli i mi nasze okienko jak do tej pory odpowiada. Fakt, przydałby się napastnik i może skrzydłowy, ale tak to bywa, że w deadline day ciężko wyciągnąć kogoś naprawdę sensownego, no chyba, że włączylibyśmy się do walki o Falcao. :rotfl:
1 września 2014, 21:16 [cytuj]
świetne okienko. Jeszcze Kaboul niech sobie pójdzie.

Czy ktoś oglądał regularnie Anderweirelda żeby tak po nim płakać ???

Grał sobie w Ajaxie i zdobywał holenderskie tytuły ale poszedł do trudniejszej ligi.
Koleś pokazał w Atletico na przełomie CAŁEGO SEZONU że zupełnie odstaje poziomem od innych obrońców i nie stanowi dla nich realnego zastępstwa/konkurencji.

Może jeszcze się rozwinie. Ale mam wrażenie że dziś panuje tu opinia że to czołowy obrońca europy i trzeba go brać. Bo przecież grał 4 lata temu z Jankiem..........:bezradny::bezradny:
świetne okienko. Jeszcze Kaboul niech sobie pójdzie. Czy ktoś oglądał regularnie Anderweirelda żeby tak po nim płakać ??? Grał sobie w Ajaxie i zdobywał holenderskie tytuły ale poszedł do trudniejszej ligi. Koleś pokazał w Atletico na przełomie CAŁEGO SEZONU że zupełnie odstaje poziomem od innych obrońców i nie stanowi dla nich realnego zastępstwa/konkurencji. Może jeszcze się rozwinie. Ale mam wrażenie że dziś panuje tu opinia że to czołowy obrońca europy i trzeba go brać. Bo przecież grał 4 lata temu z Jankiem..........:bezradny::bezradny:
1 września 2014, 21:24 [cytuj]
Sandro w QPR
Sandro w QPR
1 września 2014, 21:24 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Czyżbym był jedynym usatysfakcjonowanym kibicem Tottenhamu jak do tej pory z tego okienka? Ściągnęliśmy stopera i lewego obrońcę, czyli zawodników na nasze dwie hermetyczne pozycje. W ubiegłym sezonie w naszym klubie doszło do małej rewolucji. Teraz pracuje u nas młody, obiecujący trener z pewnym doświadczeniem w Premier League, przed którym ciężkie zadanie zespolenia tego zlepku piłkarzy, bo zespołem ciężko było to nazwać w poprzednim sezonie, szczególnie w konfrontacjach z drużynami z podobnej półki. Ja jestem dobrej myśli i mi nasze okienko jak do tej pory odpowiada. Fakt, przydałby się napastnik i może skrzydłowy, ale tak to bywa, że w deadline day ciężko wyciągnąć kogoś naprawdę sensownego, no chyba, że włączylibyśmy się do walki o Falcao. :rotfl:


No właśnie, sam napisałeś, że przydałby się nam napastnik i nowy skrzydłowy. Pomimo ubiegłorocznych transferów cały czas mamy tam spore braki, które wyjdą w trakcie sezonu - mam tu na myśli zwłaszcza drugą linię, gdzie nie mamy dobrej alternatywy na lewe skrzydło i dobrego zmiennika, który mógłby zagrać na "10" za napastnikiem. Eriksen wyłapie jakiś uraz, Lamela się poskłada i jesteśmy w czarnej d*** ...

Wzmocnienia defensywy cieszą, bo to są dobre i przemyślane transfery, ale uważam, że mogliśmy odpuścić sobie starania o kolejnych CM-ów i powalczyć o kogoś, kto potrafi grać z przodu.

PS. Alderweireld w Atletico spisywał się dość kiepsko i akurat sprowadzenie Fazio kosztem Belga bardzo mnie cieszy.
No właśnie, sam napisałeś, że przydałby się nam napastnik i nowy skrzydłowy. Pomimo ubiegłorocznych transferów cały czas mamy tam spore braki, które wyjdą w trakcie sezonu - mam tu na myśli zwłaszcza drugą linię, gdzie nie mamy dobrej alternatywy na lewe skrzydło i dobrego zmiennika, który mógłby zagrać na "10" za napastnikiem. Eriksen wyłapie jakiś uraz, Lamela się poskłada i jesteśmy w czarnej d*** ... Wzmocnienia defensywy cieszą, bo to są dobre i przemyślane transfery, ale uważam, że mogliśmy odpuścić sobie starania o kolejnych CM-ów i powalczyć o kogoś, kto potrafi grać z przodu. PS. Alderweireld w Atletico spisywał się dość kiepsko i akurat sprowadzenie Fazio kosztem Belga bardzo mnie cieszy
1 września 2014, 21:29 [cytuj]
Ja rozumiem, że Sandro nie jest w planach MP, ale jak można sprzedać takiego grajka za 8mln€? Co ten Levy robi? za taki bezcen? :zly:
Ja rozumiem, że Sandro nie jest w planach MP, ale jak można sprzedać takiego grajka za 8mln€? Co ten Levy robi? za taki bezcen? :zly:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
1 września 2014, 21:31 [cytuj]
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 56s

We have reached agreement with Crystal Palace for the transfer of Zeki Fryers. We wish him all the best.

Fryers out, to akurat dobra wiadomość ;)
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 56s We have reached agreement with Crystal Palace for the transfer of Zeki Fryers. We wish him all the best. Fryers out, to akurat dobra wiadomość ;)
1 września 2014, 21:37 [cytuj]
Sandro, Niko a teraz Defoe coś tam w QPR. Harry lubi swoich
Sandro, Niko a teraz Defoe coś tam w QPR. Harry lubi swoich
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2014, 21:40 [cytuj]
Sandro to pewniak? na fejsie tottenhamu nic nie ma, ostatni jest Fryers, a wczesniejszy benjamin
Sandro to pewniak? na fejsie tottenhamu nic nie ma, ostatni jest Fryers, a wczesniejszy benjamin
1 września 2014, 21:43 [cytuj]
Aaron ma podobno nie skorzystać z opcji QPR i Stoke i zostanie w Tottenhamie. Ile w tym prawdy przekonamy się na przestrzeni niecałych dwóch godzin.

Podobnie Defoe, który najprawdopodobniej zostanie w Toronto.
Aaron ma podobno nie skorzystać z opcji QPR i Stoke i zostanie w Tottenhamie. Ile w tym prawdy przekonamy się na przestrzeni niecałych dwóch godzin. Podobnie Defoe, który najprawdopodobniej zostanie w Toronto
1 września 2014, 21:46 [cytuj]
Michał, może i kupiliśmy lewego obrońcę, ale on w ogóle nie gra, bo nadal wyżej stoją akcje Rose'a :D

Pozbycie się Zekiego - genialny ruch, ale Lewisa nie daruję...
Michał, może i kupiliśmy lewego obrońcę, ale on w ogóle nie gra, bo nadal wyżej stoją akcje Rose'a :D Pozbycie się Zekiego - genialny ruch, ale Lewisa nie daruję
1 września 2014, 21:53 [cytuj]
Krancjar przyjechał na Loftus Road. Co ten Arry? :rotfl:
Krancjar przyjechał na Loftus Road. Co ten Arry? :rotfl:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
|<  <<  <  108  109  110  111  112    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 41 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się