Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  110  111  112  113  114    >
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 września 2014, 23:53 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Ja tam cały czas widzę, że BAE jest w naszym składzie

Co nie znaczy, że będzie zgłoszony
Co nie znaczy, że będzie zgłoszony
1 września 2014, 23:56 [cytuj]
On też zrobił te papiery Baro
On też zrobił te papiery Baro
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2014, 23:58 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
no ok, Diera na pewno trzeba zgłaszać do kadry, ale jeżeli nie ma Ekotto to chyba wszystko się zgadza?


Każdy u-21 nie musi być zgłoszony. Nie ważne czy Anglik, Niemiec czy wyciągnięty z obozu koncentracyjnego Koreańczyk z północy
Każdy u-21 nie musi być zgłoszony. Nie ważne czy Anglik, Niemiec czy wyciągnięty z obozu koncentracyjnego Koreańczyk z północy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2014, 00:00 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Każdy u-21 nie musi być zgłoszony. Nie ważne czy Anglik, Niemiec czy wyciągnięty z obozu koncentracyjnego Koreańczyk z północy

Racja, zapomniałem, że on jest U21
Racja, zapomniałem, że on jest U21
2 września 2014, 00:00 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Każdy u-21 nie musi być zgłoszony. Nie ważne czy Anglik, Niemiec czy wyciągnięty z obozu koncentracyjnego Koreańczyk z północy


A no to jest gites - chyba masz rację. A zatem mamy dokładnie 25. Z tym, że też takie "kwiatki", jak Mason, Friedel, czy BAE...
A no to jest gites - chyba masz rację. A zatem mamy dokładnie 25. Z tym, że też takie "kwiatki", jak Mason, Friedel, czy BAE
2 września 2014, 00:00 [cytuj]
Najsłabsze ogniwa w składzie Bentaleb , prawa obrona i prawa pomoc
Najsłabsze ogniwa w składzie Bentaleb , prawa obrona i prawa pomoc
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 września 2014, 00:02 [cytuj]
BBC Sport's Simon Stone tells Radio 5 live: "Manchester United haven't confirmed Falcao because the deal has not been completed yet. Should fans be worried? No. Providing a deal sheet has been submitted then United have until midnight to conclude the deal."
BBC Sport's Simon Stone tells Radio 5 live: "Manchester United haven't confirmed Falcao because the deal has not been completed yet. Should fans be worried? No. Providing a deal sheet has been submitted then United have until midnight to conclude the deal."
2 września 2014, 00:03 [cytuj]
jak Eriksen tudzież Lamela złapią kontuzje to będziemy mieli mocno, mocno przesrane ... przepraszam za wyrażenie, ale jestem sfrustrowany brakiem jakiegokolwiek ruchu, jakichkolwiek starań o jakiegokolwiek gracza ofensywnego.
jak Eriksen tudzież Lamela złapią kontuzje to będziemy mieli mocno, mocno przesrane ... przepraszam za wyrażenie, ale jestem sfrustrowany brakiem jakiegokolwiek ruchu, jakichkolwiek starań o jakiegokolwiek gracza ofensywnego
2 września 2014, 00:03 [cytuj]
Arsenal zwrócił się do FA o wydłużenie czasu okna, żeby mogli domknąć transfer Welbecka
Arsenal zwrócił się do FA o wydłużenie czasu okna, żeby mogli domknąć transfer Welbecka
2 września 2014, 00:06 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Arsenal zwrócił się do FA o wydłużenie czasu okna, żeby mogli domknąć transfer Welbecka


I dostali to wydłużenie...
I dostali to wydłużenie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2014, 00:12 [cytuj]
@Jin no tak własnie mi się wydawało, FM uczy człowieka pożytecznych rzeczy :D
@Jin no tak własnie mi się wydawało, FM uczy człowieka pożytecznych rzeczy :D
2 września 2014, 00:17 [cytuj]
Zoltrix powiedział/a:
@Jin no tak własnie mi się wydawało, FM uczy człowieka pożytecznych rzeczy :D


U mnie nawet Eriksen i Lamela nie muszą być zgłoszeni( FM 2014 zaczyna grę od 22 czerwca 2013 roku)
U mnie nawet Eriksen i Lamela nie muszą być zgłoszeni( FM 2014 zaczyna grę od 22 czerwca 2013 roku)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2014, 00:20 [cytuj]
"jak Eriksen tudzież Lamela złapią kontuzje to będziemy mieli mocno, mocno przesrane ... przepraszam za wyrażenie, ale jestem sfrustrowany brakiem jakiegokolwiek ruchu, jakichkolwiek starań o jakiegokolwiek gracza ofensywnego."

Przecież były ruchy, oddaliśmy naszego jedynego konkretnego ofensywnego zamiennika do HSV :D
"jak Eriksen tudzież Lamela złapią kontuzje to będziemy mieli mocno, mocno przesrane ... przepraszam za wyrażenie, ale jestem sfrustrowany brakiem jakiegokolwiek ruchu, jakichkolwiek starań o jakiegokolwiek gracza ofensywnego." Przecież były ruchy, oddaliśmy naszego jedynego konkretnego ofensywnego zamiennika do HSV :D
2 września 2014, 06:57 [cytuj]
Welbeck w Arsenalu.. a tyle pier**** ze wyladuje u nas.. standard. okienko w ktorym nie nabylismy zadnego gracza z potencjalem ofensywnym,szkoda, szkoda.
Welbeck w Arsenalu.. a tyle pier**** ze wyladuje u nas.. standard. okienko w ktorym nie nabylismy zadnego gracza z potencjalem ofensywnym,szkoda, szkoda
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
2 września 2014, 09:50 [cytuj]
@Jin ja jestem wierny fm'owi 12, czekam teraz z niecierpliwością na 15.
@Jin ja jestem wierny fm'owi 12, czekam teraz z niecierpliwością na 15
2 września 2014, 11:45 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/BwfJXQBIIAAloup.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BwfJXQBIIAAloup.jpg
2 września 2014, 12:57 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
Welbeck w Arsenalu.. a tyle pier**** ze wyladuje u nas.. standard. okienko w ktorym nie nabylismy zadnego gracza z potencjalem ofensywnym,szkoda, szkoda

i bardzo dobrze, patrząc jeszcze jakie pieniądze :bezradny:
i bardzo dobrze, patrząc jeszcze jakie pieniądze :bezradny:
2 września 2014, 19:16 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
https://pbs.twimg.com/media/BwfJXQBIIAAloup.jpg


Jak zwykle. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo nikogo zbyt drogiego raczej nie kupimy przed wybudowaniem stadionu.
Jak zwykle. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo nikogo zbyt drogiego raczej nie kupimy przed wybudowaniem stadionu
LMAO
2 września 2014, 22:24 [cytuj]
jeśli wszystko było juz załatwione, cześć kasy daje bodajże Londyn. To w takim wypadku dlaczego nie?

i czy nie czasem nasz właściciel nie jest bogatszy od gościa co inwestował w Anży? albo monaco, nie pamietam za bardzo, ale jakiegoś klubu co ostro szastał kasą;)
jeśli wszystko było juz załatwione, cześć kasy daje bodajże Londyn. To w takim wypadku dlaczego nie? i czy nie czasem nasz właściciel nie jest bogatszy od gościa co inwestował w Anży? albo monaco, nie pamietam za bardzo, ale jakiegoś klubu co ostro szastał kasą;)
2 września 2014, 23:37 [cytuj]
podsumowując - wzmocniona została defensywa w napadzie wyglądamy biednie
podsumowując - wzmocniona została defensywa w napadzie wyglądamy biednie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  110  111  112  113  114    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się