Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  110  111  112  113  114  
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
11 września 2014, 17:43 [cytuj]
Tottenham look set to sign free agent Brazilian striker Jonas after he turned down a switch to Benfica in favour of a move to White Hart Lane. (Source: london24)

Czyżby to jeszcze nie koniec naszych poczynań? Od kilku dni jest o tym coraz głośniej. Osobiście go nie kojarzę, ale podobno w duecie z Soldado byli świetni w Valencii
Tottenham look set to sign free agent Brazilian striker Jonas after he turned down a switch to Benfica in favour of a move to White Hart Lane. (Source: london24) Czyżby to jeszcze nie koniec naszych poczynań? Od kilku dni jest o tym coraz głośniej. Osobiście go nie kojarzę, ale podobno w duecie z Soldado byli świetni w Valencii
11 września 2014, 18:03 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Tottenham look set to sign free agent Brazilian striker Jonas after he turned down a switch to Benfica in favour of a move to White Hart Lane. (Source: london24)

Czyżby to jeszcze nie koniec naszych poczynań? Od kilku dni jest o tym coraz głośniej. Osobiście go nie kojarzę, ale podobno w duecie z Soldado byli świetni w Valencii


a jak to jest z dopisaniem zawodnika do listy piłkarzy? Według FM nie można w trakcie sezonu(dopiero w styczniu można) Jest sens brać piłkarza we wrześniu i do stycznia trzymanie go na trybunach?
a jak to jest z dopisaniem zawodnika do listy piłkarzy? Według FM nie można w trakcie sezonu(dopiero w styczniu można) Jest sens brać piłkarza we wrześniu i do stycznia trzymanie go na trybunach?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
11 września 2014, 18:20 [cytuj]
zawodnik sprowadzony z wolnego transferu może być rejestrowany cały sezon
zawodnik sprowadzony z wolnego transferu może być rejestrowany cały sezon
11 września 2014, 19:07 [cytuj]
Diegomir powiedział/a:
zawodnik sprowadzony z wolnego transferu może być rejestrowany cały sezon


To było brać Ronaldinho :rotfl:
To było brać Ronaldinho :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
11 września 2014, 21:06 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Tottenham look set to sign free agent Brazilian striker Jonas after he turned down a switch to Benfica in favour of a move to White Hart Lane. (Source: london24)

Czyżby to jeszcze nie koniec naszych poczynań? Od kilku dni jest o tym coraz głośniej. Osobiście go nie kojarzę, ale podobno w duecie z Soldado byli świetni w Valencii


Po co on niby nam? Gdyby nie był wolnym zawodnikiem to Tottenham pewnie w ogóle nie spojrzałby w jego stronę. Jak dla mnie możemy spokojnie pociągnąć do stycznia z tymi napastnikami, których mamy i ewentualnie rozejrzeć się za wzmocnieniem na tę pozycję zimą.
Po co on niby nam? Gdyby nie był wolnym zawodnikiem to Tottenham pewnie w ogóle nie spojrzałby w jego stronę. Jak dla mnie możemy spokojnie pociągnąć do stycznia z tymi napastnikami, których mamy i ewentualnie rozejrzeć się za wzmocnieniem na tę pozycję zimą
12 września 2014, 09:14 [cytuj]
Jeśli przychodzi za darmo i nie będzie zarabiał więcej niż 15.000 tygodniowo - może to dobra opcja
Jeśli przychodzi za darmo i nie będzie zarabiał więcej niż 15.000 tygodniowo - może to dobra opcja
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
12 września 2014, 09:30 [cytuj]
Za 15 tys to wątpię żeby się zgodził grać
Za 15 tys to wątpię żeby się zgodził grać
12 września 2014, 10:31 [cytuj]
Dla mnie to całkiem dobry pomysł, wydaje mi się, że zawodnicy przychodzący z wolnych transferów, nie odczuwają tak wielkiej presji, a nuż się uda i wypali.. tylko ciekawe jak z tygodniówką
Dla mnie to całkiem dobry pomysł, wydaje mi się, że zawodnicy przychodzący z wolnych transferów, nie odczuwają tak wielkiej presji, a nuż się uda i wypali.. tylko ciekawe jak z tygodniówką
12 września 2014, 11:48 [cytuj]
Już mamy jednego z Valencii i chyba o jednego za dużo.
Już mamy jednego z Valencii i chyba o jednego za dużo
12 września 2014, 13:01 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Po co on niby nam? Gdyby nie był wolnym zawodnikiem to Tottenham pewnie w ogóle nie spojrzałby w jego stronę. Jak dla mnie możemy spokojnie pociągnąć do stycznia z tymi napastnikami, których mamy i ewentualnie rozejrzeć się za wzmocnieniem na tę pozycję zimą


Ale przez te kilka miesięcy Soldado może dostać kontuzji, Adebayorowi może się przestać chcieć grać, a Kane'owi..., cóż, samym Kanem ligi nie zawojujemy. Dlatego sprowadzenie Jonasa to wcale nie taki głupi pomysł.
Ale przez te kilka miesięcy Soldado może dostać kontuzji, Adebayorowi może się przestać chcieć grać, a Kane'owi..., cóż, samym Kanem ligi nie zawojujemy. Dlatego sprowadzenie Jonasa to wcale nie taki głupi pomysł
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 września 2014, 16:29 [cytuj]
780 tys Ł - rocznie ... prawie bańka rocznie ?! dla 30-latka z poza BPL to złe zarobki ?? nie rozwalajcie mnie!
780 tys Ł - rocznie ... prawie bańka rocznie ?! dla 30-latka z poza BPL to złe zarobki ?? nie rozwalajcie mnie!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 września 2014, 11:08 [cytuj]
Gość podpisał kilka dni temu kontrakt z Benfiką dla niezorientowanych. ;)
Gość podpisał kilka dni temu kontrakt z Benfiką dla niezorientowanych. ;)
11 października 2014, 10:55 [cytuj]
K J Hunteraal w kręgu zainteresowań Spurs
K J Hunteraal w kręgu zainteresowań Spurs
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 października 2014, 14:07 [cytuj]
w kręgu zainteresowań Spurs także Saido Berahino, w styczniu za 15 baniek.
w kręgu zainteresowań Spurs także Saido Berahino, w styczniu za 15 baniek
11 października 2014, 14:31 [cytuj]
Obydwu brać, szczególnie, że Berahino młody, a Huntelaara można wyciągnąć za śmieszne pieniądze.
Obydwu brać, szczególnie, że Berahino młody, a Huntelaara można wyciągnąć za śmieszne pieniądze
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 października 2014, 14:34 [cytuj]
Za z Tottenhamem najprawdopodobniej na stałe pożegna się Lewis Holtby. HSV cena to 6.5 mln Euro. Źródło przegląd sportowy
Za z Tottenhamem najprawdopodobniej na stałe pożegna się Lewis Holtby. HSV cena to 6.5 mln Euro. Źródło przegląd sportowy
|<  <<  <  110  111  112  113  114  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się