Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
24 lutego 2014, 14:45 [cytuj]
Zawsze istnieje możliwość, że Levy jest już z kimś dogadany. A taki np. van Gaal może chciałby rodaka w drużynie, którą będzie prowadzić :P
Zawsze istnieje możliwość, że Levy jest już z kimś dogadany. A taki np. van Gaal może chciałby rodaka w drużynie, którą będzie prowadzić :P
24 lutego 2014, 14:53 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Zawsze istnieje możliwość, że Levy jest już z kimś dogadany.


Raczej bym na to nie liczył...
Raczej bym na to nie liczył
Can't Smile Without You!!!
24 lutego 2014, 15:17 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
a dlaczego nie? nasi defensywni pomocnicy są szklani (Sandro...), a taki rzeźnik i walczak przydałby się nam niesamowicie. Drużyna musi mieć kogoś z charakterem, zadziorę, a nie same ciepłe kluchy dające się klepać ogorkom z Norwich ... ;)

De Jong ma swoje lata już może z Diame z West hamu ?
De Jong ma swoje lata już może z Diame z West hamu ?
24 lutego 2014, 16:00 [cytuj]
Proponuje , aby na okres okienka transferowego ( letniego ) wyłączyć możliwość rejestrowania się na forum - za dużo dyzio-marzycieli .
Proponuje , aby na okres okienka transferowego ( letniego ) wyłączyć możliwość rejestrowania się na forum - za dużo dyzio-marzycieli
24 lutego 2014, 16:21 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Dlaczego nie, Mosaj?

To bardzo proste... Bo na tą chwilę wszystkim "potencjalnym" transferom trzeba mówić nie.

Nie oszukujmy się, Sherwood nie przetrwa lata. Tak więc, czy mógłby w końcu, transfery zaproponować ten nowy "ktoś", czy znów ma dostać wszystkich w "wątpliwym" prezencie od pana Daniela?


Ok, może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, przepraszam ;) Sherwood nie przetrwa lata i bardzo dobrze. Wiele, wiele wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem będzie ktoś z Holandii - Van Gaal,który już bez ceregieli wspomina o Tottenhamie, a może de Boer, który też chyba ma na nas chrapkę. Jestem przekonany, że każdy z nich poradziłby sobie z Holendrem i wycisnąłby z niego to, co najlepsze. To dobry piłkarz, z jajami - jajami, których wczoraj nam brakowało. W takim układzie - jestem ZA.
Ok, może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, przepraszam ;) Sherwood nie przetrwa lata i bardzo dobrze. Wiele, wiele wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem będzie ktoś z Holandii - Van Gaal,który już bez ceregieli wspomina o Tottenhamie, a może de Boer, który też chyba ma na nas chrapkę. Jestem przekonany, że każdy z nich poradziłby sobie z Holendrem i wycisnąłby z niego to, co najlepsze. To dobry piłkarz, z jajami - jajami, których wczoraj nam brakowało. W takim układzie - jestem ZA
24 lutego 2014, 16:51 [cytuj]
Jeśli jakiś Holender to tylko VDV, jak ja za nim tęsknie !!
Jeśli jakiś Holender to tylko VDV, jak ja za nim tęsknie !!
24 lutego 2014, 18:04 [cytuj]
Jak by miał przyjść VdV to by trzeba było pożegnać Lewisa i próbować zgrywac go z Eriksenem, a to oznacza ze mamy jeszcze tylko jedno miejsce w pomocy a mocnych kandydatów do gry wielu (Paulinho, Sandro, Dembele, Capoue, Bentaleb(?) )
Dla mnie musem w lecie bedzie kupno dwóch obrońców ŚO i LO
oraz napadziora.
Druga sprawa to odejścia... Ktoś z pomocy musi odejść, bo jest ich za duzo. A z tylu głowy caly czas mam Hugo i Janka, czuje ze w lato parę klubów bedzie miało na nich chrapke.
Jak by miał przyjść VdV to by trzeba było pożegnać Lewisa i próbować zgrywac go z Eriksenem, a to oznacza ze mamy jeszcze tylko jedno miejsce w pomocy a mocnych kandydatów do gry wielu (Paulinho, Sandro, Dembele, Capoue, Bentaleb(?) ) Dla mnie musem w lecie bedzie kupno dwóch obrońców ŚO i LO oraz napadziora. Druga sprawa to odejścia... Ktoś z pomocy musi odejść, bo jest ich za duzo. A z tylu głowy caly czas mam Hugo i Janka, czuje ze w lato parę klubów bedzie miało na nich chrapke
24 lutego 2014, 18:12 [cytuj]
Nie róbmy z Janka obrońcy klasy mega światowej, zawala gole równie często jak reszta naszych obrońców. W tej chwili w składzie mamy dwóch piłkarzy których musimy zatrzymać wszelkimi możliwymi sposobami. Demebele i Lloris.
Nie róbmy z Janka obrońcy klasy mega światowej, zawala gole równie często jak reszta naszych obrońców. W tej chwili w składzie mamy dwóch piłkarzy których musimy zatrzymać wszelkimi możliwymi sposobami. Demebele i Lloris
24 lutego 2014, 18:23 [cytuj]
Problem z Jankiem jest taki, że od dłuższego czasu widać u niego zupełny brak zainteresowania.
Obraził się już w zeszłym roku, czy to przez lewą stronę, czy też przez zauważalny brak ambicji klubowych działaczy, czy też po prostu przez brak LM.
Być może to ciąży mu najbardziej, bo w wywiadzie po wczorajszym meczu http://www.goal.com/en-gb/news/2557/news/2014/02/24/4642797/vertonghen-hints-at-tottenham-exit-if-top-four-bid-fails ) nie uspokoił raczej kibiców co do swej przyszłości w naszych barwach...

Dodając do tego wcześniejsze słowa Hugo i jego wyraz twarzy podczas naszych gier... letnie okienko może być znów bardzo ciekawe, ale ze zdecydowanie innych powodów...
Problem z Jankiem jest taki, że od dłuższego czasu widać u niego zupełny brak zainteresowania. Obraził się już w zeszłym roku, czy to przez lewą stronę, czy też przez zauważalny brak ambicji klubowych działaczy, czy też po prostu przez brak LM. Być może to ciąży mu najbardziej, bo w wywiadzie po wczorajszym meczu ( http://www.goal.com/en-gb/news/2557/news/2014/02/24/4642797/vertonghen-hints-at-tottenham-exit-if-top-four-bid-fails ) nie uspokoił raczej kibiców co do swej przyszłości w naszych barwach... Dodając do tego wcześniejsze słowa Hugo i jego wyraz twarzy podczas naszych gier... letnie okienko może być znów bardzo ciekawe, ale ze zdecydowanie innych powodów
Can't Smile Without You!!!
24 lutego 2014, 19:14 [cytuj]
I ja tego się Tuczi najbardziej obawiam, odpływu najlepszych zawodników. Co do Janka to ostatnio sam się nad tym zastanawiałem czy jego forma jest spowodowana olewaniem gry, obniżką formy, brakiem rywalizacji lub po prostu dostosowaniem do poziomu pozostałych obrońców. Bo nawet najlepszy nie będą błyszczeć gdy trzeba łatać dziury po bokach i odpowiadać za swoją pozycję. Jednak faktem pozostaje, że jest to nasz najlepszy obrońca obecnie.
I ja tego się Tuczi najbardziej obawiam, odpływu najlepszych zawodników. Co do Janka to ostatnio sam się nad tym zastanawiałem czy jego forma jest spowodowana olewaniem gry, obniżką formy, brakiem rywalizacji lub po prostu dostosowaniem do poziomu pozostałych obrońców. Bo nawet najlepszy nie będą błyszczeć gdy trzeba łatać dziury po bokach i odpowiadać za swoją pozycję. Jednak faktem pozostaje, że jest to nasz najlepszy obrońca obecnie
24 lutego 2014, 19:20 [cytuj]
Po prostu znów, jak to w naszą klubową tradycję już dawno wpisano, mizernie to wszystko wygląda...
Po prostu znów, jak to w naszą klubową tradycję już dawno wpisano, mizernie to wszystko wygląda
Can't Smile Without You!!!
25 lutego 2014, 12:05 [cytuj]
Jan to dla mnie zwykły najemnik i nic więcej nie znaczący piłkarz więc płakać nie będę, fakt faktem jakieś porządne zastępstwo by się przydało:mysli:
Jan to dla mnie zwykły najemnik i nic więcej nie znaczący piłkarz więc płakać nie będę, fakt faktem jakieś porządne zastępstwo by się przydało:mysli:
25 lutego 2014, 12:29 [cytuj]
WojtasTHFC powiedział/a:
Jan to dla mnie zwykły najemnik i nic więcej nie znaczący piłkarz więc płakać nie będę, fakt faktem jakieś porządne zastępstwo by się przydało:mysli:

taki najemnik jak Bale i takie samo zastępstwo? podziekuje:P
taki najemnik jak Bale i takie samo zastępstwo? podziekuje:P
25 lutego 2014, 13:04 [cytuj]
Bale w jakimś sensie identyfikował się z tym klubem, a janek ma na to wywalone.
Bale w jakimś sensie identyfikował się z tym klubem, a janek ma na to wywalone
25 lutego 2014, 15:06 [cytuj]
Janek miał okres, w którym identyfikował się przede wszystkim z kibicami...

http://i.imgur.com/t6Gmi.gif

...niestety to dawno temu było.
Janek miał okres, w którym identyfikował się przede wszystkim z kibicami... http://i.imgur.com/t6Gmi.gif ...niestety to dawno temu było
Can't Smile Without You!!!
25 lutego 2014, 16:46 [cytuj]
Panowie nie oszukujmy się, dziś prawie każdy zawodnik to najemnik, a w naszym klubie na tą chwilę powiedziałbym, że nie ma żadnego piłkarza, który zostałby na całą karierę w klubie. U nas dochodzi ciągle obietnica gry w LM, poprawy w klubie na lepsze i jest ciągle tak samo. Nawet Ledley gdyby nie ciągłe kontuzje by nas opuścił. Z nami zaczyna być trochę jak z Arsenalem - tam ciągle obiecują jakieś zwycięstwo (mistrzostwo lub puchar) u nas LM. Piłkarze też mają swoje marzenia i frazesy o przywiązaniu to najczęściej hipokryzja z ich strony. Żaden nasz piłkarz nie odmówił i sądzę, że na razie w naszej sytuacji nie odmówi gdy przyjdzie oferta z dużo lepszego klubu dającego regularne występy w LM. A na frustrację Janka też trzeba spojrzeć z drugiej strony, jest zawodnikiem z ambicjami gry na najwyższym poziomie tymczasem my nie potrafimy na razie wykorzystać szansy jaką jest wypadnięcie z gry o TOP4 w tym sezonie MU. Jeśli my widzimy jaki chaos panuje w naszym klubie to zawodnicy tego nie widzą ?
Panowie nie oszukujmy się, dziś prawie każdy zawodnik to najemnik, a w naszym klubie na tą chwilę powiedziałbym, że nie ma żadnego piłkarza, który zostałby na całą karierę w klubie. U nas dochodzi ciągle obietnica gry w LM, poprawy w klubie na lepsze i jest ciągle tak samo. Nawet Ledley gdyby nie ciągłe kontuzje by nas opuścił. Z nami zaczyna być trochę jak z Arsenalem - tam ciągle obiecują jakieś zwycięstwo (mistrzostwo lub puchar) u nas LM. Piłkarze też mają swoje marzenia i frazesy o przywiązaniu to najczęściej hipokryzja z ich strony. Żaden nasz piłkarz nie odmówił i sądzę, że na razie w naszej sytuacji nie odmówi gdy przyjdzie oferta z dużo lepszego klubu dającego regularne występy w LM. A na frustrację Janka też trzeba spojrzeć z drugiej strony, jest zawodnikiem z ambicjami gry na najwyższym poziomie tymczasem my nie potrafimy na razie wykorzystać szansy jaką jest wypadnięcie z gry o TOP4 w tym sezonie MU. Jeśli my widzimy jaki chaos panuje w naszym klubie to zawodnicy tego nie widzą ?
25 lutego 2014, 17:52 [cytuj]
Pełna zgoda, Wolff...
Pełna zgoda, Wolff
Can't Smile Without You!!!
26 lutego 2014, 18:42 [cytuj]
Chaos chaosem-a przechodzenie koło spotkań i głupie błędy jak ten z Dnipro swoją drogą. Łachy nie robi, raczej to Lloris może być trudny do zastąpienia,Janek już nie.15 baniek i niech spada, krzyż mu na drogę.Może też lepiej dobierać słowa w wywiadach, bo za darmo na Lane nie gra.
Chaos chaosem-a przechodzenie koło spotkań i głupie błędy jak ten z Dnipro swoją drogą. Łachy nie robi, raczej to Lloris może być trudny do zastąpienia,Janek już nie.15 baniek i niech spada, krzyż mu na drogę.Może też lepiej dobierać słowa w wywiadach, bo za darmo na Lane nie gra
26 lutego 2014, 19:03 [cytuj]
Boyd może masz rację ale problem w tym, że u nas wszyscy przechodzą koło meczu. W tej akcji gdy Vertongen popełnił głupi błąd też na niego byłem strasznie wściekły, że nie faulował wcześniej ale co zrobił Rose i Daws (jeden asystował w biegu zawodnika a drugi minięty jak tyczka). W tej chwili dla mnie w drużynie nie ma żadnego zawodnika, który wierzyłby w sukces i się starał grając na 100%. Nawet Hugo robi takie miny jakby zastanawiał się co tu robi. I wbrew temu co powiedział Janek to dla mnie ta drużyna właśnie leży i kwiczy mentalnie, chyba, że chodzi o wspieranie nic się nie stało. Tu potrzeba wstrząsu i ambicji u całego zespołu, walki do końca przez cały mecz. Ostatnio było mi wstyd, że Norwich jest agresywniejsze i walczy o każdą piłkę (szczególnie uderzyła mnie sytuacja gdy Ade niecelnie główkował i piłka zmierzała po za linię końcową. I tylko on rzucił się próbując ją uratować pozostali odwrócili się zanim wyszła na aut)
Boyd może masz rację ale problem w tym, że u nas wszyscy przechodzą koło meczu. W tej akcji gdy Vertongen popełnił głupi błąd też na niego byłem strasznie wściekły, że nie faulował wcześniej ale co zrobił Rose i Daws (jeden asystował w biegu zawodnika a drugi minięty jak tyczka). W tej chwili dla mnie w drużynie nie ma żadnego zawodnika, który wierzyłby w sukces i się starał grając na 100%. Nawet Hugo robi takie miny jakby zastanawiał się co tu robi. I wbrew temu co powiedział Janek to dla mnie ta drużyna właśnie leży i kwiczy mentalnie, chyba, że chodzi o wspieranie nic się nie stało. Tu potrzeba wstrząsu i ambicji u całego zespołu, walki do końca przez cały mecz. Ostatnio było mi wstyd, że Norwich jest agresywniejsze i walczy o każdą piłkę (szczególnie uderzyła mnie sytuacja gdy Ade niecelnie główkował i piłka zmierzała po za linię końcową. I tylko on rzucił się próbując ją uratować pozostali odwrócili się zanim wyszła na aut)
26 lutego 2014, 20:20 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Chaos chaosem-a przechodzenie koło spotkań i głupie błędy jak ten z Dnipro swoją drogą. Łachy nie robi, raczej to Lloris może być trudny do zastąpienia,Janek już nie.15 baniek i niech spada, krzyż mu na drogę.Może też lepiej dobierać słowa w wywiadach, bo za darmo na Lane nie gra

Obrońca wart 20 mln euro, a ty go chcesz za 15 puszczać? 25 za Janka albo niech się dupę cmokną.
Obrońca wart 20 mln euro, a ty go chcesz za 15 puszczać? 25 za Janka albo niech się dupę cmokną
Offence win games, defence wins titles
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 69 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się