Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
1 marca 2014, 10:30 [cytuj]
Ale ja nie rozumiem, jaką on akcje odwalil w Milanie??
To jedyny piłkarz który cokolwiek tam cos gra. Adebayor tez miał łatke prowokatora i trudnego charakteru, i co?
Byłbym zadowolony z tego transferu, chociaż i tak wiem ze nie dojdzie do skutku.
Ale ja nie rozumiem, jaką on akcje odwalil w Milanie?? To jedyny piłkarz który cokolwiek tam cos gra. Adebayor tez miał łatke prowokatora i trudnego charakteru, i co? Byłbym zadowolony z tego transferu, chociaż i tak wiem ze nie dojdzie do skutku
1 marca 2014, 11:55 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Piłkarz śwoetny ale takiego mieć w szatni to strach:

http://www.express.co.uk/sport/football/462185/Tottenham-ready-to-offer-Erik-Lamela-to-AC-Milan-to-beat-Arsenal-to-Mario-Balotelli


wyobrażacie sobie napad Ade - Balotelli ?
m a s a k r a
:D
wyobrażacie sobie napad Ade - Balotelli ? m a s a k r a :D
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 marca 2014, 20:11 [cytuj]
Kyle Naughton jest żądny występów w pierwszym zespole i grozi odejściem!
No nareszcie :P
Kyle Naughton jest żądny występów w pierwszym zespole i grozi odejściem! No nareszcie :P
Offence win games, defence wins titles
1 marca 2014, 23:45 [cytuj]
http://transfery.info/63412,belgijski-talent-w-tottenhamie
http://transfery.info/63412,belgijski-talent-w-tottenhamie
1 marca 2014, 23:45 [cytuj]
http://transfery.info/63412,belgijski-talent-w-tottenhamie
http://transfery.info/63412,belgijski-talent-w-tottenhamie
2 marca 2014, 01:41 [cytuj]
lubię Mario, ale nie wytrzymałbym psychicznie oglądania go u nas. potrafi być bardziej irytujący niż Defoe, Soldado i Adebayor w ich najgorszych momentach razem wzięci.
bardziej nam pomoże idąc do Arsenalu rozsadzać im szatnię. dalej mocno wierzę też w to, że transfer Ozila wyjdzie im bokiem.
lubię Mario, ale nie wytrzymałbym psychicznie oglądania go u nas. potrafi być bardziej irytujący niż Defoe, Soldado i Adebayor w ich najgorszych momentach razem wzięci. bardziej nam pomoże idąc do Arsenalu rozsadzać im szatnię. dalej mocno wierzę też w to, że transfer Ozila wyjdzie im bokiem
2 marca 2014, 08:52 [cytuj]
Już wychodzi
Już wychodzi
2 marca 2014, 12:13 [cytuj]
Ciekawe ile n dadza teraz za Lamele
Ciekawe ile n dadza teraz za Lamele
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 marca 2014, 13:28 [cytuj]
a tak w ogóle, to co temu Lameli jest że nie gra tyle czasu?
a tak w ogóle, to co temu Lameli jest że nie gra tyle czasu?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
2 marca 2014, 13:49 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Ciekawe ile n dadza teraz za Lamele


Nic bo nigdzie nie pójdzie...

Nowy "head coach" w lecie nie zrobi sobie automatycznego "kuku", aby nawet nie spróbować grać Lamelą. Jeśli będzie jak w tym sezonie, to sprzedadzą go, ale dopiero w styczniu 2015...
Nic bo nigdzie nie pójdzie... Nowy "head coach" w lecie nie zrobi sobie automatycznego "kuku", aby nawet nie spróbować grać Lamelą. Jeśli będzie jak w tym sezonie, to sprzedadzą go, ale dopiero w styczniu 2015
Can't Smile Without You!!!
14 marca 2014, 07:10 [cytuj]
najgorętszy transfer tego lata dla Spurs? . . . trener!
najgorętszy transfer tego lata dla Spurs? . . . trener!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 marca 2014, 14:59 [cytuj]
http://metro.co.uk/2014/03/12/manchester-united-eye-summer-transfer-for-tottenham-ace-nabil-bentaleb-4543831/

Tottenham ace? 10 mln? Słodko.
http://metro.co.uk/2014/03/12/manchester-united-eye-summer-transfer-for-tottenham-ace-nabil-bentaleb-4543831/ Tottenham ace? 10 mln? Słodko
LMAO
17 marca 2014, 23:38 [cytuj]
:rotfl: Zajebisty artykuł :D
18 marca 2014, 13:06 [cytuj]
Szkoda że to tylko bajka .
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/jewhen-konoplianka-blisko-tottenhamu-hotspur/qxljc
Szkoda że to tylko bajka . http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/jewhen-konoplianka-blisko-tottenhamu-hotspur/qxljc
18 marca 2014, 15:01 [cytuj]
a ja właśnie nie wiem czy taka szkoda. to mogą być kolejne pieniądze 'down the drain'. lubimy wynajdywać takie wynalazki z piłkarskiego trzeciego świata ale ile razy nam się to opłaciło? Berbatov był przynajmniej ograny w Bundeslidze. pamiętacie jeszcze Rebrova?
Voronin w Liverpoolu zaczął dobrze, ale szybko się okazało że Ukrainiec do PL się nie nadaje. Nawet z wielkiego Szewy ta liga zrobiła nieudacznika, który odrodził się na nowo dopiero u schyłku kariery na zielonej Ukrainie. To są na pewno utalentowani młodzi ludzie z sercem do gry ale inna mentalność (sprawa Rebrova z radami dla Pavlyuczenki co do czarnych wokół WHL) i błędy w wyszkoleniu nie pozwalają im tu rozwinąć skrzydeł. Pierwszy sezon Konoplyanki to będą kontuzje i adaptacja, naprawdę tego teraz potrzebujemy?
a ja właśnie nie wiem czy taka szkoda. to mogą być kolejne pieniądze 'down the drain'. lubimy wynajdywać takie wynalazki z piłkarskiego trzeciego świata ale ile razy nam się to opłaciło? Berbatov był przynajmniej ograny w Bundeslidze. pamiętacie jeszcze Rebrova? Voronin w Liverpoolu zaczął dobrze, ale szybko się okazało że Ukrainiec do PL się nie nadaje. Nawet z wielkiego Szewy ta liga zrobiła nieudacznika, który odrodził się na nowo dopiero u schyłku kariery na zielonej Ukrainie. To są na pewno utalentowani młodzi ludzie z sercem do gry ale inna mentalność (sprawa Rebrova z radami dla Pavlyuczenki co do czarnych wokół WHL) i błędy w wyszkoleniu nie pozwalają im tu rozwinąć skrzydeł. Pierwszy sezon Konoplyanki to będą kontuzje i adaptacja, naprawdę tego teraz potrzebujemy?
18 marca 2014, 15:36 [cytuj]
gdyby udało nam się wyciągnąć Kevina Kampla- rok młodszy, tańszy (tu oczywiście mogę się mylić), może grać na obu stronach jak i w środku pomocy, szybki, techniczny, niezłe uderzenie, przegląd pola. ma chyba wszystko żeby stać się naszym drugim Garethem Balem. w jednym elemencie zresztą bardzo go przypomina: ciągle chce być przy piłce, domaga się podań co może być zbawienne w naszych zblazowanych szeregach kiedy zawodnicy uciekają od odpowiedzialności. Holtby czy Lamela wypadają przy nim blado. liczę, że Levy się nim zainteresuje jako że ostatnio aż się trzęsie żeby zablokować jakiś transfer Arsenalu albo podkraść im zawodnika a podobno Gunners się nim interesują. no i jak już wcześniej mówiłem lepiej postawić na zawodnika, który za młodu pokopał piłkę w Bayerze Leverkusen niż takiego co był zajeżdżany gdzieś na Ukrainie
gdyby udało nam się wyciągnąć Kevina Kampla- rok młodszy, tańszy (tu oczywiście mogę się mylić), może grać na obu stronach jak i w środku pomocy, szybki, techniczny, niezłe uderzenie, przegląd pola. ma chyba wszystko żeby stać się naszym drugim Garethem Balem. w jednym elemencie zresztą bardzo go przypomina: ciągle chce być przy piłce, domaga się podań co może być zbawienne w naszych zblazowanych szeregach kiedy zawodnicy uciekają od odpowiedzialności. Holtby czy Lamela wypadają przy nim blado. liczę, że Levy się nim zainteresuje jako że ostatnio aż się trzęsie żeby zablokować jakiś transfer Arsenalu albo podkraść im zawodnika a podobno Gunners się nim interesują. no i jak już wcześniej mówiłem lepiej postawić na zawodnika, który za młodu pokopał piłkę w Bayerze Leverkusen niż takiego co był zajeżdżany gdzieś na Ukrainie
18 marca 2014, 16:11 [cytuj]
Pełna zgoda, tylko jedno pytanie. Czy naprawdę Swanlake należy się obawiać TYLKO o pierwszy sezon Konoplyanki u nas? Ja po Rebrovie, Pavie i całej reszcie transferów piłkarzy ze wschodu na zachód nie chcę widzieć nikogo z trzeciego świata w Tottenhamie. Przeczuwam lamienie w ogóle, a nie tylko przez sezon.

PS: już widzę przyszłe komentarze jaka to Ukraina jest piłkarsko świetna super. Nie, nie jest. Poza Szachtarem są słabi, zresztą w meczu z Dnipro mieliście okazje podziwiać ich lamerstwo.
Pełna zgoda, tylko jedno pytanie. Czy naprawdę Swanlake należy się obawiać TYLKO o pierwszy sezon Konoplyanki u nas? Ja po Rebrovie, Pavie i całej reszcie transferów piłkarzy ze wschodu na zachód nie chcę widzieć nikogo z trzeciego świata w Tottenhamie. Przeczuwam lamienie w ogóle, a nie tylko przez sezon. PS: już widzę przyszłe komentarze jaka to Ukraina jest piłkarsko świetna super. Nie, nie jest. Poza Szachtarem są słabi, zresztą w meczu z Dnipro mieliście okazje podziwiać ich lamerstwo
COYS!
18 marca 2014, 16:36 [cytuj]
Andre Villas-Boas becomes the 4th highest paid manager in the world. Zenit paying him £7.1 million a year.

Dobre :D
Andre Villas-Boas becomes the 4th highest paid manager in the world. Zenit paying him £7.1 million a year. Dobre :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 marca 2014, 16:44 [cytuj]
Powiedziałbym raczej Swanlake, że to nasza tradycja te ryzykowne a czasem dziwne sprowadzania piłkarzy. Kiedy przychodził Rebrov to szczerze miałem ogromne nadzieje związane z tym piłkarzem. Wyszło jak wyszło i byli także Acimović, Postiga, Bunjevcevic ten Mabela czy jakoś tak z RPA, Naybet, Ghaly czy Mido. Pewnie znalazło by się jeszcze kilkunastu innych. Fakt szukaliśmy wtedy piłkarzy dziwnych w naszym zasięgu transferowym. Nasuwa mi się jednak taka refleksja, że przedtem przy naszym budżecie kupowaliśmy obok tych wynalazków wielu Anglików i graczy z wysp, którzy wyszli nam na korzyść. Mieliśmy i mamy przecież miedzy innymi Lennona, Walkera, Dawsona, Keane'a, Kanoute, Defoe, Carrick'a czy Bale'a. A transfery Ade, Dembele czy Friedela i ostatniego Anglika Parkera to chyba potwierdzają
Powiedziałbym raczej Swanlake, że to nasza tradycja te ryzykowne a czasem dziwne sprowadzania piłkarzy. Kiedy przychodził Rebrov to szczerze miałem ogromne nadzieje związane z tym piłkarzem. Wyszło jak wyszło i byli także Acimović, Postiga, Bunjevcevic ten Mabela czy jakoś tak z RPA, Naybet, Ghaly czy Mido. Pewnie znalazło by się jeszcze kilkunastu innych. Fakt szukaliśmy wtedy piłkarzy dziwnych w naszym zasięgu transferowym. Nasuwa mi się jednak taka refleksja, że przedtem przy naszym budżecie kupowaliśmy obok tych wynalazków wielu Anglików i graczy z wysp, którzy wyszli nam na korzyść. Mieliśmy i mamy przecież miedzy innymi Lennona, Walkera, Dawsona, Keane'a, Kanoute, Defoe, Carrick'a czy Bale'a. A transfery Ade, Dembele czy Friedela i ostatniego Anglika Parkera to chyba potwierdzają
18 marca 2014, 16:49 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Andre Villas-Boas becomes the 4th highest paid manager in the world. Zenit paying him £7.1 million a year.

Dobre :D


Tak bardzo pragnął Hulka, że w końcu w akcie desperacji zdecydował się sam do niego dołączyć :)
Tak bardzo pragnął Hulka, że w końcu w akcie desperacji zdecydował się sam do niego dołączyć :)
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 63 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się