Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
18 marca 2014, 17:37 [cytuj]
No to o Hulk-u możemy zapomnieć!
---
Konoplyanka - ??? czyżby L. van Gaal rozdawał już karty dla Spurs ??? :ok:

---------------------

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/louis-van-gaal-obejmie-manchester-united/hzr5q

:zmeczony: - mam nadzieje, że Holender będzie u nas :mysli:
No to o Hulk-u możemy zapomnieć! --- Konoplyanka - ??? czyżby L. van Gaal rozdawał już karty dla Spurs ??? :ok: --------------------- http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/louis-van-gaal-obejmie-manchester-united/hzr5q :zmeczony: - mam nadzieje, że Holender będzie u nas :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 marca 2014, 17:39 [cytuj]
Po zakończeniu mundialu w Brazylii ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Holandii odejdzie Louis van Gaal. Teraz okazuje się, że nowym miejscem pracy Holendra może być Manchester United. Według ESPN, Czerwone Diabły kontaktowały się z legendarnym trenerem.
I do tego informacja Rose'a, że wszyscy w drużynie są za pozostaniem TS na dłużej. Sytuacja napięta jak plandeka na Żuku.
Po zakończeniu mundialu w Brazylii ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Holandii odejdzie Louis van Gaal. Teraz okazuje się, że nowym miejscem pracy Holendra może być Manchester United. Według ESPN, Czerwone Diabły kontaktowały się z legendarnym trenerem. I do tego informacja Rose'a, że wszyscy w drużynie są za pozostaniem TS na dłużej. Sytuacja napięta jak plandeka na Żuku
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 marca 2014, 18:07 [cytuj]
Wszyscy? Widocznie bycie pośmiewiskiem przypadło naszym piłkarzom do gustu.
Wszyscy? Widocznie bycie pośmiewiskiem przypadło naszym piłkarzom do gustu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 marca 2014, 18:25 [cytuj]
Pośmiewiskiem to my już dawno jesteśmy.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2583209/Sherwoods-tactics-bizarre-Levy-prove-hes-job-Sandro-cares-hair-Tottenham-laughing-stock-Premier-League.html
Pośmiewiskiem to my już dawno jesteśmy. http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2583209/Sherwoods-tactics-bizarre-Levy-prove-hes-job-Sandro-cares-hair-Tottenham-laughing-stock-Premier-League.html
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 marca 2014, 18:28 [cytuj]
TalkSPORT claim Southampton have a fight on to keep boss Mauricio Pochettino as Spurs eye a Summer replacement for Tim Sherwood. ‪#‎THFC‬
TalkSPORT claim Southampton have a fight on to keep boss Mauricio Pochettino as Spurs eye a Summer replacement for Tim Sherwood. ‪#‎THFC‬
18 marca 2014, 18:49 [cytuj]
Za Andre nikt z piłkarzy włącznie z kibicami nie mogli zrozumieć jego taktyki bo była za bardzo zagmatwana lub niezrozumiała dla zawodników. Teraz za Tima nie ma taktyki więc nasi piłkarze czują się świetnie i chcą jego pozostawienia. Chyba czują pismo nosem, że zmiana na trenera z doświadczeniem, charyzmą i charakterem, który mając poparcie prezesa pogoniłby ich do cięższej pracy i gry z zaangażowaniem dla wielu może okazać się końcem przygody z tym klubem. Pamiętacie płacz za Ramosa, że trzeba się odchudzać ? ... Co do kolejnego pomocnika to chyba tylko pod warunkiem, że kilku odchodzi z pomocy bo tu mamy przesyt i nie można nawet stworzyć solidnego szkieletu z tych co mamy bo ciągle rotacja i zmiany pozycji (pomijam żelaznego ulubieńca trenera). Rotacja to dobra rzecz ale bez przesady
Za Andre nikt z piłkarzy włącznie z kibicami nie mogli zrozumieć jego taktyki bo była za bardzo zagmatwana lub niezrozumiała dla zawodników. Teraz za Tima nie ma taktyki więc nasi piłkarze czują się świetnie i chcą jego pozostawienia. Chyba czują pismo nosem, że zmiana na trenera z doświadczeniem, charyzmą i charakterem, który mając poparcie prezesa pogoniłby ich do cięższej pracy i gry z zaangażowaniem dla wielu może okazać się końcem przygody z tym klubem. Pamiętacie płacz za Ramosa, że trzeba się odchudzać ? ... Co do kolejnego pomocnika to chyba tylko pod warunkiem, że kilku odchodzi z pomocy bo tu mamy przesyt i nie można nawet stworzyć solidnego szkieletu z tych co mamy bo ciągle rotacja i zmiany pozycji (pomijam żelaznego ulubieńca trenera). Rotacja to dobra rzecz ale bez przesady
18 marca 2014, 19:29 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Za Andre nikt z piłkarzy włącznie z kibicami nie mogli zrozumieć jego taktyki bo była za bardzo zagmatwana lub niezrozumiała dla zawodników. Teraz za Tima nie ma taktyki więc nasi piłkarze czują się świetnie i chcą jego pozostawienia. Chyba czują pismo nosem, że zmiana na trenera z doświadczeniem, charyzmą i charakterem, który mając poparcie prezesa pogoniłby ich do cięższej pracy i gry z zaangażowaniem dla wielu może okazać się końcem przygody z tym klubem. Pamiętacie płacz za Ramosa, że trzeba się odchudzać ? ... Co do kolejnego pomocnika to chyba tylko pod warunkiem, że kilku odchodzi z pomocy bo tu mamy przesyt i nie można nawet stworzyć solidnego szkieletu z tych co mamy bo ciągle rotacja i zmiany pozycji (pomijam żelaznego ulubieńca trenera). Rotacja to dobra rzecz ale bez przesady


Konoplyanka to poziom 2x Chadli i Mr fish. Jeden bądź oboje do odstrzału i mamy miejsce dla Jewhena
Konoplyanka to poziom 2x Chadli i Mr fish. Jeden bądź oboje do odstrzału i mamy miejsce dla Jewhena
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 marca 2014, 20:13 [cytuj]
19:55 ROSJA Andre Villas-Boas, nowy trener Zenita St. Petersburg chciałby, aby pierwszym wzmocnieniem jego nowego zespołu był pomocnik Tottenhamu Paulinho. Villas-Boas pracował z Brazylijczykiem właśnie w angielskim klubie, do którego sprowadził go w 2013 roku. Prezes Kogutów, Daniel Levy, być może będzie zmuszony do sprzedaży kilku zawodników, w związku z brakiem awansu drużyny do Ligi Mistrzów.

jak dla mnie to jeszcze w pakiecie dać mu siga i chadliego :)
19:55 ROSJA Andre Villas-Boas, nowy trener Zenita St. Petersburg chciałby, aby pierwszym wzmocnieniem jego nowego zespołu był pomocnik Tottenhamu Paulinho. Villas-Boas pracował z Brazylijczykiem właśnie w angielskim klubie, do którego sprowadził go w 2013 roku. Prezes Kogutów, Daniel Levy, być może będzie zmuszony do sprzedaży kilku zawodników, w związku z brakiem awansu drużyny do Ligi Mistrzów. jak dla mnie to jeszcze w pakiecie dać mu siga i chadliego :)
18 marca 2014, 20:15 [cytuj]
Chadli, Andros i Lennon bardzo obniżyli loty. Nie przypominam sobie ostatnio żadnej bramki przygotowanej po szybkim rajdzie bocznych pomocników. Nominalnie mamy tylko trzech bocznych w tym jednego nominalnego lewoskrzydłowego, także Jewhen bardzo by się przydał. Tylu mieliśmy obrońców a do Lizbony pojedziemy bez żadnego MD!
Chadli, Andros i Lennon bardzo obniżyli loty. Nie przypominam sobie ostatnio żadnej bramki przygotowanej po szybkim rajdzie bocznych pomocników. Nominalnie mamy tylko trzech bocznych w tym jednego nominalnego lewoskrzydłowego, także Jewhen bardzo by się przydał. Tylu mieliśmy obrońców a do Lizbony pojedziemy bez żadnego MD!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 marca 2014, 21:03 [cytuj]
Macie rację ale ja i tak jako priorytet widzę załatwienie sprawy z trenerem bo zaraz wyjdzie, że będziemy go szukać jak wszyscy po mistrzostwach będą zarezerwowani. I dopiero wtedy transfery do jego wizji budowy zespołu.
Macie rację ale ja i tak jako priorytet widzę załatwienie sprawy z trenerem bo zaraz wyjdzie, że będziemy go szukać jak wszyscy po mistrzostwach będą zarezerwowani. I dopiero wtedy transfery do jego wizji budowy zespołu
18 marca 2014, 21:36 [cytuj]
dlatego powinniśmy już mieć już podpisaną jakąś umowę wstępną z LvG lub kimś jego pokroju ..
dlatego powinniśmy już mieć już podpisaną jakąś umowę wstępną z LvG lub kimś jego pokroju
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 marca 2014, 22:34 [cytuj]
nie wiem co chcecie do chadliego, ostatnimi czase poza eriksenem i ade nasz najlepszy zawodnik. siggi do odstrzału za to. nie wiem co z paulinho, bo pewnie sporo pieniążków można za niego dostać a za często przechodzi obok meczu. na pewno trzeba zostawić sandro i holtby'ego bo to walczaki i przywiązani do klubu - takich ludzi się ceni. townsend ze względu na mega potencjał i że jest wychowankiem również powinien zostać. eriksen jako nasz najlepszy zawodnik oczywiście też. lennonika kocham ale niestety liczby w ogóle go nie bronią 2-3 bramki w sezonie jak na skrzydłowego to zdecydowanie za mało, podobnie rzecz ma się co do dembele z tym, że go nie kocham :D a holtby grając za dembele nie będzie gorszy z tyłu a na bank będzie lepiej z przodu. lamela też powinien zostać ewentualnie na wypożyczenie ale tylko do klubu typu swansea albo southampton, które mają trochę podobny styl grania do nas a raczej nie powinni nam zagrażać w pozycji. także niech zostaną na bank: holtby, sandro, townsend, eriksen, chadli i lamela. powinni odejść na pewno siggi może lennon, dembele i paulinho. byśmy zostali na skrzydłach z chadlim, lamelą i townsendem a w środku z eriksenem, holtbym, sandro i z powrotu wraca przecież livermore (coś nie za bardzo się rozwinął ale z 3-4 mln można za niego wyciągnąć) i carroll. AAAA NO I BETNALEB
nie wiem co chcecie do chadliego, ostatnimi czase poza eriksenem i ade nasz najlepszy zawodnik. siggi do odstrzału za to. nie wiem co z paulinho, bo pewnie sporo pieniążków można za niego dostać a za często przechodzi obok meczu. na pewno trzeba zostawić sandro i holtby'ego bo to walczaki i przywiązani do klubu - takich ludzi się ceni. townsend ze względu na mega potencjał i że jest wychowankiem również powinien zostać. eriksen jako nasz najlepszy zawodnik oczywiście też. lennonika kocham ale niestety liczby w ogóle go nie bronią 2-3 bramki w sezonie jak na skrzydłowego to zdecydowanie za mało, podobnie rzecz ma się co do dembele z tym, że go nie kocham :D a holtby grając za dembele nie będzie gorszy z tyłu a na bank będzie lepiej z przodu. lamela też powinien zostać ewentualnie na wypożyczenie ale tylko do klubu typu swansea albo southampton, które mają trochę podobny styl grania do nas a raczej nie powinni nam zagrażać w pozycji. także niech zostaną na bank: holtby, sandro, townsend, eriksen, chadli i lamela. powinni odejść na pewno siggi może lennon, dembele i paulinho. byśmy zostali na skrzydłach z chadlim, lamelą i townsendem a w środku z eriksenem, holtbym, sandro i z powrotu wraca przecież livermore (coś nie za bardzo się rozwinął ale z 3-4 mln można za niego wyciągnąć) i carroll. AAAA NO I BETNALEB
18 marca 2014, 22:36 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Konoplyanka to poziom 2x Chadli i Mr fish. Jeden bądź oboje do odstrzału i mamy miejsce dla Jewhena

Błagam, zawsze Cię uważałem za rozsądnego człowieka :P

No dobrze zgrywam się trochę. Ale trochę. Naprawdę mało wynalazków jak pewien Fin, Kanadyjczyk, Marokańczyk etc już u nas było?

Co do pozostania Sherwooda to nawet już nie chce tego komentować. Cała Anglia z Nas się śmieje. Pamiętacie jak po debiucie (udanym w miarę) Bentaleba było zdziwienie, bo nawet nie miał o sobie artykułu na wiki? Teraz chodzi żart ile razy artykuł o Bentalebie się zmianiał: 1. Powstał, 2. Dopisano: "życie prywatne: żona Tima Sherwooda".
Błagam, zawsze Cię uważałem za rozsądnego człowieka :P No dobrze zgrywam się trochę. Ale trochę. Naprawdę mało wynalazków jak pewien Fin, Kanadyjczyk, Marokańczyk etc już u nas było? Co do pozostania Sherwooda to nawet już nie chce tego komentować. Cała Anglia z Nas się śmieje. Pamiętacie jak po debiucie (udanym w miarę) Bentaleba było zdziwienie, bo nawet nie miał o sobie artykułu na wiki? Teraz chodzi żart ile razy artykuł o Bentalebie się zmianiał: 1. Powstał, 2. Dopisano: "życie prywatne: żona Tima Sherwooda"
COYS!
18 marca 2014, 23:40 [cytuj]
Kto to jest Mr fish?
Kto to jest Mr fish?
19 marca 2014, 00:51 [cytuj]
sigurdsson
sigurdsson
19 marca 2014, 00:57 [cytuj]
chodzi o Sigurdssona. Porównywać Konoplyankę do Pava :glupek: . Rozumiem ,że ktoś nie interesuje się piłką poza Tottenhamem ,ale akurat graliśmy z Dniprem i można się było przekonać o jego umiejętnościach. A teksty o pochodzeniu są dla mnie śmieszne. Nieważne skąd pochodzi dany piłkarz ,ważne jak gra itd każdy przypadek jest indywidualny (ten z Shevą kompletnie nietrafiony ,bo on był już wiekowy i zdecydowanie brakowało mu dynamiki do PL). Kiedyś mówiono o Brazylijczykach ,że się nie nadają do gry w Anglii ,a teraz jest ich coraz więcej i to w czołowych klubach. Już przykład Lewandowskiego ,który jest z piłkarsko upośledzonego kraju ,a radzi sobie w Europie znakomicie ,sobie daruję
chodzi o Sigurdssona. Porównywać Konoplyankę do Pava :glupek: . Rozumiem ,że ktoś nie interesuje się piłką poza Tottenhamem ,ale akurat graliśmy z Dniprem i można się było przekonać o jego umiejętnościach. A teksty o pochodzeniu są dla mnie śmieszne. Nieważne skąd pochodzi dany piłkarz ,ważne jak gra itd każdy przypadek jest indywidualny (ten z Shevą kompletnie nietrafiony ,bo on był już wiekowy i zdecydowanie brakowało mu dynamiki do PL). Kiedyś mówiono o Brazylijczykach ,że się nie nadają do gry w Anglii ,a teraz jest ich coraz więcej i to w czołowych klubach. Już przykład Lewandowskiego ,który jest z piłkarsko upośledzonego kraju ,a radzi sobie w Europie znakomicie ,sobie daruję
19 marca 2014, 01:28 [cytuj]
Jak dla mnie to mogą u nas grać i piłkarze Gibraltaru czy Krymu żeby tylko grali na poziomie.

Pochodzenie ma znaczenie tylko w dwóch przypadkach.

1. Przepisy o ilości zawodników z poza UE(czego nie ma Anglii)
2. Klimat - wiadomo, że Brazylijczyk czy Argentyńczyk nie zadomowi się w klubie piłkarskim na Grenlandii czy Kamczatce(elektryczne koce sprzedawane w TV gówno grzeją :rotfl: )
Jak dla mnie to mogą u nas grać i piłkarze Gibraltaru czy Krymu żeby tylko grali na poziomie. Pochodzenie ma znaczenie tylko w dwóch przypadkach. 1. Przepisy o ilości zawodników z poza UE(czego nie ma Anglii) 2. Klimat - wiadomo, że Brazylijczyk czy Argentyńczyk nie zadomowi się w klubie piłkarskim na Grenlandii czy Kamczatce(elektryczne koce sprzedawane w TV gówno grzeją :rotfl: )
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
19 marca 2014, 10:30 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
19:55 ROSJA Andre Villas-Boas, nowy trener Zenita St. Petersburg chciałby, aby pierwszym wzmocnieniem jego nowego zespołu był pomocnik Tottenhamu Paulinho. Villas-Boas pracował z Brazylijczykiem właśnie w angielskim klubie, do którego sprowadził go w 2013 roku. Prezes Kogutów, Daniel Levy, być może będzie zmuszony do sprzedaży kilku zawodników, w związku z brakiem awansu drużyny do Ligi Mistrzów.
O to to to. Niech go zabiera :)


Tylko że on dopiero od jutra jest trenerem Zenita.
O to to to. Niech go zabiera :) Tylko że on dopiero od jutra jest trenerem Zenita
19 marca 2014, 12:01 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Jak dla mnie to mogą u nas grać i piłkarze Gibraltaru czy Krymu żeby tylko grali na poziomie.

Dla mnie też, gdyby się sprawdzali. Miałeś czas i okazję się przekonać jaki odsetek z nich się sprawdził.

Kamilos powiedział/a:
Rozumiem ,że ktoś nie interesuje się piłką poza Tottenhamem ,ale akurat graliśmy z Dniprem i można się było przekonać o jego umiejętnościach.

No właśnie można było...

Dla Ciebie jak ktoś uważa Ukrainę za peryferie piłkarskiego świata nie interesuje się piłką, dla mnie jak ktoś uważa za salony to nie wyrósł swoim myśleniem poza zaśmierdziałą ekstraklasę, skąd co lepsi uciekają do tak potężnych lig jak rumuńska, norweska albo 2 Bundesliga.

Najpierw czytam co to będzie jak odejdzie Lloris, albo kogo sprowadzić za Soldado, bo potrzebujemy równie dobrych, a potem że można spokojnie sprowadzać zawodników z UPL. Coś chyba jest nie tak? Lloris? Ja już dawno mówiłem, że Bunn się marnuje jako drugi w Norwich, dajmy mu szanse, tym bardziej, ze podobno nam kibicuje. Jest Jaskalainen, jest Sorensen. Soldado? Vaz Te z WHU jest do wyciągnięcia *

Wracajmy do czasów Grossa i Grahama.

* - piłkarze przykładowi, których upodobałem sobie już dawno i zawsze używam akurat ich. Zamiast nich wstawcie dowolnego gracza dowolnego ogóra.
Dla mnie też, gdyby się sprawdzali. Miałeś czas i okazję się przekonać jaki odsetek z nich się sprawdził. [quote=Kamilos]Rozumiem ,że ktoś nie interesuje się piłką poza Tottenhamem ,ale akurat graliśmy z Dniprem i można się było przekonać o jego umiejętnościach
COYS!
19 marca 2014, 12:18 [cytuj]
smackey powiedział/a:
także niech zostaną na bank: holtby, sandro, townsend, eriksen, chadli i lamela. powinni odejść na pewno siggi może lennon, dembele i paulinho. byśmy zostali na skrzydłach z chadlim, lamelą i townsendem a w środku z eriksenem, holtbym, sandro i z powrotu wraca przecież livermore (coś nie za bardzo się rozwinął ale z 3-4 mln można za niego wyciągnąć) i carroll. AAAA NO I BETNALEB


Dembele miałby odejść? bóg Cię opuścił. To nasz najlepszy pomocnik i często najlepszy na boisku!
Dembele miałby odejść? bóg Cię opuścił. To nasz najlepszy pomocnik i często najlepszy na boisku!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 119 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się