Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2014 - lato transferowe
19 marca 2014, 13:02 [cytuj]
Dembele to gracz który często i gęsto carruje cały team.
Dembele to gracz który często i gęsto carruje cały team
19 marca 2014, 13:52 [cytuj]
Jak czytam tutaj, że ktoś chce sprzedawać Dembele to nóż się w kieszeni otwiera. Mecze to chyba tylko w relacji tekstowej albo wynik na necie co?
Jak czytam tutaj, że ktoś chce sprzedawać Dembele to nóż się w kieszeni otwiera. Mecze to chyba tylko w relacji tekstowej albo wynik na necie co?
19 marca 2014, 14:03 [cytuj]
smackney w tej wyliczance zapomniałeś o Capoue. ja zresztą też już prawie nie pamiętam, że jest u nas taki zawodnik
smackney w tej wyliczance zapomniałeś o Capoue. ja zresztą też już prawie nie pamiętam, że jest u nas taki zawodnik
19 marca 2014, 14:08 [cytuj]
"Metro claim that Gerardo Tata Martino will be our No.1 choice to replace Tim if Barca are to sack him at the end of the season. "
.
.
.
Skisłem :X
"Metro claim that Gerardo Tata Martino will be our No.1 choice to replace Tim if Barca are to sack him at the end of the season. " . . . Skisłem :X
19 marca 2014, 15:46 [cytuj]
jeśli do Tottenhamu trafi Martino albo Pochettino to znaczy, że ktoś w typ klubie zwariował. jeszcze trochę i przy linii będzie u nas biegał Maradona w czapeczce z pomponem. mamy młody, utalentowany skład, stawiamy na rozwój? Pochettino po trzech latach w Espanyolu tak ich rozwinął, że poleciał na pysk razem z dyrektorem sportowym zostawiając drużynę parę oczek od strefy spadkowej. tak sobie poradził mimo atutu pracy w kraju hiszpańskojęzycznym. w tym sezonie Pochettino jest na dobrej drodze aby powtórzyć swój najlepszy wynik w karierze trenerskiej z sezonu 2011/2012, po raz drugi doprowadzając zespół do 8 miejsca w lidze. fakt, że w Southampton miał dobry start, zwłaszcza gra obronna wyglądała dobrze, wysoka linia, nieustanny pressing. ale jak sami piłkarze przyznają treningi Pochettino są mordercze więc piłkarze musieli w pewnym momencie 'siąść' i siedli. na tą chwilę to nie jest trener na miarę naszych ambicji, miejsca 5-8 możemy zajmować nawet jakby mianować Dawsona grającym trenerem.
Tata Martino to doświadczony i raczej uznany trener ale jakoś bym nie zaufał komuś bez doświadczenia w Europie kto przyjedzie na WHL z tłumaczem, bo nie oszukujmy się, 52-latek prędzej zostanie wyrzucony z tego klubu niż nauczy się angielskiego. dobre opcje jak dla mnie to szkoła holenderska czy ewentualnie niemiecka, francuska jeśli pojawi się ciekawe nazwisko.
jesteśmy na łasce Man United. jeśli Moyes utrzyma się na stołku to prawdopodobnie dogadamy się z Van Gaalem.
i realnie patrząc nic lepszego nas nie może spotkać.
Sherwooda bardzo wspierałem od początku ale nie mam już złudzeń co do jego umiejętności taktycznych. jednak mimo wszystko jeśli zostanie to nie będzie to tak złe jak zaczynanie jakiegoś kolejnego dziwnego projektu.
z chwilą gdy wyląduje u nas kolejny trenerski wynalazek nadejdzie czas bardziej zainteresować się Tottenham U21, już raz się dałem nabrać na Ramosa.
jeśli do Tottenhamu trafi Martino albo Pochettino to znaczy, że ktoś w typ klubie zwariował. jeszcze trochę i przy linii będzie u nas biegał Maradona w czapeczce z pomponem. mamy młody, utalentowany skład, stawiamy na rozwój? Pochettino po trzech latach w Espanyolu tak ich rozwinął, że poleciał na pysk razem z dyrektorem sportowym zostawiając drużynę parę oczek od strefy spadkowej. tak sobie poradził mimo atutu pracy w kraju hiszpańskojęzycznym. w tym sezonie Pochettino jest na dobrej drodze aby powtórzyć swój najlepszy wynik w karierze trenerskiej z sezonu 2011/2012, po raz drugi doprowadzając zespół do 8 miejsca w lidze. fakt, że w Southampton miał dobry start, zwłaszcza gra obronna wyglądała dobrze, wysoka linia, nieustanny pressing. ale jak sami piłkarze przyznają treningi Pochettino są mordercze więc piłkarze musieli w pewnym momencie 'siąść' i siedli. na tą chwilę to nie jest trener na miarę naszych ambicji, miejsca 5-8 możemy zajmować nawet jakby mianować Dawsona grającym trenerem. Tata Martino to doświadczony i raczej uznany trener ale jakoś bym nie zaufał komuś bez doświadczenia w Europie kto przyjedzie na WHL z tłumaczem, bo nie oszukujmy się, 52-latek prędzej zostanie wyrzucony z tego klubu niż nauczy się angielskiego. dobre opcje jak dla mnie to szkoła holenderska czy ewentualnie niemiecka, francuska jeśli pojawi się ciekawe nazwisko. jesteśmy na łasce Man United. jeśli Moyes utrzyma się na stołku to prawdopodobnie dogadamy się z Van Gaalem. i realnie patrząc nic lepszego nas nie może spotkać. Sherwooda bardzo wspierałem od początku ale nie mam już złudzeń co do jego umiejętności taktycznych. jednak mimo wszystko jeśli zostanie to nie będzie to tak złe jak zaczynanie jakiegoś kolejnego dziwnego projektu. z chwilą gdy wyląduje u nas kolejny trenerski wynalazek nadejdzie czas bardziej zainteresować się Tottenham U21, już raz się dałem nabrać na Ramosa
19 marca 2014, 18:04 [cytuj]
znając nas to jak Van Gaal pójdzie do MU to my łykniemy Moyes'a :D
znając nas to jak Van Gaal pójdzie do MU to my łykniemy Moyes'a :D
19 marca 2014, 22:49 [cytuj]
Tottenham rozpiera duma(k) bo trenerem bedzie Rumak :rotfl:
Tottenham rozpiera duma(k) bo trenerem bedzie Rumak :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 marca 2014, 21:18 [cytuj]
życzmy united wygranej aby weszli do LM kosztem arsenalu :)

co do dembele - ja bardzo lubię jego grę (dla oka szczególnie), gra z wielką gracją i odpowiedzialnością. niestety liczby go w ogóle nie bronią. gra mniej więcej na pozycji środkowego pomocnika tak jak na przykład henderson, yaya czy ramsey. do poziomu togijczyka oczywiście mu dalleko ale od ramseya czy już na pewno hendersona jest lepszym zawodnikiem. tylko, że dembele ma w tym momencie pewnie coś koło jednej bramki i dwóch asyst, kiedy każdy z tej trójki wymienionej pewnie ma z 10 punktów w tej kanadyjskiej klasyfikacji.
życzmy united wygranej aby weszli do LM kosztem arsenalu :) co do dembele - ja bardzo lubię jego grę (dla oka szczególnie), gra z wielką gracją i odpowiedzialnością. niestety liczby go w ogóle nie bronią. gra mniej więcej na pozycji środkowego pomocnika tak jak na przykład henderson, yaya czy ramsey. do poziomu togijczyka oczywiście mu dalleko ale od ramseya czy już na pewno hendersona jest lepszym zawodnikiem. tylko, że dembele ma w tym momencie pewnie coś koło jednej bramki i dwóch asyst, kiedy każdy z tej trójki wymienionej pewnie ma z 10 punktów w tej kanadyjskiej klasyfikacji
20 marca 2014, 22:13 [cytuj]
http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/spurs-dont-want-glenn-hoddle-as-their-new-manager-9020262.html

W końcu ktoś oficjalnie wypowiedział się odnośnie tego w czym tkwi problem.

A tak przy okazji rzucę jeden cytat:
"In the opening six games, Roberto Soldado was running into spaces and channels, but he soon stopped, as the ball was never delivered when he made those moves, and therein lies the crux of the problem."
http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/spurs-dont-want-glenn-hoddle-as-their-new-manager-9020262.html W końcu ktoś oficjalnie wypowiedział się odnośnie tego w czym tkwi problem. A tak przy okazji rzucę jeden cytat: "In the opening six games, Roberto Soldado was running into spaces and channels, but he soon stopped, as the ball was never delivered when he made those moves, and therein lies the crux of the problem."
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 marca 2014, 23:45 [cytuj]
uwielbiam Glenna, chętnie bym go powitał znowu u nas.
uwielbiam Glenna, chętnie bym go powitał znowu u nas
21 marca 2014, 15:07 [cytuj]
Głównym celem na lato powinno być zatrzymanie Eriksena. Jak to się uda, to reszta powinna jakoś pójść.
Głównym celem na lato powinno być zatrzymanie Eriksena. Jak to się uda, to reszta powinna jakoś pójść
LMAO
21 marca 2014, 16:29 [cytuj]
Duży wpływ na to, czy i kogo zatrzymamy będzie miało nazwisko nowego menedżera. Myślę, że zatrudnienie doświadczonego i uznanego szkoleniowca przekona co niektórych do pozostania co najmniej na kolejny sezon.
Duży wpływ na to, czy i kogo zatrzymamy będzie miało nazwisko nowego menedżera. Myślę, że zatrudnienie doświadczonego i uznanego szkoleniowca przekona co niektórych do pozostania co najmniej na kolejny sezon
21 marca 2014, 18:37 [cytuj]
To oczywiste, że Tim się nie utrzyma. Ja całym sercem wierzę, że uda się zatrudnić Laudrup'a.

Jednak co do samych transferów, sytuacja wydaje się dla mnie skomplikowana. Nie wiadomo co będzie z Lamelą. Rzucić go na wypożyczenie - do Włoch, tak jak święci zrobili z Osvaldo.

Chadli - Zaczyna pokazywać, że umie strzelać piękne bramki, być może stały lewy pomocnik u nas.

Eriksen i Paulinho - Transfery wg mnie trafione.

Soldado - hm.. niestety, zwykle takich opinii nie daję, ale gdy dowiedzialem się, że przychodzi do Spurs, załamałem się... Jest za stary na nowe otoczenie. Zostawić go w tej Hiszpanii było! Ale cóż. Jakoś go te pare sezonów przebolejemy, bo kariery długo nie będzie ciągnął w takiej formie. Oby się odmienił :)

__________________________________________________

Moje przemyślenia transferowe? Oto one:

SPRZEDAĆ: Lennona i Capoue

WYPOŻYCZYĆ: Lamelę i Kane'a (Wrzuciłbym młodego Obikę do pierwszego składu)

KUPIĆ: Varana z Realu, ponieważ to jest nasza jedyna nadzieja na ostoję defensywy.

_______________________________________________

A co do składu... Ja swój wymarzony mam :)

Lloris

Walker Varane Vertonghen Rose


Townsend! Paulinho/Dembele Chadli

Eriksen

Adebayor Soldado (wolałbym Coste)
To oczywiste, że Tim się nie utrzyma. Ja całym sercem wierzę, że uda się zatrudnić Laudrup'a. Jednak co do samych transferów, sytuacja wydaje się dla mnie skomplikowana. Nie wiadomo co będzie z Lamelą. Rzucić go na wypożyczenie - do Włoch, tak jak święci zrobili z Osvaldo. Chadli - Zaczyna pokazywać, że umie strzelać piękne bramki, być może stały lewy pomocnik u nas. Eriksen i Paulinho - Transfery wg mnie trafione. Soldado - hm.. niestety, zwykle takich opinii nie daję, ale gdy dowiedzialem się, że przychodzi do Spurs, załamałem się... Jest za stary na nowe otoczenie. Zostawić go w tej Hiszpanii było! Ale cóż. Jakoś go te pare sezonów przebolejemy, bo kariery długo nie będzie ciągnął w takiej formie. Oby się odmienił :) __________________________________________________ Moje przemyślenia transferowe? Oto one: SPRZEDAĆ: Lennona i Capoue WYPOŻYCZYĆ: Lamelę i Kane'a (Wrzuciłbym młodego Obikę do pierwszego składu) KUPIĆ: Varana z Realu, ponieważ to jest nasza jedyna nadzieja na ostoję defensywy. _______________________________________________ A co do składu... Ja swój wymarzony mam :) Lloris Walker Varane Vertonghen Rose Townsend! Paulinho/Dembele Chadli Eriksen Adebayor Soldado (wolałbym Coste)
"Spurs are on their way to Wembley"
21 marca 2014, 19:30 [cytuj]
@mihorchyk

Po pierwsze - sprzedać Lennona?! SERIO?!

Po drugie - sorry, ale ten Twój "wymarzony" skład taki trochę, co pokazuje ten sezon, o kant dupy rozbić. Że niby jeden Varane - nieosiągalny zresztą - ma odmienić oblicze całego klubu?
@mihorchyk Po pierwsze - sprzedać Lennona?! SERIO?! Po drugie - sorry, ale ten Twój "wymarzony" skład taki trochę, co pokazuje ten sezon, o kant dupy rozbić. Że niby jeden Varane - nieosiągalny zresztą - ma odmienić oblicze całego klubu?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 marca 2014, 19:35 [cytuj]
rose wymarzony :v
rose wymarzony :v
21 marca 2014, 20:04 [cytuj]
Co do mihorchyka , to tak jak pisałem . Prosze o zablokowanie rejestracji , bo dyzie marzyciele nie śpią!

Sprzedać lennona ? Sprzedać kolejną ikonę tego klubu? ... Nawet jeśli mu nie wychodzi to nadrabia zaangażowaniem , a tego nam teraz brakuje .
Dlaczego napisałeś Townsend z wykrzyknikiem? Co prawda jest młody i widać w nim talent , ale wydaje mi się , że na prawym skrzydle powinien być lamela ( tutaj też nie wiem , dlaczego on ma iść na wypożyczenie , przecież w końcu musi zacząć grać w tej Anglii ).
Kupić Varana , Coste ? Sory , ale Varana może puszczą ( tak jak Pogbe ) za 60 pare milinów i jakoś nie wydaje mi się , aby miał wybierać nas , no i kto wyłoży taką kasę ? Costa też nie jest najlepszym rozwiązaniem , bo patrząc ile może kosztować i czy to nie będzie kolejny Soldado to lepiej zainwestować w Lukaku ( którego pewnie nie dostaniemy ) bądź Benteke , który jest w naszym zasięgu .
Co do mihorchyka , to tak jak pisałem . Prosze o zablokowanie rejestracji , bo dyzie marzyciele nie śpią! Sprzedać lennona ? Sprzedać kolejną ikonę tego klubu? ... Nawet jeśli mu nie wychodzi to nadrabia zaangażowaniem , a tego nam teraz brakuje . Dlaczego napisałeś Townsend z wykrzyknikiem? Co prawda jest młody i widać w nim talent , ale wydaje mi się , że na prawym skrzydle powinien być lamela ( tutaj też nie wiem , dlaczego on ma iść na wypożyczenie , przecież w końcu musi zacząć grać w tej Anglii ). Kupić Varana , Coste ? Sory , ale Varana może puszczą ( tak jak Pogbe ) za 60 pare milinów i jakoś nie wydaje mi się , aby miał wybierać nas , no i kto wyłoży taką kasę ? Costa też nie jest najlepszym rozwiązaniem , bo patrząc ile może kosztować i czy to nie będzie kolejny Soldado to lepiej zainwestować w Lukaku ( którego pewnie nie dostaniemy ) bądź Benteke , który jest w naszym zasięgu
21 marca 2014, 20:36 [cytuj]
Lennon na samym zaangażowaniu nie pociągnie. Chyba, że według Ciebie ze względu na sentymenty powinien stale okupować miejsce w podstawie? Może nie w tym sezonie, bo NIESTETY oprócz niego mamy na prawą stronę tylko Townsenda, który strzela i podaje, ale gówno daje, i kontuzjowaną gwiazdę Lamelę. Dlatego niech dogra sezon w podstawie, a potem albo się żegnamy albo zostaje w roli dobrego zmiennika.
Lennon na samym zaangażowaniu nie pociągnie. Chyba, że według Ciebie ze względu na sentymenty powinien stale okupować miejsce w podstawie? Może nie w tym sezonie, bo NIESTETY oprócz niego mamy na prawą stronę tylko Townsenda, który strzela i podaje, ale gówno daje, i kontuzjowaną gwiazdę Lamelę. Dlatego niech dogra sezon w podstawie, a potem albo się żegnamy albo zostaje w roli dobrego zmiennika
LMAO
21 marca 2014, 22:34 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Lennon na samym zaangażowaniu nie pociągnie. Chyba, że według Ciebie ze względu na sentymenty powinien stale okupować miejsce w podstawie? Może nie w tym sezonie, bo NIESTETY oprócz niego mamy na prawą stronę tylko Townsenda, który strzela i podaje, ale gówno daje, i kontuzjowaną gwiazdę Lamelę. Dlatego niech dogra sezon w podstawie, a potem albo się żegnamy albo zostaje w roli dobrego zmiennika


A Lennon mówił coś kiedyś ze mu nie pasuje ławka? Trenował i czekał na szanse, chyba ze o czymś nie wiem;p

co do Varne, raczej nikt go stamtąd nie wyjme;p
a Coste to jedynie za darmo bym wziął, zeby po pół roku go sprzedac;p
A Lennon mówił coś kiedyś ze mu nie pasuje ławka? Trenował i czekał na szanse, chyba ze o czymś nie wiem;p co do Varne, raczej nikt go stamtąd nie wyjme;p a Coste to jedynie za darmo bym wziął, zeby po pół roku go sprzedac;p
21 marca 2014, 22:58 [cytuj]
Osiągałem sukces, gdziekolwiek się znajdowałem. Z Académicą awansowaliśmy do półfinału Pucharu Ligi, w Porto zdobyłem cztery trofea jednego roku, a w Tottenhamie na koniec sezonu osiągnęliśmy najlepszy wynik punktowy w historii klubu.

Ktoś tu się nieźle najarał przed konferencją
Osiągałem sukces, gdziekolwiek się znajdowałem. Z Académicą awansowaliśmy do półfinału Pucharu Ligi, w Porto zdobyłem cztery trofea jednego roku, a w Tottenhamie na koniec sezonu osiągnęliśmy najlepszy wynik punktowy w historii klubu. Ktoś tu się nieźle najarał przed konferencją
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
22 marca 2014, 00:03 [cytuj]
BANG!
BANG!
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się