Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
19 października 2014, 11:01 [cytuj]
:boisie:

jeśli będziemy dalej w tej materii trafiali tak "klulą w płot"
jak teraz to walka o 40 pkt będzie stawać się naszym celem .. i to bardzo reguralnie
:boisie: jeśli będziemy dalej w tej materii trafiali tak "klulą w płot" jak teraz to walka o 40 pkt będzie stawać się naszym celem .. i to bardzo reguralnie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 października 2014, 11:34 [cytuj]
transfery Pochett-a :
1. Strombouli - ?
2. Faza - jakaś pomyłka jak na razie
3. Ben Davies - "strzał w kolano" - oddajemy "islandzkiego Bale" za gościa, który przegrywa rywalizację z D. Rose :|
4. Vorm - kontuzjogenność tego zawodnika mnie zadziwia
5. Eric Dier - można powiedzieć, że po pierwszych dwóch meczach się spłacił - jednak w następnych pokazał że ma tyle wspólnego z bokiem obrony co Putin z pokojową nagrodą Nobla -> ale to już winna trenera, że grał tam gdzie się nie nadaje
------------
Pochett - "operuje na żywym organizmie" - wiem... jednak, jeśli będzie robił to tak nieudolnie jak do tej pory sukcesy nam nie grożą. Puki co na 5 transferów, które zrobił, żaden nie wydaje się być "strzałem w dziesiątkę" a taki na pięć zakupów powinien choć jeden być!
Analizując nasz wczorajszy mecz, który mimo trzy-bramkowej przegranej nie był aż taki zły w naszym wykonaniu - największy, żal mam w sobie jak patrze na kompletną amputacje skrzydeł Spurs. W tej materii zeszliśmy z nieba do piekła - patrz Bale-Lennon kiedyś - MIAZGA SYSTEMU - do Chadli-Lamela albo Eriksen-Lamela teraz. Rozpatrując to dalej - nie mamy poza Chadlim piłkarza przyzwoicie grającego na flance.
popatrzmy:
1. Lennon - cień zawodnika z poprzednich sezonów, wiem że ostro tu pojechałem, ale kontuzje pachwin chyba go pokonały
2. Townsinho - człowiek tysiąca tych samych zwodów z których nic nie wynika - żal na to patrzeć
3. Eriksen - żaden z niego piłkarz na skrzydło - może tam grać w razie W-U ale i tak zawsze częściej ujrzymy go jak schodzi do środka i robi tam bałagan w szeregach przeciwnika
4. Lamela - jak wyżej, z tym, że tego łatwiej obalić -- jak biegnie "zawsze zaczynam się modlić" żeby się nie wywrócił i nie potknął o własne nogi --- a jak jeszcze go podwoją zawsze tracimy piłkę!
...
uf - musiałem to z siebie wyrzucić !
transfery Pochett-a : 1. Strombouli - ? 2. Faza - jakaś pomyłka jak na razie 3. Ben Davies - "strzał w kolano" - oddajemy "islandzkiego Bale" za gościa, który przegrywa rywalizację z D. Rose :| 4. Vorm - kontuzjogenność tego zawodnika mnie zadziwia 5. Eric Dier - można powiedzieć, że po pierwszych dwóch meczach się spłacił - jednak w następnych pokazał że ma tyle wspólnego z bokiem obrony co Putin z pokojową nagrodą Nobla -> ale to już winna trenera, że grał tam gdzie się nie nadaje ------------ Pochett - "operuje na żywym organizmie" - wiem... jednak, jeśli będzie robił to tak nieudolnie jak do tej pory sukcesy nam nie grożą. Puki co na 5 transferów, które zrobił, żaden nie wydaje się być "strzałem w dziesiątkę" a taki na pięć zakupów powinien choć jeden być! Analizując nasz wczorajszy mecz, który mimo trzy-bramkowej przegranej nie był aż taki zły w naszym wykonaniu - największy, żal mam w sobie jak patrze na kompletną amputacje skrzydeł Spurs. W tej materii zeszliśmy z nieba do piekła - patrz Bale-Lennon kiedyś - MIAZGA SYSTEMU - do Chadli-Lamela albo Eriksen-Lamela teraz. Rozpatrując to dalej - nie mamy poza Chadlim piłkarza przyzwoicie grającego na flance. popatrzmy: 1. Lennon - cień zawodnika z poprzednich sezonów, wiem że ostro tu pojechałem, ale kontuzje pachwin chyba go pokonały 2. Townsinho - człowiek tysiąca tych samych zwodów z których nic nie wynika - żal na to patrzeć 3. Eriksen - żaden z niego piłkarz na skrzydło - może tam grać w razie W-U ale i tak zawsze częściej ujrzymy go jak schodzi do środka i robi tam bałagan w szeregach przeciwnika 4. Lamela - jak wyżej, z tym, że tego łatwiej obalić -- jak biegnie "zawsze zaczynam się modlić" żeby się nie wywrócił i nie potknął o własne nogi --- a jak jeszcze go podwoją zawsze tracimy piłkę! ... uf - musiałem to z siebie wyrzucić !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 października 2014, 12:29 [cytuj]
rzygając dalej ...
w zimowym okienku za sukces uznam sprzedaż/wypożyczenie trzech z siedmiu drewniaków, którzy ciągną nas w dół pobierając do tego całkiem niezłe pensje ...
1. Townsinho
2. Drewninho
3. Benta-leb
4. Dracula
5. Lennon
6. Lamela
7. Adebayor

1. 8 mln EURO
2. 16 mln E
3. 3 mln E
4. 11 mln E
5. 12 mln E
6. 24 mln E
7. 9 MLN E
= 83 mln E
ceny z transfermarkt - nawet jeśli sprzedamy ten "tartak" z 20 % upustem -> [choć myślę, że Levy jest w stanie wyciągnąć więcej ] - daje nam to 66,4 mln E

---
marząc dalej - kupujemy:
1. Huntelaar - 4 mln E
2. Yedlin - 0 mln (ściągamy go w styczniu)
3. Ceballos - 0 mln ( z U-21)
4. Andy Nájar - 3 mnl E (Anderlecht)
5. Memphis Depay - 24 mln E

i tym sposobem zostaje w kasie klubowej 35,4 mln E
i wychodzimy na derby 7 lutego
----------LL-------------
Yedlin--YK--JAN--Rose
---Capoue-Dembele----
Depay--Eriksen--Chadli
----Huntelaar ------
tym sposobem mamy na skrzydłach czterech gości, którzy mogą stać się koszmarem dla defensywy przeciwnika ...
Yedlin, Depay, Rose, Chadli plus Walker i Najar :]
rzygając dalej ... w zimowym okienku za sukces uznam sprzedaż/wypożyczenie trzech z siedmiu drewniaków, którzy ciągną nas w dół pobierając do tego całkiem niezłe pensje ... 1. Townsinho 2. Drewninho 3. Benta-leb 4. Dracula 5. Lennon 6. Lamela 7. Adebayor 1. 8 mln EURO 2. 16 mln E 3. 3 mln E 4. 11 mln E 5. 12 mln E 6. 24 mln E 7. 9 MLN E = 83 mln E ceny z transfermarkt - nawet jeśli sprzedamy ten "tartak" z 20 % upustem -> [choć myślę, że Levy jest w stanie wyciągnąć więcej ] - daje nam to 66,4 mln E --- marząc dalej - kupujemy: 1. Huntelaar - 4 mln E 2. Yedlin - 0 mln (ściągamy go w styczniu) 3. Ceballos - 0 mln ( z U-21) 4. Andy Nájar - 3 mnl E (Anderlecht) 5. Memphis Depay - 24 mln E i tym sposobem zostaje w kasie klubowej 35,4 mln E i wychodzimy na derby 7 lutego ----------LL------------- Yedlin--YK--JAN--Rose ---Capoue-Dembele---- Depay--Eriksen--Chadli ----Huntelaar ------ tym sposobem mamy na skrzydłach czterech gości, którzy mogą stać się koszmarem dla defensywy przeciwnika ... Yedlin, Depay, Rose, Chadli plus Walker i Najar :]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 października 2014, 14:27 [cytuj]
Ceny z transfermarkt to jedno, a rzeczywistość nawet z dwudziestoprocentowym upustem to drugie. Po takim upuście Lamela wciąż jest wart 19,6 mln E, a nie wiem kto tyle da patrząc na jego grę. Zresztą nie sprzedamy go (niestety), bo to byłoby przyznanie się do porażki, jaką było kupno za rekordową kwotę gówna w papierku po cukierku.

A wszystkie te ceny mają to do siebie, że nawet jeśli są adekwatne do wartości zawodnika to zostaną zapłacone tylko wtedy jeśli pojawi się ktoś zainteresowany. Scouci, prezesi, menedżerowie i dyrektorzy ds sportowych mają oczy, widzą grę tych piłkarzy i szczerze nie mam pojęcia czy któremuś z nich będzie potrzebny Chiriches albo Paulinho.

Ze sprzedażą Townsenda i Lennona bym poczekał - lepiej chyba sprzedać kogoś z zagranicy kto gra kichę, niż Anglika grającego taką samą kichę. No chyba, że na zagranicznych nie będzie chętnych. Zawsze miałem sentyment do Brytyjczyków jako podstawy budowania angielskich drużyn.

Co do kupowania piłkarzy to nie wiem czy wyciągniemy kogoś naprawdę dobrego w zimie za rozsądną cenę. Kluby mają (słuszny) dystans do oddawania kluczowych graczy w trakcie sezonu. Także analiza w sferze luźnych przemyśleń bardzo fajna i sympatyczna, ale nierealna.
Ceny z transfermarkt to jedno, a rzeczywistość nawet z dwudziestoprocentowym upustem to drugie. Po takim upuście Lamela wciąż jest wart 19,6 mln E, a nie wiem kto tyle da patrząc na jego grę. Zresztą nie sprzedamy go (niestety), bo to byłoby przyznanie się do porażki, jaką było kupno za rekordową kwotę gówna w papierku po cukierku. A wszystkie te ceny mają to do siebie, że nawet jeśli są adekwatne do wartości zawodnika to zostaną zapłacone tylko wtedy jeśli pojawi się ktoś zainteresowany. Scouci, prezesi, menedżerowie i dyrektorzy ds sportowych mają oczy, widzą grę tych piłkarzy i szczerze nie mam pojęcia czy któremuś z nich będzie potrzebny Chiriches albo Paulinho. Ze sprzedażą Townsenda i Lennona bym poczekał - lepiej chyba sprzedać kogoś z zagranicy kto gra kichę, niż Anglika grającego taką samą kichę. No chyba, że na zagranicznych nie będzie chętnych. Zawsze miałem sentyment do Brytyjczyków jako podstawy budowania angielskich drużyn. Co do kupowania piłkarzy to nie wiem czy wyciągniemy kogoś naprawdę dobrego w zimie za rozsądną cenę. Kluby mają (słuszny) dystans do oddawania kluczowych graczy w trakcie sezonu. Także analiza w sferze luźnych przemyśleń bardzo fajna i sympatyczna, ale nierealna
COYS!
19 października 2014, 17:05 [cytuj]
A ja to bym wytransferował bambiniego. Nawet za dopłatą :)
A ja to bym wytransferował bambiniego. Nawet za dopłatą :)
19 października 2014, 18:34 [cytuj]
Raz w roku można sobie po marzyć , więc : kupujmy bale`a za 80 mln euro i tyle .
Raz w roku można sobie po marzyć , więc : kupujmy bale`a za 80 mln euro i tyle
19 października 2014, 19:13 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
A ja to bym wytransferował bambiniego. Nawet za dopłatą :)


Dokładnie... Jebać tych dyrektorów sportowych, chuja się znają
Dokładnie... Jebać tych dyrektorów sportowych, chuja się znają
19 października 2014, 21:48 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Dokładnie... Jebać tych dyrektorów sportowych, chuja się znają


pewnie, że tak - Baldini ściągnął do nas mega-dużo złomu
.
.
pewnie, że tak - Baldini ściągnął do nas mega-dużo złomu .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 października 2014, 00:17 [cytuj]
Baldini out. Ale nazywanie Sigurdssona islandzkim Bale'm to przegięcie. Gość nie sprawdził się u nas, grał na kilku pozycjach i zawsze był niewidoczny i nie dający jakości grze. Poza paroma oczywiście wyjątkami, kiedy akurat zdarzyło mu się znaleźć tam gdzie trzeba i strzelił bramkę. A tych było niewiele. Było przez te 2 lata dwóch trenerów i żaden nie wiedział co z nim nie tak, chociaż obaj regularnie dawali mu szanse gry.

Czepianie się Diera też bez sensu, bo gość z powodu szpitala na prawej obronie musi grać tam a nie na środku. W pierwszym meczu grał na środku - grał bardzo dobrze. W drugim musiał iść na PO i też grał przyzwoicie, ale był to mecz z beznadziejnym QPR w którym nawet Lamela grał dobrze.

Fazio teraz zagrał beznadziejnie ale można poczekać z oceną bo poza tym raz zagrał w LE i poza tym chyba nie grał. A z Daviesem też nie wiem o co chodzi, ale był też mecz w którym był do dupy, nie pamiętam już z kim. Zamienianie ogranego Rose'a na Daviesa bez formy mija się z celem.
Baldini out. Ale nazywanie Sigurdssona islandzkim Bale'm to przegięcie. Gość nie sprawdził się u nas, grał na kilku pozycjach i zawsze był niewidoczny i nie dający jakości grze. Poza paroma oczywiście wyjątkami, kiedy akurat zdarzyło mu się znaleźć tam gdzie trzeba i strzelił bramkę. A tych było niewiele. Było przez te 2 lata dwóch trenerów i żaden nie wiedział co z nim nie tak, chociaż obaj regularnie dawali mu szanse gry. Czepianie się Diera też bez sensu, bo gość z powodu szpitala na prawej obronie musi grać tam a nie na środku. W pierwszym meczu grał na środku - grał bardzo dobrze. W drugim musiał iść na PO i też grał przyzwoicie, ale był to mecz z beznadziejnym QPR w którym nawet Lamela grał dobrze. Fazio teraz zagrał beznadziejnie ale można poczekać z oceną bo poza tym raz zagrał w LE i poza tym chyba nie grał. A z Daviesem też nie wiem o co chodzi, ale był też mecz w którym był do dupy, nie pamiętam już z kim. Zamienianie ogranego Rose'a na Daviesa bez formy mija się z celem
20 października 2014, 09:25 [cytuj]
Levy niech szykuje te legendarne 50 baniek na Huntelaara i Lacazette a Soldadów i Adebayorów na taczke i do widzenia. Ta niemoc napastników to chyba w nieskończoność będzie trwać... toż to już nawet wkurwiające nie jest tylko śmieszne
Levy niech szykuje te legendarne 50 baniek na Huntelaara i Lacazette a Soldadów i Adebayorów na taczke i do widzenia. Ta niemoc napastników to chyba w nieskończoność będzie trwać... toż to już nawet wkurwiające nie jest tylko śmieszne
20 października 2014, 11:48 [cytuj]
Po tym co pokazujemy Klaas nas oleje cieplutkim wiadomo czym. Musiałby dostać z 200 tyś tygodniowo, żeby w ogóle na nas spojrzeć. Smutna rzeczywistość. Jesteśmy obecnie mniej atrakcyjnym klubem od klubów 3 - 5 niemieckich, hiszpańskich czy włoskich.
Po tym co pokazujemy Klaas nas oleje cieplutkim wiadomo czym. Musiałby dostać z 200 tyś tygodniowo, żeby w ogóle na nas spojrzeć. Smutna rzeczywistość. Jesteśmy obecnie mniej atrakcyjnym klubem od klubów 3 - 5 niemieckich, hiszpańskich czy włoskich
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 października 2014, 11:51 [cytuj]
Ja też jestem zdania, że w końcu nadszedł czas na kupno jakieś strzelby z prawdziwego zdarzenia. Na bramkach samych pomocników za daleko nie zajedziemy.
Ja też jestem zdania, że w końcu nadszedł czas na kupno jakieś strzelby z prawdziwego zdarzenia. Na bramkach samych pomocników za daleko nie zajedziemy
spurs88
20 października 2014, 12:08 [cytuj]
Toż kupili strzelbe z prawdziwego zdarzenia ale oczywiscie "nie rozliczajmy go z bramek". To do cholery z czego? Skoro ich nie strzela to co to za napastnik?
Przerobić go na pomocnika zatem bo czasem jaką piłe poda to tylko klaskać się chce. A jak podchodzi pod pole karne to mu się instynkt wyłącza. Żartowali że chciał strzelić w trybuny z AELem ale mu zeszłą i gola wpierdolił ale tak naprawdę to zaczyna wyglądać na realną sytuację. A drugi? Człapie, w polu karnym tacza się zamiast piłki. Więc kto zostaje? Poczciwy młodzian Kane. Ale po chuj go wystawiać jak mamy chodzące 30 mln które ma dwa drewniane drągi pod polem karnym zamiast nóg. Ile można usprawiedliwiać? Przecież praktykuje się zmiany pozycji to czemu nie skorzystać z jego umiejętności za napastnikiem? To samo ten cały pierdolnik. 2 lata w budowie. Garcia w Romie jakoś zaraz wszedł i zaczeli grać. Southampton nie znali piłkarzy, nie znali trenera a mamy 1/4 sezonu oni pudło grzeją... zgranie, zgranie, zgranie... i co? I normalnie gole strzelają i jakiś swój styl mają. Nie ma przypadku tak jak Tottenham rok temu wciskanie goli na fartuchu albo jak sędzia sie zlitował. Ja nie wiem kurwa jak to wytłumaczyć
Toż kupili strzelbe z prawdziwego zdarzenia ale oczywiscie "nie rozliczajmy go z bramek". To do cholery z czego? Skoro ich nie strzela to co to za napastnik? Przerobić go na pomocnika zatem bo czasem jaką piłe poda to tylko klaskać się chce. A jak podchodzi pod pole karne to mu się instynkt wyłącza. Żartowali że chciał strzelić w trybuny z AELem ale mu zeszłą i gola wpierdolił ale tak naprawdę to zaczyna wyglądać na realną sytuację. A drugi? Człapie, w polu karnym tacza się zamiast piłki. Więc kto zostaje? Poczciwy młodzian Kane. Ale po chuj go wystawiać jak mamy chodzące 30 mln które ma dwa drewniane drągi pod polem karnym zamiast nóg. Ile można usprawiedliwiać? Przecież praktykuje się zmiany pozycji to czemu nie skorzystać z jego umiejętności za napastnikiem? To samo ten cały pierdolnik. 2 lata w budowie. Garcia w Romie jakoś zaraz wszedł i zaczeli grać. Southampton nie znali piłkarzy, nie znali trenera a mamy 1/4 sezonu oni pudło grzeją... zgranie, zgranie, zgranie... i co? I normalnie gole strzelają i jakiś swój styl mają. Nie ma przypadku tak jak Tottenham rok temu wciskanie goli na fartuchu albo jak sędzia sie zlitował. Ja nie wiem kurwa jak to wytłumaczyć
20 października 2014, 18:50 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Po tym co pokazujemy Klaas nas oleje cieplutkim wiadomo czym. Musiałby dostać z 200 tyś tygodniowo, żeby w ogóle na nas spojrzeć. Smutna rzeczywistość. Jesteśmy obecnie mniej atrakcyjnym klubem od klubów 3 - 5 niemieckich, hiszpańskich czy włoskich



- Jin te kluby o których piszesz nie mają takiej "jesieni średniowiecza" w ataku jak Spurs i nie dadzą mu lepszego kontraktu
.
myślę, że mamy sznase
.
- Jin te kluby o których piszesz nie mają takiej "jesieni średniowiecza" w ataku jak Spurs i nie dadzą mu lepszego kontraktu . myślę, że mamy sznase
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 października 2014, 23:04 [cytuj]
Ja zakupy widzę tak - Piszczek(łata na prawą obronę), Glik(wymiatacz na środek), Krychowiak(def. pomocnik z prawdziwego zdarzenia) i Milik(obiecujący napastnik). Do tego jak się uda to Błaszczykowski(wreszcie porządne skrzydło) i Lewandowski(armata). :X

I wychodzimy: Lloris - Piszczek, Glik, Kaboul, Rose - Błaszczykowski, Krychowiak, Eriksen, Chadli - Milik, Lewandowski.

EDIT

No, a jak Lloris odejdzie, to oczywiście bierzemy też Boruca.
Ja zakupy widzę tak - Piszczek(łata na prawą obronę), Glik(wymiatacz na środek), Krychowiak(def. pomocnik z prawdziwego zdarzenia) i Milik(obiecujący napastnik). Do tego jak się uda to Błaszczykowski(wreszcie porządne skrzydło) i Lewandowski(armata). :X I wychodzimy: Lloris - Piszczek, Glik, Kaboul, Rose - Błaszczykowski, Krychowiak, Eriksen, Chadli - Milik, Lewandowski. EDIT No, a jak Lloris odejdzie, to oczywiście bierzemy też Boruca
LMAO
20 października 2014, 23:10 [cytuj]
ja widzę Boenischa na lewej :rotfl:
ja widzę Boenischa na lewej :rotfl:
21 października 2014, 12:38 [cytuj]
ZAPOMNIELIŚCIE O POLSKIM PIRLO
ZAPOMNIELIŚCIE O POLSKIM PIRLO
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 października 2014, 14:13 [cytuj]
zapomnieliscie tez o Kyle'u Walkerze. W zeszlym sezonie jedynej jakosci w naszej defensywie (do czasu kontuzji)
zapomnieliscie tez o Kyle'u Walkerze. W zeszlym sezonie jedynej jakosci w naszej defensywie (do czasu kontuzji)
21 października 2014, 14:32 [cytuj]
A własnie, co z Walkerem ? Kiedy wraca do gry ?
A własnie, co z Walkerem ? Kiedy wraca do gry ?
spurs88
21 października 2014, 14:41 [cytuj]
Jakoś przed nowym rokiem niby ma być zdolny do gry
Jakoś przed nowym rokiem niby ma być zdolny do gry
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 87 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się