Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
21 października 2014, 15:44 [cytuj]
Hades, Sobotę jeszcze ściągnąć. Kierunek belgijski byłby w jakimś stopniu zachowany :P
Hades, Sobotę jeszcze ściągnąć. Kierunek belgijski byłby w jakimś stopniu zachowany :P
COYS!
21 października 2014, 16:10 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Hades, Sobotę jeszcze ściągnąć. Kierunek belgijski byłby w jakimś stopniu zachowany :P
Jak chcesz kontynuacje Belgijskiego kierunku to jeszcze Wasyl jest na stopera. W końcu ktoś z jajami by był w tym klubie bezpłciowców
Jak chcesz kontynuacje Belgijskiego kierunku to jeszcze Wasyl jest na stopera. W końcu ktoś z jajami by był w tym klubie bezpłciowców
21 października 2014, 20:40 [cytuj]
Był jeszcze Dawid Nowak, ale wykryli u niego doping :kotek:
Był jeszcze Dawid Nowak, ale wykryli u niego doping :kotek:
21 października 2014, 21:34 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Hades, Sobotę jeszcze ściągnąć. Kierunek belgijski byłby w jakimś stopniu zachowany :P


Hades, Sobota jeszcze gadamy o piłce czy już o polskim hip hopie?
Hades, Sobota jeszcze gadamy o piłce czy już o polskim hip hopie?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 października 2014, 22:13 [cytuj]
varba, Twój podpis jest trochę nieaktualny :PP

A tak swoją drogą fajnie by było wyciągnąć np. Isco, gość w ogóle nie gra chyba w tym Realu, a grajek naprawdę klasa. Na pewno przydałby się w Tottenhamie... Trochę ciężko będzie go ściągnąć, ale skoro udało się ciachnąc vdV...
varba, Twój podpis jest trochę nieaktualny :PP A tak swoją drogą fajnie by było wyciągnąć np. Isco, gość w ogóle nie gra chyba w tym Realu, a grajek naprawdę klasa. Na pewno przydałby się w Tottenhamie... Trochę ciężko będzie go ściągnąć, ale skoro udało się ciachnąc vdV
22 października 2014, 10:19 [cytuj]
http://www.transfermarkt.pl/isco/leistungsdatendetails/spieler/85288/plus//saison/2014

tylko w 2 meczach realu nie zagrał w tym sezonie, a tak w każdym coś gra;p

no i nie wiem czy by sie sprawdził
http://www.transfermarkt.pl/isco/leistungsdatendetails/spieler/85288/plus//saison/2014 tylko w 2 meczach realu nie zagrał w tym sezonie, a tak w każdym coś gra;p no i nie wiem czy by sie sprawdził
22 października 2014, 13:02 [cytuj]
Może jeszcze z prawem pierwokupu :D to by było jeszcze gorsze od wypożyczenia. Niech idą na chuj

VDV to wyciągneli bo była LM a myślisz że Isko przyjdzie do średniaka PL? :hejka:
Może jeszcze z prawem pierwokupu :D to by było jeszcze gorsze od wypożyczenia. Niech idą na chuj VDV to wyciągneli bo była LM a myślisz że Isko przyjdzie do średniaka PL? :hejka:
22 października 2014, 14:27 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Może jeszcze z prawem pierwokupu :D to by było jeszcze gorsze od wypożyczenia. Niech idą na chuj

VDV to wyciągneli bo była LM a myślisz że Isko przyjdzie do średniaka PL? :hejka:


Zdarza Ci się czasem napisać post bez przekleństwa? Rozumiem, że czasem można, ale czytając Twoje wypociny ręce opadają. Ogarnij się gościu.
Zdarza Ci się czasem napisać post bez przekleństwa? Rozumiem, że czasem można, ale czytając Twoje wypociny ręce opadają. Ogarnij się gościu
22 października 2014, 14:44 [cytuj]
Tak, jestem chamski i trudno mi to ograniczyć do zera. A zwłaszcza jeśli chodzi i kogoś kogo nie lubię (w tym wypadku real madrid). Słabo czytasz że o to pytasz. Nie używam ich tak często jak wcześniej. Ogarnąłem się. Zresztą nie zamierzam z tobą dyskutować ani z nikim innym na ten temat. Temat uważam za zamknięty.
Tak, jestem chamski i trudno mi to ograniczyć do zera. A zwłaszcza jeśli chodzi i kogoś kogo nie lubię (w tym wypadku real madrid). Słabo czytasz że o to pytasz. Nie używam ich tak często jak wcześniej. Ogarnąłem się. Zresztą nie zamierzam z tobą dyskutować ani z nikim innym na ten temat. Temat uważam za zamknięty
22 października 2014, 20:19 [cytuj]
Mateuszek, kogo masz w avatarze, bo mi to spokoju nie daje? :D
Mateuszek, kogo masz w avatarze, bo mi to spokoju nie daje? :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 października 2014, 20:30 [cytuj]
Daryl - najlepsza postać TWD :)
Daryl - najlepsza postać TWD :)
22 października 2014, 22:14 [cytuj]
Andy Nájar - 3 mnl E (Anderlecht)

he he - właśnie skarcił Arse :]
choć nie gra chyba lepiej niż obecnie Azza ...
Andy Nájar - 3 mnl E (Anderlecht) he he - właśnie skarcił Arse :] choć nie gra chyba lepiej niż obecnie Azza
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 października 2014, 01:08 [cytuj]
Spokojnie Panowie, nie chciałem wszczynać tu awantur moim przejawem ułańskiej fantazji :D Isco to moje marzenie, wiem że nierealne, ale ten gość bije potencjałem wszystkich naszych piłkarzy razem wziętych :D

Robert, owszem może i zagrał 8 meczów, ale zauważ, że w większości to jakieś marne minuty :P

Podobno interesujemy się Moisanderem z Ajaxu. W sumie ostatnie dwa transfery z Ajaxu nam się udały, jednak Fin będzie miał niebawem już 30 lat... Chociaż jest obrońcą, a tutaj każda para nóg się przyda.

Do tego plotki głoszą, że nasz mózg zespołu i król linii środkowej Paulinho wraca w styczniu do Brazylii. Boże, miej nas w swojej opiece. A tak serio to:

:brawo::brawo::brawo:
Spokojnie Panowie, nie chciałem wszczynać tu awantur moim przejawem ułańskiej fantazji :D Isco to moje marzenie, wiem że nierealne, ale ten gość bije potencjałem wszystkich naszych piłkarzy razem wziętych :D Robert, owszem może i zagrał 8 meczów, ale zauważ, że w większości to jakieś marne minuty :P Podobno interesujemy się Moisanderem z Ajaxu. W sumie ostatnie dwa transfery z Ajaxu nam się udały, jednak Fin będzie miał niebawem już 30 lat... Chociaż jest obrońcą, a tutaj każda para nóg się przyda. Do tego plotki głoszą, że nasz mózg zespołu i król linii środkowej Paulinho wraca w styczniu do Brazylii. Boże, miej nas w swojej opiece. A tak serio to: :brawo::brawo::brawo:
23 października 2014, 09:31 [cytuj]
Ale na zasadzie wypożyczenia. Szkoda bo mogli np. oddać go do ŁKS'u za parę piłek
Ale na zasadzie wypożyczenia. Szkoda bo mogli np. oddać go do ŁKS'u za parę piłek
23 października 2014, 13:14 [cytuj]
Jakim to trzeba było być idiotą, żeby kupować Balotelliego...
Jakim to trzeba było być idiotą, żeby kupować Balotelliego
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 października 2014, 13:20 [cytuj]
Eff_Spurs, tak jak z początku napisałeś to myslałem ze nic nie gra, ale po tym co sprawdziłem to fakt dupy nie urywa, ale raczej bez szans na wyjecie ;p

wypożyczanie Paulinho do brazyli to jest całkowity bezsens, jak juz ma sie ogrywać to w europie,tylko ze 26 latek ogrywać sie to moze w polsce
wychodzi na to ze 2 raz sobie nie poradził w europie, ciekawe czy 3 raz spróbuje
Eff_Spurs, tak jak z początku napisałeś to myslałem ze nic nie gra, ale po tym co sprawdziłem to fakt dupy nie urywa, ale raczej bez szans na wyjecie ;p wypożyczanie Paulinho do brazyli to jest całkowity bezsens, jak juz ma sie ogrywać to w europie,tylko ze 26 latek ogrywać sie to moze w polsce wychodzi na to ze 2 raz sobie nie poradził w europie, ciekawe czy 3 raz spróbuje
23 października 2014, 13:21 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jakim to trzeba było być idiotą, żeby kupować Balotelliego

co jest strasznego w wymianie koszulki w przerwie?
co jest strasznego w wymianie koszulki w przerwie?
23 października 2014, 13:52 [cytuj]
No ciekawy jestem, jakich dokonamy transferów zimą.
No ciekawy jestem, jakich dokonamy transferów zimą
spurs88
23 października 2014, 14:29 [cytuj]
Pewnie tylko odejścia i dobimbanie się tymi strzeleckimi impotentami do końca sezonu :luzik: Może Yedlin wróci i to raczej na tyle. Zimą raczej nie będzie szaleństwa
Pewnie tylko odejścia i dobimbanie się tymi strzeleckimi impotentami do końca sezonu :luzik: Może Yedlin wróci i to raczej na tyle. Zimą raczej nie będzie szaleństwa
23 października 2014, 17:20 [cytuj]
Robert powiedział/a:
co jest strasznego w wymianie koszulki w przerwie?


A co mnie jakaś koszulka obchodzi? Ja kompletnie nie o tym.
A co mnie jakaś koszulka obchodzi? Ja kompletnie nie o tym
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 60 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się