Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
23 października 2014, 17:52 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
A co mnie jakaś koszulka obchodzi? Ja kompletnie nie o tym

już myslałem ze o tą koszulke, w sumie nie wiem w czym problem;p

z Mario tak jest, raz zagra dobrze raz zagra straszną kaszane, dlatego sam sie dziwie ze liverpool kupił go za suareza, też problemy z głową, ale jednak grał i ich ciągnął do góry
już myslałem ze o tą koszulke, w sumie nie wiem w czym problem;p z Mario tak jest, raz zagra dobrze raz zagra straszną kaszane, dlatego sam sie dziwie ze liverpool kupił go za suareza, też problemy z głową, ale jednak grał i ich ciągnął do góry
23 października 2014, 19:01 [cytuj]
spurs88 powiedział/a:
No ciekawy jestem, jakich dokonamy transferów zimą


Pewnie żadnych, no chyba że ktoś bardzo będzie chciał odejść. Nie napalajcie się za bardzo bo później będzie tylko rozczarowanie ostatniego dnia okna.
Pewnie żadnych, no chyba że ktoś bardzo będzie chciał odejść. Nie napalajcie się za bardzo bo później będzie tylko rozczarowanie ostatniego dnia okna
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 października 2014, 19:10 [cytuj]
tak sobie teraz myślę - dobrze, że nie kupiliśmy Balo
tak sobie teraz myślę - dobrze, że nie kupiliśmy Balo
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 października 2014, 10:27 [cytuj]
Vlad dowiedział się właśnie, że wraca do Transylwanii:

https://vine.co/v/Ohib0DzIVvu
Vlad dowiedział się właśnie, że wraca do Transylwanii: https://vine.co/v/Ohib0DzIVvu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 października 2014, 14:11 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Vlad dowiedział się właśnie, że wraca do Transylwanii:

https://vine.co/v/Ohib0DzIVvu


Też wyłapałem ten moment podczas meczu ale nie spodziewałem się, że zrobią z tego gifa :D
Też wyłapałem ten moment podczas meczu ale nie spodziewałem się, że zrobią z tego gifa :D
24 października 2014, 18:33 [cytuj]
Trzeba wypróbować to z ADE :

https://www.youtube.com/watch?v=YyRiNTc0F4c#t=119
Trzeba wypróbować to z ADE : https://www.youtube.com/watch?v=YyRiNTc0F4c#t=119
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 października 2014, 22:21 [cytuj]
Ej, kupmy tego Milika. Poważnie mówię, kawał piłkarza.
Ej, kupmy tego Milika. Poważnie mówię, kawał piłkarza
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 października 2014, 18:04 [cytuj]
A najlepiej kupmy Berahino. I to jeszcze w styczniu. Bo z takim napadem nawet o utrzymanie może być ciężko.
A najlepiej kupmy Berahino. I to jeszcze w styczniu. Bo z takim napadem nawet o utrzymanie może być ciężko
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 października 2014, 00:04 [cytuj]
Lamelinho, Drewninho; Townsiho; . Out!
Lamelinho, Drewninho; Townsiho; . Out!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 października 2014, 10:33 [cytuj]
Chiriches też niezbędny nam chyba nie jest ;)
Chiriches też niezbędny nam chyba nie jest ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 października 2014, 13:35 [cytuj]
co wy chcecie od tego lameli to ja nie wiem, najlepszy nasz piłkarz z pola w kilku ostatnich spotkaniach
co wy chcecie od tego lameli to ja nie wiem, najlepszy nasz piłkarz z pola w kilku ostatnich spotkaniach
27 października 2014, 14:00 [cytuj]
Bezsensowne dryblingi na końcu których albo ktoś mu zabiera piłkę albo się przewraca, albo po prostu na koniec niedokładnie podaje. W niewielkiej części przypadków jest z tego konkretne zagrożenie. Jedyne co dobre to to, że walczy w obronie gdy trzeba ale i tam popełnia głupie błędy. Wychodzi mu gra tylko z ogórami w LE. To jest nasz najlepszy piłkarz z pola? Nie rozumiem bronienia tego piłkarza, zresztą nie tylko jego bo nikogo nic nie usprawiedliwia.
Bezsensowne dryblingi na końcu których albo ktoś mu zabiera piłkę albo się przewraca, albo po prostu na koniec niedokładnie podaje. W niewielkiej części przypadków jest z tego konkretne zagrożenie. Jedyne co dobre to to, że walczy w obronie gdy trzeba ale i tam popełnia głupie błędy. Wychodzi mu gra tylko z ogórami w LE. To jest nasz najlepszy piłkarz z pola? Nie rozumiem bronienia tego piłkarza, zresztą nie tylko jego bo nikogo nic nie usprawiedliwia
27 października 2014, 15:56 [cytuj]
smackey powiedział/a:
co wy chcecie od tego lameli to ja nie wiem, najlepszy nasz piłkarz z pola w kilku ostatnich spotkaniach

W zawalonych golach na pewno: na 0-1 z WBA, na 1-1 z Arsenalem, na 0-1 z MC i na 0-2 z MC.
W zawalonych golach na pewno: na 0-1 z WBA, na 1-1 z Arsenalem, na 0-1 z MC i na 0-2 z MC
COYS!
27 października 2014, 16:21 [cytuj]
Sprzedać Erika ? OKEY , a więc zostajemy z panem trybilion strzałów , duchem lennona na skrzydłach ? Oczywiście jest też Chadli , ale obecnie to od niego i Llorisa Pochettino zaczyna 11 .

Chadli > Lamela > Trybilion > Lennon - dlaczego Trybilion wyżej niż Lennon ? Owy pan jest wciąż młody i może ktoś go nauczy , że nie warto strzelać z każdej pozycji .
Sprzedać Erika ? OKEY , a więc zostajemy z panem trybilion strzałów , duchem lennona na skrzydłach ? Oczywiście jest też Chadli , ale obecnie to od niego i Llorisa Pochettino zaczyna 11 . Chadli > Lamela > Trybilion > Lennon - dlaczego Trybilion wyżej niż Lennon ? Owy pan jest wciąż młody i może ktoś go nauczy , że nie warto strzelać z każdej pozycji
27 października 2014, 16:50 [cytuj]
"rzygając dalej ...
w zimowym okienku za sukces uznam sprzedaż/wypożyczenie trzech z siedmiu drewniaków, którzy ciągną nas w dół pobierając do tego całkiem niezłe pensje ...
1. Townsinho
2. Drewninho
3. Benta-leb
4. Dracula
5. Lennon
6. Lamela
7. Adebayor"


- mecz z NU tylko to potwierdza
- no i ten łotewski paszport załatwiać migiem dla Yedlina... przyjedzie gość, który gra na wahadle jak Azza za najlepszych lat ---------- wiem, jaram się -- ale co nam pozostało
"rzygając dalej ... w zimowym okienku za sukces uznam sprzedaż/wypożyczenie trzech z siedmiu drewniaków, którzy ciągną nas w dół pobierając do tego całkiem niezłe pensje ... 1. Townsinho 2. Drewninho 3. Benta-leb 4. Dracula 5. Lennon 6. Lamela 7. Adebayor" - mecz z NU tylko to potwierdza - no i ten łotewski paszport załatwiać migiem dla Yedlina... przyjedzie gość, który gra na wahadle jak Azza za najlepszych lat ---------- wiem, jaram się -- ale co nam pozostało
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 października 2014, 09:29 [cytuj]
Zalezy czy Ajax kupi go na stałe. Jak bedzie utrzymywał taką formę jak teraz to De Boer powinien go wykupić. A wcześniej czy później pewnie DL się zainteresuje po tych zaciągach z Ajaxu
Zalezy czy Ajax kupi go na stałe. Jak bedzie utrzymywał taką formę jak teraz to De Boer powinien go wykupić. A wcześniej czy później pewnie DL się zainteresuje po tych zaciągach z Ajaxu
28 października 2014, 13:53 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
"rzygając dalej ...
w zimowym okienku za sukces uznam sprzedaż/wypożyczenie trzech z siedmiu drewniaków, którzy ciągną nas w dół pobierając do tego całkiem niezłe pensje ...
1. Townsinho
2. Drewninho
3. Benta-leb
4. Dracula
5. Lennon
6. Lamela
7. Adebayor"


- mecz z NU tylko to potwierdza
- no i ten łotewski paszport załatwiać migiem dla Yedlina... przyjedzie gość, który gra na wahadle jak Azza za najlepszych lat ---------- wiem, jaram się -- ale co nam pozostało


Ja to bym Lamele i Ade zostawił, reszta na tablice. Ja to bym chętnie wydał grubą bańke za Nolana albo Nobla z West Ham-u i Berahino bądz tez Ulloa. Wiadomo że są lepsi gracze ale patrze tak na zawodników na nasza kieszeń.
Ja to bym Lamele i Ade zostawił, reszta na tablice. Ja to bym chętnie wydał grubą bańke za Nolana albo Nobla z West Ham-u i Berahino bądz tez Ulloa. Wiadomo że są lepsi gracze ale patrze tak na zawodników na nasza kieszeń
28 października 2014, 14:20 [cytuj]
Southampton wykłada podobno 10 mln funtów za Harryego Kane, ciekawe czy go sprzedadzą.
Southampton wykłada podobno 10 mln funtów za Harryego Kane, ciekawe czy go sprzedadzą
spurs88
28 października 2014, 14:38 [cytuj]
No niech sprzedadzą najlepszego napastnika... żenada.


Kto to drakula?
No niech sprzedadzą najlepszego napastnika... żenada. Kto to drakula?
28 października 2014, 15:42 [cytuj]
Skończcie z tym Berahino. Koleś gra pierwszy dobry sezon w PL, a robi się z niego nie wiadomo kogo. Co roku mamy wysyp takich objawień, które później gdzieś tam gasną. W naszej obecnej sytuacji kupowanie kota w worku mija się z celem. Nam potrzeba doświadczonych zawodników, a nie młodych talentów. Polityka sprowadzania młodych, nieukształtowanych jeszcze zawodników zupełnie się u nas nie sprawdziła. Zobaczcie na politykę transferową Mou. Tak się właśnie powinno robić w tej lidze jeżeli chce się coś osiągnąć.
Skończcie z tym Berahino. Koleś gra pierwszy dobry sezon w PL, a robi się z niego nie wiadomo kogo. Co roku mamy wysyp takich objawień, które później gdzieś tam gasną. W naszej obecnej sytuacji kupowanie kota w worku mija się z celem. Nam potrzeba doświadczonych zawodników, a nie młodych talentów. Polityka sprowadzania młodych, nieukształtowanych jeszcze zawodników zupełnie się u nas nie sprawdziła. Zobaczcie na politykę transferową Mou. Tak się właśnie powinno robić w tej lidze jeżeli chce się coś osiągnąć
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 170 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się