Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  51  52  53  54  55    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
31 stycznia 2015, 10:19 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Liczę na jakoś niespodziankę. Przecież dziś ostatni dzień okienka . Dawać Konoplyanke. :F


Jeszcze dwa dni, więc spokojnie :D
Jeszcze dwa dni, więc spokojnie :D
31 stycznia 2015, 10:45 [cytuj]
okienko zamyka się 2 lutego o 23:00 czasu Greenwich [?]
okienko zamyka się 2 lutego o 23:00 czasu Greenwich [?]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2015, 11:15 [cytuj]
Wydaje mi się , że dobrym zakończeniem tego okienka byłaby wymiana Lennona za Mirallasa , sprzedaż Paulinho i kupno Konoplyanki .

Ta sprzedaż Paulinho bardzo prawdopodobna bo Milan chce go już mieć u siebie .
Wydaje mi się , że dobrym zakończeniem tego okienka byłaby wymiana Lennona za Mirallasa , sprzedaż Paulinho i kupno Konoplyanki . Ta sprzedaż Paulinho bardzo prawdopodobna bo Milan chce go już mieć u siebie
31 stycznia 2015, 11:17 [cytuj]
Cuardado w Londynie , a tu Pochettino mówi , że bardzo sobie ceni tego zawodnika ... rewanż za Williana ? :D:D
Cuardado w Londynie , a tu Pochettino mówi , że bardzo sobie ceni tego zawodnika ... rewanż za Williana ? :D:D
31 stycznia 2015, 11:57 [cytuj]
Cuardado mi przypomina Lamelę. Dużo szumu, szybka nóżka, podobne zwody, tylko efekty niewielkie. Moim zdaniem nie sprawdzi się na wyspach.
Cuardado mi przypomina Lamelę. Dużo szumu, szybka nóżka, podobne zwody, tylko efekty niewielkie. Moim zdaniem nie sprawdzi się na wyspach
31 stycznia 2015, 13:10 [cytuj]
Tottenham have rejected a bid from AC Milan for Brazilian midfielder Paulinho. #THFC (Source: The Times)
Tottenham have rejected a bid from AC Milan for Brazilian midfielder Paulinho. #THFC (Source: The Times)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2015, 13:22 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Tottenham have rejected a bid from AC Milan for Brazilian midfielder Paulinho. #THFC (Source: The Times)


Nie wiem ile oni dawali że to odrzuciliśmy? 10 funtów? :rotfl:
Nie wiem ile oni dawali że to odrzuciliśmy? 10 funtów? :rotfl:
31 stycznia 2015, 13:45 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Tottenham have rejected a bid from AC Milan for Brazilian midfielder Paulinho. #THFC (Source: The Times)
Żenada. Koleś prawie nic nie gra, Poch ma go gdzieś a oni ofertę odrzucają. Ten człowiek to obok Soldado jedna z większych pomyłek transferowych tego klubu ostatnich lat. Niech spierza do ŁKSu gdzieś tam do 3 ligi Łódzkiej czy gdzie oni tam teraz grają :wnerw:

Walu powiedział/a:
Nie wiem ile oni dawali że to odrzuciliśmy? 10 funtów? :rotfl:

9 funtów. Łysy o jednego funta się pokłócił
Żenada. Koleś prawie nic nie gra, Poch ma go gdzieś a oni ofertę odrzucają. Ten człowiek to obok Soldado jedna z większych pomyłek transferowych tego klubu ostatnich lat. Niech spierza do ŁKSu gdzieś tam do 3 ligi Łódzkiej czy gdzie oni tam teraz grają :wnerw: [quote=Walu]Nie wiem ile oni dawali że to odrzuciliśmy? 10 funtów? :rotfl:
31 stycznia 2015, 13:48 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Żenada. Koleś prawie nic nie gra, Poch ma go gdzieś a oni ofertę odrzucają. Ten człowiek to obok Soldado jedna z większych pomyłek transferowych tego klubu ostatnich lat. Niech spierza do ŁKSu gdzieś tam do 3 ligi Łódzkiej czy gdzie oni tam teraz grają :wnerw:


Jak zawsze przesadzasz. Swoje w tamtym sezonie grał.
Jak zawsze przesadzasz. Swoje w tamtym sezonie grał
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2015, 13:52 [cytuj]
Fajnie że uczycie tzw "Łysego" biznesu ale w kwestii liczenia funciaków pozostawcie główną rolę jemu.Pewnie z każdą godzina oferowane kwoty będą wyższe a Wy dramatyzujecie...
Fajnie że uczycie tzw "Łysego" biznesu ale w kwestii liczenia funciaków pozostawcie główną rolę jemu.Pewnie z każdą godzina oferowane kwoty będą wyższe a Wy dramatyzujecie
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
31 stycznia 2015, 14:30 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Tottenham have rejected a bid from AC Milan for Brazilian midfielder Paulinho. #THFC (Source: The Times)


eh :zalamka:
.
.
eh :zalamka: .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2015, 15:06 [cytuj]
A tymczasem Paulinho w wyjściowej jedenastce na WBA...
A tymczasem Paulinho w wyjściowej jedenastce na WBA
31 stycznia 2015, 15:11 [cytuj]
Sam Allardyce:

‘£35million for Andy Carroll, what a bargain and we would pay £60million or £70million for him now’. That is football at the top level.”

:rotfl:
Sam Allardyce: ‘£35million for Andy Carroll, what a bargain and we would pay £60million or £70million for him now’. That is football at the top level.” :rotfl:
31 stycznia 2015, 15:45 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A tymczasem Paulinho w wyjściowej jedenastce na WBA


No i dobrze. Niech pokaże, co umie. Może błyśnie i AC Milan da 12 funtów :D
Bzdurą było już kupowanie go tylko przez to, że miał jeden dobry sezon. Pewnie odejdzie od nas, jak mu się kontrakt skończy.
Drugler powiedział/a:
Cuardado w Londynie , a tu Pochettino mówi , że bardzo sobie ceni tego zawodnika ... rewanż za Williana ? :D:D


Oby nie.
No i dobrze. Niech pokaże, co umie. Może błyśnie i AC Milan da 12 funtów :D Bzdurą było już kupowanie go tylko przez to, że miał jeden dobry sezon. Pewnie odejdzie od nas, jak mu się kontrakt skończy. [quote=Drugler]Cuardado w Londynie , a tu Pochettino mówi , że bardzo sobie ceni tego zawodnika ... rewanż za Williana ? :D:D
1 lutego 2015, 11:59 [cytuj]
Garść newsów z rana:

Tottenham are planning a £60m deadline day spending spree that includes landing Southampton's England striker Jay Rodriguez, Yohan Cabaye from Paris Saint-Germain and Aymeric Laporte from Athletic Bilbao. (Sun on Sunday)

Tottenham are considering a £5m deadline day bid for Dnipro winger Yevhen Konoplyanka. (Sunday Mirror)

Hull have agreed fees to sign Tottenham's Aaron Lennon and Lokomotiv Moscow's Dame N'Doye - but boss Steve Bruce has admitted both might have second thoughts after the Tigers' 3-0 drubbing at home by Newcastle. (Sunday Express)

Zwłaszcza ten pierwszy zabawny :rotfl:
Garść newsów z rana: Tottenham are planning a £60m deadline day spending spree that includes landing Southampton's England striker Jay Rodriguez, Yohan Cabaye from Paris Saint-Germain and Aymeric Laporte from Athletic Bilbao. (Sun on Sunday) Tottenham are considering a £5m deadline day bid for Dnipro winger Yevhen Konoplyanka. (Sunday Mirror) Hull have agreed fees to sign Tottenham's Aaron Lennon and Lokomotiv Moscow's Dame N'Doye - but boss Steve Bruce has admitted both might have second thoughts after the Tigers' 3-0 drubbing at home by Newcastle. (Sunday Express) Zwłaszcza ten pierwszy zabawny :rotfl:
1 lutego 2015, 12:55 [cytuj]
Jakoś nie wydaje mi się , że kupimy Laporte - gość super , ale przy 40 mln Manchesteru to raczej wiadomo gdzie go Bilbao sprzeda , a Rodriguez + Cabaye są w naszym zasięgu ale czy są potrzebni ? Chyba , że Pochettino chce pozbyć się kogoś z duetu Ade / Soldado .
Jakoś nie wydaje mi się , że kupimy Laporte - gość super , ale przy 40 mln Manchesteru to raczej wiadomo gdzie go Bilbao sprzeda , a Rodriguez + Cabaye są w naszym zasięgu ale czy są potrzebni ? Chyba , że Pochettino chce pozbyć się kogoś z duetu Ade / Soldado
1 lutego 2015, 13:16 [cytuj]
Nikogo nie kupimy nie łudź cie się ;p
Nikogo nie kupimy nie łudź cie się ;p
1 lutego 2015, 13:24 [cytuj]
dziwne, że po raz drugi łączą nas z PSG ( Ade - teraz Cabaye )
---
czyżby Qatar Sports Investments maczał w tym palce
dziwne, że po raz drugi łączą nas z PSG ( Ade - teraz Cabaye ) --- czyżby Qatar Sports Investments maczał w tym palce
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2015, 14:18 [cytuj]
SPURS want to start a 60 million GBP mega-spree by landing Jay Rodriguez before tomorrow’s deadline.

:plask:
:plask:
:plask:
będzie się działo
:rotfl:
SPURS want to start a 60 million GBP mega-spree by landing Jay Rodriguez before tomorrow’s deadline. :plask: :plask: :plask: będzie się działo :rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2015, 17:12 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
SPURS want to start a 60 million GBP mega-spree by landing Jay Rodriguez before tomorrow’s deadline.

:plask:
:plask:
:plask:
będzie się działo
:rotfl:


Skąd ten news? 60mln... dżizas :D mało wiarygodne :D


http://www.express.co.uk/sport/football/555413/Liverpool-Tottenham-Yevhen-Konoplyanka-Deal

uuuhuhuh :D konoplyanka u nas latem, byłoby dream come true :D
Skąd ten news? 60mln... dżizas :D mało wiarygodne :D http://www.express.co.uk/sport/football/555413/Liverpool-Tottenham-Yevhen-Konoplyanka-Deal uuuhuhuh :D konoplyanka u nas latem, byłoby dream come true :D
|<  <<  <  51  52  53  54  55    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się