Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  52  53  54  55  56    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
1 lutego 2015, 19:48 [cytuj]
Ukrainiec ma jeszcze półroczny kontrakt ,więc jakby się udało porozumieć z Dnipro i go pozyskać już teraz ,za jakas symboliczną kwotę ,to by było nieźle ,zwłaszcza jeżeli Lennon ma odejść.
Ale szczerze ,zawsze trzeba czekać na ostatni dzień ,jakieś wnioski z wczesniejszych okienek trzeba by było już wyciągnąć.Raz się uda z faksem ,a raz nie
Ukrainiec ma jeszcze półroczny kontrakt ,więc jakby się udało porozumieć z Dnipro i go pozyskać już teraz ,za jakas symboliczną kwotę ,to by było nieźle ,zwłaszcza jeżeli Lennon ma odejść. Ale szczerze ,zawsze trzeba czekać na ostatni dzień ,jakieś wnioski z wczesniejszych okienek trzeba by było już wyciągnąć.Raz się uda z faksem ,a raz nie
1 lutego 2015, 20:03 [cytuj]
Pytanie dla kogos ogarniajacego Ligue 1. Jak tam Cabaye w PSG? Jak potrafi zagrac jak w Newcastle, to sie nawet nie zastanawiac i go brac.
Pytanie dla kogos ogarniajacego Ligue 1. Jak tam Cabaye w PSG? Jak potrafi zagrac jak w Newcastle, to sie nawet nie zastanawiac i go brac
LMAO
1 lutego 2015, 20:11 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
Ukrainiec ma jeszcze półroczny kontrakt ,więc jakby się udało porozumieć z Dnipro i go pozyskać już teraz ,za jakas symboliczną kwotę ,to by było nieźle ,zwłaszcza jeżeli Lennon ma odejść.
Ale szczerze ,zawsze trzeba czekać na ostatni dzień ,jakieś wnioski z wczesniejszych okienek trzeba by było już wyciągnąć.Raz się uda z faksem ,a raz nie


Wydaje mi się, że już można z Konoplyanką dyskutować o przejściu do nas po zakończeniu obecnego kontraktu. Byłoby super, gdyby się udało go wyciągnąć za darmo. Tylko niech Levy na niego, wybaczcie określenie, nie żydzi :D


EDIT. A co do Rodriqueza, nie uważacie, że 60mln to trochę przesada?
Wydaje mi się, że już można z Konoplyanką dyskutować o przejściu do nas po zakończeniu obecnego kontraktu. Byłoby super, gdyby się udało go wyciągnąć za darmo. Tylko niech Levy na niego, wybaczcie określenie, nie żydzi :D EDIT. A co do Rodriqueza, nie uważacie, że 60mln to trochę przesada?
1 lutego 2015, 20:13 [cytuj]
Winston Reid has signed for Tottenham on a pre-contract agreement, joining in the summer. #THFC (Source: Mirror)
Winston Reid has signed for Tottenham on a pre-contract agreement, joining in the summer. #THFC (Source: Mirror)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
1 lutego 2015, 20:35 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Winston Reid has signed for Tottenham on a pre-contract agreement, joining in the summer. #THFC (Source: Mirror)


Dobry zawodnik. W tych meczach WHU, które oglądałem zwykle się wyrózniał.
Dobry zawodnik. W tych meczach WHU, które oglądałem zwykle się wyrózniał
1 lutego 2015, 21:17 [cytuj]
60 mln to plota (PLOTA!!!) "The Sun", ale nie za samego Rodrigueza, a za cała wymienioną trójkę...

Milan chciał Paulinho na wypożyczenie, a nasi chcą jedynie sprzedaży...
60 mln to plota (PLOTA!!!) "The Sun", ale nie za samego Rodrigueza, a za cała wymienioną trójkę... Milan chciał Paulinho na wypożyczenie, a nasi chcą jedynie sprzedaży
Can't Smile Without You!!!
1 lutego 2015, 22:00 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Winston Reid has signed for Tottenham on a pre-contract agreement, joining in the summer. #THFC (Source: Mirror)


No to mamy defensora, na ile pewne ?
No to mamy defensora, na ile pewne ?
1 lutego 2015, 22:21 [cytuj]
60 k pw to trochę dużo jak na ten klub. W ogóle ciekaw jestem ile zarabiają poszczególni nasi zawodnicy ale pewnie próżno szukać takich informacji skoro najwięksi wyjadacze tutaj nadal nie znają faktycznej płacy Adebayora :mysli:
60 k pw to trochę dużo jak na ten klub. W ogóle ciekaw jestem ile zarabiają poszczególni nasi zawodnicy ale pewnie próżno szukać takich informacji skoro najwięksi wyjadacze tutaj nadal nie znają faktycznej płacy Adebayora :mysli:
1 lutego 2015, 23:06 [cytuj]
Cabaye jest fenomenalnym zawodnikiem i przewyzsza kazdego pomocnika Spurs. Dodatkowo raczej nie zostanie sprzedany.
Cabaye jest fenomenalnym zawodnikiem i przewyzsza kazdego pomocnika Spurs. Dodatkowo raczej nie zostanie sprzedany
2 lutego 2015, 08:39 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Pytanie dla kogos ogarniajacego Ligue 1. Jak tam Cabaye w PSG? Jak potrafi zagrac jak w Newcastle, to sie nawet nie zastanawiac i go brac


Dokładnie . Wydaje mi się , że PSG może za niego chcieć nie wiadomo ile - około 15-18 mln euro powinien kosztować ( ? ) .
Konoplyanka , który może grać na 10 - świetne rozwiązanie dla rotacji Eriksenem .
Do tego staramy się ściągnąć jakiegoś wonderkida z MK Dons - Dele Alli - 12 goli w 32 meczach , a dopiero 18 lat .

Chcemy ściągnąć 2 ŚP + skrzydłowego + napastnika ( Rodrigueza ) , przy czym wydaje mi się , że trzeba sprzedać co najmniej 1 ŚP ( Paulinho / Capoue ) , skrzydłowego ( pewnie będzie to Lennon ) i pozbyć się Adebayora .

Do tego wczoraj czytałem na jednym z profili na FB ( THFC News - bodajże ) że chcemy dać Lennona + 5mln za Mirallasa .
Dokładnie . Wydaje mi się , że PSG może za niego chcieć nie wiadomo ile - około 15-18 mln euro powinien kosztować ( ? ) . Konoplyanka , który może grać na 10 - świetne rozwiązanie dla rotacji Eriksenem . Do tego staramy się ściągnąć jakiegoś wonderkida z MK Dons - Dele Alli - 12 goli w 32 meczach , a dopiero 18 lat . Chcemy ściągnąć 2 ŚP + skrzydłowego + napastnika ( Rodrigueza ) , przy czym wydaje mi się , że trzeba sprzedać co najmniej 1 ŚP ( Paulinho / Capoue ) , skrzydłowego ( pewnie będzie to Lennon ) i pozbyć się Adebayora . Do tego wczoraj czytałem na jednym z profili na FB ( THFC News - bodajże ) że chcemy dać Lennona + 5mln za Mirallasa
2 lutego 2015, 10:54 [cytuj]
Jeśli chodzi o Cabaya to uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych i byłaby szansa na wyciągnięcie go z PSG. PSG ma dużo kasy a mimo wszystko szeroki skład. Cabaye nie jest numerem 1, bo jest spora rotacja w składzie. Często siada na ławie a to mu zdecydowanie nie sluży - jemu potrzeba regularnych występów. Jest niesamowicie doświadczony, dobry za równo w obronie jak i w ataku - ma bardzo dobry strzał, podanie, byłby idealnym wzmocnieniem ale max za te 12-15 mln funtów, bo swoje lata już ma i jest to zawodnik, który wzmocniłby skład ale został już praktyczni do emerytury u nas.

Więc Cabaye to marzenie jesli chodzi o zasilenie naszej kadry. Jeśli dojdzie jeszcze Delle Alli, WInston Reid oraz Danny Ings, to będą to wzmocnienia bardzo pomocne w przyszłym sezonie (nie mowię, że teeraz mają wszyscy przyjść). Jednak najwiekszym wzmocnieniem byłaby dobra i regularna forma Lameli, bo szukać nowego Bale'a bedzie nam trudno, być może mamy go w składzie, ale na razie gość jest daleki od choćby przyzwoitości
Jeśli chodzi o Cabaya to uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych i byłaby szansa na wyciągnięcie go z PSG. PSG ma dużo kasy a mimo wszystko szeroki skład. Cabaye nie jest numerem 1, bo jest spora rotacja w składzie. Często siada na ławie a to mu zdecydowanie nie sluży - jemu potrzeba regularnych występów. Jest niesamowicie doświadczony, dobry za równo w obronie jak i w ataku - ma bardzo dobry strzał, podanie, byłby idealnym wzmocnieniem ale max za te 12-15 mln funtów, bo swoje lata już ma i jest to zawodnik, który wzmocniłby skład ale został już praktyczni do emerytury u nas. Więc Cabaye to marzenie jesli chodzi o zasilenie naszej kadry. Jeśli dojdzie jeszcze Delle Alli, WInston Reid oraz Danny Ings, to będą to wzmocnienia bardzo pomocne w przyszłym sezonie (nie mowię, że teeraz mają wszyscy przyjść). Jednak najwiekszym wzmocnieniem byłaby dobra i regularna forma Lameli, bo szukać nowego Bale'a bedzie nam trudno, być może mamy go w składzie, ale na razie gość jest daleki od choćby przyzwoitości
2 lutego 2015, 11:03 [cytuj]
Kane przedłużył kontrakt!

FourFourTweet ‏@FourFourTweet 2m2 minutes ago

OFFICIAL: Tottenham striker Harry Kane has signed a new five-and-a-half year deal at the club.
Kane przedłużył kontrakt! FourFourTweet ‏@FourFourTweet 2m2 minutes ago OFFICIAL: Tottenham striker Harry Kane has signed a new five-and-a-half year deal at the club
2 lutego 2015, 12:55 [cytuj]
jak dotąd:

Delle Ali z MK Dons prawdopodobnie nasz, od razu będzie wypożyczony z powrotem do tego klubu.

w Londynie przebywa agent niemieckiego obrońcy Kevina Wimmera, nie znam go za bardzo ;)

Adebayor nie chce odejść do QPR

Lennon nie chce odchodzić w ogóle

Roma nie może się dogadać z Tottenhamem w sprawie Chirichesa

Tottenham proponuje Romie Kaboula.
jak dotąd: Delle Ali z MK Dons prawdopodobnie nasz, od razu będzie wypożyczony z powrotem do tego klubu. w Londynie przebywa agent niemieckiego obrońcy Kevina Wimmera, nie znam go za bardzo ;) Adebayor nie chce odejść do QPR Lennon nie chce odchodzić w ogóle Roma nie może się dogadać z Tottenhamem w sprawie Chirichesa Tottenham proponuje Romie Kaboula
2 lutego 2015, 13:09 [cytuj]
Liverpool i Real Sociedad mają stoczyć walkę o Danny'ego Ingsa. Warto przypomnieć, że kontrakt napastnika Burnley wygasa z końcem czerwca tego roku.
Liverpool i Real Sociedad mają stoczyć walkę o Danny'ego Ingsa. Warto przypomnieć, że kontrakt napastnika Burnley wygasa z końcem czerwca tego roku
2 lutego 2015, 13:31 [cytuj]
a liverpool czasem już go nie kupił?
fajnie, że lennon chce zostać, ostatnio jak dawson zrobił tak samo, to nie raz nam ratował dupę a jak czuł, że już nie wywalczy miejsca to odszedł, lennon widocznie ciągle się czuje dobrze
a liverpool czasem już go nie kupił? fajnie, że lennon chce zostać, ostatnio jak dawson zrobił tak samo, to nie raz nam ratował dupę a jak czuł, że już nie wywalczy miejsca to odszedł, lennon widocznie ciągle się czuje dobrze
2 lutego 2015, 13:43 [cytuj]
A ja jestem prawie pewien, że Lennon odejdzie. Najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do końca sezonu, z opcją transferu definitywnego.
A ja jestem prawie pewien, że Lennon odejdzie. Najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do końca sezonu, z opcją transferu definitywnego
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
2 lutego 2015, 13:57 [cytuj]
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-0/10420396_595538827243852_1535364679772998260_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=edb3a53c96f16302ee2c0e16c3787c98&oe=556EDC21 ponoć podpisuje ten kontrakt z nami ;)
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-0/10420396_595538827243852_1535364679772998260_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=edb3a53c96f16302ee2c0e16c3787c98&oe=556EDC21 ponoć podpisuje ten kontrakt z nami ;)
2 lutego 2015, 14:06 [cytuj]
BG11 powiedział/a:
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-0/10420396_595538827243852_1535364679772998260_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=edb3a53c96f16302ee2c0e16c3787c98&oe=556EDC21 ponoć podpisuje ten kontrakt z nami ;)


To jest ten Delle Ali? Raczej by był Łysy na zdjęciu jakby z nami podpisywał :)
To jest ten Delle Ali? Raczej by był Łysy na zdjęciu jakby z nami podpisywał :)
2 lutego 2015, 14:10 [cytuj]
West Ham z ofertą wypożyczenia Adebayora...

coraz więcej infosów o rzekomym zainteresowaniu sprowadzeniem Dzeko ... zapewne plota ;)
West Ham z ofertą wypożyczenia Adebayora... coraz więcej infosów o rzekomym zainteresowaniu sprowadzeniem Dzeko ... zapewne plota ;)
2 lutego 2015, 14:20 [cytuj]
Śmiechnę jak Real Sociedad go wyciągnie :D Przecież ta liga jest chujowa na max że bardziej się nie da być bezpłciowym. Oczywiście do Realu SSS nic nie mam bo to prawilny klub ale wątpię żeby jakiś zdrowy na umyśle angol się tam pchał

https://pbs.twimg.com/media/B815eQ4CUAIZ8ax.jpg

:rotfl:
Śmiechnę jak Real Sociedad go wyciągnie :D Przecież ta liga jest chujowa na max że bardziej się nie da być bezpłciowym. Oczywiście do Realu SSS nic nie mam bo to prawilny klub ale wątpię żeby jakiś zdrowy na umyśle angol się tam pchał https://pbs.twimg.com/media/B815eQ4CUAIZ8ax.jpg :rotfl:
|<  <<  <  52  53  54  55  56    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 64 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się