Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
2 lutego 2015, 14:40 [cytuj]
Walu powiedział/a:
To jest ten Delle Ali? Raczej by był Łysy na zdjęciu jakby z nami podpisywał :)
ta, to podobno Delle Ali z agentem.
ta, to podobno Delle Ali z agentem
2 lutego 2015, 14:43 [cytuj]
Stoke City Football Club have joined Leicester City Football Club and Hull Tigers in the race to sign Tottenham Hotspur winger Aaron Lennon. [source: skysports]
Stoke City Football Club have joined Leicester City Football Club and Hull Tigers in the race to sign Tottenham Hotspur winger Aaron Lennon. [source: skysports]
2 lutego 2015, 14:47 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
West Ham z ofertą wypożyczenia Adebayora...

coraz więcej infosów o rzekomym zainteresowaniu sprowadzeniem Dzeko ... zapewne plota ;)


Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć płoty z tym ze dzeko do nas. Wrzuć coś.
Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć płoty z tym ze dzeko do nas. Wrzuć coś
2 lutego 2015, 14:50 [cytuj]
Jest tego sporo na angielskich stronach, google i wyskakuje. Cieszy mnie fakt, że interesujemy się zawodnikami przede wszystkim ogranymi w Anglii, bez wynalazków. Jeden Konoplyanka się wyłamuje ze schematu. No i Wimmer, jeśli to prawda z transferem.
Jest tego sporo na angielskich stronach, google i wyskakuje. Cieszy mnie fakt, że interesujemy się zawodnikami przede wszystkim ogranymi w Anglii, bez wynalazków. Jeden Konoplyanka się wyłamuje ze schematu. No i Wimmer, jeśli to prawda z transferem
2 lutego 2015, 14:50 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć płoty z tym ze dzeko do nas. Wrzuć coś


https://talkingthfc.wordpress.com/2015/02/02/tottenham-to-sign-manchester-city-striker-edin-dzeko/

w zasadzie to więcej zamieszania niż faktów, pojawiło się kilka tweetów w tym temacie, ale wątpię, bardzo mocno wątpię.
https://talkingthfc.wordpress.com/2015/02/02/tottenham-to-sign-manchester-city-striker-edin-dzeko/ w zasadzie to więcej zamieszania niż faktów, pojawiło się kilka tweetów w tym temacie, ale wątpię, bardzo mocno wątpię
2 lutego 2015, 15:19 [cytuj]
BG11 powiedział/a:
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-0/10420396_595538827243852_1535364679772998260_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=edb3a53c96f16302ee2c0e16c3787c98&oe=556EDC21 ponoć podpisuje ten kontrakt z nami ;)
zdjęcie z instagrama zawodnika gdy podpisywał umowe z Adidasem ale Skysports uważa transfer za "prawie pewny"
zdjęcie z instagrama zawodnika gdy podpisywał umowe z Adidasem ale Skysports uważa transfer za "prawie pewny"
2 lutego 2015, 15:55 [cytuj]
sky sports z siedziby City:

"there may be one outgoing player later today."

just saying ...
sky sports z siedziby City: "there may be one outgoing player later today." just saying
2 lutego 2015, 17:08 [cytuj]
Niby ten Dzeko strasznie underrated , ale Pochettino ( a szczególnie Levy ) nie pozwoli na 4 napastników w drużynie . Jeśli mięlibyśmy pozyskać Dzeko to Ade musiałby out iść
Niby ten Dzeko strasznie underrated , ale Pochettino ( a szczególnie Levy ) nie pozwoli na 4 napastników w drużynie . Jeśli mięlibyśmy pozyskać Dzeko to Ade musiałby out iść
2 lutego 2015, 17:32 [cytuj]
Ja to widzę tak że Schurrle nie zdąży przejść do Wolfsburga bo okienko w Niemczech kończy się za pół godziny i Chelsea żeby móc kupić Cuadrado sprzeda go nam :cwaniak:

No dobra, nie widzę tak tego, ale byłoby fajnie :D
Ja to widzę tak że Schurrle nie zdąży przejść do Wolfsburga bo okienko w Niemczech kończy się za pół godziny i Chelsea żeby móc kupić Cuadrado sprzeda go nam :cwaniak: No dobra, nie widzę tak tego, ale byłoby fajnie :D
2 lutego 2015, 17:34 [cytuj]
podobno Kaboul za 2,5mln ma iść do WHU ,trochę mało
podobno Kaboul za 2,5mln ma iść do WHU ,trochę mało
2 lutego 2015, 17:44 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
podobno Kaboul za 2,5mln ma iść do WHU ,trochę mało


Mało?? Ja bym dopłacił do Kabsa i Ade!
Mało?? Ja bym dopłacił do Kabsa i Ade!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 lutego 2015, 17:46 [cytuj]
Dzeko to niby z turasami gada. Nawet dziś wchodząc w jego twittera widziałem komentarze kebabów
Dzeko to niby z turasami gada. Nawet dziś wchodząc w jego twittera widziałem komentarze kebabów
2 lutego 2015, 18:00 [cytuj]
No i koniec okienka w niemczech. ciekawe, czy transfer im wypali w końcu.


Dzeko w Spurs byłoby pięknie :D
No i koniec okienka w niemczech. ciekawe, czy transfer im wypali w końcu. Dzeko w Spurs byłoby pięknie :D
2 lutego 2015, 18:00 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ja to widzę tak że Schurrle nie zdąży przejść do Wolfsburga bo okienko w Niemczech kończy się za pół godziny i Chelsea żeby móc kupić Cuadrado sprzeda go nam :cwaniak:

No dobra, nie widzę tak tego, ale byłoby fajnie :D



:hejka:

.
.
:hejka: .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2015, 18:05 [cytuj]
Rafo, może transfer zakończony w czasie. Trzeba czekać na oficjalne informacje :D
Rafo, może transfer zakończony w czasie. Trzeba czekać na oficjalne informacje :D
2 lutego 2015, 18:41 [cytuj]
Schurrle oficjalnie w Wolfsburgu
Schurrle oficjalnie w Wolfsburgu
2 lutego 2015, 18:47 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
Schurrle oficjalnie w Wolfsburgu


I w pizdu, i wylądował...







Oduwa wypożyczony do Luton
I w pizdu, i wylądował... Oduwa wypożyczony do Luton
2 lutego 2015, 19:00 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
Schurrle oficjalnie w Wolfsburgu


Mnie cieszy, że Chelsea pozbyło się jednego z najlepszych zawodników. :P
Mnie cieszy, że Chelsea pozbyło się jednego z najlepszych zawodników. :P
2 lutego 2015, 19:39 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Mnie cieszy, że Chelsea pozbyło się jednego z najlepszych zawodników. :P


mnie też to dziwi. a Wolfsburg coraz mocniejszy
mnie też to dziwi. a Wolfsburg coraz mocniejszy
2 lutego 2015, 19:50 [cytuj]
wiesz Trzaskal, Kaboul może nie pasuje do naszej gry, ale jak przejdzie do takiego WHU ,który wraca do swojej dawnej gry ,to za pewne się błyskawicznie odnajdzie (w meczu z Arsenalem ,gdzie praktycznie nie musiał wychodzić z pola karnego ,to grał świetnie,a z WHu gramy za parę tygodni ,więc za taką cenę to niech jeszcze z pół roku zostanie ,zwłaszcza ,że aż tak wielu stoperów nie mamy.
A zapomniałbym, kapitana nie sprzedaje się po takiej cenie:D
wiesz Trzaskal, Kaboul może nie pasuje do naszej gry, ale jak przejdzie do takiego WHU ,który wraca do swojej dawnej gry ,to za pewne się błyskawicznie odnajdzie (w meczu z Arsenalem ,gdzie praktycznie nie musiał wychodzić z pola karnego ,to grał świetnie,a z WHu gramy za parę tygodni ,więc za taką cenę to niech jeszcze z pół roku zostanie ,zwłaszcza ,że aż tak wielu stoperów nie mamy. A zapomniałbym, kapitana nie sprzedaje się po takiej cenie:D
|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się