Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  55  56  57  58  59    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
2 lutego 2015, 21:21 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Transfer Emmanuela Adebayora do West Hamu zablokowany. Szczegóły wkrótce

Daniel zainterweniował podobno, że nie pozwoli aby Ade grał dla rywali z Londynu.
Daniel zainterweniował podobno, że nie pozwoli aby Ade grał dla rywali z Londynu
Offence win games, defence wins titles
2 lutego 2015, 21:22 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Daniel zainterweniował podobno, że nie pozwoli aby Ade grał dla rywali z Londynu


chodzi naturalnie o pieniądze - chcieliśmy pieniążki za wypożyczenie, które pokryłyby wynagrodzenie gracza ... ofkors nikt nie chce tyle płacić, a sam Adebayor chyba uważa się za gracza "to good for these kinds of clubs" ;)
chodzi naturalnie o pieniądze - chcieliśmy pieniążki za wypożyczenie, które pokryłyby wynagrodzenie gracza ... ofkors nikt nie chce tyle płacić, a sam Adebayor chyba uważa się za gracza "to good for these kinds of clubs" ;)
2 lutego 2015, 21:23 [cytuj]
Trochę szkoda że wypożyczenie. Stoke dawało 6mln za transfer definytywny podobno.

Myślę, że to dobry ruch dla Aarona, dla nas niekoniecznie bo nie wiadomo czy zdążymy go zastąpić...

Spośród zawodnikó, którzy byli w Spurs kiedy zaczynałem kibicować zostali tylko Kaboul i Benny, ale jego to tak jakby nie było. No może jeszcze Walker i Rose, ale oni byli wtedy na wypożyczeniach
Trochę szkoda że wypożyczenie. Stoke dawało 6mln za transfer definytywny podobno. Myślę, że to dobry ruch dla Aarona, dla nas niekoniecznie bo nie wiadomo czy zdążymy go zastąpić... Spośród zawodnikó, którzy byli w Spurs kiedy zaczynałem kibicować zostali tylko Kaboul i Benny, ale jego to tak jakby nie było. No może jeszcze Walker i Rose, ale oni byli wtedy na wypożyczeniach
2 lutego 2015, 21:32 [cytuj]
https://twitter.com/BBCSporf/status/562338628106735617/photo/1
https://twitter.com/BBCSporf/status/562338628106735617/photo/1
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 lutego 2015, 21:34 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Trochę szkoda że wypożyczenie. Stoke dawało 6mln za transfer definytywny podobno.

A ja się cieszę, że to tylko loan. Bardzo lubię Lennona i może właśnie grając regularnie odbuduje się. On ma dopiero 27 lat.
A ja się cieszę, że to tylko loan. Bardzo lubię Lennona i może właśnie grając regularnie odbuduje się. On ma dopiero 27 lat
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 lutego 2015, 21:47 [cytuj]
ma ktoś działający stream do sky sports?
ma ktoś działający stream do sky sports?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lutego 2015, 21:48 [cytuj]
No ta loan dla Lennona, loan dla Ade a w ataku zagra Kulibobuli
No ta loan dla Lennona, loan dla Ade a w ataku zagra Kulibobuli
2 lutego 2015, 21:53 [cytuj]
Alista powiedział/a:
No ta loan dla Lennona, loan dla Ade a w ataku zagra Kulibobuli


Jego tez już u nas nie ma :rotfl:
Jego tez już u nas nie ma :rotfl:
2 lutego 2015, 21:58 [cytuj]
:D no to chyba czas najwyzszy zrobic z Kirikesza Napastnika bo jeszcze tam nie gral :D
:D no to chyba czas najwyzszy zrobic z Kirikesza Napastnika bo jeszcze tam nie gral :D
2 lutego 2015, 21:59 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Lennon w Everton!


ciekawe czy to oznacza, że Mirallas u nas
. :mysli:
/
ciekawe czy to oznacza, że Mirallas u nas . :mysli: /
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2015, 22:02 [cytuj]
Levy nie chciał się zgodzić na płacenie połowy tygodniówki (młoty chciały płacić drugą ).Uzasadnienie - zagorzały przeciwnik, niewielkie różnice punktowe w tabeli itp.
QPR i Crystal Palace mogły liczyć na coś wiecej ale mama Emanuela z fusów wróżyła i odrzucił ich oferty
Levy nie chciał się zgodzić na płacenie połowy tygodniówki (młoty chciały płacić drugą ).Uzasadnienie - zagorzały przeciwnik, niewielkie różnice punktowe w tabeli itp. QPR i Crystal Palace mogły liczyć na coś wiecej ale mama Emanuela z fusów wróżyła i odrzucił ich oferty
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
2 lutego 2015, 22:03 [cytuj]
http://www.time4tv.com/2012/01/live-sports-1.php
http://www.time4tv.com/2012/01/live-sports-1.php
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
2 lutego 2015, 22:08 [cytuj]
pożyczkę biegasa skwituję krotko:

w lewej rece flaszka, w prawej noż, bo Lennona nie ma już
pożyczkę biegasa skwituję krotko: w lewej rece flaszka, w prawej noż, bo Lennona nie ma już
under aromour!
2 lutego 2015, 22:18 [cytuj]
Talking THFC ‏@TalkingTHFC 1m1 minute ago

Tottenham and Roma agreed a loan deal for Younes Kaboul, but the player rejected the move due to wage issues. #THFC (Source: Sky Italia)

k****, kiedy wygasną kontrakty tym wszystkim darmozjadom? Kaboul gra jak ostatnia sierota i jeszcze ma jakieś wygórowane wymagania, jego obecna forma jest warta kuroniówki a nie dziesiątek tysięcy funtów, Adebayor też nie zamierza się ruszać z cieplutkiego Londynu ...

Capoue to samo, odrzuca wszystkie oferty, choć akurat tego pana chciałbym u nas zatrzymać na pół roku.
Talking THFC ‏@TalkingTHFC 1m1 minute ago Tottenham and Roma agreed a loan deal for Younes Kaboul, but the player rejected the move due to wage issues. #THFC (Source: Sky Italia) k****, kiedy wygasną kontrakty tym wszystkim darmozjadom? Kaboul gra jak ostatnia sierota i jeszcze ma jakieś wygórowane wymagania, jego obecna forma jest warta kuroniówki a nie dziesiątek tysięcy funtów, Adebayor też nie zamierza się ruszać z cieplutkiego Londynu ... Capoue to samo, odrzuca wszystkie oferty, choć akurat tego pana chciałbym u nas zatrzymać na pół roku
2 lutego 2015, 22:19 [cytuj]
Skoro żaden napastnik do nas nie dołącza to bym spróbował Chadliego na szpicy szybki, drybling dobry strzał. Zresztą już kiedyś o tym pisałem ;p
Skoro żaden napastnik do nas nie dołącza to bym spróbował Chadliego na szpicy szybki, drybling dobry strzał. Zresztą już kiedyś o tym pisałem ;p
2 lutego 2015, 22:29 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Skoro żaden napastnik do nas nie dołącza to bym spróbował Chadliego na szpicy szybki, drybling dobry strzał. Zresztą już kiedyś o tym pisałem ;p

Na razie mamy 3 skrzydłowych, więc chyba się Chadli przyda z boku pomocy.
Na razie mamy 3 skrzydłowych, więc chyba się Chadli przyda z boku pomocy
2 lutego 2015, 22:30 [cytuj]
[quote=md18 http://www.time4tv.com/2012/01/live-sports-1.php [/quote]

dziwne, ale żaden stream mi nie działa na osx yosemite
dziwne, ale żaden stream mi nie działa na osx yosemite
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lutego 2015, 22:30 [cytuj]
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 26s26 seconds ago

We can confirm that Benoit Assou-Ekotto has been released from his contract with the Club. We wish him well.

YEAH
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 26s26 seconds ago We can confirm that Benoit Assou-Ekotto has been released from his contract with the Club. We wish him well. YEAH
2 lutego 2015, 22:31 [cytuj]
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial

We can confirm that Benoit Assou-Ekotto has been released from his contract with the Club. We wish him well.
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial We can confirm that Benoit Assou-Ekotto has been released from his contract with the Club. We wish him well
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 lutego 2015, 22:32 [cytuj]
WIELKIE News! Klub rozwiązał kontrakt z Bennym!
WIELKIE News! Klub rozwiązał kontrakt z Bennym!
Offence win games, defence wins titles
|<  <<  <  55  56  57  58  59    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 174 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się