Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  57  58  59  60  61    >
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
2 lutego 2015, 23:36 [cytuj]
Asulej Cotton,nie bede za Toba tesknil :muza:
Asulej Cotton,nie bede za Toba tesknil :muza:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
2 lutego 2015, 23:38 [cytuj]
Levy - trochę zaoszczędził na tygodniówkach - tyle
no i zastanawia mnie ten transfer Dele Alli ... ciekawe, co z tego będzie - strzał w "10" czy "kulą w płot"?
Levy - trochę zaoszczędził na tygodniówkach - tyle no i zastanawia mnie ten transfer Dele Alli ... ciekawe, co z tego będzie - strzał w "10" czy "kulą w płot"?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2015, 23:40 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
A czy wy byście odeszli z roboty po to by zarabiać dwa razy mniej ? Tam gdzie gra idzie o pieniądze, honor nie ma racji bytu. Wystarczy popatrzeć na górniczych związkowców ;p


Odejść? Nie wiem, ale jakbym miał pracownika, który daje z siebie dwa razy mniej od innych, a zarabia dwa razy więcej, to na pewno bym się z nim pożegnał.

Ponadto nie spodziewaj się honoru od zawodnika, który jednego dnia występuje w Arsenalu Londyn, a innego dnia w Tottenhamie Hotspur.

Zacznijmy od tego, że z Adebayorem nigdy nie podpisałbym kontraktu. Miał co prawda swoje dobre mecze, ale dla mnie koleś jest po prostu przereklamowany.
Odejść? Nie wiem, ale jakbym miał pracownika, który daje z siebie dwa razy mniej od innych, a zarabia dwa razy więcej, to na pewno bym się z nim pożegnał. Ponadto nie spodziewaj się honoru od zawodnika, który jednego dnia występuje w Arsenalu Londyn, a innego dnia w Tottenhamie Hotspur. Zacznijmy od tego, że z Adebayorem nigdy nie podpisałbym kontraktu. Miał co prawda swoje dobre mecze, ale dla mnie koleś jest po prostu przereklamowany
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 lutego 2015, 23:45 [cytuj]
"Dele Alli to wielki talent angielskiej piłki, nazywany przez niektórych "nowym Stevenem Gerrardem". Tottenham interesował się zawodnikiem podobnie jak kilka innych klubów, między innymi: Newcastle, Aston Villa czy PSG"


nowy Stev G. ??????????????
oby!
"Dele Alli to wielki talent angielskiej piłki, nazywany przez niektórych "nowym Stevenem Gerrardem". Tottenham interesował się zawodnikiem podobnie jak kilka innych klubów, między innymi: Newcastle, Aston Villa czy PSG" nowy Stev G. ?????????????? oby!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2015, 23:52 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
"Dele Alli to wielki talent angielskiej piłki, nazywany przez niektórych "nowym Stevenem Gerrardem". Tottenham interesował się zawodnikiem podobnie jak kilka innych klubów, między innymi: Newcastle, Aston Villa czy PSG"


nowy Stev G. ??????????????
oby!


Co by o nim nie mówić, to w obecnym sezonie prezentował się z bardzo dobrej strony w barwach MK Dons.
Co by o nim nie mówić, to w obecnym sezonie prezentował się z bardzo dobrej strony w barwach MK Dons
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 lutego 2015, 23:58 [cytuj]
ponoć Ade odchodzi :cwaniak:
ponoć Ade odchodzi :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 lutego 2015, 23:59 [cytuj]
Spodziewałem się, że Mirallas nas wzmocni. Wygląda na to, ze nic z tego, w takim wypadku wypożyczenie Lennona jest bez sensu :/

Inna sprawa, że Poch ustawia Eriksena na lewej stronie, więc można powiedzieć, ze czterech skrzydłowych jednak mamy...
Spodziewałem się, że Mirallas nas wzmocni. Wygląda na to, ze nic z tego, w takim wypadku wypożyczenie Lennona jest bez sensu :/ Inna sprawa, że Poch ustawia Eriksena na lewej stronie, więc można powiedzieć, ze czterech skrzydłowych jednak mamy
3 lutego 2015, 00:00 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ponoć Ade odchodzi :cwaniak:


A kto zostanie? Tylko Kane i Soldado to baaardzo ryzykowna opcja
A kto zostanie? Tylko Kane i Soldado to baaardzo ryzykowna opcja
3 lutego 2015, 00:02 [cytuj]
Koniec....najważniejsze, że BAE jest już na wolności.
Koniec....najważniejsze, że BAE jest już na wolności
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 lutego 2015, 00:02 [cytuj]
Nie żebym bronił Ade, bo sam chętnie bym go opchnął, ale dodajcie kwote jego transferu do zarobków i podzielcie przez zdobyte bramki, a teraz to samo zróbcie z Soldado, który pewnie wcale nie ma niższej pensji niż Togijczyk. I kto wam wyszedł większym darmozjadem???? :P
Nie żebym bronił Ade, bo sam chętnie bym go opchnął, ale dodajcie kwote jego transferu do zarobków i podzielcie przez zdobyte bramki, a teraz to samo zróbcie z Soldado, który pewnie wcale nie ma niższej pensji niż Togijczyk. I kto wam wyszedł większym darmozjadem???? :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 lutego 2015, 00:05 [cytuj]
DigitallySports ‏@DigitallySports 54m54 minutes ago

Spurs are negotiating with a striker. Levy will not let ADE go unless this is agreed.

z odmętów twittera, ale nie przykładałbym do tego dużej wagi ;)
DigitallySports ‏@DigitallySports 54m54 minutes ago Spurs are negotiating with a striker. Levy will not let ADE go unless this is agreed. z odmętów twittera, ale nie przykładałbym do tego dużej wagi ;)
3 lutego 2015, 00:05 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A kto zostanie? Tylko Kane i Soldado to baaardzo ryzykowna opcja


Ja bym wolał nawet z samym Kanem. Poczetino z braku wyboru ustawiłby kiedyś Friedela na ataku i może by coś wpadło, a tak to można się tylko łudzić, że ci wielcy snajperzy coś załadują.
Ja bym wolał nawet z samym Kanem. Poczetino z braku wyboru ustawiłby kiedyś Friedela na ataku i może by coś wpadło, a tak to można się tylko łudzić, że ci wielcy snajperzy coś załadują
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
3 lutego 2015, 00:09 [cytuj]
SPURS UPDATES

Emmanuel Adebayor, Etienne Capoue and Younes Kaboul are all now staying put at Tottenham Hotspur after all, despite various reports throughout the day claiming the trio were on their way out of White Hart Lane.
SPURS UPDATES Emmanuel Adebayor, Etienne Capoue and Younes Kaboul are all now staying put at Tottenham Hotspur after all, despite various reports throughout the day claiming the trio were on their way out of White Hart Lane
3 lutego 2015, 00:10 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=LfUvqb_EOmA

:mysli:
https://www.youtube.com/watch?v=LfUvqb_EOmA :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 lutego 2015, 00:16 [cytuj]
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 35s35 seconds ago

We are delighted to announce that we have reached agreement with MK Dons for the signing of Dele Alli. #DeadlineDay
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 35s35 seconds ago We are delighted to announce that we have reached agreement with MK Dons for the signing of Dele Alli. #DeadlineDay
3 lutego 2015, 00:25 [cytuj]
u Levy-ego kasa musi się zgadzać
---
K. Naughton 5 mln przychodu
Dele Alli 5 mln rozchodu
:tak:
u Levy-ego kasa musi się zgadzać --- K. Naughton 5 mln przychodu Dele Alli 5 mln rozchodu :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 lutego 2015, 00:31 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie żebym bronił Ade, bo sam chętnie bym go opchnął, ale dodajcie kwote jego transferu do zarobków i podzielcie przez zdobyte bramki, a teraz to samo zróbcie z Soldado, który pewnie wcale nie ma niższej pensji niż Togijczyk. I kto wam wyszedł większym darmozjadem???? :P


Bo to wina zawodnika, że jakiś klub oczekuje za niego takiej kasy, a nie innej. Nie chcesz to nie płacisz i tyle.

Dla mnie nie zawsze zawodnik musi zdobywać bramki. Czasami piłka nie chce wpaść do siatki. Myślisz, że Soldado specjalnie pudłuje? Chociaż nie spodziewam się już, aby zaczął strzelać regularnie na Wyspach.

Różnica polega na tym, że Roberto Soldado nawet jak nie strzela to przynajmniej się stara. Dobre i chociaż tyle, bo jak widać zdaje sobie sprawę z tego ile za niego zapłacono i ile mu płacą przy White Hart Lane.

Nie zmienia to faktu, że zarówno dla klubu, jak i dla samego zawodnika lepiej byłoby (ze względów czysto sportowych, a nie finansowych) jakby odszedł. To samo tyczy się Adebayora.
Bo to wina zawodnika, że jakiś klub oczekuje za niego takiej kasy, a nie innej. Nie chcesz to nie płacisz i tyle. Dla mnie nie zawsze zawodnik musi zdobywać bramki. Czasami piłka nie chce wpaść do siatki. Myślisz, że Soldado specjalnie pudłuje? Chociaż nie spodziewam się już, aby zaczął strzelać regularnie na Wyspach. Różnica polega na tym, że Roberto Soldado nawet jak nie strzela to przynajmniej się stara. Dobre i chociaż tyle, bo jak widać zdaje sobie sprawę z tego ile za niego zapłacono i ile mu płacą przy White Hart Lane. Nie zmienia to faktu, że zarówno dla klubu, jak i dla samego zawodnika lepiej byłoby (ze względów czysto sportowych, a nie finansowych) jakby odszedł. To samo tyczy się Adebayora
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 lutego 2015, 00:32 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
https://www.youtube.com/watch?v=LfUvqb_EOmA

:mysli:


https://www.youtube.com/watch?v=fK-bFIcnoXk&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404

Tutaj widać więcej. Na youtube da się z Wawrzyniaka zrobić Marcelo, ale mimo wszystko, ten filmik wygląda obiecująco! :)
https://www.youtube.com/watch?v=fK-bFIcnoXk&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404 Tutaj widać więcej. Na youtube da się z Wawrzyniaka zrobić Marcelo, ale mimo wszystko, ten filmik wygląda obiecująco! :)
3 lutego 2015, 00:35 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Dla mnie nie zawsze zawodnik musi zdobywać bramki.


Czasami sędzia :D
Czasami sędzia :D
3 lutego 2015, 00:41 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Czasami sędzia :D


Jak widać Daniel Levy wolał wyłożyć 30 milionów euro na Soldado niż na sędziów.

Widocznie coś nie działa tak jak trzeba w klubie. Na Gylfiego też sypały się tutaj gromy, a koleś w Swansea pokazuje na co go stać.

Dlaczego nie działa? Nie wiem, ale wiem tylko tyle, że w Tottenhamie przewinęło się w ostatnich latach paru graczy, którzy po odejściu z klubu nagle pokazywali, że potrafią grać lepiej.
Jak widać Daniel Levy wolał wyłożyć 30 milionów euro na Soldado niż na sędziów. Widocznie coś nie działa tak jak trzeba w klubie. Na Gylfiego też sypały się tutaj gromy, a koleś w Swansea pokazuje na co go stać. Dlaczego nie działa? Nie wiem, ale wiem tylko tyle, że w Tottenhamie przewinęło się w ostatnich latach paru graczy, którzy po odejściu z klubu nagle pokazywali, że potrafią grać lepiej
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  57  58  59  60  61    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się