Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  57  58  59  60  61    >
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
3 lutego 2015, 00:52 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jak widać Daniel Levy wolał wyłożyć 30 milionów euro na Soldado niż na sędziów.

Widocznie coś nie działa tak jak trzeba w klubie. Na Gylfiego też sypały się tutaj gromy, a koleś w Swansea pokazuje na co go stać.

Dlaczego nie działa? Nie wiem, ale wiem tylko tyle, że w Tottenhamie przewinęło się w ostatnich latach paru graczy, którzy po odejściu z klubu nagle pokazywali, że potrafią grać lepiej


nie demonizujmy, ilu takowych graczy było?

Sigurdsson, Dos Santos, ewentualnie Falque, który całkiem przyzwoicie radzi sobie we Włoszech. Cała reszta po rozstaniu z Tottenhamem absolutnie nie imponuje i nie gra zdecydowanie lepiej niż na WHL (imo) Bardzo żałowałem Holtby'ego, ale z drugiej strony u nas za wiele nie pokazał, a w HSV też jakoś nie czaruje.
nie demonizujmy, ilu takowych graczy było? Sigurdsson, Dos Santos, ewentualnie Falque, który całkiem przyzwoicie radzi sobie we Włoszech. Cała reszta po rozstaniu z Tottenhamem absolutnie nie imponuje i nie gra zdecydowanie lepiej niż na WHL (imo) Bardzo żałowałem Holtby'ego, ale z drugiej strony u nas za wiele nie pokazał, a w HSV też jakoś nie czaruje
3 lutego 2015, 01:19 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jak widać Daniel Levy wolał wyłożyć 30 milionów euro na Soldado niż na sędziów.

Widocznie coś nie działa tak jak trzeba w klubie. Na Gylfiego też sypały się tutaj gromy, a koleś w Swansea pokazuje na co go stać.

Dlaczego nie działa? Nie wiem, ale wiem tylko tyle, że w Tottenhamie przewinęło się w ostatnich latach paru graczy, którzy po odejściu z klubu nagle pokazywali, że potrafią grać lepiej


A czy któryś z nich gra obecnie w klubie zbliżonym sportowo, finansowo czy marketingowo do Spurs? Nie i zapewne nigdy nie będą.
A czy któryś z nich gra obecnie w klubie zbliżonym sportowo, finansowo czy marketingowo do Spurs? Nie i zapewne nigdy nie będą
3 lutego 2015, 01:57 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
nie demonizujmy, ilu takowych graczy było?

Sigurdsson, Dos Santos, ewentualnie Falque, który całkiem przyzwoicie radzi sobie we Włoszech. Cała reszta po rozstaniu z Tottenhamem absolutnie nie imponuje i nie gra zdecydowanie lepiej niż na WHL (imo) Bardzo żałowałem Holtby'ego, ale z drugiej strony u nas za wiele nie pokazał, a w HSV też jakoś nie czaruje


Biorąc pod uwagę parę ostatnich lat, to kilku takich zawodników by się znalazło, którzy po odejściu z WHL zaczęli grać lepiej. Oczywiście nie biorę pod uwagę zawodników, którzy znajdowali się w świetnej formie, kiedy odchodzili jak np. Bale, czy Modrić.
Biorąc pod uwagę parę ostatnich lat, to kilku takich zawodników by się znalazło, którzy po odejściu z WHL zaczęli grać lepiej. Oczywiście nie biorę pod uwagę zawodników, którzy znajdowali się w świetnej formie, kiedy odchodzili jak np. Bale, czy Modrić
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 lutego 2015, 02:05 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
A czy któryś z nich gra obecnie w klubie zbliżonym sportowo, finansowo czy marketingowo do Spurs? Nie i zapewne nigdy nie będą


Jeżeli zawodnik w pewnym momencie swojej kariery gra w Tottenhamie i mu nie idzie to logiczne jest to, że nie przechodzi do lepszego klubu, tylko potencjalnie słabszego. Kwestią czasu pozostaje kiedy tacy zawodnicy jak Sigurdsson, Giovani, czy Caulker trafią do lepszych drużyn.

Różnica polega na tym, że niektórzy z nich grając w słabszym klubie, mając obok siebie słabszych partnerów, są w stanie pokazać więcej niż w potencjalnie w lepszym klubie, kiedy mają obok siebie bardziej klasowych zawodników.

Może blokada psychiczna, ale nie tyczy się to każdego gracza. Widocznie nie każdy klub potrafi wykorzystać potencjał swoich zawodników i nie tyczy się do tylko Tottenhamu. Takie przypadki można mnożyć.
Jeżeli zawodnik w pewnym momencie swojej kariery gra w Tottenhamie i mu nie idzie to logiczne jest to, że nie przechodzi do lepszego klubu, tylko potencjalnie słabszego. Kwestią czasu pozostaje kiedy tacy zawodnicy jak Sigurdsson, Giovani, czy Caulker trafią do lepszych drużyn. Różnica polega na tym, że niektórzy z nich grając w słabszym klubie, mając obok siebie słabszych partnerów, są w stanie pokazać więcej niż w potencjalnie w lepszym klubie, kiedy mają obok siebie bardziej klasowych zawodników. Może blokada psychiczna, ale nie tyczy się to każdego gracza. Widocznie nie każdy klub potrafi wykorzystać potencjał swoich zawodników i nie tyczy się do tylko Tottenhamu. Takie przypadki można mnożyć
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 lutego 2015, 02:27 [cytuj]
a może pokazują wiecej bo grają bardziej na swoich pozycjach?
u nas Sigi i dos Santos grywali na bokach, a tam to oni średnio pasują

co do okienka, tak jak myślałem, nikt nie przyjdzie na wzmocnienie ;|
a może pokazują wiecej bo grają bardziej na swoich pozycjach? u nas Sigi i dos Santos grywali na bokach, a tam to oni średnio pasują co do okienka, tak jak myślałem, nikt nie przyjdzie na wzmocnienie ;|
3 lutego 2015, 09:01 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Levy - trochę zaoszczędził na tygodniówkach - tyle
no i zastanawia mnie ten transfer Dele Alli ... ciekawe, co z tego będzie - strzał w "10" czy "kulą w płot"?


Można powiedzieć , że pozyskaliśmy "talent" za naughtona - bo cena ta sama , a z naughtona już raczej nic nie będzie - więc można zaryzykować .
Można powiedzieć , że pozyskaliśmy "talent" za naughtona - bo cena ta sama , a z naughtona już raczej nic nie będzie - więc można zaryzykować
3 lutego 2015, 10:28 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Biorąc pod uwagę parę ostatnich lat, to kilku takich zawodników by się znalazło, którzy po odejściu z WHL zaczęli grać lepiej. Oczywiście nie biorę pod uwagę zawodników, którzy znajdowali się w świetnej formie, kiedy odchodzili jak np. Bale, czy Modrić


ja też o takich nie wspominam, bo to oczywista oczywistość. Ale nadal uważam, że nie ma co demonizować, bo takich zawodników można policzyć na palcach dosłownie jednej ręki. Tak jak mówiłem - Sigurdsson, Dos Santos, na siłę jeszcze dodajmy Iago Falque. I kto jeszcze? Skąd te "kilku"? Cała reszta albo gra na swoim normalnym poziomie (czyli średnim) albo kopie się po czołach w dziwnych klubach.
ja też o takich nie wspominam, bo to oczywista oczywistość. Ale nadal uważam, że nie ma co demonizować, bo takich zawodników można policzyć na palcach dosłownie jednej ręki. Tak jak mówiłem - Sigurdsson, Dos Santos, na siłę jeszcze dodajmy Iago Falque. I kto jeszcze? Skąd te "kilku"? Cała reszta albo gra na swoim normalnym poziomie (czyli średnim) albo kopie się po czołach w dziwnych klubach
3 lutego 2015, 10:52 [cytuj]
Ja się cieszę z transferu Dale Alliego. Wiem ze to youtube, 3 liga angielska i wogole ale chłopak na tutaj 17 lat i robi dobre wrazenie.
http://youtu.be/LfUvqb_EOmA
Ja się cieszę z transferu Dale Alliego. Wiem ze to youtube, 3 liga angielska i wogole ale chłopak na tutaj 17 lat i robi dobre wrazenie. http://youtu.be/LfUvqb_EOmA
3 lutego 2015, 12:36 [cytuj]
Huddlestone, Van der Vaart, Livermore, Caulker, Dawson, Pawluczenko, Bent, Keane, Bentley, Jenas, Holtby, Sandro, Dempsey, Bostock, Parrett, Coulibaly, Zokora, Parker, Corluka, Sigurdsson, Dos Santos, Taarabt, Obika, Malbranque, Tainio, Crouch...

Poza dwoma przykładami nikt jakoś wybitnie lepiej nie gra, mimo że wszyscy szli do słabszych klubów. Więc absolutnie demonizowanie na podstawie świetnej gry Sigurdssona, bo sory, ale taki Dos Santos to też nic wybitnego.

Ja Siggiego nie żałuję, żałuję Massimo Luongo, gość robił furorę w Pucharze Azji a jako nasz wychowanek nie dostał szansy a podobnie jak Dele Alli, gwiazdorzy w League One
Huddlestone, Van der Vaart, Livermore, Caulker, Dawson, Pawluczenko, Bent, Keane, Bentley, Jenas, Holtby, Sandro, Dempsey, Bostock, Parrett, Coulibaly, Zokora, Parker, Corluka, Sigurdsson, Dos Santos, Taarabt, Obika, Malbranque, Tainio, Crouch... Poza dwoma przykładami nikt jakoś wybitnie lepiej nie gra, mimo że wszyscy szli do słabszych klubów. Więc absolutnie demonizowanie na podstawie świetnej gry Sigurdssona, bo sory, ale taki Dos Santos to też nic wybitnego. Ja Siggiego nie żałuję, żałuję Massimo Luongo, gość robił furorę w Pucharze Azji a jako nasz wychowanek nie dostał szansy a podobnie jak Dele Alli, gwiazdorzy w League One
3 lutego 2015, 12:53 [cytuj]
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-0/10934035_1072596272798035_4030716572514835169_n.png.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=dce35b84be1255ea9e2bf710d2e56a63&oe=556CD989 Lennon niezwykle zadowolony z transferu :D
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-0/10934035_1072596272798035_4030716572514835169_n.png.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=dce35b84be1255ea9e2bf710d2e56a63&oe=556CD989 Lennon niezwykle zadowolony z transferu :D
3 lutego 2015, 13:01 [cytuj]
West Ham United co-chairman David Gold has apologised to the supporters after failing to get a number of late transfers over the line.

On Twitter, the businessman told fans "don't go to bed" as the club tried to acquire some players before the 11pm deadline.

Tottenham Hotspur striker Emmanuel Adebayor was reportedly one of the players targeted by the Hammers, but Gold later confirmed that business could not be done.

He tweeted: "Sorry for keeping you up late but at the last moment the main deal collapsed and the rest folded like a pack of cards. Stay strong.

"I'd like to thank (co-chairman) David Sullivan and Sam [Allardyce] for their efforts too secure new players during this window.

"however no matter how hard you tried there are people out their that you just can't do business with." <--- :rotfl: widać, że nie robił wcześniej interesów z Levym :D

Reports have claimed that Tottenham chairman Daniel Levy blocked Adebayor's switch to Upton Park.
West Ham United co-chairman David Gold has apologised to the supporters after failing to get a number of late transfers over the line. On Twitter, the businessman told fans "don't go to bed" as the club tried to acquire some players before the 11pm deadline. Tottenham Hotspur striker Emmanuel Adebayor was reportedly one of the players targeted by the Hammers, but Gold later confirmed that business could not be done. He tweeted: "Sorry for keeping you up late but at the last moment the main deal collapsed and the rest folded like a pack of cards. Stay strong. "I'd like to thank (co-chairman) David Sullivan and Sam [Allardyce] for their efforts too secure new players during this window. "however no matter how hard you tried there are people out their that you just can't do business with." <--- :rotfl: widać, że nie robił wcześniej interesów z Levym :D Reports have claimed that Tottenham chairman Daniel Levy blocked Adebayor's switch to Upton Park
3 lutego 2015, 19:14 [cytuj]
http://i.imgur.com/8eGe1gW.jpg

:D:D
http://i.imgur.com/8eGe1gW.jpg :D:D
3 lutego 2015, 22:04 [cytuj]
http://www.sportlobster.com/news/75378/premier-league-club-made-late-schurrle-bid.html

ciekawe, wychodzi na to, że w ostatnim dniu okienka staraliśmy się o Schurrle, ale Chelsea zażądała horrendalnej kwoty i sobie darowaliśmy ;)
http://www.sportlobster.com/news/75378/premier-league-club-made-late-schurrle-bid.html ciekawe, wychodzi na to, że w ostatnim dniu okienka staraliśmy się o Schurrle, ale Chelsea zażądała horrendalnej kwoty i sobie darowaliśmy ;)
4 lutego 2015, 08:55 [cytuj]
Nie wierz w to, my nie robimy biznesów z Chelsea
Nie wierz w to, my nie robimy biznesów z Chelsea
4 lutego 2015, 09:36 [cytuj]
smacke powiedział/a:


I co to ma być niby śmieszne? Niesmaczne przegięcie- internet szkodzi, jak widać.
I co to ma być niby śmieszne? Niesmaczne przegięcie- internet szkodzi, jak widać
4 lutego 2015, 15:02 [cytuj]
smacke powiedział/a:


Trochę szacunku ... równie dobrze to Ty mogłeś być na jego miejscu i inni mogliby się z Ciebie "śmiać"
Trochę szacunku ... równie dobrze to Ty mogłeś być na jego miejscu i inni mogliby się z Ciebie "śmiać"
4 lutego 2015, 17:30 [cytuj]
Tym gorsza fota, że Azza to jeden z ostatnich zawodników, którzy byli w klubie przed 2010.
Tym gorsza fota, że Azza to jeden z ostatnich zawodników, którzy byli w klubie przed 2010
4 lutego 2015, 17:31 [cytuj]
Może uznajmy że niech każdy się śmieje z tego co uważa za słuszne
Może uznajmy że niech każdy się śmieje z tego co uważa za słuszne
4 lutego 2015, 17:36 [cytuj]
Harry do wziecia :D
Harry do wziecia :D
4 lutego 2015, 20:37 [cytuj]
spurscfaniak powiedział/a:
Może uznajmy że niech każdy się śmieje z tego co uważa za słuszne


Nie widzę przeciwwskazań. Ale pozwól mi wyrazić swoją opinię.

Alista powiedział/a:
Harry do wziecia :D


'Arry dobry facet, bardzo go lubię, ale niech nie wraca :D Nie chcę znów szopek z "zostanę selekcjonerem"
Nie widzę przeciwwskazań. Ale pozwól mi wyrazić swoją opinię. [quote=Alista]Harry do wziecia :D
|<  <<  <  57  58  59  60  61    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się