Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 r. - zimowe okno transferowe
5 listopada 2014, 21:40 [cytuj]
aha
kupując Depaya - ustawmy od razu klauzulę odejścia na poziomie 200 mln euro, żeby nam za jakieś marne pieniądze do jakiegoś klubu z Castylli nie poszedł
aha kupując Depaya - ustawmy od razu klauzulę odejścia na poziomie 200 mln euro, żeby nam za jakieś marne pieniądze do jakiegoś klubu z Castylli nie poszedł
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 listopada 2014, 21:58 [cytuj]
qurwa ! niech mi tylko Baldini tego Destro kupi --- to będzie ostatni jego zakup dla TOTT !
qurwa ! niech mi tylko Baldini tego Destro kupi --- to będzie ostatni jego zakup dla TOTT !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 listopada 2014, 22:44 [cytuj]
Rafo kupmy Depaya i Shaqa zatem :D Akurat skrzydła by były obstawione.
Rafo kupmy Depaya i Shaqa zatem :D Akurat skrzydła by były obstawione
6 listopada 2014, 11:50 [cytuj]
Ja zimą chętnie widział bym u nas Fabio Coentrao , Xherdana Shaqiri i Wilfrieda Bony . Pożegnał bym się za to z Assou - Ekotto , Townsendem i kimś z dwójki Soldado - Adebayor (z większym wskazaniem na Soldado).Gdyby dołączył Shaqiri , to najprawdopodobniej definitywnie sprzedany do HSV został by również Holtby , trudno ale kosztem XS myślę że i tak się opłaci
Ja zimą chętnie widział bym u nas Fabio Coentrao , Xherdana Shaqiri i Wilfrieda Bony . Pożegnał bym się za to z Assou - Ekotto , Townsendem i kimś z dwójki Soldado - Adebayor (z większym wskazaniem na Soldado).Gdyby dołączył Shaqiri , to najprawdopodobniej definitywnie sprzedany do HSV został by również Holtby , trudno ale kosztem XS myślę że i tak się opłaci
6 listopada 2014, 13:03 [cytuj]
Zejdźcie już z tego Townsenda. Żebyśmy potem nie musieli żałować, że go sprzedaliśmy.

A ten Destro to porażka. Ja rozumiem, że ciężko się gra przeciwko Bayernowi, no ale chłop po prostu się nie nadaje. Ale znając życie niedługo będzie nasz ;)
Zejdźcie już z tego Townsenda. Żebyśmy potem nie musieli żałować, że go sprzedaliśmy. A ten Destro to porażka. Ja rozumiem, że ciężko się gra przeciwko Bayernowi, no ale chłop po prostu się nie nadaje. Ale znając życie niedługo będzie nasz ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 listopada 2014, 13:26 [cytuj]
Fabio Coentrao , Xherdana Shaqiri i Wilfrieda Bony? przecież na nich trzeba by pewnie z 60-80 mln

za BAE nic nie dostaniemy bo juz ma koniec kontraktu, nie wiem czy dostalibyśmy z 15 mln za Ade, prędzej coś koło 10, a sprzedaż Androsa to jakoś tak średnio. Chyba wszyscy zapomnieli ze mamy niejakiego Paulinho, którego wypadało by sie pozbyć, bo ostatnio to nawet na ławce sie nie mieści

Shaqiri odejdzie pewnie tylko wtedy jak bardzo bedzie chciał, a i tak bedzie pewnie trzeba wyłożyć z 20-30 mln, Bony to kolejne 30 mln, a za Fabio pewnie 10-15, jak nie krzykną wiecej, ale po jego minutach w tym sezonie wątpie aby go trzymali na siłe. Pomijając to że to byłby nasz 3 lewy obrońca
Fabio Coentrao , Xherdana Shaqiri i Wilfrieda Bony? przecież na nich trzeba by pewnie z 60-80 mln za BAE nic nie dostaniemy bo juz ma koniec kontraktu, nie wiem czy dostalibyśmy z 15 mln za Ade, prędzej coś koło 10, a sprzedaż Androsa to jakoś tak średnio. Chyba wszyscy zapomnieli ze mamy niejakiego Paulinho, którego wypadało by sie pozbyć, bo ostatnio to nawet na ławce sie nie mieści Shaqiri odejdzie pewnie tylko wtedy jak bardzo bedzie chciał, a i tak bedzie pewnie trzeba wyłożyć z 20-30 mln, Bony to kolejne 30 mln, a za Fabio pewnie 10-15, jak nie krzykną wiecej, ale po jego minutach w tym sezonie wątpie aby go trzymali na siłe. Pomijając to że to byłby nasz 3 lewy obrońca
6 listopada 2014, 15:10 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Fabio Coentrao , Xherdana Shaqiri i Wilfrieda Bony? przecież na nich trzeba by pewnie z 60-80 mln

za BAE nic nie dostaniemy bo juz ma koniec kontraktu, nie wiem czy dostalibyśmy z 15 mln za Ade, prędzej coś koło 10, a sprzedaż Androsa to jakoś tak średnio. Chyba wszyscy zapomnieli ze mamy niejakiego Paulinho, którego wypadało by sie pozbyć, bo ostatnio to nawet na ławce sie nie mieści

Shaqiri odejdzie pewnie tylko wtedy jak bardzo bedzie chciał, a i tak bedzie pewnie trzeba wyłożyć z 20-30 mln, Bony to kolejne 30 mln, a za Fabio pewnie 10-15, jak nie krzykną wiecej, ale po jego minutach w tym sezonie wątpie aby go trzymali na siłe. Pomijając to że to byłby nasz 3 lewy obrońca


Typowy defensywny pomocnik dobrze potrafiący też rozegrać piłkę w miejsce Paulinho , mile widziany .Co do Townsenda to przestaje wierzyć że będzie z niego coś więcej niż jest obecnie . Kogoś z dwójki Lennon - Townsend plus pieniądze ze sprzedaży Holtby'ego (która jest raczej nieunikniona)i Shaqiri byłby w naszym zasięgu . Może faktycznie za BAE nie dostaniemy nic , ale zwolni on listę płac i miejsce w kadrze dla innego zawodnika , do tego można wypożyczyć Daviesa żeby się dalej ogrywał i być może później wrócił był podstawowym grajkiem .Bony to zawodnik który robi na mnie duże wrażenie i podoba mi się jego gra , myśle że za 20 mln Swansea skłonna była by go sprzedać . My pozbywając się Soldado , zyskali byśmy skutecznego i silnego fizycznie napastnika .
Typowy defensywny pomocnik dobrze potrafiący też rozegrać piłkę w miejsce Paulinho , mile widziany .Co do Townsenda to przestaje wierzyć że będzie z niego coś więcej niż jest obecnie . Kogoś z dwójki Lennon - Townsend plus pieniądze ze sprzedaży Holtby'ego (która jest raczej nieunikniona)i Shaqiri byłby w naszym zasięgu . Może faktycznie za BAE nie dostaniemy nic , ale zwolni on listę płac i miejsce w kadrze dla innego zawodnika , do tego można wypożyczyć Daviesa żeby się dalej ogrywał i być może później wrócił był podstawowym grajkiem .Bony to zawodnik który robi na mnie duże wrażenie i podoba mi się jego gra , myśle że za 20 mln Swansea skłonna była by go sprzedać . My pozbywając się Soldado , zyskali byśmy skutecznego i silnego fizycznie napastnika
6 listopada 2014, 16:53 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Może faktycznie za BAE nie dostaniemy nic , ale zwolni on listę płac i miejsce w kadrze dla innego zawodnika


przecież BAE nie jest w kadrze?
przecież BAE nie jest w kadrze?
.upadamy na dno by odbić się od niego.
6 listopada 2014, 17:53 [cytuj]
ale tygodniówkę ciągnie, gdzieś ktoś pisał ze 40 tysi, z wyżej wymienionej trójki to bedzie pewnie na połówke pensji jak nie gorzej
ale tygodniówkę ciągnie, gdzieś ktoś pisał ze 40 tysi, z wyżej wymienionej trójki to bedzie pewnie na połówke pensji jak nie gorzej
7 listopada 2014, 00:00 [cytuj]
panowie
za Ade dostaniemy max 3 mln - w czerwcu 2015 kończy mu się kontrakt
:mysli:
panowie za Ade dostaniemy max 3 mln - w czerwcu 2015 kończy mu się kontrakt :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 listopada 2014, 12:59 [cytuj]
Dlatego Rafo lepiej sprzedać Soldado z którego i tak nie ma wielkiego pożytku , a może z 15 mln E uda się odzyskać .
Dlatego Rafo lepiej sprzedać Soldado z którego i tak nie ma wielkiego pożytku , a może z 15 mln E uda się odzyskać
7 listopada 2014, 21:58 [cytuj]
Może i racja
Może i racja
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 listopada 2014, 23:40 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Dlatego Rafo lepiej sprzedać Soldado z którego i tak nie ma wielkiego pożytku , a może z 15 mln E uda się odzyskać


Jego to nawet panowie z wojen garażowych nie chcieliby kupić.
Jego to nawet panowie z wojen garażowych nie chcieliby kupić
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
7 listopada 2014, 23:58 [cytuj]
Na bramkę mamy Vorma, na prawą wraca Walker i będzie Yedlin niedługo, jak nikt Chirichesa nie kupi(a kto by chciał?) to środek też obstawiony, na lewą mamy Daviesa, jak Paulinho i Dembele zostaną(Stambouli'ego chyba po 6 miechach nie sprzedamy?) to środek też jest okej, skrzydła to Lamela i Chadli(niby niewidoczny, ale już 5 goli jebnął) + Lennon, Townsend w rezerwie. A jak Soldado i Adebayor zostaną to w ataku też nikogo nie kupimy. I co? Gówno będzie w zimę. Każdy transfer to będzie dla mnie niespodzianka.
Na bramkę mamy Vorma, na prawą wraca Walker i będzie Yedlin niedługo, jak nikt Chirichesa nie kupi(a kto by chciał?) to środek też obstawiony, na lewą mamy Daviesa, jak Paulinho i Dembele zostaną(Stambouli'ego chyba po 6 miechach nie sprzedamy?) to środek też jest okej, skrzydła to Lamela i Chadli(niby niewidoczny, ale już 5 goli jebnął) + Lennon, Townsend w rezerwie. A jak Soldado i Adebayor zostaną to w ataku też nikogo nie kupimy. I co? Gówno będzie w zimę. Każdy transfer to będzie dla mnie niespodzianka
LMAO
8 listopada 2014, 00:28 [cytuj]
Soldado do odstrzału, ale kto go zechce? :bezradny: Mógłby chociaż się postarać i strzelić kilka bramek ogórkom żeby jakiś gamoń się nim zainteresował. Ade bym nie wywalał. Może to tylko sentyment, a może gdy dostanie do gry NAPASTNIKA a nie pierdołę to gra będzie się fajnie układała.
Soldado do odstrzału, ale kto go zechce? :bezradny: Mógłby chociaż się postarać i strzelić kilka bramek ogórkom żeby jakiś gamoń się nim zainteresował. Ade bym nie wywalał. Może to tylko sentyment, a może gdy dostanie do gry NAPASTNIKA a nie pierdołę to gra będzie się fajnie układała
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
8 listopada 2014, 11:42 [cytuj]
mimo wszystko chyba bardziej na wylocie jest Adebayor - kończy mu się kontrakt, ma 31 lat i mega - pensje ... jak go nie wciśniemy gdzieś w styczniu (patrz: Turcja/Włochy/... możę QPR?) to w czerwcu odejdzie za free ..
- ja bym go nawet za 2 bańki gdzieś opchnął do tego sprzedał kogoś z dwójki P8 / AT -> dorzucił z sejfu kasy i kupił Depay-a albo w ostateczności Shaqiriego
mimo wszystko chyba bardziej na wylocie jest Adebayor - kończy mu się kontrakt, ma 31 lat i mega - pensje ... jak go nie wciśniemy gdzieś w styczniu (patrz: Turcja/Włochy/... możę QPR?) to w czerwcu odejdzie za free .. - ja bym go nawet za 2 bańki gdzieś opchnął do tego sprzedał kogoś z dwójki P8 / AT -> dorzucił z sejfu kasy i kupił Depay-a albo w ostateczności Shaqiriego
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 listopada 2014, 12:08 [cytuj]
kasa z sejfu :rotfl:

zobacz jak wygląda bilans w wydanej kasy przez tottenham w ostatnich okienkach :P
kasa z sejfu :rotfl: zobacz jak wygląda bilans w wydanej kasy przez tottenham w ostatnich okienkach :P
8 listopada 2014, 12:17 [cytuj]
dlatego "kasa z sejfu" - to bardzo realne źródło
myślę - że jakieś 100 mln GBP leży i czeka na wydanie
dlatego "kasa z sejfu" - to bardzo realne źródło myślę - że jakieś 100 mln GBP leży i czeka na wydanie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 listopada 2014, 13:04 [cytuj]
jak kiedyś sobie sprawdzałem to bodajże do czasów ramosa bilans transferów jest w granicach 0, był sezon w którym zostało dołożone bodajże z 20 mln, które w następnym okienku zostały wyrównane, dlatego nie ma co sie nastawiać na te 50 mln które niby mamy co okienko;)

co do Ade/Soldado, raczej ten pierwszy zwolniłby sporą cześć tygodniówki na kogoś nowego(Soldado dostaje raczej sporo mniej), plus BAE i jest pewnie na 2 grajków :)
jak kiedyś sobie sprawdzałem to bodajże do czasów ramosa bilans transferów jest w granicach 0, był sezon w którym zostało dołożone bodajże z 20 mln, które w następnym okienku zostały wyrównane, dlatego nie ma co sie nastawiać na te 50 mln które niby mamy co okienko;) co do Ade/Soldado, raczej ten pierwszy zwolniłby sporą cześć tygodniówki na kogoś nowego(Soldado dostaje raczej sporo mniej), plus BAE i jest pewnie na 2 grajków :)
8 listopada 2014, 13:33 [cytuj]
Napastnik i kreatywny pomocnik to powinna być podstawa tego okienka , znając życie pewnie się rozczarujemy i pozostaniemy zimą bez transferu na miarę oczekiwań .
Napastnik i kreatywny pomocnik to powinna być podstawa tego okienka , znając życie pewnie się rozczarujemy i pozostaniemy zimą bez transferu na miarę oczekiwań
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 180 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się