Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
8 marca 2015, 16:51 [cytuj]
Otwieram kolejny temat o okienkach transferowych, zaczne newsem o Ayew

http://metro.co.uk/2015/03/08/tottenham-to-begin-talks-to-sign-andre-ayew-on-free-transfer-5093655/
Otwieram kolejny temat o okienkach transferowych, zaczne newsem o Ayew http://metro.co.uk/2015/03/08/tottenham-to-begin-talks-to-sign-andre-ayew-on-free-transfer-5093655/
8 marca 2015, 17:46 [cytuj]
Szybko, zanim otworzą okno, będzie tu jakieś 1000 postów :P
Szybko, zanim otworzą okno, będzie tu jakieś 1000 postów :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
8 marca 2015, 18:09 [cytuj]
Spóźniłeś się z tym tematem, powinien być otwarty 3. Lutego o godzinie: 00:01. Na prawdę myślisz że w marcu wyciekną jakieś wiarygodne informacje dotyczące transferów? Dziennikarze nawet się tym specjalnie nie zajmują bo mają pełne ręce roboty w obliczu nadciągającej końcówki sezonu, w której oprócz tego kto będzie mistrzem Anglii nie wiemy jeszcze nic.
Spóźniłeś się z tym tematem, powinien być otwarty 3. Lutego o godzinie: 00:01. Na prawdę myślisz że w marcu wyciekną jakieś wiarygodne informacje dotyczące transferów? Dziennikarze nawet się tym specjalnie nie zajmują bo mają pełne ręce roboty w obliczu nadciągającej końcówki sezonu, w której oprócz tego kto będzie mistrzem Anglii nie wiemy jeszcze nic
8 marca 2015, 19:57 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Spóźniłeś się z tym tematem, powinien być otwarty 3. Lutego o godzinie: 00:01. Na prawdę myślisz że w marcu wyciekną jakieś wiarygodne informacje dotyczące transferów? Dziennikarze nawet się tym specjalnie nie zajmują bo mają pełne ręce roboty w obliczu nadciągającej końcówki sezonu, w której oprócz tego kto będzie mistrzem Anglii nie wiemy jeszcze nic


Piszesz, jakby jakiekolwiek plotki transferowe w przypadku Kogutow byly wiarygodne :P
Otworzylem, bo zarzucany jest plotkami temat "o wszystkim i o niczym", a tam nie miejsce na to. Dla porzadku lepiej otworzyc w takim razie temat o transferach.
Piszesz, jakby jakiekolwiek plotki transferowe w przypadku Kogutow byly wiarygodne :P Otworzylem, bo zarzucany jest plotkami temat "o wszystkim i o niczym", a tam nie miejsce na to. Dla porzadku lepiej otworzyc w takim razie temat o transferach
8 marca 2015, 21:21 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Piszesz, jakby jakiekolwiek plotki transferowe w przypadku Kogutow byly wiarygodne :P



W takim razie jaki ma sens twój super "news"?
W takim razie jaki ma sens twój super "news"?
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
8 marca 2015, 21:48 [cytuj]
chłopak chciał dobrze :kotek:
chłopak chciał dobrze :kotek:
.upadamy na dno by odbić się od niego.
8 marca 2015, 23:01 [cytuj]
Lepiej byłoby nazwać temat "Spekulacje transferowe - lato 2015" i po kłopocie ;P
Lepiej byłoby nazwać temat "Spekulacje transferowe - lato 2015" i po kłopocie ;P
9 marca 2015, 09:08 [cytuj]
A jak sie zacznie okienko to założyć nowy o transferach? Jak dla mnie to zbędny pierdolnik.
A jak sie zacznie okienko to założyć nowy o transferach? Jak dla mnie to zbędny pierdolnik
9 marca 2015, 13:43 [cytuj]
Wątek o zimowym oknie transferowym powstał na dłuuugo przed jego rozpoczęciem, więc nie wiem, w czym Wy widzicie problem...
Wątek o zimowym oknie transferowym powstał na dłuuugo przed jego rozpoczęciem, więc nie wiem, w czym Wy widzicie problem
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 marca 2015, 18:50 [cytuj]
Problemu nie widzę, zastanawia mnie tylko czemu tak dużo osób jara się plotkami transferowymi, nawet tymi najbardziej niedorzecznymi. Ludziom wydaje się, że transfer jakiegoś średniego piłkarza może poprawić naszą grę bardziej niż praca na treningu. Te rozczarowanie jak nie kupujemy piłkarzy, jakby tylko to mogło zadecydować o naszej lepszej grze. Mnie jara jaką perełkę Pochettino znajdzie w naszej akademi :P
Problemu nie widzę, zastanawia mnie tylko czemu tak dużo osób jara się plotkami transferowymi, nawet tymi najbardziej niedorzecznymi. Ludziom wydaje się, że transfer jakiegoś średniego piłkarza może poprawić naszą grę bardziej niż praca na treningu. Te rozczarowanie jak nie kupujemy piłkarzy, jakby tylko to mogło zadecydować o naszej lepszej grze. Mnie jara jaką perełkę Pochettino znajdzie w naszej akademi :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 marca 2015, 20:07 [cytuj]
varba powiedział/a:
Problemu nie widzę, zastanawia mnie tylko czemu tak dużo osób jara się plotkami transferowymi, nawet tymi najbardziej niedorzecznymi. Ludziom wydaje się, że transfer jakiegoś średniego piłkarza może poprawić naszą grę bardziej niż praca na treningu. Te rozczarowanie jak nie kupujemy piłkarzy, jakby tylko to mogło zadecydować o naszej lepszej grze. Mnie jara jaką perełkę Pochettino znajdzie w naszej akademi :P


:brawo:
:brawo:
9 marca 2015, 20:16 [cytuj]
"karwa kawka", Varba :brawo:
"karwa kawka", Varba :brawo:
Can't Smile Without You!!!
9 marca 2015, 21:47 [cytuj]
varba powiedział/a:
Problemu nie widzę, zastanawia mnie tylko czemu tak dużo osób jara się plotkami transferowymi, nawet tymi najbardziej niedorzecznymi. Ludziom wydaje się, że transfer jakiegoś średniego piłkarza może poprawić naszą grę bardziej niż praca na treningu. Te rozczarowanie jak nie kupujemy piłkarzy, jakby tylko to mogło zadecydować o naszej lepszej grze. Mnie jara jaką perełkę Pochettino znajdzie w naszej akademi :P


Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Oczywiście, że chciałbym bardzo aby następna perełka się pojawiła ale to nie Biedra czy lidl gdzie pojawiają się często perełki na półkach z winami za śmieszne piniendze. Za dużo tego dobrego jak na jeden rok. Wracajcie do rzeczywistości bo jak się okaże, że Bentaleb i Kane nie podołają tej presji to będzie płacz.
Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Oczywiście, że chciałbym bardzo aby następna perełka się pojawiła ale to nie Biedra czy lidl gdzie pojawiają się często perełki na półkach z winami za śmieszne piniendze. Za dużo tego dobrego jak na jeden rok. Wracajcie do rzeczywistości bo jak się okaże, że Bentaleb i Kane nie podołają tej presji to będzie płacz
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
9 marca 2015, 23:35 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Oczywiście, że chciałbym bardzo aby następna perełka się pojawiła ale to nie Biedra czy lidl gdzie pojawiają się często perełki na półkach z winami za śmieszne piniendze. Za dużo tego dobrego jak na jeden rok. Wracajcie do rzeczywistości bo jak się okaże, że Bentaleb i Kane nie podołają tej presji to będzie płacz


otóż to :) :brawo:
otóż to :) :brawo:
10 marca 2015, 00:46 [cytuj]
A warto wspomnieć, że latem bieżącego roku wygasają kontrakty takich zawodników jak chociażby Fabian Schar, Jewhen Konoplanka, Andrew Ayew, Alberto Bueno, czy Andre-Pierre Gignac.
Myślę, że zarząd powinien zainteresować się tymi graczami. Nie trzeba płacić kwoty odstępnego, tak więc można ubić dobry interes :cwaniak:
A warto wspomnieć, że latem bieżącego roku wygasają kontrakty takich zawodników jak chociażby Fabian Schar, Jewhen Konoplanka, Andrew Ayew, Alberto Bueno, czy Andre-Pierre Gignac. Myślę, że zarząd powinien zainteresować się tymi graczami. Nie trzeba płacić kwoty odstępnego, tak więc można ubić dobry interes :cwaniak:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 marca 2015, 07:28 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność. Oczywiście, że chciałbym bardzo aby następna perełka się pojawiła ale to nie Biedra czy lidl gdzie pojawiają się często perełki na półkach z winami za śmieszne piniendze. Za dużo tego dobrego jak na jeden rok. Wracajcie do rzeczywistości bo jak się okaże, że Bentaleb i Kane nie podołają tej presji to będzie płacz



Ja nie widzę wprowadzania dużej ilości młodych graczy jako skrajność. A jak ich się wprowadza to zawsze, któryś odpali. Kupiliśmy 7 piłkarzy i płacz jest do dzisiaj. Jedynie Eriksen wydaje się niezastąpiony, bez reszty Pochettino spokojnie mógłby się obejść. Ja nie nakładam na Kane'a i Bentaleba żadnej presji, to są młodzi piłkarze, którzy mają się rozwijać. Najlepiej nakupować gwiazdeczek i wstrzymać rozwój Dele Ali, Yedlina i innych młodych piłkarzy, a potem się okaże, że wcale nie są lepsi od tego co już mamy.
Ja nie widzę wprowadzania dużej ilości młodych graczy jako skrajność. A jak ich się wprowadza to zawsze, któryś odpali. Kupiliśmy 7 piłkarzy i płacz jest do dzisiaj. Jedynie Eriksen wydaje się niezastąpiony, bez reszty Pochettino spokojnie mógłby się obejść. Ja nie nakładam na Kane'a i Bentaleba żadnej presji, to są młodzi piłkarze, którzy mają się rozwijać. Najlepiej nakupować gwiazdeczek i wstrzymać rozwój Dele Ali, Yedlina i innych młodych piłkarzy, a potem się okaże, że wcale nie są lepsi od tego co już mamy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 marca 2015, 07:31 [cytuj]
dla mnie jest jasne, że odchodzi
1. Ade
2. ktoś z dwójki Capoue - Stambo
3. ktoś z dwójki Kabs - Vlad
dla mnie jest jasne, że odchodzi 1. Ade 2. ktoś z dwójki Capoue - Stambo 3. ktoś z dwójki Kabs - Vlad
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
10 marca 2015, 07:51 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ja nie widzę wprowadzania dużej ilości młodych graczy jako skrajność. A jak ich się wprowadza to zawsze, któryś odpali. Kupiliśmy 7 piłkarzy i płacz jest do dzisiaj. Jedynie Eriksen wydaje się niezastąpiony, bez reszty Pochettino spokojnie mógłby się obejść. Ja nie nakładam na Kane'a i Bentaleba żadnej presji, to są młodzi piłkarze, którzy mają się rozwijać. Najlepiej nakupować gwiazdeczek i wstrzymać rozwój Dele Ali, Yedlina i innych młodych piłkarzy, a potem się okaże, że wcale nie są lepsi od tego co już mamy


Czy ja gdzieś napisałem, że najłatwiej jest nakupować? Jeszcze raz powtarzam, że gra swoimi wychowankami to marzenie wielu klubów ale bez rozsądnych zakupów ta metoda nam pucharów nie przyniesie bo wychowanek nie będzie czekał do usranej śmierci aby zdobyć trofeum. Nawet Barca musi kupować doświadczonych piłkarzy aby osiągnąć sukces a pamiętaj, żę ta gra jest o chwałę i musimy jako klub coś od czasu do czasu zdobyć a chyba niektórzy o tym zapominają.
Czy ja gdzieś napisałem, że najłatwiej jest nakupować? Jeszcze raz powtarzam, że gra swoimi wychowankami to marzenie wielu klubów ale bez rozsądnych zakupów ta metoda nam pucharów nie przyniesie bo wychowanek nie będzie czekał do usranej śmierci aby zdobyć trofeum. Nawet Barca musi kupować doświadczonych piłkarzy aby osiągnąć sukces a pamiętaj, żę ta gra jest o chwałę i musimy jako klub coś od czasu do czasu zdobyć a chyba niektórzy o tym zapominają
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 marca 2015, 08:56 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Czy ja gdzieś napisałem, że najłatwiej jest nakupować? Jeszcze raz powtarzam, że gra swoimi wychowankami to marzenie wielu klubów ale bez rozsądnych zakupów ta metoda nam pucharów nie przyniesie bo wychowanek nie będzie czekał do usranej śmierci aby zdobyć trofeum. Nawet Barca musi kupować doświadczonych piłkarzy aby osiągnąć sukces a pamiętaj, żę ta gra jest o chwałę i musimy jako klub coś od czasu do czasu zdobyć a chyba niektórzy o tym zapominają


:ok:

.
:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
10 marca 2015, 09:02 [cytuj]
http://www.transfermarkt.pl/memphis-depay/profil/spieler/167850

sponsor wyposażenia Under Armour
:]
coś jest na rzeczy
przynajmniej tak to sobie tłumaczę ..
http://www.transfermarkt.pl/memphis-depay/profil/spieler/167850 sponsor wyposażenia Under Armour :] coś jest na rzeczy przynajmniej tak to sobie tłumaczę
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 170 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się