Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
10 marca 2015, 10:15 [cytuj]
Gdzieś w jednym z Kogucich profili na twitterze widziałem

Adebayor + Soldado za Lacazette

Można się uśmiać.
Gdzieś w jednym z Kogucich profili na twitterze widziałem Adebayor + Soldado za Lacazette Można się uśmiać
10 marca 2015, 13:56 [cytuj]
Dobra, opadla gownoburza o otwarcie tego tematu, fajno.

Teraz co do gowonburzy o 'wielkich transferach' - oczywiscie, ze bez sensu jest wydawac 30mln na zawodnika. Na takie zabawy moze sobie pozwolic RM czy Barca, ale dla nas to szalenstwo.
Szkolenie wlasnych wychowankow jest bardzo, bardzo trudne!
Dopoki mamy Pocha mozemy polegac na naszej akademii, ale nie powinnismy tylko do niej sie ograniczac. To zawsze cieszy, ze 'one of us' wyrasta powoli na legende BPL, ale nie zdarza sie to czesto.
Dlatego wszelkie 'wolne tranfery' i kupno zawodnikow w cenie do 10-15 mln wydaje sie rozsadne. Szczegolnie, jesli ci nie ukonczyli 23-24 roku zycia.
Dobra, opadla gownoburza o otwarcie tego tematu, fajno. Teraz co do gowonburzy o 'wielkich transferach' - oczywiscie, ze bez sensu jest wydawac 30mln na zawodnika. Na takie zabawy moze sobie pozwolic RM czy Barca, ale dla nas to szalenstwo. Szkolenie wlasnych wychowankow jest bardzo, bardzo trudne! Dopoki mamy Pocha mozemy polegac na naszej akademii, ale nie powinnismy tylko do niej sie ograniczac. To zawsze cieszy, ze 'one of us' wyrasta powoli na legende BPL, ale nie zdarza sie to czesto. Dlatego wszelkie 'wolne tranfery' i kupno zawodnikow w cenie do 10-15 mln wydaje sie rozsadne. Szczegolnie, jesli ci nie ukonczyli 23-24 roku zycia
10 marca 2015, 15:35 [cytuj]
Ja bym się zainteresował Joveticem z city tam nie pogra sobie a za każdym razem jak oglądałem go na boisku to był wyróżniającą się postacią ;)
Ja bym się zainteresował Joveticem z city tam nie pogra sobie a za każdym razem jak oglądałem go na boisku to był wyróżniającą się postacią ;)
10 marca 2015, 20:42 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Czy ja gdzieś napisałem, że najłatwiej jest nakupować? Jeszcze raz powtarzam, że gra swoimi wychowankami to marzenie wielu klubów ale bez rozsądnych zakupów ta metoda nam pucharów nie przyniesie bo wychowanek nie będzie czekał do usranej śmierci aby zdobyć trofeum...



A kiedy to, ostatnio, zrobiliśmy ROZSĄDNE zakupy?
A kiedy to, ostatnio, zrobiliśmy ROZSĄDNE zakupy?
Can't Smile Without You!!!
11 marca 2015, 09:29 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
A kiedy to, ostatnio, zrobiliśmy ROZSĄDNE zakupy?


Lloris, Janek, Eriksen, (Chadli), Dier, Dempsey, Dembele, Bentaleb, Friedel, Gylfi. Tak naprawdę to trochę jałowa jest ta dyskusja bo wiesz dokładnie, że zły zakup nie świadczy o zaprzestaniu zakupów a to, że mamy jako speca od zakupów Leviego i Baldiniego to już zupełnie inna sprawa.
Lloris, Janek, Eriksen, (Chadli), Dier, Dempsey, Dembele, Bentaleb, Friedel, Gylfi. Tak naprawdę to trochę jałowa jest ta dyskusja bo wiesz dokładnie, że zły zakup nie świadczy o zaprzestaniu zakupów a to, że mamy jako speca od zakupów Leviego i Baldiniego to już zupełnie inna sprawa
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 marca 2015, 10:11 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
dla mnie jest jasne, że odchodzi
1. Ade
2. ktoś z dwójki Capoue - Stambo
3. ktoś z dwójki Kabs - Vlad


Punkt 3 - z tej dwójki......obydwaj !!!
Punkt 3 - z tej dwójki......obydwaj !!!
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
11 marca 2015, 11:48 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
A kiedy to, ostatnio, zrobiliśmy ROZSĄDNE zakupy?


Walker, Ade na wyp., Dier, Verts, Dembele, Dempsey, Bale, Rafa, Lloris i można jeszcze długo. można wymieniać długo. :P Inna sprawa, że połowa transferów jest jak kulą w płot, a druga połowa tranferów idzie dalej w świat prędzej czy później.
Wydaje mi się, że dużo trafniejsze są transfery, gdy kupujemy zawodników młodych lub bardzo młodych za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Walker, Ade na wyp., Dier, Verts, Dembele, Dempsey, Bale, Rafa, Lloris i można jeszcze długo. można wymieniać długo. :P Inna sprawa, że połowa transferów jest jak kulą w płot, a druga połowa tranferów idzie dalej w świat prędzej czy później. Wydaje mi się, że dużo trafniejsze są transfery, gdy kupujemy zawodników młodych lub bardzo młodych za stosunkowo niewielkie pieniądze
11 marca 2015, 14:46 [cytuj]
Ja uważam, że Tuczi po części ma rację. U nas od dłuższego czasu brak jest jakiejś wizji zespołu, a szczególnie po "zachłyśnięciu" się pieniędzmi za Garetha. Kupowaliśmy kogo się dało "milion" pomocników, a nie czy byłi potrzebni. Myślę, że tu zrobiliśmy ogromny błąd nie penetrując najpierw rodzimego rynku tylko od razu rzuciliśmy się na miszmasz z lig zagranicznych. A potem płacz, że Ci zawodnicy muszą się zgrać i poznać specyfikę ligi lub czasem nawet nie wypalą jak Soldado. Owszem powinniśmy kupować także z zagranicy ale nie w takich ilościach i "jakościach" wzmacniając po kolei najsłabsze pozycje formacji. Tak rozumiem to nasze rozsądne kupowanie, którego u nas od dłuższego czasu nie uświadczysz. Jak słusznie zauważył iZgone zawsze dobrze nam służyło sprowadzanie zdolnych młodych zawodników choć z tym też różnie bywało i zmodyfikowałbym to do nie tylko młodych ale i solidnych ogranych jak Parker, Friedel, Dembele czy Dempsey. Przecież Walker (moim zdaniem od dwóch trzech sezonów powoli cofający się w rozwoju w kryciu na radar i wyprowadzaniu piłki, gdzie jego najlepszym okresem była współpraca z Lennonem) był dorzucony na dokładkę bo walczyliśmy o Naughtona, który miał być tym lepszym i zdolniejszym. Owszem trafiły się nam dobre wzmocnienia typu Janek,Eriksen, Verts (choć ten dla mnie zaczyna grać nierówno) Lloris czy Rafa ale takich jakościowych zakupów robimy bardzo mało często rozbijając się o niewielkie kwoty gdy już mamy możliwość sprowadzenia klasowego zawodnika.
Ja uważam, że Tuczi po części ma rację. U nas od dłuższego czasu brak jest jakiejś wizji zespołu, a szczególnie po "zachłyśnięciu" się pieniędzmi za Garetha. Kupowaliśmy kogo się dało "milion" pomocników, a nie czy byłi potrzebni. Myślę, że tu zrobiliśmy ogromny błąd nie penetrując najpierw rodzimego rynku tylko od razu rzuciliśmy się na miszmasz z lig zagranicznych. A potem płacz, że Ci zawodnicy muszą się zgrać i poznać specyfikę ligi lub czasem nawet nie wypalą jak Soldado. Owszem powinniśmy kupować także z zagranicy ale nie w takich ilościach i "jakościach" wzmacniając po kolei najsłabsze pozycje formacji. Tak rozumiem to nasze rozsądne kupowanie, którego u nas od dłuższego czasu nie uświadczysz. Jak słusznie zauważył iZgone zawsze dobrze nam służyło sprowadzanie zdolnych młodych zawodników choć z tym też różnie bywało i zmodyfikowałbym to do nie tylko młodych ale i solidnych ogranych jak Parker, Friedel, Dembele czy Dempsey. Przecież Walker (moim zdaniem od dwóch trzech sezonów powoli cofający się w rozwoju w kryciu na radar i wyprowadzaniu piłki, gdzie jego najlepszym okresem była współpraca z Lennonem) był dorzucony na dokładkę bo walczyliśmy o Naughtona, który miał być tym lepszym i zdolniejszym. Owszem trafiły się nam dobre wzmocnienia typu Janek,Eriksen, Verts (choć ten dla mnie zaczyna grać nierówno) Lloris czy Rafa ale takich jakościowych zakupów robimy bardzo mało często rozbijając się o niewielkie kwoty gdy już mamy możliwość sprowadzenia klasowego zawodnika
11 marca 2015, 15:38 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Tak naprawdę to trochę jałowa jest ta dyskusja bo wiesz dokładnie, że zły zakup nie świadczy o zaprzestaniu zakupów a to, że mamy jako speca od zakupów Leviego i Baldiniego to już zupełnie inna sprawa


Z tym się zgadzam w 100 %.
Z tym się zgadzam w 100 %
Can't Smile Without You!!!
11 marca 2015, 15:41 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Walker, Ade na wyp., Dier, Verts, Dembele, Dempsey, Bale, Rafa, Lloris i można jeszcze długo.


Rozumiesz słowo OSTATNIO?
Rozumiesz słowo OSTATNIO?
Can't Smile Without You!!!
11 marca 2015, 17:40 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Rozumiesz słowo OSTATNIO?


Nie, wytlumacz mi slowo OSTATNIO.


Lloris to rok 2012, to nie jest duzo.
Dier 2014, lato.
Ben Davies, lato 2014, moim zdaniem przeplacony transfer, ale moze byc trafiony
Eriksen, Capoue (tutaj mozna sie spierac w sumie, ale moim zdaniem pokazal pare dobrych meczow), Chadli (na poczatku wyjatkowo mi nie lezal, ale udowodnil paroma meczami, ze sie pomylilem), lato 2013

Naprawde troche tych trafionych transferow bylo.
Bardziej martwilbym sie tym, ze rozdalismy zawodnikow, ktorzy cos prezentowali. Za niektorych dostalismy niezla kase, ale np. Big Tom za mniej niz 5mln funtow puscic to jak za darmo :x
Nie, wytlumacz mi slowo OSTATNIO. Lloris to rok 2012, to nie jest duzo. Dier 2014, lato. Ben Davies, lato 2014, moim zdaniem przeplacony transfer, ale moze byc trafiony Eriksen, Capoue (tutaj mozna sie spierac w sumie, ale moim zdaniem pokazal pare dobrych meczow), Chadli (na poczatku wyjatkowo mi nie lezal, ale udowodnil paroma meczami, ze sie pomylilem), lato 2013 Naprawde troche tych trafionych transferow bylo. Bardziej martwilbym sie tym, ze rozdalismy zawodnikow, ktorzy cos prezentowali. Za niektorych dostalismy niezla kase, ale np. Big Tom za mniej niz 5mln funtow puscic to jak za darmo :x
11 marca 2015, 20:42 [cytuj]
Ciekawa dyskusja, ale chyba odpowiedź nie jest jednoznaczna. Weźmy takiego Dembele- większość oglądając go w Fulham, chętnie , z uwagi na technikę i ogólnie wrażenia artystyczne widziała go wtedy u nas. Tymczasem okazało się , że daje dużo mniej niż się spodziewano i jest ogólnie chimeryczny. Łatwo rekompensować sobie porażki transferowe jak się jest City, ale w przypadku Spurs, gdzie WHL generuję tylko określone przychody, budżet musi być spięty, bo byśmy podążyli drogą np. Pompeys czy Leeds.
Wydaje mi się jednak , że wielu zawodników pozbyliśmy się pochopnie - jak Dempsa czy Gylfiego, innych trzymaliśmy za długo- jak JD czy nawet Modrica. Na pewno dobrze, że nasza szkółka się rozwija i mamy zaplecze, oszczędzając tym samym na zakup dobrych graczy, choć oczywiście możemy znowu kupić jakiegoś Soldado:bezradny:
Ciekawa dyskusja, ale chyba odpowiedź nie jest jednoznaczna. Weźmy takiego Dembele- większość oglądając go w Fulham, chętnie , z uwagi na technikę i ogólnie wrażenia artystyczne widziała go wtedy u nas. Tymczasem okazało się , że daje dużo mniej niż się spodziewano i jest ogólnie chimeryczny. Łatwo rekompensować sobie porażki transferowe jak się jest City, ale w przypadku Spurs, gdzie WHL generuję tylko określone przychody, budżet musi być spięty, bo byśmy podążyli drogą np. Pompeys czy Leeds. Wydaje mi się jednak , że wielu zawodników pozbyliśmy się pochopnie - jak Dempsa czy Gylfiego, innych trzymaliśmy za długo- jak JD czy nawet Modrica. Na pewno dobrze, że nasza szkółka się rozwija i mamy zaplecze, oszczędzając tym samym na zakup dobrych graczy, choć oczywiście możemy znowu kupić jakiegoś Soldado:bezradny:
12 marca 2015, 12:20 [cytuj]
Rozsądne zakupy, to moim skromnym zdaniem takie, których to aktualnie potrzebujemy. Coś, jak w spożywczym, albo warzywniaku... Nakupować na "wagę" i liczyć, że choć połowa z tego utrzyma się na dłużej, to już raczej pieniądze wywalone w błoto, a nie rozsądne zakupy. Później lament, że wciąż trzeba szukać kasy na stadion etc. Naturalnie, że nie ma pewności przy żadnym zakupie, ale kupowanie na ilość, bo może choć jeden/dwóch odpali, to już raczej kupowanie na siłe, a nie z głową...
Rozsądne zakupy, to moim skromnym zdaniem takie, których to aktualnie potrzebujemy. Coś, jak w spożywczym, albo warzywniaku... Nakupować na "wagę" i liczyć, że choć połowa z tego utrzyma się na dłużej, to już raczej pieniądze wywalone w błoto, a nie rozsądne zakupy. Później lament, że wciąż trzeba szukać kasy na stadion etc. Naturalnie, że nie ma pewności przy żadnym zakupie, ale kupowanie na ilość, bo może choć jeden/dwóch odpali, to już raczej kupowanie na siłe, a nie z głową
Can't Smile Without You!!!
12 marca 2015, 22:59 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/303404-depay-trafi-do-premier-league.html
http://anglia.goal.pl/303404-depay-trafi-do-premier-league.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 marca 2015, 18:47 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Rozsądne zakupy, to moim skromnym zdaniem takie, których to aktualnie potrzebujemy. Coś, jak w spożywczym, albo warzywniaku... Nakupować na "wagę" i liczyć, że choć połowa z tego utrzyma się na dłużej, to już raczej pieniądze wywalone w błoto, a nie rozsądne zakupy. Później lament, że wciąż trzeba szukać kasy na stadion etc. Naturalnie, że nie ma pewności przy żadnym zakupie, ale kupowanie na ilość, bo może choć jeden/dwóch odpali, to już raczej kupowanie na siłe, a nie z głową


Tak mogą kupować wielkie zespoły, które mogą przepłacić za zawodnika. My musimy kupować zawodników z wyprzedzeniem, zanim wyrobią sobie markę dobrego obrońcy, pomocnika czy skrzydłowego.



Nie liczę za bardzo na to, że Depay do nas trafi. Zainteresowanie Man United Holendrem mocno podbija jego cenę i wynagrodzenie. Ale z drugiej strony Depay może być potrzebny, żeby udowodnić zawodnikom takim, jak Lloris czy Eriksen, że chcemy walczyć o LM i puchary.
Tak mogą kupować wielkie zespoły, które mogą przepłacić za zawodnika. My musimy kupować zawodników z wyprzedzeniem, zanim wyrobią sobie markę dobrego obrońcy, pomocnika czy skrzydłowego. [quote=RAFO THFC]http://anglia.goal.pl/303404-depay-trafi-do-premier-league.html
13 marca 2015, 19:05 [cytuj]
Nie wiem jakby to Ci wytłumaczyć, ale... właśnie nie jeden, nie dwóch, nie trzech etc. zawodników i to za duże pieniądze - to są zakupy dla wielkich zespołów... 25-30 milionowe wtopy są, niestety, do przyjęcia jedynie w klubach z ogromnym budżetem. Oni mogą sobie na to pozwolić. Jeśli utrzymuje się za WIELKIE pieniądze Baldiniego, to oczekuje się czegoś innego, niż... oczekiwanie na przebudzenie...
Nie wiem jakby to Ci wytłumaczyć, ale... właśnie nie jeden, nie dwóch, nie trzech etc. zawodników i to za duże pieniądze - to są zakupy dla wielkich zespołów... 25-30 milionowe wtopy są, niestety, do przyjęcia jedynie w klubach z ogromnym budżetem. Oni mogą sobie na to pozwolić. Jeśli utrzymuje się za WIELKIE pieniądze Baldiniego, to oczekuje się czegoś innego, niż... oczekiwanie na przebudzenie
Can't Smile Without You!!!
14 marca 2015, 12:00 [cytuj]
http://transfery.info/74179,dunczyk-na-celowniku-tottenhamu

Mam nadzieję, że to jakaś kpina roku. :wysmiewacz:
http://transfery.info/74179,dunczyk-na-celowniku-tottenhamu Mam nadzieję, że to jakaś kpina roku. :wysmiewacz:
14 marca 2015, 16:29 [cytuj]
Rafo ma pierdolca na punkcie tego Depaya a ja czytam że podobno MU zaklepane 3 transfery ma. No i można się domyślać że jest jednym z nich. No bo czemuż nie miałby do swojego selekcjonera pójść? No chyba że wypadliby w top 4. :skromny:
Rafo ma pierdolca na punkcie tego Depaya a ja czytam że podobno MU zaklepane 3 transfery ma. No i można się domyślać że jest jednym z nich. No bo czemuż nie miałby do swojego selekcjonera pójść? No chyba że wypadliby w top 4. :skromny:
14 marca 2015, 17:37 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Rafo ma pierdolca na punkcie tego Depaya a ja czytam że podobno MU zaklepane 3 transfery ma. No i można się domyślać że jest jednym z nich. No bo czemuż nie miałby do swojego selekcjonera pójść? No chyba że wypadliby w top 4. :skromny:


A myślisz że będą w top 4 z takim terminarzem? :rotfl: 6 miejsce to szczyt ich możliwości w tym sezonie.
A myślisz że będą w top 4 z takim terminarzem? :rotfl: 6 miejsce to szczyt ich możliwości w tym sezonie
14 marca 2015, 18:18 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A myślisz że będą w top 4 z takim terminarzem? :rotfl: 6 miejsce to szczyt ich możliwości w tym sezonie


Jesli klepniemy MU jutro, jest szansa na taki wlasnie przebieg wydarzen. Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie jednak 4 miejsce dla MU.

Co do Depaya - ponoc MU prowadzi w wyscigu o niego. Poza tym, po ich stronie jest nie tylko to, ze maja wieksze szanse na LM - takze to, ze maja wiecej hajsu na wydanie.
Jesli klepniemy MU jutro, jest szansa na taki wlasnie przebieg wydarzen. Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie jednak 4 miejsce dla MU. Co do Depaya - ponoc MU prowadzi w wyscigu o niego. Poza tym, po ich stronie jest nie tylko to, ze maja wieksze szanse na LM - takze to, ze maja wiecej hajsu na wydanie
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się