Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
14 marca 2015, 18:59 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie jednak 4 miejsce dla MU.
Zobacz terminarz a potem napisz to jeszcze raz. Jak dla mnie to bardziej prawdopodobne jest że wypadną niż się tam znajdą. A to czy my się tam znajdziemy to już inna bajka.
Zobacz terminarz a potem napisz to jeszcze raz. Jak dla mnie to bardziej prawdopodobne jest że wypadną niż się tam znajdą. A to czy my się tam znajdziemy to już inna bajka
14 marca 2015, 21:14 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Zobacz terminarz a potem napisz to jeszcze raz. Jak dla mnie to bardziej prawdopodobne jest że wypadną niż się tam znajdą. A to czy my się tam znajdziemy to już inna bajka


Widziałem. Podzielę się nawet jedną z moich ulubionych stronek, przydatna przy graniu w FPL:
http://fantasyfootballfirst.co.uk/team-performance/game-difficulty-checker-2/

Jeśli mieć pełne zaufanie co do trudności terminarza, powinniśmy być faworytami do walki o top4, ale Man U ma to do siebie, że często robi więcej, niż się po nich spodziewam, dlatego nie chcę ich tak po prostu skreślać.
Widziałem. Podzielę się nawet jedną z moich ulubionych stronek, przydatna przy graniu w FPL: http://fantasyfootballfirst.co.uk/team-performance/game-difficulty-checker-2/ Jeśli mieć pełne zaufanie co do trudności terminarza, powinniśmy być faworytami do walki o top4, ale Man U ma to do siebie, że często robi więcej, niż się po nich spodziewam, dlatego nie chcę ich tak po prostu skreślać
15 marca 2015, 16:24 [cytuj]
Od zeszlego lata przynajmniej zmierzamy w jakims kierunku. Nie ma juz BAE, Fryersa czy Gomesa. Zawodnicy, ktorzy nie byli nam potrzebni zostali sprzedani za niezla kase do zespolow na ich poziomie(Dawson, Livermore, Gylfi, Sandro, Naughton). Kupilismy kilku obiecujacych zawodnikow(Davies, Dier, Yedlin, Dele Alli), dobrego drugiego bramkarza i dwoch w miare tanich zmiennikow(chociaz Fazio jest odrobine nie trafiony).

Teraz tylko czekac do konca sezonu i zdecydowac co zrobimy z Kaboulem, Chirichesem, Paulinho, Adebayorem oraz Soldado. Jak zostanie Lloris i Eriksen to wystarczy w lecie kupic dobrego srodkowego obronce, skrzydlowego i napastnika i bedziemy mogli o cos powalczyc.

Poza tym nasza kadra jest strasznie szeroka, ale duzy wplyw ma na to fakt, ze strasznie malo kontuzji jest. Zwykle co najmniej 3 zawodnikow mialo jakies problemy i potrzebowalismy zmiennikow, a tutaj nic - wszyscy zdrowi.


iZgone powiedział/a:
Nie, wytlumacz mi slowo OSTATNIO.

Lloris to rok 2012, to nie jest duzo.
Dier 2014, lato.
Ben Davies, lato 2014, moim zdaniem przeplacony transfer, ale moze byc trafiony
Eriksen, Capoue (tutaj mozna sie spierac w sumie, ale moim zdaniem pokazal pare dobrych meczow), Chadli (na poczatku wyjatkowo mi nie lezal, ale udowodnil paroma meczami, ze sie pomylilem), lato 2013


Przytocze twoj oryginalny post. Tam nie pisales nic o Davies'ie, Eriksenie, Capoue czy Chadlim, a dodales Walkera, Bale'a czy VdV.
Przytocze twoj oryginalny post. Tam nie pisales nic o Davies'ie, Eriksenie, Capoue czy Chadlim, a dodales Walkera, Bale'a czy VdV
LMAO
16 marca 2015, 14:22 [cytuj]
Hulk podobno chce latem opuścić Zenit i obrać kierunek angielski. W grę wchodzą dwa kluby, my i nasi koledzy z Emiratów. Jak dla mnie to Brazylijczyk byłby dobrą alternatywą, jeśli nie powiedzie się transfer Depay'a, bo w transfer ich obu ciężko mi uwierzyć, to by było zbyt piękne. :muza: Znając jednak życie to Depay trafi do United, Hulk do Arsenalu, a my zostaniemy z niczym. :zmeczony:

EDIT: Podobno jeszcze chcemy się skusić na Falcao, który chce zostać w Premier League, a Manchester nie jest zainteresowany jego wykupieniem. Skąd oni biorą takie plotki to nie wiem. Brzmi to pięknie, ale mega nierealnie... :bezradny:
Hulk podobno chce latem opuścić Zenit i obrać kierunek angielski. W grę wchodzą dwa kluby, my i nasi koledzy z Emiratów. Jak dla mnie to Brazylijczyk byłby dobrą alternatywą, jeśli nie powiedzie się transfer Depay'a, bo w transfer ich obu ciężko mi uwierzyć, to by było zbyt piękne. :muza: Znając jednak życie to Depay trafi do United, Hulk do Arsenalu, a my zostaniemy z niczym. :zmeczony: EDIT: Podobno jeszcze chcemy się skusić na Falcao, który chce zostać w Premier League, a Manchester nie jest zainteresowany jego wykupieniem. Skąd oni biorą takie plotki to nie wiem. Brzmi to pięknie, ale mega nierealnie... :bezradny:
16 marca 2015, 16:10 [cytuj]
Brzmi pięknie?! Mówimy o tym samym Falcao, co zawodzi w PL na całej linii, zarabiając przy tym chore pieniądze?
Brzmi pięknie?! Mówimy o tym samym Falcao, co zawodzi w PL na całej linii, zarabiając przy tym chore pieniądze?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
16 marca 2015, 17:15 [cytuj]
Hulk RW , Depay LW . Nie grają na tych samych stronach
Hulk RW , Depay LW . Nie grają na tych samych stronach
16 marca 2015, 18:31 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Hulk RW , Depay LW . Nie grają na tych samych stronach


Ale powiedziałem, że alternatywą, jeśli nie udałoby się ściągnąć Depay'a, który powinien być naszym głównym celem na lato. Poza tym ciężko mi uwierzyć, żeby nasz zarząd wyłożył pieniądze na jednego i drugiego, bo wiązałoby się to z wydatkiem pewnie w granicach 80 mln euro. No chyba, że Real weźmie Kane za 100 :rotfl:
MatMar powiedział/a:
Brzmi pięknie?! Mówimy o tym samym Falcao, co zawodzi w PL na całej linii, zarabiając przy tym chore pieniądze?

Mówimy też o Falcao, który dwukrotnie zostawał królem strzelców Ligi Europy, w której mamy takie problemy z dojściem chociaż do półfinału i o Falcao, który w kolejnych klubach bił rekordy strzeleckie, a po kontuzji tak naprawdę nie otrzymał prawdziwej szansy. Przcież on grywa w co drugim/trzecim meczu Manchesteru, serio taka nieregularna gra ma mu pomóc w adaptacji i powrocie do formy. U nas obok Kane mógłby lśnić na nowo.
Ale powiedziałem, że alternatywą, jeśli nie udałoby się ściągnąć Depay'a, który powinien być naszym głównym celem na lato. Poza tym ciężko mi uwierzyć, żeby nasz zarząd wyłożył pieniądze na jednego i drugiego, bo wiązałoby się to z wydatkiem pewnie w granicach 80 mln euro. No chyba, że Real weźmie Kane za 100 :rotfl: [quote=MatMar]Brzmi pięknie?! Mówimy o tym samym Falcao, co zawodzi w PL na całej linii, zarabiając przy tym chore pieniądze?
16 marca 2015, 18:35 [cytuj]
Czy bił te strzeleckie rekordy w Premier League? Nie? No to nie mamy o czym rozmawiać...
Czy bił te strzeleckie rekordy w Premier League? Nie? No to nie mamy o czym rozmawiać
Can't Smile Without You!!!
16 marca 2015, 19:07 [cytuj]
Falcao za dużo zarabia żebysmy go mogli kupić. Jak on chyba dostaje z 300 kafli na tydzień już nawet nie wspominając ile Monaco za niego będzie chciało. U nas to pewnie połowa kadry razem wzięta tyle zarabia :rotfl: Jonatan Soriano też jest królem strzelców LE i to nawet nie wygrywając jej. I bramek strzela aż miło. Ten sam wiek a zarabia pewnie ułamek tego co Falcao :D:D
Falcao za dużo zarabia żebysmy go mogli kupić. Jak on chyba dostaje z 300 kafli na tydzień już nawet nie wspominając ile Monaco za niego będzie chciało. U nas to pewnie połowa kadry razem wzięta tyle zarabia :rotfl: Jonatan Soriano też jest królem strzelców LE i to nawet nie wygrywając jej. I bramek strzela aż miło. Ten sam wiek a zarabia pewnie ułamek tego co Falcao :D:D
18 marca 2015, 08:43 [cytuj]
Czytam dzisiaj o ewentualnym odejściu z RM Bale i być może przeszedłby do nas ? Dług Perez ma u nas ogromny , a oddając nam Bale ten dług znacznie by się zmniejszył , a my potrzebujemy klasowego skrzydłowego na wczoraj . Do tego czytam , że Valencia dogaduje się z United w sprawie transferu Maty ( 20 mln euro !!! ) , a rywalizacja / zmiana z Eriksenem jest wskazana , bo wciąż mamy 2 ŚPO , przy czym są słuchy , że Dembele odejdzie , więc za taką kasę Mata byłby idealny .
Czytam dzisiaj o ewentualnym odejściu z RM Bale i być może przeszedłby do nas ? Dług Perez ma u nas ogromny , a oddając nam Bale ten dług znacznie by się zmniejszył , a my potrzebujemy klasowego skrzydłowego na wczoraj . Do tego czytam , że Valencia dogaduje się z United w sprawie transferu Maty ( 20 mln euro !!! ) , a rywalizacja / zmiana z Eriksenem jest wskazana , bo wciąż mamy 2 ŚPO , przy czym są słuchy , że Dembele odejdzie , więc za taką kasę Mata byłby idealny
18 marca 2015, 11:19 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Czytam dzisiaj o ewentualnym odejściu z RM Bale i być może przeszedłby do nas ? Dług Perez ma u nas ogromny , a oddając nam Bale ten dług znacznie by się zmniejszył , a my potrzebujemy klasowego skrzydłowego na wczoraj . Do tego czytam , że Valencia dogaduje się z United w sprawie transferu Maty ( 20 mln euro !!! ) , a rywalizacja / zmiana z Eriksenem jest wskazana , bo wciąż mamy 2 ŚPO , przy czym są słuchy , że Dembele odejdzie , więc za taką kasę Mata byłby idealny
. Odstaw narkotyki na bok.
Odstaw narkotyki na bok
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
18 marca 2015, 11:34 [cytuj]
@Deiak7 hmm ?
@Deiak7 hmm ?
18 marca 2015, 12:26 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
@Deiak7 hmm ?
To takie pierdolnij się w główkę tylko że kulturalniej.

Serio? Nie opłacimy mu tygodniówki. Druga rzecz to jak spłacisz tą siódemkę sprzed 2 lat? Żebrać będziemy wszyscy w swoich miastach czy jak? Ich przyjście było uzależnione od transferu Bale więc skąd mają się te pieniądze wziąć? Tu się stadion buduje gościu a nie... jakieś bajeczki wymyśla.
To takie pierdolnij się w główkę tylko że kulturalniej. Serio? Nie opłacimy mu tygodniówki. Druga rzecz to jak spłacisz tą siódemkę sprzed 2 lat? Żebrać będziemy wszyscy w swoich miastach czy jak? Ich przyjście było uzależnione od transferu Bale więc skąd mają się te pieniądze wziąć? Tu się stadion buduje gościu a nie... jakieś bajeczki wymyśla
18 marca 2015, 21:18 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Przytocze twoj oryginalny post. Tam nie pisales nic o Davies'ie, Eriksenie, Capoue czy Chadlim, a dodales Walkera, Bale'a czy VdV


A muszę ci pisać o każdym transferze, jaki przeprowadziliśmy? :P

Mateuszek powiedział/a:
To takie pierdolnij się w główkę tylko że kulturalniej.

Serio? Nie opłacimy mu tygodniówki. Druga rzecz to jak spłacisz tą siódemkę sprzed 2 lat? Żebrać będziemy wszyscy w swoich miastach czy jak? Ich przyjście było uzależnione od transferu Bale więc skąd mają się te pieniądze wziąć? Tu się stadion buduje gościu a nie... jakieś bajeczki wymyśla


Taki transfer miałby rację bytu tylko, jeśli przytulilibyśmy pieniądze od szejków z Kataru
A muszę ci pisać o każdym transferze, jaki przeprowadziliśmy? :P [quote=Mateuszek]To takie pierdolnij się w główkę tylko że kulturalniej. Serio? Nie opłacimy mu tygodniówki. Druga rzecz to jak spłacisz tą siódemkę sprzed 2 lat? Żebrać będziemy wszyscy w swoich miastach czy jak? Ich przyjście było uzależnione od transferu Bale więc skąd mają się te pieniądze wziąć? Tu się stadion buduje gościu a nie... jakieś bajeczki wymyśla
18 marca 2015, 21:36 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Taki transfer miałby rację bytu tylko, jeśli przytulilibyśmy pieniądze od szejków z Kataru
A są jakieś przesłanki na ten temat? :mysli:
Nawet jeśli łysy by sie skumał z arabami to ja nie chciałbym tego człowieka ponownie w naszym klubie. :)
A są jakieś przesłanki na ten temat? :mysli: Nawet jeśli łysy by sie skumał z arabami to ja nie chciałbym tego człowieka ponownie w naszym klubie. :)
19 marca 2015, 12:05 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:

Nawet jeśli łysy by sie skumał z arabami to ja nie chciałbym tego człowieka ponownie w naszym klubie. :)


A jakie to ma znaczenie? Dotyczy to każdej Twojej kwestii, którą wypowiadasz w niemal każdym temacie...
A jakie to ma znaczenie? Dotyczy to każdej Twojej kwestii, którą wypowiadasz w niemal każdym temacie
20 marca 2015, 20:49 [cytuj]
Ktoś coś o tym Kevinie Wimmerze?
Ktoś coś o tym Kevinie Wimmerze?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 marca 2015, 18:39 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ktoś coś o tym Kevinie Wimmerze?


http://www.theguardian.com/football/2015/mar/20/tottenham-kevin-wimmer-fc-koln

Wiemy tyle, że pożegnamy albo Chaos Dracule albo Younesa :P
Poza tym, młody i gra w pierwszym składzie od niedawna. Fajnie by było, jakby wypowiedział się ktoś, kto ogarnia na bieżąco ligę niemiecką.
http://www.theguardian.com/football/2015/mar/20/tottenham-kevin-wimmer-fc-koln Wiemy tyle, że pożegnamy albo Chaos Dracule albo Younesa :P Poza tym, młody i gra w pierwszym składzie od niedawna. Fajnie by było, jakby wypowiedział się ktoś, kto ogarnia na bieżąco ligę niemiecką
22 marca 2015, 11:28 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Hulk RW , Depay LW . Nie grają na tych samych stronach


Co nie zmienia faktu, ze na obu stronach przydalby sie ktos dobry. Szczegolnie jak spojrzymy na wczorajsza gre naszych skrzydlowych.

iZgone powiedział/a:
A muszę ci pisać o każdym transferze, jaki przeprowadziliśmy? :P


To bylo w kontekscie tego, ze podobno znasz znaczenie slowa ostatnio. ;)
Co nie zmienia faktu, ze na obu stronach przydalby sie ktos dobry. Szczegolnie jak spojrzymy na wczorajsza gre naszych skrzydlowych. [quote=iZgone]A muszę ci pisać o każdym transferze, jaki przeprowadziliśmy? :P
LMAO
22 marca 2015, 12:29 [cytuj]
Hades powiedział/a:
To bylo w kontekscie tego, ze podobno znasz znaczenie slowa ostatnio. ;)


Nie, nie. To było w kontekście ostatnich transferów.
Co do słowa "ostatnio" - podaj mi, jaki okres czasowy uważasz za "ostatnio", bo dla mnie to ostatnie 3-4 lata.
Nie, nie. To było w kontekście ostatnich transferów. Co do słowa "ostatnio" - podaj mi, jaki okres czasowy uważasz za "ostatnio", bo dla mnie to ostatnie 3-4 lata
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się