Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
25 marca 2015, 19:39 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/304413-depay-zagra-w-city-lub-united.html#komentarze

:(
http://anglia.goal.pl/304413-depay-zagra-w-city-lub-united.html#komentarze :(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 marca 2015, 23:34 [cytuj]


:rotfl: Tego kwiatu pół światu.
:rotfl: Tego kwiatu pół światu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 marca 2015, 21:47 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/304515-luiz-adriano-zapowiada-odejscie-z-szachtara.html

:mysli:
http://anglia.goal.pl/304515-luiz-adriano-zapowiada-odejscie-z-szachtara.html :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 marca 2015, 07:23 [cytuj]
Akurat Brazylijczyków nam teraz brakuje na stan :wnerw:
jin_tae powiedział/a:
:rotfl: Tego kwiatu pół światu
No to pokaż resztę tych kwiatów tak dobrych i finansowo w miarę dostępnych Tottenhamowi.
Akurat Brazylijczyków nam teraz brakuje na stan :wnerw:[quote=jin_tae]:rotfl: Tego kwiatu pół światu
27 marca 2015, 09:08 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
No to pokaż resztę tych kwiatów tak dobrych i finansowo w miarę dostępnych Tottenhamowi.


Naprawdę uważasz, że Depay był w naszym zasięgu finansowym?

https://www.youtube.com/watch?v=ygQoPXBRjho

Dostępny dla Spurs, zasięg finansowy jak najbardziej osiągalny. Jest to też gość, który mógłby przywrócić Soldado do gry :P Ale i tak go nie ściągniemy. :P
EDIT. Depaya wyceniają na 13.6 mln funtów na transfermarkt - ale jak powszechnie wiadomo, zaniżają oni bardzo ceny. Dlatego też rozsądna cena to 20-25 mln funtów, a biorąc pod uwagę, że w wyścigu o niego bierze udział Man United i City, to PSV może spodziewać się dobrych 30mln za niego.
Bangoura z kolei na transfermarkt wyceniany jest na 1.8mln funtów. Hoffenheim w zeszłym roku chciało za niego dawać 4mln euro, można więc założyć, że cena 6-7 mln funtów w zupełności by wystarczyła.
Lass jest w prawdzie dwa lata starszy, ale nadal jest młody. Poza tym, podobno jego kontrakt wygasa latem, więc może udałoby ściągnąć się go jako wolny transfer.
Naprawdę uważasz, że Depay był w naszym zasięgu finansowym? https://www.youtube.com/watch?v=ygQoPXBRjho Dostępny dla Spurs, zasięg finansowy jak najbardziej osiągalny. Jest to też gość, który mógłby przywrócić Soldado do gry :P Ale i tak go nie ściągniemy. :P EDIT. Depaya wyceniają na 13.6 mln funtów na transfermarkt - ale jak powszechnie wiadomo, zaniżają oni bardzo ceny. Dlatego też rozsądna cena to 20-25 mln funtów, a biorąc pod uwagę, że w wyścigu o niego bierze udział Man United i City, to PSV może spodziewać się dobrych 30mln za niego. Bangoura z kolei na transfermarkt wyceniany jest na 1.8mln funtów. Hoffenheim w zeszłym roku chciało za niego dawać 4mln euro, można więc założyć, że cena 6-7 mln funtów w zupełności by wystarczyła. Lass jest w prawdzie dwa lata starszy, ale nadal jest młody. Poza tym, podobno jego kontrakt wygasa latem, więc może udałoby ściągnąć się go jako wolny transfer
27 marca 2015, 09:23 [cytuj]
A no uważam. A ty myślisz że ile PSV by za niego chciało? 60 baniek?
A no uważam. A ty myślisz że ile PSV by za niego chciało? 60 baniek?
27 marca 2015, 09:37 [cytuj]
@Mateuszek - edytowałem post, bo nie zauważyłem odpowiedzi twojej
@Mateuszek - edytowałem post, bo nie zauważyłem odpowiedzi twojej
27 marca 2015, 09:48 [cytuj]
Wiesz, ja wiem że biorą udział w wyścigu o niego inne kluby min. MU które ma VG. Nie sugeruję się transfermarktem tak żeby mówić że ich wycena jest słuszna. Ich wyceny trzeba co najmniej mnożyć razy dwa. Teoretycznie 30 baniek ten klub jest w stanie wydać na piłkarza. Zresztą dwa lata temu wydali dwa razy na dwóch piłkarzy. Jak się sprzeda dobrze troche szrotu to i 30 baniek się znajdzie.
Wiesz, ja wiem że biorą udział w wyścigu o niego inne kluby min. MU które ma VG. Nie sugeruję się transfermarktem tak żeby mówić że ich wycena jest słuszna. Ich wyceny trzeba co najmniej mnożyć razy dwa. Teoretycznie 30 baniek ten klub jest w stanie wydać na piłkarza. Zresztą dwa lata temu wydali dwa razy na dwóch piłkarzy. Jak się sprzeda dobrze troche szrotu to i 30 baniek się znajdzie
27 marca 2015, 09:52 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Wiesz, ja wiem że biorą udział w wyścigu o niego inne kluby min. MU które ma VG. Nie sugeruję się transfermarktem tak żeby mówić że ich wycena jest słuszna. Ich wyceny trzeba co najmniej mnożyć razy dwa. Teoretycznie 30 baniek ten klub jest w stanie wydać na piłkarza. Zresztą dwa lata temu wydali dwa razy na dwóch piłkarzy. Jak się sprzeda dobrze troche szrotu to i 30 baniek się znajdzie


No tak, i właśnie przez te dwa pudła uważam, że drugi raz tyle nie wydamy.
Kolejna sprawa - budujemy nowy stadion, to kolejny kosmiczny wydatek.
Sprzedając dwóch zawodników można oczekiwać, że dwóch także kupimy. Za Soldado nie dostaniemy raczej 15kk, Lameli raczej nie sprzedamy.
Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety.
Tak czy inaczej, Depay albo Lass w przyszłym okienku transferowym to byłoby marzenie. Potem jeszcze ktoś pokroju Wanyamy albo Morgana i mielibyśmy drużynę. Acha, no i obrońcy. :D
No tak, i właśnie przez te dwa pudła uważam, że drugi raz tyle nie wydamy. Kolejna sprawa - budujemy nowy stadion, to kolejny kosmiczny wydatek. Sprzedając dwóch zawodników można oczekiwać, że dwóch także kupimy. Za Soldado nie dostaniemy raczej 15kk, Lameli raczej nie sprzedamy. Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety. Tak czy inaczej, Depay albo Lass w przyszłym okienku transferowym to byłoby marzenie. Potem jeszcze ktoś pokroju Wanyamy albo Morgana i mielibyśmy drużynę. Acha, no i obrońcy. :D
27 marca 2015, 09:58 [cytuj]
Zgadzam się że stadion, że łysy mógł sie zrazić do wysokich transferów ale przyznaj że jest stać nas na niego.

Soldado, dwaj stoperzy i jakieś 25 baniek do przodu jesteśmy. 5 dajesz na tego chłopa z Koln i zostaje 20 baniek (wszystko hipotetycznie). Może jeszcze coś da się sprzedać.


""Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety.""

Dlaczego niestety? Jak dla mnie to jest plus.
Zgadzam się że stadion, że łysy mógł sie zrazić do wysokich transferów ale przyznaj że jest stać nas na niego. Soldado, dwaj stoperzy i jakieś 25 baniek do przodu jesteśmy. 5 dajesz na tego chłopa z Koln i zostaje 20 baniek (wszystko hipotetycznie). Może jeszcze coś da się sprzedać. ""Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety."" Dlaczego niestety? Jak dla mnie to jest plus
27 marca 2015, 10:31 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Zgadzam się że stadion, że łysy mógł sie zrazić do wysokich transferów ale przyznaj że jest stać nas na niego.

Soldado, dwaj stoperzy i jakieś 25 baniek do przodu jesteśmy. 5 dajesz na tego chłopa z Koln i zostaje 20 baniek (wszystko hipotetycznie). Może jeszcze coś da się sprzedać.




Może i nas byłoby stać, gdydbyśmy ostro zacisnęli pasa lub skaleczyli politykę transferową, w której praktycznie zawsze wychodzimy na zero :P [EDIT. ciężko mi powiedzieć, czy rzeczywiście nas stać, gdyż nie widziałem naszego balance of payment ani stanu finansów (nie licząc FM'ów oczywiście :D)]

Mateuszek powiedział/a:
""Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety.""

Dlaczego niestety? Jak dla mnie to jest plus


Generalnie dla mnie też, ale to odcina nas od wspaniałych zawodników, jak przed chwilą wspomniani. Może choć Konoplyanka do nas dołączy... :P To na pewno duży plus dla reprezentacji Anglii, ponieważ w końcu będą mieli paczkę zgranych ze sobą zawodników.
Może i nas byłoby stać, gdydbyśmy ostro zacisnęli pasa lub skaleczyli politykę transferową, w której praktycznie zawsze wychodzimy na zero :P [EDIT. ciężko mi powiedzieć, czy rzeczywiście nas stać, gdyż nie widziałem naszego balance of payment ani stanu finansów (nie licząc FM'ów oczywiście :D)] [quote=Mateuszek]""Poza tym, Poch raczej nie szuka teraz zawodników zza granicy, niestety."" Dlaczego niestety? Jak dla mnie to jest plus
27 marca 2015, 16:31 [cytuj]
Ja tam nadal jestem za zawodnikami z zagranicy ale maksymalnie dwóch na sezon. A propo poszukiwań zawodników tylko z wysp mówił o tym coś Poch? Bo nie kojarzę a na razie jego zakupy to pół na pół prawie.
Co Depaya to może i było by nas stać na walkę przy cenie za zawodnika ale czy jest w naszym zasięgu na dzień dzisiejszy walka na polu tygodniówki i oferty pucharowej? Wiem, że wiecznie walczymy o Top 4 ale na razie na dzień dzisiejszy tego nie mamy, a i nasze poczynania w LE nie wskazują, że jesteśmy silną europejską drużyną, której brakuje tylko szczęścia w zakwalifikowaniu się do LM.
Ja tam nadal jestem za zawodnikami z zagranicy ale maksymalnie dwóch na sezon. A propo poszukiwań zawodników tylko z wysp mówił o tym coś Poch? Bo nie kojarzę a na razie jego zakupy to pół na pół prawie. Co Depaya to może i było by nas stać na walkę przy cenie za zawodnika ale czy jest w naszym zasięgu na dzień dzisiejszy walka na polu tygodniówki i oferty pucharowej? Wiem, że wiecznie walczymy o Top 4 ale na razie na dzień dzisiejszy tego nie mamy, a i nasze poczynania w LE nie wskazują, że jesteśmy silną europejską drużyną, której brakuje tylko szczęścia w zakwalifikowaniu się do LM
27 marca 2015, 18:38 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/tottenham-post-record-levels-revenue-5410769

Ciekawa rzecz :D Odpowiada na moje wątpliwości co do kondycji finansów Spurs - Faktycznie może i byłoby nas stać na Depaya oraz na pytanie Wolffa - "The appointment of Mauricio and his coaching staff in June 2014 has resulted in a coherent determination from top to bottom of the footballing side of the club to ensure our sporting philosophy is adhered to - that is to have a balance of experienced and home grown players, playing attacking, entertaining football our fans love to watch."
Czyli transfery mają skupiać się na graczy z wysp, z tego, co zrozumiałem.
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/tottenham-post-record-levels-revenue-5410769 Ciekawa rzecz :D Odpowiada na moje wątpliwości co do kondycji finansów Spurs - Faktycznie może i byłoby nas stać na Depaya oraz na pytanie Wolffa - "The appointment of Mauricio and his coaching staff in June 2014 has resulted in a coherent determination from top to bottom of the footballing side of the club to ensure our sporting philosophy is adhered to - that is to have a balance of experienced and home grown players, playing attacking, entertaining football our fans love to watch." Czyli transfery mają skupiać się na graczy z wysp, z tego, co zrozumiałem
27 marca 2015, 18:56 [cytuj]
Najpierw chyba trzeba sprzedać Paulinho, Kaboula, Vlada, jeśli Ade nie konczy sie kontrakt to i jego, nie sprzedając nikogo to nie liczyłbym na jakiekolwiek zakupy

Jak to jest z tym stadionem? Fundusze są już domknięte czy nie, bo ja byłem już pewien ze domknięte.

A my na pewno szukamy takich typowych skrzydłowych? z tego co ja widze przy lini to grają u nas boczni obrońcy
Najpierw chyba trzeba sprzedać Paulinho, Kaboula, Vlada, jeśli Ade nie konczy sie kontrakt to i jego, nie sprzedając nikogo to nie liczyłbym na jakiekolwiek zakupy Jak to jest z tym stadionem? Fundusze są już domknięte czy nie, bo ja byłem już pewien ze domknięte. A my na pewno szukamy takich typowych skrzydłowych? z tego co ja widze przy lini to grają u nas boczni obrońcy
27 marca 2015, 19:14 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/304538-llorente-do-anglii.html

:nie:
http://anglia.goal.pl/304538-llorente-do-anglii.html :nie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 marca 2015, 19:29 [cytuj]
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/aaron-lennon-everton-not-discussed-8920226

ciekawe, czy kupią Azzę ?
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/aaron-lennon-everton-not-discussed-8920226 ciekawe, czy kupią Azzę ?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 marca 2015, 11:35 [cytuj]
Adebayor do Chelsea .
Adebayor do Chelsea
28 marca 2015, 18:45 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Adebayor do Chelsea


hehehehe :D fajnie by bylo. :P
hehehehe :D fajnie by bylo. :P
28 marca 2015, 18:54 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
No tak, i właśnie przez te dwa pudła uważam, że drugi raz tyle nie wydamy.
Kolejna sprawa - budujemy nowy stadion, to kolejny kosmiczny wydatek.
www.london24.com/sport/football/clubs/tottenham/
spurs_chief_reveals_summer_transfer_plans_and_
talks_up_stadium_move_1_4012770

Levy teraz dopiero będzie miał wymówkę.
www.london24.com/sport/football/clubs/tottenham/ spurs_chief_reveals_summer_transfer_plans_and_ talks_up_stadium_move_1_4012770 Levy teraz dopiero będzie miał wymówkę
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 marca 2015, 20:32 [cytuj]
london24 powiedział/a:
Tottenham chairman Daniel Levy has suggested that there will be no drastic changes to the squad this summer.


Powiem wprost - mi to pasuje :P Chlopakom na pewno brakuje zgrania, choc teraz wyglada to nieco lepiej. Lepiej wystartujemy przyszly sezon, bo znamy juz filozofie Pocha, male wzmocnienia i bedzie pieknie. :P "Tecza na niebie sie ukaze, zobaczysz, bedzie wspaniale!"
Powiem wprost - mi to pasuje :P Chlopakom na pewno brakuje zgrania, choc teraz wyglada to nieco lepiej. Lepiej wystartujemy przyszly sezon, bo znamy juz filozofie Pocha, male wzmocnienia i bedzie pieknie. :P "Tecza na niebie sie ukaze, zobaczysz, bedzie wspaniale!"
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się