Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
19 sierpnia 2015, 14:36 [cytuj]
Ja bym nie przesadzał z tym doświadczeniem Austina... Starszy, ale grał raptem jeden sezon w BPL. Sam wiek nie czyni z niego profesora piłki nożnej.
Ja bym nie przesadzał z tym doświadczeniem Austina... Starszy, ale grał raptem jeden sezon w BPL. Sam wiek nie czyni z niego profesora piłki nożnej
19 sierpnia 2015, 17:46 [cytuj]
Czetnik powiedział/a:
Ja bym nie przesadzał z tym doświadczeniem Austina... Starszy, ale grał raptem jeden sezon w BPL. Sam wiek nie czyni z niego profesora piłki nożnej


Wiek nie, ale grał w Anglii x lat. Doświadczenie w Championship procentuje i zawodnika grającego w championship uznaje się za "ogranego" w Anglii
Wiek nie, ale grał w Anglii x lat. Doświadczenie w Championship procentuje i zawodnika grającego w championship uznaje się za "ogranego" w Anglii
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 sierpnia 2015, 08:29 [cytuj]
Austin od 6 czy 7 sezonow w miare powaznym graniu pakuje regularnie bramki, i to nie 5-6, ale po 20-30. Jesli to nie jest doswiadczenie to co nim jest? Berahino zaliczyl JEDEN przyzwoity sezon, Austin gral swietnie w League One, Championship, a po wejsciu QPR do Premier League, nawet tu strzelal i nie zawodzil. To nie jest gracz jednego sezonu, tylko pewniak do regularnego strzelania. Berahino to wielka niewiadoma, moze byc niezly grajek, moze byc kolejna wtopa jak z Soldado
Austin od 6 czy 7 sezonow w miare powaznym graniu pakuje regularnie bramki, i to nie 5-6, ale po 20-30. Jesli to nie jest doswiadczenie to co nim jest? Berahino zaliczyl JEDEN przyzwoity sezon, Austin gral swietnie w League One, Championship, a po wejsciu QPR do Premier League, nawet tu strzelal i nie zawodzil. To nie jest gracz jednego sezonu, tylko pewniak do regularnego strzelania. Berahino to wielka niewiadoma, moze byc niezly grajek, moze byc kolejna wtopa jak z Soldado
20 sierpnia 2015, 10:32 [cytuj]
Rosyjskie media podaja cos o zainteresowaniu Spurs Kokorinem. Nie zwrocilbym nawet na to uwagi, gdyby nie wypowiedz jego menadzera: "Czy zainteresowany jego usługami jest Manchester United lub Tottenham? Nie ma powodów, by sądzić, że gracz nie będzie piłkarzem jednego z klubów do 31 sierpnia."
Rosyjskie media podaja cos o zainteresowaniu Spurs Kokorinem. Nie zwrocilbym nawet na to uwagi, gdyby nie wypowiedz jego menadzera: "Czy zainteresowany jego usługami jest Manchester United lub Tottenham? Nie ma powodów, by sądzić, że gracz nie będzie piłkarzem jednego z klubów do 31 sierpnia."
20 sierpnia 2015, 11:07 [cytuj]
PieS w tym wywiadzie pojawił się też Zenit , a raczej tam mu bliżej niż do nas .
PieS w tym wywiadzie pojawił się też Zenit , a raczej tam mu bliżej niż do nas
21 sierpnia 2015, 08:02 [cytuj]
Coraz częściej mówi się o transferze Wanyamy do nas :ok:

SPURS TARGET WANYAMA

Sky sources understand Southampton midfielder Victor Wanyama is a transfer target for Tottenham.

We understand the 24-year-old is keen on working with former boss Mauricio Pochettino again.

The Spurs boss brought Wanyama to Southampton from Celtic two years ago for a club record £12m.
Coraz częściej mówi się o transferze Wanyamy do nas :ok: SPURS TARGET WANYAMA Sky sources understand Southampton midfielder Victor Wanyama is a transfer target for Tottenham. We understand the 24-year-old is keen on working with former boss Mauricio Pochettino again. The Spurs boss brought Wanyama to Southampton from Celtic two years ago for a club record £12m
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 sierpnia 2015, 10:19 [cytuj]
Fazio ponoć szykuje się do przejścia do West Bromu.
Fazio ponoć szykuje się do przejścia do West Bromu
21 sierpnia 2015, 10:20 [cytuj]
Wanyama to ktoś pokroju Scotta Parkera, kogoś takiego nam trzeba. Mam nadzieję, że zapewni nam spokój w defensywie, jeśli przejdzie i zajmie miejsce Diera w środku pomocy, który się tam konkretnie nie nadaje.
Wanyama to ktoś pokroju Scotta Parkera, kogoś takiego nam trzeba. Mam nadzieję, że zapewni nam spokój w defensywie, jeśli przejdzie i zajmie miejsce Diera w środku pomocy, który się tam konkretnie nie nadaje
21 sierpnia 2015, 10:28 [cytuj]
Wanyama to dobry piłkarz, w dodatku gra na pozycji, która wymaga wzmocnienia. Jedyna wątpliwość to cena, Święci po stracie Schneiderlina mogą zażądać nieproporcjonalnie wysokiej kwoty za Wanyamę.
Wanyama to dobry piłkarz, w dodatku gra na pozycji, która wymaga wzmocnienia. Jedyna wątpliwość to cena, Święci po stracie Schneiderlina mogą zażądać nieproporcjonalnie wysokiej kwoty za Wanyamę
COYS!
21 sierpnia 2015, 11:04 [cytuj]
Koeman na sky powiedział że wanyama nie jest na sprzedaż. Ja bym postarał się o Fellainiego za 20 mln myślę że do wyciągnięcia jest.
Koeman na sky powiedział że wanyama nie jest na sprzedaż. Ja bym postarał się o Fellainiego za 20 mln myślę że do wyciągnięcia jest
21 sierpnia 2015, 11:36 [cytuj]
Ta pozycja koniecznie wymaga wzmocnienia, skoro wystawiany jest na niej nominalny stoper. Pochettino musi to jakoś rozwiązać, skoro Capoue i Stambouli zostali sprzedani a Dembele przesunął na skrzydło.
Ta pozycja koniecznie wymaga wzmocnienia, skoro wystawiany jest na niej nominalny stoper. Pochettino musi to jakoś rozwiązać, skoro Capoue i Stambouli zostali sprzedani a Dembele przesunął na skrzydło
21 sierpnia 2015, 12:00 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Koeman na sky powiedział że wanyama nie jest na sprzedaż. Ja bym postarał się o Fellainiego za 20 mln myślę że do wyciągnięcia jest


Dlaczego Fellaini miałby przejść do słabszego klubu?
Dlaczego Fellaini miałby przejść do słabszego klubu?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 sierpnia 2015, 12:31 [cytuj]
Fazio na testach w West Bromie , a Wanyama ponoć strasznie chce grać u Pochettino .
Fazio na testach w West Bromie , a Wanyama ponoć strasznie chce grać u Pochettino
21 sierpnia 2015, 12:46 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Fazio na testach w West Bromie , a Wanyama ponoć strasznie chce grać u Pochettino


wypożyczenie czy sprzedajemy go?

oby bardzo chciał i starał się o to :cwaniak:
wypożyczenie czy sprzedajemy go? oby bardzo chciał i starał się o to :cwaniak:
21 sierpnia 2015, 12:46 [cytuj]
Fellaini nie jest typowym defensywnym pomocnikiem, człowiekiem od czarnej roboty. Gra raczej do przodu, ale to też niespecjalnie mu wychodzi. I jak pisał Czarosław, też nie widzę powodu, dlaczego miałby przejść do nas.

Wanyama to raczej plotka, nie stać nas na niego.
Fellaini nie jest typowym defensywnym pomocnikiem, człowiekiem od czarnej roboty. Gra raczej do przodu, ale to też niespecjalnie mu wychodzi. I jak pisał Czarosław, też nie widzę powodu, dlaczego miałby przejść do nas. Wanyama to raczej plotka, nie stać nas na niego
21 sierpnia 2015, 12:47 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Dlaczego Fellaini miałby przejść do słabszego klubu?


bo ma szansę na lige mistrzów u nas + nie jest zawodnikiem, który gra pierwsze skrzypce w MU?
bo ma szansę na lige mistrzów u nas + nie jest zawodnikiem, który gra pierwsze skrzypce w MU?
21 sierpnia 2015, 13:05 [cytuj]
Ale degradacja. Z kapitana Sevilli walczącej o najwyższe trofea w Europie do WBA za 5 baniek :zalamka:
Ale degradacja. Z kapitana Sevilli walczącej o najwyższe trofea w Europie do WBA za 5 baniek :zalamka:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
21 sierpnia 2015, 13:12 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
bo ma szansę na lige mistrzów u nas + nie jest zawodnikiem, który gra pierwsze skrzypce w MU?


Co? To jakaś literówka z tą Ligą Mistrzów? :D
Co? To jakaś literówka z tą Ligą Mistrzów? :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
21 sierpnia 2015, 13:15 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co? To jakaś literówka z tą Ligą Mistrzów? :D


Jakoś Pan Daniel Levy ciągle powtarza historyjki o top4 i LM. :) Nie wiem, czy on sam w nie wierzy.
Jakoś Pan Daniel Levy ciągle powtarza historyjki o top4 i LM. :) Nie wiem, czy on sam w nie wierzy
21 sierpnia 2015, 13:18 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Jakoś Pan Daniel Levy ciągle powtarza historyjki o top4 i LM. :) Nie wiem, czy on sam w nie wierzy


uznał ze kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą :rotfl:
uznał ze kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą :rotfl:
|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się