Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  57  58  59  60  61    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
26 sierpnia 2015, 11:12 [cytuj]
West Brom ponoć pogodził się z tym , że Berahino odejdzie i rozpoczął rozmowy z Austinem .
West Brom ponoć pogodził się z tym , że Berahino odejdzie i rozpoczął rozmowy z Austinem
26 sierpnia 2015, 12:08 [cytuj]
No i co z tego, że żądamy 15m za Townsenda, skoro nie ma na niego nabywcy? Druga sprawa, że nie róbmy też z niego jakiegoś paralityka, bo miał swoje dobre występy, w BPL ma za sobą o wiele więcej rozegranych spotkań niż Berahino, gra w reprezentacji, gdzie o dziwo spisuje się dobrze. Myślę, że znalazłoby się kilku trenerów, którzy wycisnęliby z niego o wiele więcej niż Pochettino, który nie preferuje w swojej filozofii taktycznej skrzydłowych.

No i jednak umówmy się, 35-40m euro za kolesia, który ma za sobą jeden dobry sezon w którym zapakował 14 bramek, to jednak nieporozumienie. Rynek rynkiem, ale trzeba też znać granice zdrowego rozsądku. Jak koleś nie wypali, to za 2 lata wyciągniemy za niego co najwyżej 10m i to nie funtów, ale euro. Krajowi zawodnicy tracą na wartości o wiele więcej, niż zagraniczni. Gdyby Lamela przychodził do nas z jakiegoś WBA, a nie Romy, to żaden Inter nie wyłożyłby za niego 20m. Podobnie z Soldado, który mimo wszystko nie stracił na wartości tyle, ile realnie powinien. Mi ten transfer śmierdzi Andym Carollem.

Drugler powiedział/a:
West Brom ponoć pogodził się z tym , że Berahino odejdzie i rozpoczął rozmowy z Austinem
Będzie beka jak nam opchną Berahino, a sami kupią Austina za połowę ceny i okaże się, że nam sprzedali kota w worku, a sobie sprowadzili goleadora.
Będzie beka jak nam opchną Berahino, a sami kupią Austina za połowę ceny i okaże się, że nam sprzedali kota w worku, a sobie sprowadzili goleadora
26 sierpnia 2015, 12:34 [cytuj]
Tych dobrych występów tego twojego Townsenda można wyliczyć na palcach jednej ręki. No i sam sobie zaprzeczasz. Przy Townsendzie mówisz że ma rozegrane więcej meczy w PL od Berahino ( w ogóle nie czaję porównania) i to jest na jego plus chociaż statystyk to on nie ma. A gdy Berahino ma więcej spotkań od Kane w PL to działa na jego niekorzyść. Weź się w końcu zdecyduj na jedną spójną teorię bo sam sobie zaprzeczasz.

PS. Dochodzi niewiedza bo tych spotkań Berahino ma więcej od Townsenda nawet mimo faktu że jest o 2 lata młodszy :wysmiewacz:

Berahino 72 mecze w PL rozegranych minut 4500.
Townsend 59 mecze w PL rozegranych minut 3000.


I tyle.
Tych dobrych występów tego twojego Townsenda można wyliczyć na palcach jednej ręki. No i sam sobie zaprzeczasz. Przy Townsendzie mówisz że ma rozegrane więcej meczy w PL od Berahino ( w ogóle nie czaję porównania) i to jest na jego plus chociaż statystyk to on nie ma. A gdy Berahino ma więcej spotkań od Kane w PL to działa na jego niekorzyść. Weź się w końcu zdecyduj na jedną spójną teorię bo sam sobie zaprzeczasz. PS. Dochodzi niewiedza bo tych spotkań Berahino ma więcej od Townsenda nawet mimo faktu że jest o 2 lata młodszy :wysmiewacz: Berahino 72 mecze w PL rozegranych minut 4500. Townsend 59 mecze w PL rozegranych minut 3000. I tyle
26 sierpnia 2015, 12:52 [cytuj]
Wybacz, zagalopowałem się, chodziło mi o wszystkie występy, bo faktycznie w samej BPL ma mniej. Generalnie miałem na myśli doświadczenie.

Mecenas powiedział/a:
A gdy Berahino ma więcej spotkań od Kane w PL to działa na jego niekorzyść.

Chodzi o to, że Berahino jest napastnikiem i duża liczba rozegranych spotkań, podzielona przez stosunkowo niewielką ilość zdobytych bramek, działa na jego niekorzyść. Townsend jest pomocnikiem stąd też trudno rozliczać go z bramek. Żeby było prościej ogarnąć: doświadczenie, wiek, gra w kadrze działa na korzyść pomocnika. Z drugiej strony, napastnik który rozegrał ponad 70 spotkań, ustrzelił 19 bramek, z czego 14 w ostatnim sezonie, to jest gość którego transfer jest obarczona ryzykiem. Chłopak może się rozwinąć, ale równie dobrze nie musi. 35-40m euro to jednak stanowczo za dużo za takiego zawodnika. Za tyle to nierzadko można wyrwać jakąś gwiazdę. I nie ma tu nic do rzeczy, że ze sprowadzeniem takiej gwiazdy moglibyśmy mieć problemy. Chodzi o sam fakt, że nie można płacić za takiego Berahino, który jest tak naprawdę wielką niewiadomą, więcej niż za sprawdzonych napastników typu Dżeko, Mandżukić czy Pedro.

Swoją drogą, wracając do tego Townsenda, to ja przecież nigdzie nie napisałem, że jest wart tych 15m. Wręcz napisałem, że nie ma chętnych, co oznacza, ni mniej, ni więcej, że zawodnik jest tyle wart, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Moim zdaniem realna cena opiewa gdzieś tam w granicach 10m.
Chodzi o to, że Berahino jest napastnikiem i duża liczba rozegranych spotkań, podzielona przez stosunkowo niewielką ilość zdobytych bramek, działa na jego niekorzyść. Townsend jest pomocnikiem stąd też trudno rozliczać go z bramek. Żeby było prościej ogarnąć: doświadczenie, wiek, gra w kadrze działa na korzyść pomocnika. Z drugiej strony, napastnik który rozegrał ponad 70 spotkań, ustrzelił 19 bramek, z czego 14 w ostatnim sezonie, to jest gość którego transfer jest obarczona ryzykiem. Chłopak może się rozwinąć, ale równie dobrze nie musi. 35-40m euro to jednak stanowczo za dużo za takiego zawodnika. Za tyle to nierzadko można wyrwać jakąś gwiazdę. I nie ma tu nic do rzeczy, że ze sprowadzeniem takiej gwiazdy moglibyśmy mieć problemy. Chodzi o sam fakt, że nie można płacić za takiego Berahino, który jest tak naprawdę wielką niewiadomą, więcej niż za sprawdzonych napastników typu Dżeko, Mandżukić czy Pedro. Swoją drogą, wracając do tego Townsenda, to ja przecież nigdzie nie napisałem, że jest wart tych 15m. Wręcz napisałem, że nie ma chętnych, co oznacza, ni mniej, ni więcej, że zawodnik jest tyle wart, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Moim zdaniem realna cena opiewa gdzieś tam w granicach 10m
26 sierpnia 2015, 13:17 [cytuj]
Ty już sam się plączesz w tych wyznaniach. Doświadczenie ogólne ma większe bo jest starszy. Ale ja mam to w dupie bo ktoś sobie może grać w niższych ligach i tego nie da się porównać z doświadczeniem w BPL bo to są zupełnie dwa inne światy. Ludzie się zderzają z rzeczywistością. Ings jakoś nie robił furory po wejściu do PL jak sezon wcześniej chyba miał króla strzelców Championship. No fajnie że Berahino 14 w poprzednim i 5 wcześniej to może właśnie kwestia progresu? :X Dla ciebie to źle przed poprzednim sezonem strzelił kilka goli a w poprzednim 14.:ok: Townsenda mówisz ciężko rozliczać, właśnie łatwo, bo on jest po prostu cienki i tych dobrych meczów nie miał dużo. Jakieś stadiony świata strzelił w QPR raz, zagrał z Czarnogórą i chyba gola strzelił potem w lidze jednego gola i ile już czasu minęło od tamtych wydarzeń? Lata. A ostatnio prócz gola z Włochami co pokazał? I za coś takiego płacić 15 mln? Chyba chory jesteś.

A tymi nazwiskami tylko tylko się pogrążasz. City nie zrobi znami dealu bo Adebayor, a Mandźuki czy Pedro mieli lepsze oferty z których skorzystali. Poszli do klubów utytułowanych, z wielką marką i wieloma kibicami na całym świecie i grającymi w Lidze Mistrzów. Ty najpierw się zastanów czym ty byś chciał takich ludzi zwabić do klubu bo tych argumentów ja nie widzę. Napisałem ci to na poprzedniej stronie ale chyba nie raczyłeś przeczytać. Nie ta marka, jesteśmy po prostu za mali i do tego mało atrakcyjni. Za ludzi którzy postrzelali w PL trzeba płacić takie właśnie ceny, a ściągać kogoś z innej ligi też nie wiesz czy nie będzie kolejnym Soldado. Nikt tego nigdy nie wie. Nigdy nie możesz być pewny że ktoś przyjdzie i będzie napierdalał gola za golem, no chyba że to Messi czy Ronaldo ale oni też sami gówno by zrobili.
Ty już sam się plączesz w tych wyznaniach. Doświadczenie ogólne ma większe bo jest starszy. Ale ja mam to w dupie bo ktoś sobie może grać w niższych ligach i tego nie da się porównać z doświadczeniem w BPL bo to są zupełnie dwa inne światy. Ludzie się zderzają z rzeczywistością. Ings jakoś nie robił furory po wejściu do PL jak sezon wcześniej chyba miał króla strzelców Championship. No fajnie że Berahino 14 w poprzednim i 5 wcześniej to może właśnie kwestia progresu? :X Dla ciebie to źle przed poprzednim sezonem strzelił kilka goli a w poprzednim 14.:ok: Townsenda mówisz ciężko rozliczać, właśnie łatwo, bo on jest po prostu cienki i tych dobrych meczów nie miał dużo. Jakieś stadiony świata strzelił w QPR raz, zagrał z Czarnogórą i chyba gola strzelił potem w lidze jednego gola i ile już czasu minęło od tamtych wydarzeń? Lata. A ostatnio prócz gola z Włochami co pokazał? I za coś takiego płacić 15 mln? Chyba chory jesteś. A tymi nazwiskami tylko tylko się pogrążasz. City nie zrobi znami dealu bo Adebayor, a Mandźuki czy Pedro mieli lepsze oferty z których skorzystali. Poszli do klubów utytułowanych, z wielką marką i wieloma kibicami na całym świecie i grającymi w Lidze Mistrzów. Ty najpierw się zastanów czym ty byś chciał takich ludzi zwabić do klubu bo tych argumentów ja nie widzę. Napisałem ci to na poprzedniej stronie ale chyba nie raczyłeś przeczytać. Nie ta marka, jesteśmy po prostu za mali i do tego mało atrakcyjni. Za ludzi którzy postrzelali w PL trzeba płacić takie właśnie ceny, a ściągać kogoś z innej ligi też nie wiesz czy nie będzie kolejnym Soldado. Nikt tego nigdy nie wie. Nigdy nie możesz być pewny że ktoś przyjdzie i będzie napierdalał gola za golem, no chyba że to Messi czy Ronaldo ale oni też sami gówno by zrobili
26 sierpnia 2015, 13:23 [cytuj]
Ja mam wrażenie, że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Ja mam wrażenie, że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
26 sierpnia 2015, 13:29 [cytuj]
To ty chyba masz słabe argumenty. A w kwestii kogoś lepszego z napastników to nie masz żadnych.

Townsend jest cieniasem a ty robisz z niego kogoś kim nie jest. Berahino za 30 mln euro zły bo z sezonu na sezon zrobił progres, Townsend który nie robi jest warty 15 mln. Kończ bo śmiech.

Widuję tu ludzi którzy nie mają świadomości medialności, siły, finansów swojego klubu i znajomości rynku. Wiedz że jesteś jednym z nich.
To ty chyba masz słabe argumenty. A w kwestii kogoś lepszego z napastników to nie masz żadnych. Townsend jest cieniasem a ty robisz z niego kogoś kim nie jest. Berahino za 30 mln euro zły bo z sezonu na sezon zrobił progres, Townsend który nie robi jest warty 15 mln. Kończ bo śmiech. Widuję tu ludzi którzy nie mają świadomości medialności, siły, finansów swojego klubu i znajomości rynku. Wiedz że jesteś jednym z nich
26 sierpnia 2015, 13:36 [cytuj]
http://transfery.info/80103,duzy-transfer-tottenhamu

Dziękuje - dobranoc :D :cwaniak:

a tak serio. Bardzo dobre wzmocnienie. Na temat walorów ów piłkarza nie będę się rozpisywał, bo i tak uznacie mnie za mało obiektywnego w tym względzie
http://transfery.info/80103,duzy-transfer-tottenhamu Dziękuje - dobranoc :D :cwaniak: a tak serio. Bardzo dobre wzmocnienie. Na temat walorów ów piłkarza nie będę się rozpisywał, bo i tak uznacie mnie za mało obiektywnego w tym względzie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2015, 13:38 [cytuj]
Porównywać ( po ostatnim sezonie , bo to co było 2 sezony temu to nic nie znaczy ) Berahino z Townsendem to zupełnie jakieś nie porozumienie bo między nimi jest przepaść .


Z drugiej strony przeszkadza niektórym sprowadzanie zawodników :
a) młody ograny w Anglii - źle bo młody , źle bo trzeba zapłacić dużo
b) młody spoza wysp - kot w worku
c) doświadczony spoza wysp - może nie wypalić , drogi
d) doświadczony , ograny w Anglii - o takich możemy raczej zapomnieć , chyba że chcemy Charliego Adama sprowadzić , bo wszyscy wartościowi mają miejsca zaklepane u siebie i nikt ich nie puści ( przynajmniej nie do klubów z ligi )
Porównywać ( po ostatnim sezonie , bo to co było 2 sezony temu to nic nie znaczy ) Berahino z Townsendem to zupełnie jakieś nie porozumienie bo między nimi jest przepaść . Z drugiej strony przeszkadza niektórym sprowadzanie zawodników : a) młody ograny w Anglii - źle bo młody , źle bo trzeba zapłacić dużo b) młody spoza wysp - kot w worku c) doświadczony spoza wysp - może nie wypalić , drogi d) doświadczony , ograny w Anglii - o takich możemy raczej zapomnieć , chyba że chcemy Charliego Adama sprowadzić , bo wszyscy wartościowi mają miejsca zaklepane u siebie i nikt ich nie puści ( przynajmniej nie do klubów z ligi )
26 sierpnia 2015, 13:39 [cytuj]
jin_ta powiedział/a:
http://transfery.info/80103,duzy-transfer-tottenhamu

Dziękuje - dobranoc :D :cwaniak:

a tak serio. Bardzo dobre wzmocnienie. Na temat walorów ów piłkarza nie będę się rozpisywał, bo i tak uznacie mnie za mało obiektywnego w tym względzie


Właśnie tweeter "eksplodował" tą informacją i każdy ją podaje .
Właśnie tweeter "eksplodował" tą informacją i każdy ją podaje
26 sierpnia 2015, 13:44 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Właśnie tweeter "eksplodował" tą informacją i każdy ją podaje


Koreańskie źródła(telewizja) mówią, że właśnie jest w drodze na testy medyczne


2010–2013 Hamburger SV 73 występy 20 bramek
2013– Bayer Leverkusen 61 występów 21 bramek
National team‡
2008–2009 South Korea U17 18 występów 7 goli
2010– South Korea 44 występy 11 goli

Koreańskie źródła(telewizja) mówią, że właśnie jest w drodze na testy medyczne 2010–2013 Hamburger SV 73 występy 20 bramek 2013– Bayer Leverkusen 61 występów 21 bramek National team‡ 2008–2009 South Korea U17 18 występów 7 goli 2010– South Korea 44 występy 11 goli
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2015, 13:59 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
To ty chyba masz słabe argumenty. A w kwestii kogoś lepszego z napastników to nie masz żadnych.

Townsend jest cieniasem a ty robisz z niego kogoś kim nie jest. Berahino za 30 mln euro zły bo z sezonu na sezon zrobił progres, Townsend który nie robi jest warty 15 mln. Kończ bo śmiech.

Widuję tu ludzi którzy nie mają świadomości medialności, siły, finansów swojego klubu i znajomości rynku. Wiedz że jesteś jednym z nich
Skończ robić jakieś osobiste wycieczki, bo się za bardzo nakręcasz, a poważnie, powinieneś przeczytać z kilka razy to co napisałem. Znajdź zdanie w którym stwierdziłem, że Townsend jest wart tych 15m. Nie znajdziesz, bo nic takiego nie napisałem.
Druga sprawa tyczy się nazwisk, które podałem. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Przecież jasno wynika z tego, że nie chodzi mi o to czy oni realnie chcieliby tu przyjść, bo wiadomym jest, że mielibyśmy problemy z ich sprowadzaniem (o czym napisałem), ale sam fakt, że to jednak są wyrobione marki i przesadą jest płacenie większych pieniędzy za takiego Berahino z WBA.

Nie popadajmy też w jakąś skrajność, że jak wtopiliśmy z Soldado, to już więcej nie możemy bawić się w sprowadzanie zagranicznych napastników. Spójrzcie na inne kluby z BPL. Przecież poza kilkoma wyjątkami, większość napastników będących gwiazdami swoich zespołów, to są zawodnicy sprowadzeni z innych lig.
Skończ robić jakieś osobiste wycieczki, bo się za bardzo nakręcasz, a poważnie, powinieneś przeczytać z kilka razy to co napisałem. Znajdź zdanie w którym stwierdziłem, że Townsend jest wart tych 15m. Nie znajdziesz, bo nic takiego nie napisałem. Druga sprawa tyczy się nazwisk, które podałem. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Przecież jasno wynika z tego, że nie chodzi mi o to czy oni realnie chcieliby tu przyjść, bo wiadomym jest, że mielibyśmy problemy z ich sprowadzaniem (o czym napisałem), ale sam fakt, że to jednak są wyrobione marki i przesadą jest płacenie większych pieniędzy za takiego Berahino z WBA. Nie popadajmy też w jakąś skrajność, że jak wtopiliśmy z Soldado, to już więcej nie możemy bawić się w sprowadzanie zagranicznych napastników. Spójrzcie na inne kluby z BPL. Przecież poza kilkoma wyjątkami, większość napastników będących gwiazdami swoich zespołów, to są zawodnicy sprowadzeni z innych lig
26 sierpnia 2015, 14:09 [cytuj]
Wydaje mi się że z tym Sonem to może być prawda, podejrzewam że levy sprzeda Lamele do Interu i weźmie właśnie sona za niego ;)
Wydaje mi się że z tym Sonem to może być prawda, podejrzewam że levy sprzeda Lamele do Interu i weźmie właśnie sona za niego ;)
26 sierpnia 2015, 14:17 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Wydaje mi się że z tym Sonem to może być prawda, podejrzewam że levy sprzeda Lamele do Interu i weźmie właśnie sona za niego ;)


Tak tez może być, ale to głównie napastnik(lewonożny) Czasami schodzi do środka jak Bale

https://www.youtube.com/watch?v=j1B_PyMgiEg
Tak tez może być, ale to głównie napastnik(lewonożny) Czasami schodzi do środka jak Bale https://www.youtube.com/watch?v=j1B_PyMgiEg
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2015, 14:19 [cytuj]
Dobra nie napisałeś że 15 mln ale i tak tutaj wymieniasz jakieś śmieszne argumenty sugerując że jest warty więcej niż rzeczywiście.

Wyrobione marki i ich koszta.

Dżeko, Bośniak lat 29.
Madnźukić, Chorwat lat 29.
Pedro, Hiszpan lat 28.

Robisz jakieś proporcje ich ceny do ceny Berahino. Zrozum to Damianie że narodowość wiele w przypadku Berahino znaczy. Ma niezbędne doświadczenie w PL. To wszystko się składa na jego cenę. No i oczywiście wiek. Chłopak w jego wieku który od jakichś 2-3 sezonów strzelałby 10-15-20 goli byłby już dla nas nie dostępny i kosztowałby tyle co Sterling. Czyżbyś przespał kilka ostatnich letnich okienek? Tak to wygląda, i będzie się pogarszało. I właśnie Sterling jest kolejnym następstwem zepsucia rynku. Prawie 70 mln euro za Sterlinga to jest dopiero debilizm :X
Dobra nie napisałeś że 15 mln ale i tak tutaj wymieniasz jakieś śmieszne argumenty sugerując że jest warty więcej niż rzeczywiście. Wyrobione marki i ich koszta. Dżeko, Bośniak lat 29. Madnźukić, Chorwat lat 29. Pedro, Hiszpan lat 28. Robisz jakieś proporcje ich ceny do ceny Berahino. Zrozum to Damianie że narodowość wiele w przypadku Berahino znaczy. Ma niezbędne doświadczenie w PL. To wszystko się składa na jego cenę. No i oczywiście wiek. Chłopak w jego wieku który od jakichś 2-3 sezonów strzelałby 10-15-20 goli byłby już dla nas nie dostępny i kosztowałby tyle co Sterling. Czyżbyś przespał kilka ostatnich letnich okienek? Tak to wygląda, i będzie się pogarszało. I właśnie Sterling jest kolejnym następstwem zepsucia rynku. Prawie 70 mln euro za Sterlinga to jest dopiero debilizm :X
26 sierpnia 2015, 14:19 [cytuj]
http://metro.co.uk/2015/08/26/heung-min-son-flying-into-england-for-medical-ahead-of-21-9m-tottenham-transfer-5361763/

http://www.sport1.de/fussball/bundesliga/2015/08/heung-min-son-offenbar-fuer-30-millionen-euro-zu-tottenham-hotspur

http://www.ksta.de/bayer-04-leverkusen/-bayer-04-sote-heung-m,15189374,31596356.html

Niemal każde źródło to podaje . Może coś w tym jest. :cwaniak:
:cwaniak:
Daniel jak zobaczył trzy mecze dramaturgi to sięgnął głęboko w kieszeń i może coś będzie. :brawo:

https://www.youtube.com/watch?v=e26-ldLcvKQ Taki rarytas .
3- NAJŁADNIEJSZA! :plotki:
http://metro.co.uk/2015/08/26/heung-min-son-flying-into-england-for-medical-ahead-of-21-9m-tottenham-transfer-5361763/ http://www.sport1.de/fussball/bundesliga/2015/08/heung-min-son-offenbar-fuer-30-millionen-euro-zu-tottenham-hotspur http://www.ksta.de/bayer-04-leverkusen/-bayer-04-sote-heung-m,15189374,31596356.html Niemal każde źródło to podaje . Może coś w tym jest. :cwaniak: :cwaniak: Daniel jak zobaczył trzy mecze dramaturgi to sięgnął głęboko w kieszeń i może coś będzie. :brawo: https://www.youtube.com/watch?v=e26-ldLcvKQ Taki rarytas . 3- NAJŁADNIEJSZA! :plotki:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 sierpnia 2015, 14:22 [cytuj]
Jak sięgnął do kieszeni? Zarobił to ma kasę.
Jak sięgnął do kieszeni? Zarobił to ma kasę
26 sierpnia 2015, 14:25 [cytuj]
Z tego co obczaiłem na youtubie, to można wywnioskować, że potrafi grać obiema nogami, jest zwrotny, szybki. Z marketingowego punktu widzenia to na pewno strzał w 10. Ja jednak z pewną dozą nieufności podchodzę do Azjatów w BPL. No i w dodatku cena wydaje się być wysoka.

Ponoć Lamela już po słowie z Interem. Oby.
Z tego co obczaiłem na youtubie, to można wywnioskować, że potrafi grać obiema nogami, jest zwrotny, szybki. Z marketingowego punktu widzenia to na pewno strzał w 10. Ja jednak z pewną dozą nieufności podchodzę do Azjatów w BPL. No i w dodatku cena wydaje się być wysoka. Ponoć Lamela już po słowie z Interem. Oby
26 sierpnia 2015, 14:30 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Z tego co obczaiłem na youtubie, to można wywnioskować, że potrafi grać obiema nogami, jest zwrotny, szybki. Z marketingowego punktu widzenia to na pewno strzał w 10. Ja jednak z pewną dozą nieufności podchodzę do Azjatów w BPL. No i w dodatku cena wydaje się być wysoka.

Ponoć Lamela już po słowie z Interem. Oby


Dobrze gadasz . Lamela do Interu a Son do nas. Można by powiedzieć że taka mała wymiana. Tylko że na Lini innych klubów.:P
Dobrze gadasz . Lamela do Interu a Son do nas. Można by powiedzieć że taka mała wymiana. Tylko że na Lini innych klubów.:P
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 sierpnia 2015, 14:32 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:

Wyrobione marki i ich koszta.

Dżeko, Bośniak lat 29.
Madnźukić, Chorwat lat 29.
Pedro, Hiszpan lat 28.

Robisz jakieś proporcje ich ceny do ceny Berahino. Zrozum to Damianie że narodowość wiele w przypadku Berahino znaczy. Ma niezbędne doświadczenie w PL. To wszystko się składa na jego cenę. No i oczywiście wiek.


Ma ROK grania na poziomie w Premier League, a wiek i narodowość nie strzelają. Taki jest jak zauważasz rynek, więc można się nie dziwić West Bromowi, że winduje cenę, ale już my nie mamy powodu płacić za niepoparte realnymi możliwościami zawodnika prawa rynku i należałoby się dziwić, gdybyśmy warunki Drozdów przyjęli.
Ma ROK grania na poziomie w Premier League, a wiek i narodowość nie strzelają. Taki jest jak zauważasz rynek, więc można się nie dziwić West Bromowi, że winduje cenę, ale już my nie mamy powodu płacić za niepoparte realnymi możliwościami zawodnika prawa rynku i należałoby się dziwić, gdybyśmy warunki Drozdów przyjęli
COYS!
|<  <<  <  57  58  59  60  61    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się