Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  58  59  60  61  62    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
26 sierpnia 2015, 14:32 [cytuj]
Jin Z tego co pamiętam to Son bardziej skrzydłowy jest tylko takim do 4-3-3 właśnie także mi się wydaje że do nas na prawe skrzydło jest ściągany. Dawno go nie widziałem także mogę się mylić ale mam takie przeczucie ;) wydaje mi się że i tak powinniśmy jakiegoś drugiego szybkiego skrzydłowego np. Mosesa który za 6 mln jest dostępny.
Jin Z tego co pamiętam to Son bardziej skrzydłowy jest tylko takim do 4-3-3 właśnie także mi się wydaje że do nas na prawe skrzydło jest ściągany. Dawno go nie widziałem także mogę się mylić ale mam takie przeczucie ;) wydaje mi się że i tak powinniśmy jakiegoś drugiego szybkiego skrzydłowego np. Mosesa który za 6 mln jest dostępny
26 sierpnia 2015, 14:34 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Dobra nie napisałeś że 15 mln ale i tak tutaj wymieniasz jakieś śmieszne argumenty sugerując że jest warty więcej niż rzeczywiście.

Wyrobione marki i ich koszta.

Dżeko, Bośniak lat 29.
Madnźukić, Chorwat lat 29.
Pedro, Hiszpan lat 28.

Robisz jakieś proporcje ich ceny do ceny Berahino. Zrozum to Damianie że narodowość wiele w przypadku Berahino znaczy. Ma niezbędne doświadczenie w PL. To wszystko się składa na jego cenę. No i oczywiście wiek. Chłopak w jego wieku który od jakichś 2-3 sezonów strzelałby 10-15-20 goli byłby już dla nas nie dostępny i kosztowałby tyle co Sterling. Czyżbyś przespał kilka ostatnich letnich okienek? Tak to wygląda, i będzie się pogarszało. I właśnie Sterling jest kolejnym następstwem zepsucia rynku. Prawie 70 mln euro za Sterlinga to jest dopiero debilizm :X

Sugeruję? Przecież napisałem, że wg mnie wartość Townsenda oscyluje w granicach 10m.

Ja rozumiem, że Anglik, że młody, ale żądanie za Berahino 25-30m funtów (35-40m euro), to jednak nieporozumienie. Zdarzają się przypadki przepłacania, ale spójrzmy kto przepłaca. Te kluby można policzyć na palcach jednej ręki.

Wiek oczywiście robi swoje, ale nie dajmy się zwariować. Wymienieni zawodnicy grali w topowych zespołach i dawali sobie tam radę. Berahino gra w WBA. To kto w jakim klubie gra też robi różnicę. Podobnie jak to, że duże kluby windują sobie cenę za takich zawodników, bo ich po prostu stać na to aby utrzymać takiego zawodnika. Stąd też Liverpool potrafił wycisnąć taką kwotę za Sterlinga.
Sugeruję? Przecież napisałem, że wg mnie wartość Townsenda oscyluje w granicach 10m. Ja rozumiem, że Anglik, że młody, ale żądanie za Berahino 25-30m funtów (35-40m euro), to jednak nieporozumienie. Zdarzają się przypadki przepłacania, ale spójrzmy kto przepłaca. Te kluby można policzyć na palcach jednej ręki. Wiek oczywiście robi swoje, ale nie dajmy się zwariować. Wymienieni zawodnicy grali w topowych zespołach i dawali sobie tam radę. Berahino gra w WBA. To kto w jakim klubie gra też robi różnicę. Podobnie jak to, że duże kluby windują sobie cenę za takich zawodników, bo ich po prostu stać na to aby utrzymać takiego zawodnika. Stąd też Liverpool potrafił wycisnąć taką kwotę za Sterlinga
26 sierpnia 2015, 14:35 [cytuj]
Na Youtubie nawet Ameobi jest dobry - dopóki nie zagra u nas kilkunastu dobrych meczy to nie mam zdania .
Na Youtubie nawet Ameobi jest dobry - dopóki nie zagra u nas kilkunastu dobrych meczy to nie mam zdania
26 sierpnia 2015, 14:37 [cytuj]
Co do Sona, to daliśmy już prezent Valencii za Soldado, Romie za Lamelę, nie mam pojęcia dlaczego nie mielibyśmy dać go Leverkusen ;)
Co do Sona, to daliśmy już prezent Valencii za Soldado, Romie za Lamelę, nie mam pojęcia dlaczego nie mielibyśmy dać go Leverkusen ;)
COYS!
26 sierpnia 2015, 14:39 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Co do Sona, to daliśmy już prezent Valencii za Soldado, Romie za Lamelę, nie mam pojęcia dlaczego nie mielibyśmy dać go Leverkusen ;)



Idąc tą drogą to dopóki Lamela i Soldado nie skończą grać w piłkę to nikogo nie kupujemy bo też będzie nie wypałem .


KonradM powiedział/a:
wydaje mi się że i tak powinniśmy jakiegoś drugiego szybkiego skrzydłowego np. Mosesa który za 6 mln jest dostępny


Nie , nie , nie . Lepiej dawać szansę Pritchardowi niż kupować Mosesa , który nie radzi sobie nigdzie gdzie gra.
Idąc tą drogą to dopóki Lamela i Soldado nie skończą grać w piłkę to nikogo nie kupujemy bo też będzie nie wypałem . [quote=KonradM]wydaje mi się że i tak powinniśmy jakiegoś drugiego szybkiego skrzydłowego np. Mosesa który za 6 mln jest dostępny
26 sierpnia 2015, 14:42 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Idąc tą drogą to dopóki Lamela i Soldado nie skończą grać w piłkę to nikogo nie kupujemy bo też będzie nie wypałem

idziesz kompletnie inną drogą.
idziesz kompletnie inną drogą
COYS!
26 sierpnia 2015, 14:42 [cytuj]
To teraz zapytam, branie gościa który z PL ma tyle wspólnego co ja, czyli ogląda w telewizji. Ma 23 lata i kosztuje 30 mln to dobra cena? To ja już wolę Berahino ogranego w Anglii, serio.

Wduwek powiedział/a:
Ma ROK grania na poziomie w Premier League, a wiek i narodowość nie strzelają.
Rok? Ja widzę tam ponad 70 meczy czyli prawie dwa sezony prawie całe z tym że rozsiane w 3 sezonach. Anglik strzelający to zawsze dodatkowy argument dla sprzedającego. Bośniak czy Hiszpan w miejsce Berahino na pewno by tyle nie kosztowali mając takie jego staty.
Rok? Ja widzę tam ponad 70 meczy czyli prawie dwa sezony prawie całe z tym że rozsiane w 3 sezonach. Anglik strzelający to zawsze dodatkowy argument dla sprzedającego. Bośniak czy Hiszpan w miejsce Berahino na pewno by tyle nie kosztowali mając takie jego staty
26 sierpnia 2015, 14:45 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Rok? Ja widzę tam ponad 70 meczy czyli prawie dwa sezony prawie całe z tym że rozsiane w 3 sezonach. Anglik strzelający to zawsze dodatkowy argument dla sprzedającego. Bośniak czy Hiszpan w miejsce Berahino na pewno by tyle nie kosztowali mając takie jego staty

Dla sprzedającego. Doczytaj do końca zdanie, którego część cytujesz ;) A co do roku to tez napisałem, że chodzi mi o granie na jakim takim poziomie, a nie kilka ogonów.

Mecenas powiedział/a:
To teraz zapytam, branie gościa który z PL ma tyle wspólnego co ja, czyli ogląda w telewizji. Ma 23 lata i kosztuje 30 mln to dobra cena? To ja już wolę Berahino ogranego w Anglii, serio

A z tym to akurat nie do mnie proszę :P
Dla sprzedającego. Doczytaj do końca zdanie, którego część cytujesz ;) A co do roku to tez napisałem, że chodzi mi o granie na jakim takim poziomie, a nie kilka ogonów. [quote=Mecenas]To teraz zapytam, branie gościa który z PL ma tyle wspólnego co ja, czyli ogląda w telewizji. Ma 23 lata i kosztuje 30 mln to dobra cena? To ja już wolę Berahino ogranego w Anglii, serio
COYS!
26 sierpnia 2015, 14:55 [cytuj]
Oni i tak już dobrą cenę podbili od Levyego. Oferta 30 mln euro jest prawdą bo sami napisali że ją odrzucili czyli była składana. Tak naprawdę ja sam bym więcej nie zapłacił za niego bo to już jest absolutny maks i wiecej to już byłby nasz nowy rekord. Tylko że tutaj jest wielkie poruszenie nt. tej właśnie ceny, chociaż równolegle do tej bomby medialnej o Sonie poszła informacja że ostatnia oferta idzie za 25 mln funtów za Berahino ( nie wiadomo czy to prawda). A teraz idzie news że dajemy 30 mln euro za typa który PL w tv ogląda. Za niego jest ok, spox.
Oni i tak już dobrą cenę podbili od Levyego. Oferta 30 mln euro jest prawdą bo sami napisali że ją odrzucili czyli była składana. Tak naprawdę ja sam bym więcej nie zapłacił za niego bo to już jest absolutny maks i wiecej to już byłby nasz nowy rekord. Tylko że tutaj jest wielkie poruszenie nt. tej właśnie ceny, chociaż równolegle do tej bomby medialnej o Sonie poszła informacja że ostatnia oferta idzie za 25 mln funtów za Berahino ( nie wiadomo czy to prawda). A teraz idzie news że dajemy 30 mln euro za typa który PL w tv ogląda. Za niego jest ok, spox
26 sierpnia 2015, 15:00 [cytuj]
Z Lamelą problem jest taki, że kupiliśmy na skrzydło zawodnika, który ani nie jest szybki, ani zwrotny. To był nie tyle niewypał, co po prostu nieprzemyślany ruch z naszej strony. Soldado się nie sprawdził, ale tutaj również trzeba podkreślić, że to nie był typ szybkiego, zwinnego napastnika. W Anglii te cechy są pożądane stąd też w tym okienku rozglądamy się za takimi zawodnikami jak Nije, Berahino czy ten wspomniany Koreańczyk.
Z Lamelą problem jest taki, że kupiliśmy na skrzydło zawodnika, który ani nie jest szybki, ani zwrotny. To był nie tyle niewypał, co po prostu nieprzemyślany ruch z naszej strony. Soldado się nie sprawdził, ale tutaj również trzeba podkreślić, że to nie był typ szybkiego, zwinnego napastnika. W Anglii te cechy są pożądane stąd też w tym okienku rozglądamy się za takimi zawodnikami jak Nije, Berahino czy ten wspomniany Koreańczyk
26 sierpnia 2015, 15:04 [cytuj]
To teraz zapytam, branie gościa który z PL ma tyle wspólnego co ja, czyli ogląda w telewizji. Ma 28 lata, nazywa sie Messi i kosztuje 250 mln, to dobra cena? Mecenas by wolal ogranego w Anglii Berahino, serio.

To czy ktos jest ograny w BPL, czy nie, jest bez znaczenia.
To teraz zapytam, branie gościa który z PL ma tyle wspólnego co ja, czyli ogląda w telewizji. Ma 28 lata, nazywa sie Messi i kosztuje 250 mln, to dobra cena? Mecenas by wolal ogranego w Anglii Berahino, serio. To czy ktos jest ograny w BPL, czy nie, jest bez znaczenia
26 sierpnia 2015, 15:08 [cytuj]
Z tym że Son to żaden Messi jest. A Messi by się bał że mu nóżki połamią, i na dodatek taki sam poliglota jak Lamela że ani be ani me po angielsku. Generalnie nie ma co gdybać bo Messi w PL nigdy się nie wydarzy. Ale możesz sobie popisać przynajmniej.

Ogranie w BPL jest bez znaczenia. Powiedz tym co dwa lata temu mówili że top 4 to formalność a puchar to już na pewno będziemy mieli. Nagle teraz po 2 latach ludzie zauważyli ich "specyfikacje", tzn. Lameli i Soldado.
Z tym że Son to żaden Messi jest. A Messi by się bał że mu nóżki połamią, i na dodatek taki sam poliglota jak Lamela że ani be ani me po angielsku. Generalnie nie ma co gdybać bo Messi w PL nigdy się nie wydarzy. Ale możesz sobie popisać przynajmniej. Ogranie w BPL jest bez znaczenia. Powiedz tym co dwa lata temu mówili że top 4 to formalność a puchar to już na pewno będziemy mieli. Nagle teraz po 2 latach ludzie zauważyli ich "specyfikacje", tzn. Lameli i Soldado
26 sierpnia 2015, 15:14 [cytuj]
Messi w BPL robilby to samo co w La Liga. Mit tej "brutalnej" i niezwykle trudnej PL juz dawno zostal obalony. Tevez poliglota nie jest, ale jest rowniez lepszy niz jakikolwiek pilkarz Spurs. Spojrz na najlepszych zawodnikow w Anglii (Hazard, Silva, Toure, Sanchez itd.), zaden z nich nie mial doswiadczenia w BPL, a z miejsca stal sie gwiazda.
Messi w BPL robilby to samo co w La Liga. Mit tej "brutalnej" i niezwykle trudnej PL juz dawno zostal obalony. Tevez poliglota nie jest, ale jest rowniez lepszy niz jakikolwiek pilkarz Spurs. Spojrz na najlepszych zawodnikow w Anglii (Hazard, Silva, Toure, Sanchez itd.), zaden z nich nie mial doswiadczenia w BPL, a z miejsca stal sie gwiazda
26 sierpnia 2015, 15:17 [cytuj]
No tylko, że mieli "trochę" inną markę przychodząc do Premier League niż Son.

Sam zauważasz, że Messi sprawdziłby się w Premier League. A taki Lamela się nie sprawdził. Bo jest różnica między piłkarzem z absolutnego topu (Toure, Silva, Sanchez), a gwiazdką FM-a (Lamela). Sonowi do Toure baaardzo daleko, mimo że staty w BL kręci, to fakt.
No tylko, że mieli "trochę" inną markę przychodząc do Premier League niż Son. Sam zauważasz, że Messi sprawdziłby się w Premier League. A taki Lamela się nie sprawdził. Bo jest różnica między piłkarzem z absolutnego topu (Toure, Silva, Sanchez), a gwiazdką FM-a (Lamela). Sonowi do Toure baaardzo daleko, mimo że staty w BL kręci, to fakt
COYS!
26 sierpnia 2015, 15:21 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
No tylko, że mieli "trochę" inną markę przychodząc do Premier League niż Son
No właśnie. Tam jest jakość gdzie oni przyszli i sami byli i są jakościowi.
No właśnie. Tam jest jakość gdzie oni przyszli i sami byli i są jakościowi
26 sierpnia 2015, 15:22 [cytuj]
Pisalem juz kiedys o tym, czemu we Wloszech Lamela tyle strzelal, a w Spurs nic nie gra (Zeman).


Chodzi mi o to, ze doswiadczenie w BPL jest niepotrzebne. Jak jestes dobry to wszedzie bedziesz gral dobrze.
Pisalem juz kiedys o tym, czemu we Wloszech Lamela tyle strzelal, a w Spurs nic nie gra (Zeman). Chodzi mi o to, ze doswiadczenie w BPL jest niepotrzebne. Jak jestes dobry to wszedzie bedziesz gral dobrze
26 sierpnia 2015, 15:29 [cytuj]
PieS powiedział/a:
Pisalem juz kiedys o tym, czemu we Wloszech Lamela tyle strzelal, a w Spurs nic nie gra (Zeman).


Chodzi mi o to, ze doswiadczenie w BPL jest niepotrzebne. Jak jestes dobry to wszedzie bedziesz gral dobrze


Oczywiście, tylko Tottenham nie przyciągnie kogoś naprawdę dobrego. Który z grupy Hazard, Pedro, Silva, Sanchez, Toure przyszedłby do klubu nie grającego w LM (na etapie kariery, na którym przychodzili do Anglii)? My mamy wybór między Sonem, Lamelą czy Soldado, czasem perełką w postaci Llorisa, Eriksena czy Van der Vaarta (ale to nie te czasy w sumie), albo solidnym grajkiem z wysp. Jeżeli kiedyś dobrniemy do pozycji, z której możemy ściągać Pedro, Silve etc to zmienię zdanie na temat sprowadzania graczy z zagranicy.
Oczywiście, tylko Tottenham nie przyciągnie kogoś naprawdę dobrego. Który z grupy Hazard, Pedro, Silva, Sanchez, Toure przyszedłby do klubu nie grającego w LM (na etapie kariery, na którym przychodzili do Anglii)? My mamy wybór między Sonem, Lamelą czy Soldado, czasem perełką w postaci Llorisa, Eriksena czy Van der Vaarta (ale to nie te czasy w sumie), albo solidnym grajkiem z wysp. Jeżeli kiedyś dobrniemy do pozycji, z której możemy ściągać Pedro, Silve etc to zmienię zdanie na temat sprowadzania graczy z zagranicy
COYS!
26 sierpnia 2015, 15:33 [cytuj]
Lamela się nie sprawdził, bo nie miał atutów dzięki którym mógłby się wybić na swojej pozycji. Gdzie tu w ogóle logika, aby ściągać na angielskie boiska skrzydłowego, który ani nie jest szybki, ani zwrotny. Techniką można nadrabiać w środku boiska, a nie na skrzydle skąd idą ataki. Komuś po prostu zabrakło wyobraźni przy tym transferze.
Lamela się nie sprawdził, bo nie miał atutów dzięki którym mógłby się wybić na swojej pozycji. Gdzie tu w ogóle logika, aby ściągać na angielskie boiska skrzydłowego, który ani nie jest szybki, ani zwrotny. Techniką można nadrabiać w środku boiska, a nie na skrzydle skąd idą ataki. Komuś po prostu zabrakło wyobraźni przy tym transferze
26 sierpnia 2015, 15:40 [cytuj]
myślę, że chadli jest tak samo szybki i zwrotny. nie zdziwiłbym się jakby cały niewypał lameli siedział w jego głowie
myślę, że chadli jest tak samo szybki i zwrotny. nie zdziwiłbym się jakby cały niewypał lameli siedział w jego głowie
26 sierpnia 2015, 15:42 [cytuj]
Przez określenie "dobry zawodnik" nie mam na myśli tylko dużych nazwisk, ale po prostu wyróżniających się graczy. Czy Vidal był gwiazda, gdy kupowało go Juve? Był w podobnej sytuacji co Son.
Przez określenie "dobry zawodnik" nie mam na myśli tylko dużych nazwisk, ale po prostu wyróżniających się graczy. Czy Vidal był gwiazda, gdy kupowało go Juve? Był w podobnej sytuacji co Son
|<  <<  <  58  59  60  61  62    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się