Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  59  60  61  62  63    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
26 sierpnia 2015, 15:50 [cytuj]
Tak zauważyłem.
-młody Anglik: mało bramek, za drogi.
-młody, dobrze zapowiadający się z innej ligi: powinniśmy kogoś kupić z ligi angielskiej lub niemieckiej, bo zbliżona do naszej.
-ktoś z ligi niemieckiej: serio? czemu nie z angielskiej?
Nie stać nas, nie mamy takiej pozycji, byśmy kupowali gwiazdy lig. Berahino byłby świetnym wzmocnieniem. Sona nie widziałem to się nie będę wypowiadał, jednak ktoś by się spodziewał, że Okazaki będzie robił aż taką różnicę w Leicester? Może akurat wypali u nas.
Tak zauważyłem. -młody Anglik: mało bramek, za drogi. -młody, dobrze zapowiadający się z innej ligi: powinniśmy kogoś kupić z ligi angielskiej lub niemieckiej, bo zbliżona do naszej. -ktoś z ligi niemieckiej: serio? czemu nie z angielskiej? Nie stać nas, nie mamy takiej pozycji, byśmy kupowali gwiazdy lig. Berahino byłby świetnym wzmocnieniem. Sona nie widziałem to się nie będę wypowiadał, jednak ktoś by się spodziewał, że Okazaki będzie robił aż taką różnicę w Leicester? Może akurat wypali u nas
26 sierpnia 2015, 16:28 [cytuj]
Z tego co wiem, to akurat Okazaki ma za soba swietny sezon w mainz.
Z tego co wiem, to akurat Okazaki ma za soba swietny sezon w mainz
26 sierpnia 2015, 18:08 [cytuj]
SON, BERAHINO , WANYAMA . Niby wszystkie te transfery dopięte .. Ale tak naprawdę żadnego pewnego potwierdzenia nie ma. :bezradny:
SON, BERAHINO , WANYAMA . Niby wszystkie te transfery dopięte .. Ale tak naprawdę żadnego pewnego potwierdzenia nie ma. :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 sierpnia 2015, 18:19 [cytuj]
Panowie, bądźmy szczerzy, w futbolu niemal najważniejsza jest psychika. Ile razy słyszało się o zawodnikach, którzy na treningach robią cuda-wianki, a potem przychodzi mecz i grają piach.

W mojej ocenie to Erik Lamela nawet nie kwapił się, aby przenosić do Anglii, a na dodatek cena spowodowała, że koleś gra straszenie niepewnie, a kolejne słabe mecze tylko robią swoje. Wróci do Włoch, na czym mu zależy i znowu zacznie grać na wysokim poziomie. Wydaje mi się, że po prostu nie był dojrzały na przenosiny do PL, bo talent niewątpliwie ma.

Son Heung-Min oraz Victor Wanyama to zawodnicy, których z wielką chęcią bym zobaczył na WHL. W przypadku tego pierwszego dużym atutem na pewno jest marketing, a przede wszystkim umiejętności. Ten drugi idealnie pasuje do Premier League, co udowodnił.

Ponadto zamiast Berahino pozyskałbym Austina, którego doświadczenie jest nam znacznie bardziej potrzebne.
Panowie, bądźmy szczerzy, w futbolu niemal najważniejsza jest psychika. Ile razy słyszało się o zawodnikach, którzy na treningach robią cuda-wianki, a potem przychodzi mecz i grają piach. W mojej ocenie to Erik Lamela nawet nie kwapił się, aby przenosić do Anglii, a na dodatek cena spowodowała, że koleś gra straszenie niepewnie, a kolejne słabe mecze tylko robią swoje. Wróci do Włoch, na czym mu zależy i znowu zacznie grać na wysokim poziomie. Wydaje mi się, że po prostu nie był dojrzały na przenosiny do PL, bo talent niewątpliwie ma. Son Heung-Min oraz Victor Wanyama to zawodnicy, których z wielką chęcią bym zobaczył na WHL. W przypadku tego pierwszego dużym atutem na pewno jest marketing, a przede wszystkim umiejętności. Ten drugi idealnie pasuje do Premier League, co udowodnił. Ponadto zamiast Berahino pozyskałbym Austina, którego doświadczenie jest nam znacznie bardziej potrzebne
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 sierpnia 2015, 18:21 [cytuj]
Koeman says @VictorWanyama has not travelled with the squad for tomorrow's game due to a stomach infection. #saintsfc

Podobno Wanyama miał oświadczyć włodarzom klubu, że chce odejść do Tottenhamu. Ciekawe co z tego wyniknie, bo zachowanie "Świętych" było do przewidzenia. Nie chcą się go pozbywać.
Koeman says @VictorWanyama has not travelled with the squad for tomorrow's game due to a stomach infection. #saintsfc Podobno Wanyama miał oświadczyć włodarzom klubu, że chce odejść do Tottenhamu. Ciekawe co z tego wyniknie, bo zachowanie "Świętych" było do przewidzenia. Nie chcą się go pozbywać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 sierpnia 2015, 18:25 [cytuj]
Sky sources understand this afternoon that Spurs and Bayer Leverkusen are in talks over an £18m move for South Korean international Heung-Min Son.

Czyli według najnowszych informacji transfer Koreańczyka ma zostać zamknięty w kwocie 25 milionów euro, a nie 30 "baniek", tak jak wcześniej informowały media.
Sky sources understand this afternoon that Spurs and Bayer Leverkusen are in talks over an £18m move for South Korean international Heung-Min Son. Czyli według najnowszych informacji transfer Koreańczyka ma zostać zamknięty w kwocie 25 milionów euro, a nie 30 "baniek", tak jak wcześniej informowały media
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 sierpnia 2015, 19:24 [cytuj]
Sawik powiedział/a:

Son Heung-Min oraz Victor Wanyama to zawodnicy, których z wielką chęcią bym zobaczył na WHL. W przypadku tego pierwszego dużym atutem na pewno jest marketing, a przede wszystkim umiejętności. Ten drugi idealnie pasuje do Premier League, co udowodnił.

Ponadto zamiast Berahino pozyskałbym Austina, którego doświadczenie jest nam znacznie bardziej potrzebne

:ok:
:ok:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 sierpnia 2015, 19:44 [cytuj]
Za dużo tego dobrego jak na jedno okienko. Panowie to Levy a nie szejk Mansour bin Zayed :D

Jak dopniemy jeszcze jeden transfer to będzie ok. Później się okaże, że były ciężkie rozmowy i chuj wyszło jak zwykle bo Daniel na ostatniej prostej zaskąpi bilet British Airways i będzie chciał zawodnika do Ryanaira (Soldado) wpierdolić. :D

http://www.air-journal.fr/2013-08-05-je-coute-30-millions-deuros-et-voyage-sur-ryanair-580466.html
Za dużo tego dobrego jak na jedno okienko. Panowie to Levy a nie szejk Mansour bin Zayed :D Jak dopniemy jeszcze jeden transfer to będzie ok. Później się okaże, że były ciężkie rozmowy i chuj wyszło jak zwykle bo Daniel na ostatniej prostej zaskąpi bilet British Airways i będzie chciał zawodnika do Ryanaira (Soldado) wpierdolić. :D http://www.air-journal.fr/2013-08-05-je-coute-30-millions-deuros-et-voyage-sur-ryanair-580466.html
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 sierpnia 2015, 19:50 [cytuj]
Trzy transfery w pięć dni? I don't think so.
Trzy transfery w pięć dni? I don't think so
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 sierpnia 2015, 19:52 [cytuj]
Journalist @bbcsport_david understands that Tottenham are considering ending their interest in West Brom's Saido Berahino. #THFC
Journalist @bbcsport_david understands that Tottenham are considering ending their interest in West Brom's Saido Berahino. #THFC
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 sierpnia 2015, 19:57 [cytuj]
Sona nie ma w składzie na mecz z Lazio. Chyba jest nasz :D
Sona nie ma w składzie na mecz z Lazio. Chyba jest nasz :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 20:29 [cytuj]
Son Oficjalnie w Spurt zawodnik podpisał 5 letni kontrakt :D FB ... :3
Son Oficjalnie w Spurt zawodnik podpisał 5 letni kontrakt :D FB ... :3
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 sierpnia 2015, 20:43 [cytuj]
Wrzuć link do tej oficjalki bo znaleźć nie mogę ;)
Wrzuć link do tej oficjalki bo znaleźć nie mogę ;)
26 sierpnia 2015, 20:55 [cytuj]
Prasa nie śpi!

BERAHINO UNFOLLOWS WEST BROM

Read into this what you will... in the last 10 minutes or so Saido Berahino has unfollowed his own club West Brom on Twitter. - Sky Sports

Czy to miałoby oznaczać, że lada moment trafi na WHL?
Prasa nie śpi! BERAHINO UNFOLLOWS WEST BROM Read into this what you will... in the last 10 minutes or so Saido Berahino has unfollowed his own club West Brom on Twitter. - Sky Sports Czy to miałoby oznaczać, że lada moment trafi na WHL?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 sierpnia 2015, 20:56 [cytuj]
Jeszcze zgarniemy obu :rotfl:
Jeszcze zgarniemy obu :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 21:00 [cytuj]
Son + Berahino? a nie tylko jeden, do tego Wenyama?
skąd my mamy ponad 80 mln ?właściciel zauważył że jest 3 co do bycia najbogatszym właścicielem klubu w anglii ?
Son + Berahino? a nie tylko jeden, do tego Wenyama? skąd my mamy ponad 80 mln ?właściciel zauważył że jest 3 co do bycia najbogatszym właścicielem klubu w anglii ?
26 sierpnia 2015, 21:02 [cytuj]
To by było zbyt piękne Robert :D
To by było zbyt piękne Robert :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 21:03 [cytuj]
Wyrzucenie takiej kasy byłoby piękne? Oczywiście nie mówię o Wanyamie, bo akurat jego przyjmę z dużymi nadziejami.
Wyrzucenie takiej kasy byłoby piękne? Oczywiście nie mówię o Wanyamie, bo akurat jego przyjmę z dużymi nadziejami
COYS!
26 sierpnia 2015, 21:06 [cytuj]
Na Sky ostatnio pisali o 18 milionach funtów za Sona. Nie wiem jak to się ma do jego umiejętności, bo rzadko śledzę Bundeslige.
Na Sky ostatnio pisali o 18 milionach funtów za Sona. Nie wiem jak to się ma do jego umiejętności, bo rzadko śledzę Bundeslige
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 21:07 [cytuj]
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/wlochy-zaskakujaca-zmiana-wielka-suma-za-kamila-glika/rrdj8g
Wiem ze eurosport, alee ...:D
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/wlochy-zaskakujaca-zmiana-wielka-suma-za-kamila-glika/rrdj8g Wiem ze eurosport, alee ...:D
|<  <<  <  59  60  61  62  63    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 71 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się