Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  60  61  62  63  64    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
26 sierpnia 2015, 21:09 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Wyrzucenie takiej kasy byłoby piękne? Oczywiście nie mówię o Wanyamie, bo akurat jego przyjmę z dużymi nadziejami

Son może odpalic ;P


zobacz ilu mamy środkowych obrońców ;P
Son może odpalic ;P [quote=Topola2994]http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/wlochy-zaskakujaca-zmiana-wielka-suma-za-kamila-glika/rrdj8g Wiem ze eurosport, alee ...:D
26 sierpnia 2015, 21:09 [cytuj]
Robert, Czarosław

Ja mam takie samo zdanie o Sonie i Berahino (mówię o finansach). 18 mln funtów to z punktu widzenia rynku dobra cena, tylko moim zdaniem są to zawodnicy kompletnie nam niepotrzebni w naszej sytuacji.

Nie potrzebujemy kogoś kto albo będzie za n lat wybitny, albo zatęsknimy przy nim za Soldado. Potrzebujemy pewnego, doświadczonego gracza na teraz. To nie o to chodzi, że to są źli piłkarze, tylko jeśli chcemy odnosić sukcesy to potrzebujemy innych. Tyle, że my chcemy zarabiać na sprzedaży, nawet bez sukcesów, mam takie wrażenie w tym oknie.
Robert, Czarosław Ja mam takie samo zdanie o Sonie i Berahino (mówię o finansach). 18 mln funtów to z punktu widzenia rynku dobra cena, tylko moim zdaniem są to zawodnicy kompletnie nam niepotrzebni w naszej sytuacji. Nie potrzebujemy kogoś kto albo będzie za n lat wybitny, albo zatęsknimy przy nim za Soldado. Potrzebujemy pewnego, doświadczonego gracza na teraz. To nie o to chodzi, że to są źli piłkarze, tylko jeśli chcemy odnosić sukcesy to potrzebujemy innych. Tyle, że my chcemy zarabiać na sprzedaży, nawet bez sukcesów, mam takie wrażenie w tym oknie
COYS!
26 sierpnia 2015, 21:11 [cytuj]
Austin byłby idealny. Wciąż nie wiem dlaczego się nim nie interesujemy.
Austin byłby idealny. Wciąż nie wiem dlaczego się nim nie interesujemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 21:20 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Austin byłby idealny. Wciąż nie wiem dlaczego się nim nie interesujemy

Zgadzam się. Nie dlatego, że uważam żeby Austin miał taki super talent, tylko dlatego, ze od 6 lat, grając na w miarę poważnym poziomie, w Anglii, co roku, podkreślam co roku ładuje po 15-20 bramek. Do tego ma 26 lat, co przy naszej średniej wieku jest poważnym atutem. Drugim zawodnikiem, którego chętnie widziałbym w ataku Spurs (chociaż to już raczej nierealne) jest Hernandez. Gwiazdą w takich markach jak Real czy MU Sir Alexa nie był, ale robił swoje i też ma kawał doświadczenia. Szkoda, że ten temat ucichł, ale rozumiem to, bo MU też za dużo jakości w ataku nie ma...

Berahino i Son to kompletne zagadki, ale wiadomo, że u nas okienko bez cudowania jest okienkiem straconym. Mam tylko nadzieję, że na DM faktycznie przyjdzie Wanyama (chociaż to chyba wprost zbyt dobry piłkarz, żebym tak łatwo w to uwierzył), a na skrzydło Bolasie albo Mirallas. Ale wszystkich na raz z braku kasy nie sprowadzimy. Jak znam życie, to do pomocy nie przyjdzie nikt, bo czasu zaczyna brakować, a kasę przepierdzielimy na Sona i/lub Berahino.
Zgadzam się. Nie dlatego, że uważam żeby Austin miał taki super talent, tylko dlatego, ze od 6 lat, grając na w miarę poważnym poziomie, w Anglii, co roku, podkreślam co roku ładuje po 15-20 bramek. Do tego ma 26 lat, co przy naszej średniej wieku jest poważnym atutem. Drugim zawodnikiem, którego chętnie widziałbym w ataku Spurs (chociaż to już raczej nierealne) jest Hernandez. Gwiazdą w takich markach jak Real czy MU Sir Alexa nie był, ale robił swoje i też ma kawał doświadczenia. Szkoda, że ten temat ucichł, ale rozumiem to, bo MU też za dużo jakości w ataku nie ma... Berahino i Son to kompletne zagadki, ale wiadomo, że u nas okienko bez cudowania jest okienkiem straconym. Mam tylko nadzieję, że na DM faktycznie przyjdzie Wanyama (chociaż to chyba wprost zbyt dobry piłkarz, żebym tak łatwo w to uwierzył), a na skrzydło Bolasie albo Mirallas. Ale wszystkich na raz z braku kasy nie sprowadzimy. Jak znam życie, to do pomocy nie przyjdzie nikt, bo czasu zaczyna brakować, a kasę przepierdzielimy na Sona i/lub Berahino
COYS!
26 sierpnia 2015, 21:27 [cytuj]
Ja myślę że Son da nam naprawdę dużo, w końcu będzie prawe skrzydło obstawione zawodnikiem który strzela bramki a tego nam brakuje...
Ja myślę że Son da nam naprawdę dużo, w końcu będzie prawe skrzydło obstawione zawodnikiem który strzela bramki a tego nam brakuje
26 sierpnia 2015, 21:54 [cytuj]
@Wduwek, temat Chicharito upadł pewnie dlatego, ze oni chcieli Kane, za właśnie zawodnika + hajs, inaczej nie było opcji aby go nam dali, gdzieś tak czytałem
@Wduwek, temat Chicharito upadł pewnie dlatego, ze oni chcieli Kane, za właśnie zawodnika + hajs, inaczej nie było opcji aby go nam dali, gdzieś tak czytałem
26 sierpnia 2015, 21:56 [cytuj]
Myslicie ze na mecz z Evertonem bedzie już dostępny Son. i może N'jie. hmm ?:nie:
Myslicie ze na mecz z Evertonem bedzie już dostępny Son. i może N'jie. hmm ?:nie:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
26 sierpnia 2015, 21:58 [cytuj]
Njie raczej tak. Son nawet nie jest naszym zawodnikiem :D
Njie raczej tak. Son nawet nie jest naszym zawodnikiem :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 22:30 [cytuj]
Paulinho to jebany troll. Widział ktoś jego bramkę w Chinach? :zly:
Paulinho to jebany troll. Widział ktoś jego bramkę w Chinach? :zly:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
26 sierpnia 2015, 22:32 [cytuj]
Ja widziałem. Kosmos. Oczywiście u nas nie mógł tego pokazać :zly:
Ja widziałem. Kosmos. Oczywiście u nas nie mógł tego pokazać :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2015, 22:34 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Myslicie ze na mecz z Evertonem bedzie już dostępny Son. i może N'jie. hmm ?:nie:

Skąd ty w ogóle masz takie informacje o Son'ie , nigdzie nie ma przecież jeszcze żadnego potwierdzenia ?
Skąd ty w ogóle masz takie informacje o Son'ie , nigdzie nie ma przecież jeszcze żadnego potwierdzenia ?
26 sierpnia 2015, 23:10 [cytuj]
Zastanawiam się co oni wszyscy tak chcą do nas przechodzić... Najpierw transfer request Berahino, potem Sky Sources podają, ze Wanyama też poinformował Świętych, ze chce do nas odejść... Jeszcze chwila i pomyślę, że jesteśmy Realem Madryt Wielkiej Brytanii :rotfl:
Zastanawiam się co oni wszyscy tak chcą do nas przechodzić... Najpierw transfer request Berahino, potem Sky Sources podają, ze Wanyama też poinformował Świętych, ze chce do nas odejść... Jeszcze chwila i pomyślę, że jesteśmy Realem Madryt Wielkiej Brytanii :rotfl:
26 sierpnia 2015, 23:27 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Zastanawiam się co oni wszyscy tak chcą do nas przechodzić... Najpierw transfer request Berahino, potem Sky Sources podają, ze Wanyama też poinformował Świętych, ze chce do nas odejść... Jeszcze chwila i pomyślę, że jesteśmy Realem Madryt Wielkiej Brytanii :rotfl:


Wanyama - Poch
Berahino - większe zarobki?

Mój znajomy(dłuższy stażem kogut - od 2000 r), że jest zszokowany tymi newsami. Sam na myśl o graniu dla nas w tym momencie pomyślałby "Z kim ja k...wa mam tu grać"
Wanyama - Poch Berahino - większe zarobki? Mój znajomy(dłuższy stażem kogut - od 2000 r), że jest zszokowany tymi newsami. Sam na myśl o graniu dla nas w tym momencie pomyślałby "Z kim ja k...wa mam tu grać"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2015, 23:37 [cytuj]
Bayer Leverkusen sporting director Rudi Völler has confirmed Heung-Min Son is in London ahead of joining Tottenham Hotspur.


No to już prawie oficjalka ;)

Czytałem wywiad z kibicem Leverkusen na temat sona, wypowiedział się że najlepiej gra na lewy skrzydle i bardzo dobrze drukuje, strzela z dystansu ale też trochę za dużo okazji potrzebuje aby strzelić gola.
Bayer Leverkusen sporting director Rudi Völler has confirmed Heung-Min Son is in London ahead of joining Tottenham Hotspur. No to już prawie oficjalka ;) Czytałem wywiad z kibicem Leverkusen na temat sona, wypowiedział się że najlepiej gra na lewy skrzydle i bardzo dobrze drukuje, strzela z dystansu ale też trochę za dużo okazji potrzebuje aby strzelić gola
26 sierpnia 2015, 23:37 [cytuj]
Drybluje*
Drybluje*
26 sierpnia 2015, 23:48 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Bayer Leverkusen sporting director Rudi Völler has confirmed Heung-Min Son is in London ahead of joining Tottenham Hotspur.


No to już prawie oficjalka ;)

Czytałem wywiad z kibicem Leverkusen na temat sona, wypowiedział się że najlepiej gra na lewy skrzydle i bardzo dobrze drukuje, strzela z dystansu ale też trochę za dużo okazji potrzebuje aby strzelić gola


W HSV grał bajka a w Bayer04 powiem szczerze, że nie wygląda to najlepiej.

Oby nie było to znowu tak jak zwykle: chcieliśmy kupić zupkę Vifon a kupiliśmy flaki Amino.
W HSV grał bajka a w Bayer04 powiem szczerze, że nie wygląda to najlepiej. Oby nie było to znowu tak jak zwykle: chcieliśmy kupić zupkę Vifon a kupiliśmy flaki Amino
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 sierpnia 2015, 23:54 [cytuj]
[quote=trzaskal]W HSV grał bajka a w Bayer04 powiem szczerze, że nie wygląda to najlepiej.
W HSV 73 mecze - 20 goli
Leverkusen 61 - 21 goli
Chyba jednak lepiej, suche statystyki, ale zawsze.
Nie wiadomo, czy sobie poradzi w PL, choć jeden bułgarski typ z Leverkusen dał radę :brawo:
[quote=trzaskal]W HSV grał bajka a w Bayer04 powiem szczerze, że nie wygląda to najlepiej. W HSV 73 mecze - 20 goli Leverkusen 61 - 21 goli Chyba jednak lepiej, suche statystyki, ale zawsze. Nie wiadomo, czy sobie poradzi w PL, choć jeden bułgarski typ z Leverkusen dał radę :brawo:
26 sierpnia 2015, 23:56 [cytuj]
Oglądam teraz skróty LM i powiem szczerze że przydałby nam się taki Ahmed Musa z CSKA.
Oglądam teraz skróty LM i powiem szczerze że przydałby nam się taki Ahmed Musa z CSKA
26 sierpnia 2015, 23:59 [cytuj]
@ trzaskal; ująłbym to torszkę inaczej. W HSV był jednym z 2/3 piłkarzy, którzy ciągnęli gre i na tle reszty zespołu bardzo się wyróżniał. Bayer 04 to niewątpliwie klasa wyżej i nie tylko na nim spoczywała odpowiedzialność :).
Swoją drogą wstrzymałbym się jeszcze z huraoptymizmem i radością z tego transferu dopóki nie zobaczymy oficjalki. Już kilku do nas tak przechodziło z Konplyanką i Willanem na czele.
P.S.
Lecz jeżeli przejdzie... uważam, że będzie to świetny transfer! :D
@ trzaskal; ująłbym to torszkę inaczej. W HSV był jednym z 2/3 piłkarzy, którzy ciągnęli gre i na tle reszty zespołu bardzo się wyróżniał. Bayer 04 to niewątpliwie klasa wyżej i nie tylko na nim spoczywała odpowiedzialność :). Swoją drogą wstrzymałbym się jeszcze z huraoptymizmem i radością z tego transferu dopóki nie zobaczymy oficjalki. Już kilku do nas tak przechodziło z Konplyanką i Willanem na czele. P.S. Lecz jeżeli przejdzie... uważam, że będzie to świetny transfer! :D
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
27 sierpnia 2015, 00:21 [cytuj]
COYS News
Here's the best thing I've read all day...

The bookies have stopped taking bets on Zlatan Ibrahimovic to Spurs, after he was quoted as to saying "this will be my last move and it's going to be a surprise".

Amazing


Takie coś na Fb znalazłem he he dobre ;)
COYS News Here's the best thing I've read all day... The bookies have stopped taking bets on Zlatan Ibrahimovic to Spurs, after he was quoted as to saying "this will be my last move and it's going to be a surprise". Amazing Takie coś na Fb znalazłem he he dobre ;)
|<  <<  <  60  61  62  63  64    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się