Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  61  62  63  64  65    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
27 sierpnia 2015, 01:12 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Drybluje*


Ktoś do drukowania też by się przydał ;)
Ktoś do drukowania też by się przydał ;)
27 sierpnia 2015, 08:13 [cytuj]
Zlatan w koszulce Spurs. Większa bomba niz last minute transfer Rafaela przed laty :cwaniak:
Zlatan w koszulce Spurs. Większa bomba niz last minute transfer Rafaela przed laty :cwaniak:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
27 sierpnia 2015, 08:45 [cytuj]
Co jest do cholery. Jakiś nagły przypływ gotówki czy każdy z wymienionych piłkarzy od dziecka jest Kogutem? :D
Co jest do cholery. Jakiś nagły przypływ gotówki czy każdy z wymienionych piłkarzy od dziecka jest Kogutem? :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 sierpnia 2015, 09:10 [cytuj]
Niektórzy może od niedawna kibicują Tottenhamowi, ale znaczna część osób pewnie pamięta, że naszą szczególną domeną było to, że przeprowadzaliśmy transfery na ostatnią chwilą, mimo iż w ostatnich latach znacznie uległo to zmianie. Mniej więcej od 2012 roku te transfery są przeprowadzane we wcześniejszej fazie okienka transferowego, choć wiadomo, że nie wszystkie :)
Niektórzy może od niedawna kibicują Tottenhamowi, ale znaczna część osób pewnie pamięta, że naszą szczególną domeną było to, że przeprowadzaliśmy transfery na ostatnią chwilą, mimo iż w ostatnich latach znacznie uległo to zmianie. Mniej więcej od 2012 roku te transfery są przeprowadzane we wcześniejszej fazie okienka transferowego, choć wiadomo, że nie wszystkie :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 sierpnia 2015, 09:17 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co jest do cholery. Jakiś nagły przypływ gotówki czy każdy z wymienionych piłkarzy od dziecka jest Kogutem? :D


Ja tam osobiście nie chcę się łudzić, ale wydaje mi się, że większość graczy traktuje niestety Tottenham jako trampolinę do większego klubu, może do Realu Madryt, do którego w niezbyt ładnym stylu wybrali się Luka Modrić oraz Gareth Bale.
Ja tam osobiście nie chcę się łudzić, ale wydaje mi się, że większość graczy traktuje niestety Tottenham jako trampolinę do większego klubu, może do Realu Madryt, do którego w niezbyt ładnym stylu wybrali się Luka Modrić oraz Gareth Bale
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 sierpnia 2015, 09:31 [cytuj]
Kiedyś dedline day był dla nas najbardziej emocjonującym dniem w czasie okna transferowego. Zawsze ten dzień dawał sporą dawkę adrenaliny ;)
Kiedyś dedline day był dla nas najbardziej emocjonującym dniem w czasie okna transferowego. Zawsze ten dzień dawał sporą dawkę adrenaliny ;)
27 sierpnia 2015, 09:48 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co jest do cholery. Jakiś nagły przypływ gotówki czy każdy z wymienionych piłkarzy od dziecka jest Kogutem? :D


Wydaje mi się , że Levy zobaczył że bez klasowych wzmocnień klub może skończyć sezon w środku tabeli . Bardzo rozwinęły się kluby typu : Palace , Swansea , Stoke , Leicester ( chociaż z nimi nie wiadomo ) no i Everton wraca do czołówki po rocznej przerwie .


Sawik powiedział/a:
wydaje mi się, że większość graczy traktuje niestety Tottenham jako trampolinę do większego klubu, może do Realu Madryt, do którego w niezbyt ładnym stylu wybrali się Luka Modrić oraz Gareth Bale


Masz rację , już ten temat był wiele razy poruszany , ale na razie nie jesteśmy klubem , który potrafi zatrzymać swoje gwiazdy pod względem sportowym ( LM ) i finansowym ( tygodniówka Bale - chociaż to mogła być ściema , a Walijczyk chciał mieć jakiś powód ) - oczywiście wyjątkiem jest Hugo . Mimo wszystko my bardzo zyskujemy na takich transakcjach bo dostajemy sporą kasę a taki Bale czy Modric wiele punktów dla nas zdobyli .



Mam jeszcze pewną myśl do powiedzenia w sprawie naszych młodych zawodników . Na jednym z angielskich forów ( nie mój pomysł , teoria ) widziałem post Koguta , który pisał że Tottenham bierze przykład z Porto/Ajaxu , którzy mają doświadczoną obronę a 2 linia i atak młodych grajków i powoli zaczyna to tak wyglądać .
Wydaje mi się , że Levy zobaczył że bez klasowych wzmocnień klub może skończyć sezon w środku tabeli . Bardzo rozwinęły się kluby typu : Palace , Swansea , Stoke , Leicester ( chociaż z nimi nie wiadomo ) no i Everton wraca do czołówki po rocznej przerwie . [quote=Sawik]wydaje mi się, że większość graczy traktuje niestety Tottenham jako trampolinę do większego klubu, może do Realu Madryt, do którego w niezbyt ładnym stylu wybrali się Luka Modrić oraz Gareth Bale
27 sierpnia 2015, 13:05 [cytuj]
Z tą doświadczoną obroną to tak nie do końca
Z tą doświadczoną obroną to tak nie do końca
27 sierpnia 2015, 16:27 [cytuj]
OFFICIAL: Sevilla have completed the signing of Fernando Llorente on a free from Juventus

On już na szczęście nie dojdzie.
OFFICIAL: Sevilla have completed the signing of Fernando Llorente on a free from Juventus On już na szczęście nie dojdzie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 sierpnia 2015, 17:22 [cytuj]
Nie ciesz się. Jeden cudak skreślony to w miejsce jego pojawił się kolejny. Jeśli wierzyć twitterowi to po niepowodzeniu z Berahino chcemy Boriniego :rotfl:
Nie ciesz się. Jeden cudak skreślony to w miejsce jego pojawił się kolejny. Jeśli wierzyć twitterowi to po niepowodzeniu z Berahino chcemy Boriniego :rotfl:
27 sierpnia 2015, 17:50 [cytuj]
Po niepowodzeniu z Berahino planem B jest ponoć Charlie Austin , tak bynajmniej podają angielskie media. Dla mnie super wiadomość :brawo:
Po niepowodzeniu z Berahino planem B jest ponoć Charlie Austin , tak bynajmniej podają angielskie media. Dla mnie super wiadomość :brawo:
27 sierpnia 2015, 20:08 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Po niepowodzeniu z Berahino planem B jest ponoć Charlie Austin , tak bynajmniej podają angielskie media. Dla mnie super wiadomość :brawo:


Czasami plan B okazuje się lepszy niż plan A, i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie w tym przypadku.

Po części się cieszę, że Berahino do nas nie trafi, bo jak zawodnik złożył transfer request w swoim macierzystym klubie, to może to zrobić ponownie.
Czasami plan B okazuje się lepszy niż plan A, i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie w tym przypadku. Po części się cieszę, że Berahino do nas nie trafi, bo jak zawodnik złożył transfer request w swoim macierzystym klubie, to może to zrobić ponownie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 sierpnia 2015, 21:18 [cytuj]
Prezes West bromu powiedział że nie sprzedadzą berainho w tym oknie. Miejmy nadzieję że pozyskamy poza Sonem jakiegoś napastnika...
Prezes West bromu powiedział że nie sprzedadzą berainho w tym oknie. Miejmy nadzieję że pozyskamy poza Sonem jakiegoś napastnika
27 sierpnia 2015, 22:01 [cytuj]
Ja osobiście nie jestem entuzjastą transferu Berahino, który zagrał jeden dobry sezon w WBA (pamiętajmy też, że część jego dorobku strzeleckiego stanowiły bramki strzelone z rzutów karnych) i cena za tego chłopaka jest po prostu nieadekwatna i przesadzona. Znacznie bardziej chciałbym widzieć u nas Austina, którego pewnie byłoby łatwiej wyciągnąć (między innymi dlatego, że QPR gra w Championship) , a sam Austin jest , w przeciwieństwie do napastnika West Bromu, w rytmie meczowym i po pierwszych 4 kolejkach ma już na swoim koncie 4 trafienia.

A co do Son'a, uważam , że mądre posunięcie. Jakimś wielkim fanem ligi niemieckiej nie jestem, ale oglądałem kilka meczów Bayeru i chłopak gra naprawdę dobrą piłkę. Pytanie tylko, czy on sam będzie chciał zastąpić LM na LE ... :bezradny:
Ja osobiście nie jestem entuzjastą transferu Berahino, który zagrał jeden dobry sezon w WBA (pamiętajmy też, że część jego dorobku strzeleckiego stanowiły bramki strzelone z rzutów karnych) i cena za tego chłopaka jest po prostu nieadekwatna i przesadzona. Znacznie bardziej chciałbym widzieć u nas Austina, którego pewnie byłoby łatwiej wyciągnąć (między innymi dlatego, że QPR gra w Championship) , a sam Austin jest , w przeciwieństwie do napastnika West Bromu, w rytmie meczowym i po pierwszych 4 kolejkach ma już na swoim koncie 4 trafienia. A co do Son'a, uważam , że mądre posunięcie. Jakimś wielkim fanem ligi niemieckiej nie jestem, ale oglądałem kilka meczów Bayeru i chłopak gra naprawdę dobrą piłkę. Pytanie tylko, czy on sam będzie chciał zastąpić LM na LE ... :bezradny:
27 sierpnia 2015, 22:53 [cytuj]
Przecież ta gadka z Berahino to podbijanie ceny jak na moje. Dla nas każdy zawodnik byłby chyba niewiadomą i jednocześnie wzmocnieniem. Berahino? Przymierzamy się do niego bo jest zupełnie innym typem zawodnika niż Kane. 30-25 mln za niego to śmieszna cena ale nie ma co się dziwić WBA znalazło sobie jelenia i będzie teraz nas doiło. Liczę na jakiś transfer i czy to będzie jakiś azjata czy ktokolwiek inny to będe się cieszył. :)
Przecież ta gadka z Berahino to podbijanie ceny jak na moje. Dla nas każdy zawodnik byłby chyba niewiadomą i jednocześnie wzmocnieniem. Berahino? Przymierzamy się do niego bo jest zupełnie innym typem zawodnika niż Kane. 30-25 mln za niego to śmieszna cena ale nie ma co się dziwić WBA znalazło sobie jelenia i będzie teraz nas doiło. Liczę na jakiś transfer i czy to będzie jakiś azjata czy ktokolwiek inny to będe się cieszył. :)
27 sierpnia 2015, 23:44 [cytuj]
Ja od początku mówię że cena za berainho powinna wynieść max 15 mln. Jak mamy 30 mln za niego dawać to już lepiej było w zeszłym oknie brać bonyego albo w tym benteke lub Martineza.jak oglądałem bramki Berainho z ostatniego sezonu to tak naprawdę odstawienie nogi lub głowy albo rzuty karne.
Ja od początku mówię że cena za berainho powinna wynieść max 15 mln. Jak mamy 30 mln za niego dawać to już lepiej było w zeszłym oknie brać bonyego albo w tym benteke lub Martineza.jak oglądałem bramki Berainho z ostatniego sezonu to tak naprawdę odstawienie nogi lub głowy albo rzuty karne
28 sierpnia 2015, 10:35 [cytuj]
Ponoć Berahino zostaje w West Bromie , a Bolasie w Crystal Palace .

Adebayor jest na testach medycznych w West Hamie .

Czyli na ten moment zostajemy z 1 napastnikiem + Njie - nie wiadomo co można się po nim spodziewać .

Mam nadzieję , że zgłosimy się po Austina ( 13 mln funtów ) i Wanyame ( 16 mln funtów ) . Do tego wzrosły nasze szansę na transfer Mane z Southampton .

Prezes Leverkusen powiedział w wywiadzie do jednych z pras niemieckich , że transfer Sona jeszcze nie jest pewny a oba kluby nie doszły do porozumienia .

Do tego ustały plotki co do Lameli w sprawie transferu to Interu Mediolan .

Żeby się nie okazało , że sezon zaczniemy z 1 napastnikiem , bez skrzydła i bez CDM`a .
Ponoć Berahino zostaje w West Bromie , a Bolasie w Crystal Palace . Adebayor jest na testach medycznych w West Hamie . Czyli na ten moment zostajemy z 1 napastnikiem + Njie - nie wiadomo co można się po nim spodziewać . Mam nadzieję , że zgłosimy się po Austina ( 13 mln funtów ) i Wanyame ( 16 mln funtów ) . Do tego wzrosły nasze szansę na transfer Mane z Southampton . Prezes Leverkusen powiedział w wywiadzie do jednych z pras niemieckich , że transfer Sona jeszcze nie jest pewny a oba kluby nie doszły do porozumienia . Do tego ustały plotki co do Lameli w sprawie transferu to Interu Mediolan . Żeby się nie okazało , że sezon zaczniemy z 1 napastnikiem , bez skrzydła i bez CDM`a
28 sierpnia 2015, 11:15 [cytuj]
Transfer Sona nie jest pewny ?
http://i.imgur.com/97qdBFW.png


Mane juz nie przyjdzie, bo i po co jak juz kupili 2 skrzydolowych. Jeszcze tylko Austin i SPD.
Transfer Sona nie jest pewny ? http://i.imgur.com/97qdBFW.png Mane juz nie przyjdzie, bo i po co jak juz kupili 2 skrzydolowych. Jeszcze tylko Austin i SPD
28 sierpnia 2015, 11:20 [cytuj]
Bez skrzydła czy z Lamelą to żadna różnica ;)
Bez skrzydła czy z Lamelą to żadna różnica ;)
COYS!
28 sierpnia 2015, 11:36 [cytuj]
No i pięknie. Teraz defensywny pomocnik :cwaniak:
No i pięknie. Teraz defensywny pomocnik :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
|<  <<  <  61  62  63  64  65    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się