Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  62  63  64  65  66    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
28 sierpnia 2015, 11:40 [cytuj]
Fajnie, w końcu mamy kogoś konkretnego na skrzydło. Tylko, że Son kosztował spore pieniądze, z tego co podają media, i ciekawe jak uszczuplił się nasz budżet i jak wygląda kwestia pozostałych transferów, bo napastnika i defensywnego pomocnika nadal w kadrze brakuje.
Fajnie, w końcu mamy kogoś konkretnego na skrzydło. Tylko, że Son kosztował spore pieniądze, z tego co podają media, i ciekawe jak uszczuplił się nasz budżet i jak wygląda kwestia pozostałych transferów, bo napastnika i defensywnego pomocnika nadal w kadrze brakuje
28 sierpnia 2015, 12:32 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Fajnie, w końcu mamy kogoś konkretnego na skrzydło. Tylko, że Son kosztował spore pieniądze, z tego co podają media, i ciekawe jak uszczuplił się nasz budżet i jak wygląda kwestia pozostałych transferów, bo napastnika i defensywnego pomocnika nadal w kadrze brakuje


Może i brakuje ale szczerze mówiąc, wolę wzmocnić jedna pozycje zawodnikiem jakiego nam faktycznie potrzeba (mam nadzieję że Son się takim okaże, wiąże z nim duże badzieje) niż kupić trzy polsrodki które nie będą wcale lepsze od tego co mamy. Bo czy za 10 mln kupiliśmy dm duzo lepszego od Diera/Bentaleba? Albo skrzydłowego dużo lepszego od Townsenda czy Chadliego? Albo napastnika który mógłby powalczyć z Kane o miejsce w składzie? Myślę że kupilibysmy trzech średniakow którzy podnieśli by liczebność składu ale jakości już nie. BTW. Poch coś mówił że jeden napastnik jeszcze na pewno nas wzmocni, więc kto wie, może to nie koniec wzmocnień. Nie sądzę żebyśmy kupili jeszcze napastnika i DMa, myślę że przyjdzie ktoś na atak (Austin, Berahino, Pato) i to tyle. Ale to i tak dużo :-) może ewentualnie na dm ktoś w stylu Meirelesa, o Vanyamie raczej bym zapomniał, or by było zbyt piękne ;-)
Może i brakuje ale szczerze mówiąc, wolę wzmocnić jedna pozycje zawodnikiem jakiego nam faktycznie potrzeba (mam nadzieję że Son się takim okaże, wiąże z nim duże badzieje) niż kupić trzy polsrodki które nie będą wcale lepsze od tego co mamy. Bo czy za 10 mln kupiliśmy dm duzo lepszego od Diera/Bentaleba? Albo skrzydłowego dużo lepszego od Townsenda czy Chadliego? Albo napastnika który mógłby powalczyć z Kane o miejsce w składzie? Myślę że kupilibysmy trzech średniakow którzy podnieśli by liczebność składu ale jakości już nie. BTW. Poch coś mówił że jeden napastnik jeszcze na pewno nas wzmocni, więc kto wie, może to nie koniec wzmocnień. Nie sądzę żebyśmy kupili jeszcze napastnika i DMa, myślę że przyjdzie ktoś na atak (Austin, Berahino, Pato) i to tyle. Ale to i tak dużo :-) może ewentualnie na dm ktoś w stylu Meirelesa, o Vanyamie raczej bym zapomniał, or by było zbyt piękne ;-)
28 sierpnia 2015, 12:37 [cytuj]
W każdym bądź razie jakby ktoś mi powiedział przed okienkiem że tak ono będzie wyglądać to byłbym zadowolony :-) taka czystka była.potrzebna a i wzmocnienia wyglądają na przemyślane i są poczynione na pozycjach na których faktycznie były potrzebne.
W każdym bądź razie jakby ktoś mi powiedział przed okienkiem że tak ono będzie wyglądać to byłbym zadowolony :-) taka czystka była.potrzebna a i wzmocnienia wyglądają na przemyślane i są poczynione na pozycjach na których faktycznie były potrzebne
28 sierpnia 2015, 12:59 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Może i brakuje ale szczerze mówiąc, wolę wzmocnić jedna pozycje zawodnikiem jakiego nam faktycznie potrzeba (mam nadzieję że Son się takim okaże, wiąże z nim duże badzieje) niż kupić trzy polsrodki które nie będą wcale lepsze od tego co mamy. Bo czy za 10 mln kupiliśmy dm duzo lepszego od Diera/Bentaleba? Albo skrzydłowego dużo lepszego od Townsenda czy Chadliego? Albo napastnika który mógłby powalczyć z Kane o miejsce w składzie? Myślę że kupilibysmy trzech średniakow którzy podnieśli by liczebność składu ale jakości już nie. BTW. Poch coś mówił że jeden napastnik jeszcze na pewno nas wzmocni, więc kto wie, może to nie koniec wzmocnień. Nie sądzę żebyśmy kupili jeszcze napastnika i DMa, myślę że przyjdzie ktoś na atak (Austin, Berahino, Pato) i to tyle. Ale to i tak dużo :-) może ewentualnie na dm ktoś w stylu Meirelesa, o Vanyamie raczej bym zapomniał, or by było zbyt piękne ;-)


na DM ponoć szykują nam ponoć Nolana za free(rozwiązał kontrakt z ujami)
na DM ponoć szykują nam ponoć Nolana za free(rozwiązał kontrakt z ujami)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2015, 13:02 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/news/heung-min-son-pleased-and-honoured-280815/
http://www.tottenhamhotspur.com/news/heung-min-son-pleased-and-honoured-280815/
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
28 sierpnia 2015, 13:03 [cytuj]
ja nawet nie wiedziałem, że pożegnał się z nami cristian ceballos i archer. od teraz pierwszy reprezentuje chartlon a drugi millwall
ja nawet nie wiedziałem, że pożegnał się z nami cristian ceballos i archer. od teraz pierwszy reprezentuje chartlon a drugi millwall
28 sierpnia 2015, 13:09 [cytuj]
Powiem tak... Transfer Son'a to "miód na me serce" xD.
Jestem zadowolony pod każdym względem, od komercyjnego, dotyczącego realnych naszych potrzeb, po jego umiejętności.
Gość jest super i coś mi się wydaje, że jeżeli nasz Huragan będzie potrzebował oddechu to on wskakuje na lewe skrzydło, a Chadli na szpice.
Reasumując, nie sądziłem że do nas przyjdzie, a tu taka niespodzianka!
Tak jak większość, widziałbym jeszcze u nas dwóch zawodników: napastnika i DM ale jeszcze jest czaaaas ;). Levy w końcu mówił, że ostatnie dni okienka będą bardzo "gorące".

P.S.
@ jin_tea; Gościu jest fantastyczny xD.
Powiem tak... Transfer Son'a to "miód na me serce" xD. Jestem zadowolony pod każdym względem, od komercyjnego, dotyczącego realnych naszych potrzeb, po jego umiejętności. Gość jest super i coś mi się wydaje, że jeżeli nasz Huragan będzie potrzebował oddechu to on wskakuje na lewe skrzydło, a Chadli na szpice. Reasumując, nie sądziłem że do nas przyjdzie, a tu taka niespodzianka! Tak jak większość, widziałbym jeszcze u nas dwóch zawodników: napastnika i DM ale jeszcze jest czaaaas ;). Levy w końcu mówił, że ostatnie dni okienka będą bardzo "gorące". P.S. @ jin_tea; Gościu jest fantastyczny xD
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
28 sierpnia 2015, 18:02 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Fajnie, w końcu mamy kogoś konkretnego na skrzydło. Tylko, że Son kosztował spore pieniądze, z tego co podają media, i ciekawe jak uszczuplił się nasz budżet i jak wygląda kwestia pozostałych transferów, bo napastnika i defensywnego pomocnika nadal w kadrze brakuje
Transfer Son'a to nie tylko dobry ruch ze strony piłkarskiej, ale też ekonomicznej. Fakt, kosztował dużo , ale nie od dziś wiadomo, że Azjaci mają bzika na punkcie europejskiego futbolu, dlatego zapewniam Cię , że już niedługo transfer Son'a splaci się ze sprzedaży koszulek, opakowań ryżu z jego podobizną, szczotek do kibla i innych takich ;)
Transfer Son'a to nie tylko dobry ruch ze strony piłkarskiej, ale też ekonomicznej. Fakt, kosztował dużo , ale nie od dziś wiadomo, że Azjaci mają bzika na punkcie europejskiego futbolu, dlatego zapewniam Cię , że już niedługo transfer Son'a splaci się ze sprzedaży koszulek, opakowań ryżu z jego podobizną, szczotek do kibla i innych takich ;)
28 sierpnia 2015, 21:58 [cytuj]
Roberto Soldado zdobywa swoją drugą bramkę w drugim spotkaniu Primera Divsion. Jak tak dalej pójdzie, to Hiszpan będzie walczył o koronę króla strzelców.

Szkoda, że u nas nie wypalił ;(
Roberto Soldado zdobywa swoją drugą bramkę w drugim spotkaniu Primera Divsion. Jak tak dalej pójdzie, to Hiszpan będzie walczył o koronę króla strzelców. Szkoda, że u nas nie wypalił ;(
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 sierpnia 2015, 22:23 [cytuj]
... i zaliczył dwie asysty. Football jest nieprzewidywalny, a czasem środowisko dla danego grajka jest po prostu nieodpowiednie :bezradny:
i zaliczył dwie asysty. Football jest nieprzewidywalny, a czasem środowisko dla danego grajka jest po prostu nieodpowiednie :bezradny:
28 sierpnia 2015, 22:26 [cytuj]
Niejednokrotnie mówiłem, że psychika u zawodników jest kluczowa. Pobyt Roberto Soldado w Anglii nie rozpoczął się najlepiej dla niego i jego rodziny, a kolejne słabe występy zrobiły swoje.

Wypada mu życzyć wszystkiego najlepszego, bo koleś najprawdopodobniej będzie znowu wymiatał w Primera Division, co już teraz udowadnia.
Niejednokrotnie mówiłem, że psychika u zawodników jest kluczowa. Pobyt Roberto Soldado w Anglii nie rozpoczął się najlepiej dla niego i jego rodziny, a kolejne słabe występy zrobiły swoje. Wypada mu życzyć wszystkiego najlepszego, bo koleś najprawdopodobniej będzie znowu wymiatał w Primera Division, co już teraz udowadnia
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 sierpnia 2015, 10:23 [cytuj]
Mam zasadnicze pytanie. Co z Yedllinem, gdzie Wimmer,Pritchard. A zagineli bo nie widziałem oficjalki że byli sprzedani. Lennon, nieszczęsny Ade, Fazio. Co z tymi piłkarzami.. :bezradny:
Mam zasadnicze pytanie. Co z Yedllinem, gdzie Wimmer,Pritchard. A zagineli bo nie widziałem oficjalki że byli sprzedani. Lennon, nieszczęsny Ade, Fazio. Co z tymi piłkarzami.. :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
29 sierpnia 2015, 10:29 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Mam zasadnicze pytanie. Co z Yedllinem, gdzie Wimmer,Pritchard. A zagineli bo nie widziałem oficjalki że byli sprzedani. Lennon, nieszczęsny Ade, Fazio. Co z tymi piłkarzami.. :bezradny:


Lennon podobno usilnie chce zmienić klub. Ade usilnie chce zmienić klub po wygaśnięciu kontraktu. Fazio usilnie chce gdzieś iść, ale go nie chcą za bardzo nigdzie(Stones jeszcze nie sprzedany). Wimmer jak na razie testuje wygodność naszej ławki rezerwowej, a Alex P. Na niego przyjdzie czas :D
Lennon podobno usilnie chce zmienić klub. Ade usilnie chce zmienić klub po wygaśnięciu kontraktu. Fazio usilnie chce gdzieś iść, ale go nie chcą za bardzo nigdzie(Stones jeszcze nie sprzedany). Wimmer jak na razie testuje wygodność naszej ławki rezerwowej, a Alex P. Na niego przyjdzie czas :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2015, 11:28 [cytuj]
Pritchard ostatnio leczyl kontuzje, ale takzeprzedluzyl kontrakt. Co do Yedlina to szukaja mu klubu na wypozyczenie.
Pritchard ostatnio leczyl kontuzje, ale takzeprzedluzyl kontrakt. Co do Yedlina to szukaja mu klubu na wypozyczenie
29 sierpnia 2015, 12:53 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Lennon podobno usilnie chce zmienić klub. Ade usilnie chce zmienić klub po wygaśnięciu kontraktu. Fazio usilnie chce gdzieś iść, ale go nie chcą za bardzo nigdzie(Stones jeszcze nie sprzedany). Wimmer jak na razie testuje wygodność naszej ławki rezerwowej, a Alex P. Na niego przyjdzie czas :D


Gan1982 powiedział/a:
Pritchard ostatnio leczyl kontuzje, ale takzeprzedluzyl kontrakt. Co do Yedlina to szukaja mu klubu na wypozyczenie


Dzięki za usunięcie tej luki . Której nie wiedziałem . No czyli Ade zostanie na ciepłej dupci bo ma kasę więc mu dobrze, Fazy nikt nie chce to będzie czasem wchodził i psuł grę .;| Liczę tylko na Pritcharda. Bo chciałbym go zobaczyć w Akcji w szczególności teraz kiedy nie ma Eriksena i on by nam się bardzo przydał.:brawo: Wimmer powinien dziś wyjść za Janka , bo jemu ewidentnie bije na mózg :(. A Yedlin to doskonały pomysł by go wypożyczyć , najlepiej do PL by psuł innym nerwy. Oby to wypaliło :ok:
[quote=Gan1982]Pritchard ostatnio leczyl kontuzje, ale takzeprzedluzyl kontrakt. Co do Yedlina to szukaja mu klubu na wypozyczenie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
29 sierpnia 2015, 15:28 [cytuj]
Berahino znowu nie ma w składzie WBA :mysli:
Berahino znowu nie ma w składzie WBA :mysli:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 sierpnia 2015, 15:35 [cytuj]
A jeśli chodzi o Pritcharda, to Poch powiedział o nim tak:

"It was a shame because we have a lot of expectations for him but after the Euros he got an injury."

"The way that we play, high-tempo, always it’s difficult and he needs pre-season. Now it’s like he is in his pre-season."

"Now he’s in the group and now he’s in the squad and maybe he has the facility tomorrow to be involved."

"We want him to have the facility to work with us, to improve his game and try to develop and show his quality with us."

Czyli istnieje szansa, że dzisiaj zobaczymy go na boisku :cwaniak:
A jeśli chodzi o Pritcharda, to Poch powiedział o nim tak: "It was a shame because we have a lot of expectations for him but after the Euros he got an injury." "The way that we play, high-tempo, always it’s difficult and he needs pre-season. Now it’s like he is in his pre-season." "Now he’s in the group and now he’s in the squad and maybe he has the facility tomorrow to be involved." "We want him to have the facility to work with us, to improve his game and try to develop and show his quality with us." Czyli istnieje szansa, że dzisiaj zobaczymy go na boisku :cwaniak:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 sierpnia 2015, 16:03 [cytuj]
Coraz więcej news-ów o Pato. Nie wiem czy to dobry pomysł. Dlaczego nie wezmą w końcu tego Austina.
Coraz więcej news-ów o Pato. Nie wiem czy to dobry pomysł. Dlaczego nie wezmą w końcu tego Austina
TO DARE IS TO DO
29 sierpnia 2015, 16:54 [cytuj]
Pato to wielki talent ale jest zbyt szklany, dlatego liga angielska to ostatnia w której bym go widział. Jak grał w Milanie kilka lat temu to potrafił wygrywać mecze w pojedynkę (i to nie z drużynami pokroju Bari, ale z poważnymi rywalami, nie raz w lidze mistrzów) ale brakowało mu regularności i często przechodził obok meczu.
Pato to wielki talent ale jest zbyt szklany, dlatego liga angielska to ostatnia w której bym go widział. Jak grał w Milanie kilka lat temu to potrafił wygrywać mecze w pojedynkę (i to nie z drużynami pokroju Bari, ale z poważnymi rywalami, nie raz w lidze mistrzów) ale brakowało mu regularności i często przechodził obok meczu
29 sierpnia 2015, 16:58 [cytuj]
A ja bym go chetnie zobaczyl u nas bo dawno chyba nie byl kontuzjowany a talentu mu zapewne nie brakuje
A ja bym go chetnie zobaczyl u nas bo dawno chyba nie byl kontuzjowany a talentu mu zapewne nie brakuje
|<  <<  <  62  63  64  65  66    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 123 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się