Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  63  64  65  66  67    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
29 sierpnia 2015, 17:11 [cytuj]
Czy jak po odejściu Bale'a nasprowadzaliśmy ludzi z różnych krajów i z różnych lig to był za mały burdel? Wimmer Austriak z Niemiec, N'jie Kameruńczyk z Francji, Son Koreańczyk z Niemiec, naprawdę poza Pato nikogo nam nie brakuje...
Czy jak po odejściu Bale'a nasprowadzaliśmy ludzi z różnych krajów i z różnych lig to był za mały burdel? Wimmer Austriak z Niemiec, N'jie Kameruńczyk z Francji, Son Koreańczyk z Niemiec, naprawdę poza Pato nikogo nam nie brakuje
COYS!
29 sierpnia 2015, 17:14 [cytuj]
Linettiego z lecha nam brakuje...
Linettiego z lecha nam brakuje
29 sierpnia 2015, 17:18 [cytuj]
Alista powiedział/a:
Linettiego z lecha nam brakuje


Dobre prowo :)
Dobre prowo :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 sierpnia 2015, 01:31 [cytuj]
Mecz z Evertonem pokazał, że potrzeba nam przede wszystkim bramkostrzelnego napastnika. Z DM'em sobie poradzimy.
Mecz z Evertonem pokazał, że potrzeba nam przede wszystkim bramkostrzelnego napastnika. Z DM'em sobie poradzimy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 sierpnia 2015, 09:29 [cytuj]
qwela powiedział/a:
Coraz więcej news-ów o Pato. Nie wiem czy to dobry pomysł. Dlaczego nie wezmą w końcu tego Austina

Podejrzewam że Pato jest do wyciągniecia za grosze stąd pomysł sprowadzenia go , a nie Austina .Pato ? Wielka niewiadoma , talent na pewno ma , ale nie wiem czy liga angielska to odpowiednia liga na jego predyspozycje.
Podejrzewam że Pato jest do wyciągniecia za grosze stąd pomysł sprowadzenia go , a nie Austina .Pato ? Wielka niewiadoma , talent na pewno ma , ale nie wiem czy liga angielska to odpowiednia liga na jego predyspozycje
30 sierpnia 2015, 11:28 [cytuj]
Grosze, pewnie to będą na poziomie ceny za Austina
Grosze, pewnie to będą na poziomie ceny za Austina
30 sierpnia 2015, 11:39 [cytuj]
Kiedy dokładnie kończy się obecne okienko?
Kiedy dokładnie kończy się obecne okienko?
30 sierpnia 2015, 12:33 [cytuj]
Tylko, ze Austin nigdy nie bedzie wiecej niz dobrym ligowcem. Pato, jesli uniknie urazow, to napastnik z topu.
Tylko, ze Austin nigdy nie bedzie wiecej niz dobrym ligowcem. Pato, jesli uniknie urazow, to napastnik z topu
30 sierpnia 2015, 12:39 [cytuj]
Sky sources understand Southampton midfielder Victor Wanyama will not be in Ronald Koeman's squad to face Norwich today.

Southampton take on Norwich in the first installment of Super Sunday. Coverage starts on Sky Sports 1 from 12.30pm

hmm, ciekawe...
Sky sources understand Southampton midfielder Victor Wanyama will not be in Ronald Koeman's squad to face Norwich today. Southampton take on Norwich in the first installment of Super Sunday. Coverage starts on Sky Sports 1 from 12.30pm hmm, ciekawe
30 sierpnia 2015, 14:16 [cytuj]
Nie wierzę że kupimy w tym okienku defensywnego pomocnika (Wanyame). Myślę że może dołączyć do nas jeszcze tylko środkowy napastnik i to i tak było by bardzo udane okno
Nie wierzę że kupimy w tym okienku defensywnego pomocnika (Wanyame). Myślę że może dołączyć do nas jeszcze tylko środkowy napastnik i to i tak było by bardzo udane okno
30 sierpnia 2015, 15:48 [cytuj]
kiedy jest deadline day ?
jutro czy we wtorek?
kiedy jest deadline day ? jutro czy we wtorek?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 sierpnia 2015, 16:45 [cytuj]
we wtorek o 19 koniec
we wtorek o 19 koniec
30 sierpnia 2015, 18:37 [cytuj]
bart powiedział/a:
we wtorek o 19 koniec


A tak na prawdę to okienko skończy się w środę nad ranem .
A tak na prawdę to okienko skończy się w środę nad ranem
30 sierpnia 2015, 19:30 [cytuj]
Ponoć ManU odrzuciło naszą ofertę za Chicharito, ma on pozostać w klubie i podpisze najprawdopodobniej nowy kontrakt . Wciąż walczymy ponoć o Berahino .
Ponoć ManU odrzuciło naszą ofertę za Chicharito, ma on pozostać w klubie i podpisze najprawdopodobniej nowy kontrakt . Wciąż walczymy ponoć o Berahino
30 sierpnia 2015, 21:31 [cytuj]
Trzeba przyznać że trio Gylfi-Ayew-Gomis daje radę w Swansea. Taki Andre przydałby się u nas.
Trzeba przyznać że trio Gylfi-Ayew-Gomis daje radę w Swansea. Taki Andre przydałby się u nas
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 sierpnia 2015, 21:54 [cytuj]
Doszliśmy jak zwykle do najgorszego okresu okienka i to na własne życzenie. Teraz po paru kolejkach wszyscy wiedzą co komu brakuje i będzie trzeba się namęczyć i sięgnąć głębiej do portfela by zdobyć wartościowych zawodników. Jedno chyba jest pewne, jak to w zwyczaju mamy będziemy mieć emocjonujące ostatnie godziny tego okienka i próbę ściągnięcia jeszcze kogoś bo skład kompletny nie jest.
Doszliśmy jak zwykle do najgorszego okresu okienka i to na własne życzenie. Teraz po paru kolejkach wszyscy wiedzą co komu brakuje i będzie trzeba się namęczyć i sięgnąć głębiej do portfela by zdobyć wartościowych zawodników. Jedno chyba jest pewne, jak to w zwyczaju mamy będziemy mieć emocjonujące ostatnie godziny tego okienka i próbę ściągnięcia jeszcze kogoś bo skład kompletny nie jest
31 sierpnia 2015, 10:05 [cytuj]
De Gea ma dziś podpisać kontrakt z Realem , w jego miejsce ManU będzie chciał pozyskać Hugo Llorisa , oby to była plota , bo zostaniemy tylko z Vorm'em do zimy .
De Gea ma dziś podpisać kontrakt z Realem , w jego miejsce ManU będzie chciał pozyskać Hugo Llorisa , oby to była plota , bo zostaniemy tylko z Vorm'em do zimy
31 sierpnia 2015, 10:11 [cytuj]
Jeśli w ciągu kilku najbliższych godzin Witsel nie podpisze kontraktu z Milanem to ma dojść do nas - 25 mln euro .
Jeśli w ciągu kilku najbliższych godzin Witsel nie podpisze kontraktu z Milanem to ma dojść do nas - 25 mln euro
31 sierpnia 2015, 11:14 [cytuj]
Właśnie miałem pisać, że Witsel się pojawił.
Właśnie miałem pisać, że Witsel się pojawił
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
31 sierpnia 2015, 11:42 [cytuj]
A Javier Hernandez podobno dogaduje się z Bayerem.
A Javier Hernandez podobno dogaduje się z Bayerem
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
|<  <<  <  63  64  65  66  67    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się