Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  64  65  66  67  68    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
31 sierpnia 2015, 12:04 [cytuj]
Kolejny Belg w naszej kadrze , to chyba byłby absolutny rekord pod względem ilości piłkarzy z tego kraju w lidze zagranicznej (mam na myśli nie belgijskiej).:szok:
Kolejny Belg w naszej kadrze , to chyba byłby absolutny rekord pod względem ilości piłkarzy z tego kraju w lidze zagranicznej (mam na myśli nie belgijskiej).:szok:
31 sierpnia 2015, 12:20 [cytuj]
Ekspertem od gry i kariery Witsela nie jestem, ale mam wrażenie, że to jeden z tych niby świetnych, niby mega utalentowanych piłkarzy, którzy tak naprawdę nigdy nie wyściubają nosa poza solidność. Może się mylę. W każdym razie wolałbym Wanyamę - może to i piłkarz o nazwisku robiącym mniejsze wrażenie od Witsela, ale moim zdaniem jednocześnie dużo pewniejszym.
Ekspertem od gry i kariery Witsela nie jestem, ale mam wrażenie, że to jeden z tych niby świetnych, niby mega utalentowanych piłkarzy, którzy tak naprawdę nigdy nie wyściubają nosa poza solidność. Może się mylę. W każdym razie wolałbym Wanyamę - może to i piłkarz o nazwisku robiącym mniejsze wrażenie od Witsela, ale moim zdaniem jednocześnie dużo pewniejszym
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2015, 13:23 [cytuj]
Di Marzio pisze, że Lamela blisko przenosin do Marsylii. A że Di Marzio z reguły ma rację, transfer Lameli wielce prawdopodobny.

Z innych informacji - Levy złożył ponoć jeszcze jedną ofertę za Berahino, a plotki o transferze Pato bynajmniej nie milkną. Dzisiaj ponoć jego agent ma rozmawiać z działaczami Spurs.

Oferta Tottenhamu za Witsela najprawdopodobniej odrzucona. I dobrze. Za to bardzo niedobrze, że maleją szanse na pozyskanie Wanyamy. Tak czy owak - będzie ciekawie.
Di Marzio pisze, że Lamela blisko przenosin do Marsylii. A że Di Marzio z reguły ma rację, transfer Lameli wielce prawdopodobny. Z innych informacji - Levy złożył ponoć jeszcze jedną ofertę za Berahino, a plotki o transferze Pato bynajmniej nie milkną. Dzisiaj ponoć jego agent ma rozmawiać z działaczami Spurs. Oferta Tottenhamu za Witsela najprawdopodobniej odrzucona. I dobrze. Za to bardzo niedobrze, że maleją szanse na pozyskanie Wanyamy. Tak czy owak - będzie ciekawie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2015, 14:10 [cytuj]
Według wiadomości z Rosji , Witsel nie opuści Zenitu , jeśli klub chętny do pozyskania go nie zapłaci jego klauzuli , która wynosi ... 100 mln euro .
Według wiadomości z Rosji , Witsel nie opuści Zenitu , jeśli klub chętny do pozyskania go nie zapłaci jego klauzuli , która wynosi ... 100 mln euro
31 sierpnia 2015, 17:16 [cytuj]
"Tym samym Valdés stałby się częścią wielkiej rotacji z udziałem bramkarzy. David de Gea jest bowiem blisko przenosin do Realu Madryt, a Manchesterze United ma go zastąpić Hugo Lloris. Wówczas do Tottenhamu mógłby trafić Steve Mandanda, którego miejsce w Marsylii zająłby Hiszpan."
źródło: Radio Marca/Sport/ http://transfery.info/

Chyba trochę ich poniosło?
"Tym samym Valdés stałby się częścią wielkiej rotacji z udziałem bramkarzy. David de Gea jest bowiem blisko przenosin do Realu Madryt, a Manchesterze United ma go zastąpić Hugo Lloris. Wówczas do Tottenhamu mógłby trafić Steve Mandanda, którego miejsce w Marsylii zająłby Hiszpan." źródło: Radio Marca/Sport/ http://transfery.info/ Chyba trochę ich poniosło?
31 sierpnia 2015, 17:38 [cytuj]
Ismail Azzaoui w Wolfsburgu
Ismail Azzaoui w Wolfsburgu
31 sierpnia 2015, 18:11 [cytuj]
Marca zawsze podaje informacje (plotki ) , które są korzystne dla drużyn z BBVA , jakby Hugo miał odejść to raczej na ostatnim meczu byłby "kontuzjowany"
Marca zawsze podaje informacje (plotki ) , które są korzystne dla drużyn z BBVA , jakby Hugo miał odejść to raczej na ostatnim meczu byłby "kontuzjowany"
31 sierpnia 2015, 19:32 [cytuj]
Chyba ze wcale van gaal nie zamierza zmieniac romero w bramce.....

Szkoda tylko ze cicho o naszych nabytkach/zainteresowaniach.....
Chyba ze wcale van gaal nie zamierza zmieniac romero w bramce..... Szkoda tylko ze cicho o naszych nabytkach/zainteresowaniach
31 sierpnia 2015, 19:35 [cytuj]
Swoja droga czikarito w bayerze za 12 baniek ..... A u nas dostatek napastnikow....ale skoro harry mogl zagrac na bramce to w druga strone tez moze byc ....
Swoja droga czikarito w bayerze za 12 baniek ..... A u nas dostatek napastnikow....ale skoro harry mogl zagrac na bramce to w druga strone tez moze byc
31 sierpnia 2015, 19:51 [cytuj]
Sky sports informuje, że De gea trafi do Realu, a Navas powędruje w drugą stronę. Myślę, że możemy być spokojni o Hugo :]
Sky sports informuje, że De gea trafi do Realu, a Navas powędruje w drugą stronę. Myślę, że możemy być spokojni o Hugo :]
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 sierpnia 2015, 20:43 [cytuj]
Nawet nie wyobrażam sobie, abyśmy przez resztą sezonu pozostali jedynie z Harrym, który obecnie jest pod formą, a przecież nie można wykluczyć, że poprzedni sezon był wypadkiem przy pracy.
Nawet nie wyobrażam sobie, abyśmy przez resztą sezonu pozostali jedynie z Harrym, który obecnie jest pod formą, a przecież nie można wykluczyć, że poprzedni sezon był wypadkiem przy pracy
31 sierpnia 2015, 22:19 [cytuj]
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/tottenham-hotspur/11834186/Spurs-to-launch-final-hour-bids-for-Berahino-and-Wanyama.html
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/tottenham-hotspur/11834186/Spurs-to-launch-final-hour-bids-for-Berahino-and-Wanyama.html
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 sierpnia 2015, 22:56 [cytuj]
Okno do północy? Czy do 1.00 naszego czasu?
Okno do północy? Czy do 1.00 naszego czasu?
31 sierpnia 2015, 23:02 [cytuj]
do jutra do 19 w anglii

http://transfery.info/80536,napastnik-stoke-zazadal-transferu

coś mam złe przeczucie...
do jutra do 19 w anglii http://transfery.info/80536,napastnik-stoke-zazadal-transferu coś mam złe przeczucie
1 września 2015, 00:30 [cytuj]
Piszą, że Poch zablokował transfer Lameli do Marsylii :hejka:
Piszą, że Poch zablokował transfer Lameli do Marsylii :hejka:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2015, 00:38 [cytuj]
A ja z czego wyczytałem,to Marsylia wyczerpała limit wypożyczeń.

Włochy koniec okienka, Francja tak samo. Wygląda na to, że zostaniemy z Lamelą na następny sezon :( Z drugiej strony, po tym co on pokazał u nas przez dwa sezony, nie dziwię się, że nie jest rozchwytywany. Gorzej, że bez kasy ze sprzedaży tego kasztana, coraz bardziej wątpliwy jest jakiś kolejny transfer.
A ja z czego wyczytałem,to Marsylia wyczerpała limit wypożyczeń. Włochy koniec okienka, Francja tak samo. Wygląda na to, że zostaniemy z Lamelą na następny sezon :( Z drugiej strony, po tym co on pokazał u nas przez dwa sezony, nie dziwię się, że nie jest rozchwytywany. Gorzej, że bez kasy ze sprzedaży tego kasztana, coraz bardziej wątpliwy jest jakiś kolejny transfer
1 września 2015, 01:05 [cytuj]
Pojawia się nazwisko Ayoze Pereza. Łoo matko.
Pojawia się nazwisko Ayoze Pereza. Łoo matko
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2015, 08:22 [cytuj]
to ten co nam trafil z newcastle ?
to ten co nam trafil z newcastle ?
1 września 2015, 08:34 [cytuj]
Tak to ten z Newcastle.Mam nadzieję że to plota , bo nie było by to żadne wartościowe wzmocnienie
Tak to ten z Newcastle.Mam nadzieję że to plota , bo nie było by to żadne wartościowe wzmocnienie
1 września 2015, 09:54 [cytuj]
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/6615987/Mauricio-eyes-late-Cheik-in.html

To może 'ten' z West Hamu? The Sun.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/6615987/Mauricio-eyes-late-Cheik-in.html To może 'ten' z West Hamu? The Sun
|<  <<  <  64  65  66  67  68    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 49 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się