Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  65  66  67  68  69    >
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
1 września 2015, 11:29 [cytuj]
Przykro mi , że to piszę , ale niestety wydaje mi się to prawdą . Interesujemy się największymi gównami w lidze .

Miał być Bolasie , a okazuje się że bliżej nam do Mosesa .
Miał być Berahino , a okazuje się że bliżej nam do Pereza .
Miał być Wanyama , a okazuje się że bliżej nam do Kouyate .

Najbardziej jestem rozgniewany , że takie Crystal Palace czy West Bromy potrafią zatrzymać swoich najlepszych zawodników , a my do ostatniej godziny musimy drżeć o Hugo czy Eriksena ( wcześniej Modrica i Bale ) .


EDIT : Sky podaje , że Wanyama na 100% do nas nie dołączy .
EDIT 2 : Perez na 100% nie odejdzie z Newcastle .
Przykro mi , że to piszę , ale niestety wydaje mi się to prawdą . Interesujemy się największymi gównami w lidze . Miał być Bolasie , a okazuje się że bliżej nam do Mosesa . Miał być Berahino , a okazuje się że bliżej nam do Pereza . Miał być Wanyama , a okazuje się że bliżej nam do Kouyate . Najbardziej jestem rozgniewany , że takie Crystal Palace czy West Bromy potrafią zatrzymać swoich najlepszych zawodników , a my do ostatniej godziny musimy drżeć o Hugo czy Eriksena ( wcześniej Modrica i Bale ) . EDIT : Sky podaje , że Wanyama na 100% do nas nie dołączy . EDIT 2 : Perez na 100% nie odejdzie z Newcastle
1 września 2015, 11:53 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Przykro mi , że to piszę , ale niestety wydaje mi się to prawdą . Interesujemy się największymi gównami w lidze .

Miał być Bolasie , a okazuje się że bliżej nam do Mosesa .
Miał być Berahino , a okazuje się że bliżej nam do Pereza .
Miał być Wanyama , a okazuje się że bliżej nam do Kouyate .

Najbardziej jestem rozgniewany , że takie Crystal Palace czy West Bromy potrafią zatrzymać swoich najlepszych zawodników , a my do ostatniej godziny musimy drżeć o Hugo czy Eriksena ( wcześniej Modrica i Bale ) .


EDIT : Sky podaje , że Wanyama na 100% do nas nie dołączy .
EDIT 2 : Perez na 100% nie odejdzie z Newcastle


Widzisz, bo takie kluby jak West Bromwich Albion, czy Crystal Palace chcą się rozwijać, dlatego zatrzymują swoich najlepszych zawodników. Ich celem jest bycie topową drużyną, a bez takich graczy nie da się tego osiągnąć, dlatego wiedzą, że muszą ich zatrzymać.

Powtarzałem ileś razy, że należy przestać traktować zawodników jak idiotów. Podpisywali kontrakty, które ich do czegoś zobowiązują, a wymuszanie transferów jest po prostu śmieszne.

Widać, że nie wszystkie zespoły są takimi frajerami. Modricia, jak i Bale'a mogliśmy zatrzymać bez problemu. Mniejsze kluby pokazują, że mają większe jaja.
Widzisz, bo takie kluby jak West Bromwich Albion, czy Crystal Palace chcą się rozwijać, dlatego zatrzymują swoich najlepszych zawodników. Ich celem jest bycie topową drużyną, a bez takich graczy nie da się tego osiągnąć, dlatego wiedzą, że muszą ich zatrzymać. Powtarzałem ileś razy, że należy przestać traktować zawodników jak idiotów. Podpisywali kontrakty, które ich do czegoś zobowiązują, a wymuszanie transferów jest po prostu śmieszne. Widać, że nie wszystkie zespoły są takimi frajerami. Modricia, jak i Bale'a mogliśmy zatrzymać bez problemu. Mniejsze kluby pokazują, że mają większe jaja
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2015, 12:03 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Widzisz, bo takie kluby jak West Bromwich Albion, czy Crystal Palace chcą się rozwijać, dlatego zatrzymują swoich najlepszych zawodników. Ich celem jest bycie topową drużyną, a bez takich graczy nie da się tego osiągnąć, dlatego wiedzą, że muszą ich zatrzymać.



I to jest właśnie najgorsze . Co sezon każdy związany z Tottenhamem ( zawodnicy , kibice , zarząd ) stawia sobie cel TOP 4 , ale tak na prawdę kim mamy to osiągnąć gdy :
- gramy bez skrzydeł
- nie mamy klasycznego CDMa
- obrona ( teraz już jest lepiej ) gra jak w przedszkolu
I to jest właśnie najgorsze . Co sezon każdy związany z Tottenhamem ( zawodnicy , kibice , zarząd ) stawia sobie cel TOP 4 , ale tak na prawdę kim mamy to osiągnąć gdy : - gramy bez skrzydeł - nie mamy klasycznego CDMa - obrona ( teraz już jest lepiej ) gra jak w przedszkolu
1 września 2015, 14:03 [cytuj]
Już dajcie sobie na wstrzymanie. W tym okienku nie pozbyliśmy się żadnego ważnego zawodnika. Inna sprawa, że należałoby jeszcze wzmocnić ze 3 pozycje klasowymi zawodnikami, a znając życie nie przyjdzie już do nas nikt.

Bolączką tego okienka jest to, że my nadal musimy wyjść na zero, bądź plus, natomiast reszta PL, wraz z jakimiś dzbanami zbroi się na potęgę, przeprowadzając transfery zawodników, którzy spokojnie u nas mogliby zrobić różnicę.
Już dajcie sobie na wstrzymanie. W tym okienku nie pozbyliśmy się żadnego ważnego zawodnika. Inna sprawa, że należałoby jeszcze wzmocnić ze 3 pozycje klasowymi zawodnikami, a znając życie nie przyjdzie już do nas nikt. Bolączką tego okienka jest to, że my nadal musimy wyjść na zero, bądź plus, natomiast reszta PL, wraz z jakimiś dzbanami zbroi się na potęgę, przeprowadzając transfery zawodników, którzy spokojnie u nas mogliby zrobić różnicę
1 września 2015, 15:39 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Już dajcie sobie na wstrzymanie. W tym okienku nie pozbyliśmy się żadnego ważnego zawodnika. Inna sprawa, że należałoby jeszcze wzmocnić ze 3 pozycje klasowymi zawodnikami, a znając życie nie przyjdzie już do nas nikt.

Bolączką tego okienka jest to, że my nadal musimy wyjść na zero, bądź plus, natomiast reszta PL, wraz z jakimiś dzbanami zbroi się na potęgę, przeprowadzając transfery zawodników, którzy spokojnie u nas mogliby zrobić różnicę


Z jednej strony dobrze, ale no nie da się mieć jabłko i zjeść jabłko. Nie można walczyć o mistrza i unikać znaku - w klubowej kasie na każdym kroku.
Z jednej strony dobrze, ale no nie da się mieć jabłko i zjeść jabłko. Nie można walczyć o mistrza i unikać znaku - w klubowej kasie na każdym kroku
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2015, 15:52 [cytuj]
Budowa nowego stadionu ruszyła pełną parą i nie ma co się oszukiwać - to będzie miało wpływ na naszą politykę transferową, niezależnie od tego, co mówi Levy / Pochettino.

Szkoda tylko, że tak mydli się wszystkim oczy - przed sezonem tradycyjne pieprzenie o top4, o ambicjach, walce o LM, podkreślanie górnolotnych haseł o chwale itp ... a nasze poczynania na transferowym rynku po prostu temu przeczą. Budujemy młodą ekipę na otwarcie nowego stadionu, tu chyyba nikt poważnie nie myśli o LM, bo przecież nie da się tego wywalczyć mając w składzie jednego napastnika (bardzo młodego i obciążonego ogromną presją) czy też żadnego nominalnego DM-a.

Szkoda, ale taka jest teraz nasza rzeczywistość, stać nas na miejsca 6-8, coś powyżej będzie sporym sukcesem. Lloris odejdzie po sezonie, ale nie ma co mu się dziwić, tez czułbym się oszukany.

ps. serio, 1 napastnik? weźmy chociaż Berbatova za free, przecież to jakieś żarty są ...
Budowa nowego stadionu ruszyła pełną parą i nie ma co się oszukiwać - to będzie miało wpływ na naszą politykę transferową, niezależnie od tego, co mówi Levy / Pochettino. Szkoda tylko, że tak mydli się wszystkim oczy - przed sezonem tradycyjne pieprzenie o top4, o ambicjach, walce o LM, podkreślanie górnolotnych haseł o chwale itp ... a nasze poczynania na transferowym rynku po prostu temu przeczą. Budujemy młodą ekipę na otwarcie nowego stadionu, tu chyyba nikt poważnie nie myśli o LM, bo przecież nie da się tego wywalczyć mając w składzie jednego napastnika (bardzo młodego i obciążonego ogromną presją) czy też żadnego nominalnego DM-a. Szkoda, ale taka jest teraz nasza rzeczywistość, stać nas na miejsca 6-8, coś powyżej będzie sporym sukcesem. Lloris odejdzie po sezonie, ale nie ma co mu się dziwić, tez czułbym się oszukany. ps. serio, 1 napastnik? weźmy chociaż Berbatova za free, przecież to jakieś żarty są
1 września 2015, 16:10 [cytuj]
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11220878_888206121273006_5203341703661735319_n.jpg?oh=829aadaa9a43521d88f1c159b3b2e8a3&oe=567A5AAF

no to nie będzie nowego napastnika ;)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11220878_888206121273006_5203341703661735319_n.jpg?oh=829aadaa9a43521d88f1c159b3b2e8a3&oe=567A5AAF no to nie będzie nowego napastnika ;)
1 września 2015, 16:12 [cytuj]
Niech mi ktoś w końcu wskaże jedną osobę z klubu która pieprzy o top4.
Niech mi ktoś w końcu wskaże jedną osobę z klubu która pieprzy o top4
1 września 2015, 16:16 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Widzisz, bo takie kluby jak West Bromwich Albion, czy Crystal Palace chcą się rozwijać, dlatego zatrzymują swoich najlepszych zawodników. Ich celem jest bycie topową drużyną, a bez takich graczy nie da się tego osiągnąć, dlatego wiedzą, że muszą ich zatrzymać.

Powtarzałem ileś razy, że należy przestać traktować zawodników jak idiotów. Podpisywali kontrakty, które ich do czegoś zobowiązują, a wymuszanie transferów jest po prostu śmieszne.

Widać, że nie wszystkie zespoły są takimi frajerami. Modricia, jak i Bale'a mogliśmy zatrzymać bez problemu. Mniejsze kluby pokazują, że mają większe jaja


Czekam aż po Bolasie i Berahino zgłosi się Real Madryt. Jeśli wtedy ich nie sprzedadzą, przyznam ci racje. Obecnie uważam że gadasz farmazony.
Czekam aż po Bolasie i Berahino zgłosi się Real Madryt. Jeśli wtedy ich nie sprzedadzą, przyznam ci racje. Obecnie uważam że gadasz farmazony
1 września 2015, 17:11 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Niech mi ktoś w końcu wskaże jedną osobę z klubu która pieprzy o top4


https://www.youtube.com/watch?v=tOwRIoTfQ0o

nie wiem, czy dobrze to zrozumiałem, ale tutaj jest chyba mowa o top4, a jeśli nie to przepraszam i jestem idiotą z angielskiego.
https://www.youtube.com/watch?v=tOwRIoTfQ0o nie wiem, czy dobrze to zrozumiałem, ale tutaj jest chyba mowa o top4, a jeśli nie to przepraszam i jestem idiotą z angielskiego
1 września 2015, 18:52 [cytuj]
Yedlin w Sunderlandzie na wypożyczeniu rocznym. Dobre posunięcie choć ja bym mu dał szansę na prawym skrzydle.
Yedlin w Sunderlandzie na wypożyczeniu rocznym. Dobre posunięcie choć ja bym mu dał szansę na prawym skrzydle
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
1 września 2015, 18:59 [cytuj]
Okienko juz praktycznie zamkniete, a transferow nie ma. Szkoda, liczylem, ze chociaz Austin przyjdzie :bezradny:
Okienko juz praktycznie zamkniete, a transferow nie ma. Szkoda, liczylem, ze chociaz Austin przyjdzie :bezradny:
1 września 2015, 19:00 [cytuj]
Ale tego, że nic się nie pisze o zainteresowaniu z naszej strony pozyskaniem jakiegoś środkowego pomocnika, to ja nie rozumiem.
Ale tego, że nic się nie pisze o zainteresowaniu z naszej strony pozyskaniem jakiegoś środkowego pomocnika, to ja nie rozumiem
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2015, 19:01 [cytuj]
@ PieS; "chociaż Austin"? Popatrz na naszą kadrę i ilu mamy napastników. Austin byłby za*ebistym wzmocnieniem!
@ PieS; "chociaż Austin"? Popatrz na naszą kadrę i ilu mamy napastników. Austin byłby za*ebistym wzmocnieniem!
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
1 września 2015, 19:02 [cytuj]
Albo raczej - pisało, bo okienko, jeśli dobrze rozumuje, dobiegło końca.
Albo raczej - pisało, bo okienko, jeśli dobrze rozumuje, dobiegło końca
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2015, 19:03 [cytuj]
Mamy nowego napastnika!!!

http://www.tottenhamhotspur.com/first-team-profiles/
Mamy nowego napastnika!!! http://www.tottenhamhotspur.com/first-team-profiles/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
1 września 2015, 19:10 [cytuj]
Mam cicha nadzieje, ze Levy jednak kogos kupil.
Mam cicha nadzieje, ze Levy jednak kogos kupil
1 września 2015, 19:11 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Mamy nowego napastnika!!!

http://www.tottenhamhotspur.com/first-team-profiles/


No, i sprawa załatwiona.
No, i sprawa załatwiona
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2015, 19:13 [cytuj]
a tak zupełnie poważnie - możemy jeszcze sprowadzić kogoś za free, Berbatov jest bez kontraktu, bierzmy, bo z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy.
a tak zupełnie poważnie - możemy jeszcze sprowadzić kogoś za free, Berbatov jest bez kontraktu, bierzmy, bo z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy
1 września 2015, 19:32 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
a tak zupełnie poważnie - możemy jeszcze sprowadzić kogoś za free, Berbatov jest bez kontraktu, bierzmy, bo z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy


o ile się nie mylę, wraz z dobiegnięciem końca okna transferowego trzeba zgłosić listę zawodników :D a potem do następnego okna nie można nikogo zgłosić
o ile się nie mylę, wraz z dobiegnięciem końca okna transferowego trzeba zgłosić listę zawodników :D a potem do następnego okna nie można nikogo zgłosić
|<  <<  <  65  66  67  68  69    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się