Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  65  66  67  68  69  
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
2 września 2015, 16:55 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
https://www.youtube.com/watch?v=tOwRIoTfQ0o

nie wiem, czy dobrze to zrozumiałem, ale tutaj jest chyba mowa o top4, a jeśli nie to przepraszam i jestem idiotą z angielskiego


Owszem, racja, jest mowa o TOP4. Tylko że to jest wypowiedź z kwietnia, sezon 2014-2015, kiedy mieliśmy jeszcze szansę na TOP4. Nikt tam nie mówi że celem na sezon 2015-2016 jest zajęcie miejsca w TOP4.
Owszem, racja, jest mowa o TOP4. Tylko że to jest wypowiedź z kwietnia, sezon 2014-2015, kiedy mieliśmy jeszcze szansę na TOP4. Nikt tam nie mówi że celem na sezon 2015-2016 jest zajęcie miejsca w TOP4
2 września 2015, 17:12 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
A no ma takie znaczenie że kluby zazwyczaj nie chcą sprzedawać zawodników do klubów z tej samej ligi. Może już nie pamiętasz ale rok przed odejściem Modricia do Realu zgłosiła się po niego Chelsea. I mimo że Modrić robił podobny burdel co Berahino Levy go nie sprzedał. Jest jeszcze taka sprawa że w Anglii nie jesteśmy postrzegani jako klub z topu jak Arsenal, Chelsea, City, United, Liverpool. Gdyby do nas zgłosiło się Southampton z ofertą za Eriksena to zostali by przez nas kibiców wyśmiani. Co innego gdyby to bylo np. City a co dopiero jedna z największych potęg na świecie jak Real


Tylko w naszych poczynaniach brakuje pewnej logiki, ponieważ jeżeli nie chcemy sprzedawać zawodników (takie założenie) do klubów z tej samej ligi, to znaczy, że potencjalnie mamy z nimi rywalizować. Z kolei poczynania transferowe dowodzą zupełnie czegoś innego, bo nie pozyskujemy zawodników, dzięki którym moglibyśmy z nimi rywalizować.

W przypadku Southampton, Crystal Palace, czy West Bromwich Albion sytuacja była jasna nie tylko dla drużyn z Premier League. Nie zamierzały się pozbyć ważnych zawodników, bo mają jakieś aspiracje. Oczywiście są też oferty nie do odrzucenia.

Ci pierwsi nie chcieli sprzedać Wanyamy, bo wcześniej pozbyli się Schneiderlina do... Manchesteru United (klub z tej samej ligi). Dlatego w przypadku Kenijczyka nie miało kompletnie znaczeniu kto się po niego zgłosił, bo Koeman nie chciał się go pozbywać. Dopiął swego? Dopiął!

Alan Pardew jasno powiedział, że Yannick Bolasie jest na sprzedaż za 25 milionów funtów i przy okazji stwierdził, że nie wydaje mu się, aby ktoś wyłożył takie pieniądze na stół. Dopiął swego? Dopiął!

Za Saido Berahino zdaniem mediów proponowaliśmy kwotę rzędu 22 milionów funtów, ale WBA stwierdziło, że jest to oferta na niska w ich mniemaniu, a ponadto chcą go zatrzymać na sezon 2015-16. Dopięli swego? Dopięli!

Mniejsze kluby po prostu wiedzą, że jak będą oddawać najlepszych graczy, to nigdy nie wskoczą na poziom chociażby Tottenhamu. Jeżeli Tottenham będzie oddawał najlepszych graczy, to TOP4 pozostanie tylko niespełnionym marzeniem.

W przypadku Bale'a oraz Modricia zachowaliśmy się jak frajerzy. Już widzę jakby siedzieli do końca kontraktu w rezerwach, aby zniszczyć swoją karierę.

I nie pisz mi nic nawet o ich tygodniówkach, bo w tamtym momencie nawet nie były zbliżone do Adebayora, który od dłuższego czasu nie gra (po prostu jest za słaby) i pobiera kasę.

Saido Berahino niebawem przeprosi trenera i znowu zacznie grać. Za dużo ma do stracenia!

Przykład z Southampton jest kompletnie bez sensu, bo po Berahino zgłosił się Tottenham Hotpusr (klub lepszy od WBA), a nie np. Leicester City (klub gorszy od WBA).
Tylko w naszych poczynaniach brakuje pewnej logiki, ponieważ jeżeli nie chcemy sprzedawać zawodników (takie założenie) do klubów z tej samej ligi, to znaczy, że potencjalnie mamy z nimi rywalizować. Z kolei poczynania transferowe dowodzą zupełnie czegoś innego, bo nie pozyskujemy zawodników, dzięki którym moglibyśmy z nimi rywalizować. W przypadku Southampton, Crystal Palace, czy West Bromwich Albion sytuacja była jasna nie tylko dla drużyn z Premier League. Nie zamierzały się pozbyć ważnych zawodników, bo mają jakieś aspiracje. Oczywiście są też oferty nie do odrzucenia. Ci pierwsi nie chcieli sprzedać Wanyamy, bo wcześniej pozbyli się Schneiderlina do... Manchesteru United (klub z tej samej ligi). Dlatego w przypadku Kenijczyka nie miało kompletnie znaczeniu kto się po niego zgłosił, bo Koeman nie chciał się go pozbywać. Dopiął swego? Dopiął! Alan Pardew jasno powiedział, że Yannick Bolasie jest na sprzedaż za 25 milionów funtów i przy okazji stwierdził, że nie wydaje mu się, aby ktoś wyłożył takie pieniądze na stół. Dopiął swego? Dopiął! Za Saido Berahino zdaniem mediów proponowaliśmy kwotę rzędu 22 milionów funtów, ale WBA stwierdziło, że jest to oferta na niska w ich mniemaniu, a ponadto chcą go zatrzymać na sezon 2015-16. Dopięli swego? Dopięli! Mniejsze kluby po prostu wiedzą, że jak będą oddawać najlepszych graczy, to nigdy nie wskoczą na poziom chociażby Tottenhamu. Jeżeli Tottenham będzie oddawał najlepszych graczy, to TOP4 pozostanie tylko niespełnionym marzeniem. W przypadku Bale'a oraz Modricia zachowaliśmy się jak frajerzy. Już widzę jakby siedzieli do końca kontraktu w rezerwach, aby zniszczyć swoją karierę. I nie pisz mi nic nawet o ich tygodniówkach, bo w tamtym momencie nawet nie były zbliżone do Adebayora, który od dłuższego czasu nie gra (po prostu jest za słaby) i pobiera kasę. Saido Berahino niebawem przeprosi trenera i znowu zacznie grać. Za dużo ma do stracenia! Przykład z Southampton jest kompletnie bez sensu, bo po Berahino zgłosił się Tottenham Hotpusr (klub lepszy od WBA), a nie np. Leicester City (klub gorszy od WBA)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 września 2015, 17:26 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Owszem, racja, jest mowa o TOP4. Tylko że to jest wypowiedź z kwietnia, sezon 2014-2015, kiedy mieliśmy jeszcze szansę na TOP4. Nikt tam nie mówi że celem na sezon 2015-2016 jest zajęcie miejsca w TOP4


Logicznie rzecz biorąc, jeżeli taki klub jak Tottenham Hotspur myślał o TOP4, gdy miał na to szansę (parę miesięcy temu) i tego specjalnie nie ukrywał, to normalną rzeczą jest to, że podobne plany będzie miał w przyszłym sezonie.

Celem zawsze powinien być progres, a nie regres.

Nie wiem o czym rozmawiają ze sobą Pochettino wraz z Levym, ale jeśli ten pierwszy nie walczy o TOP4, to powinien zostać zwolniony. Jeżeli prezes nie ma w planach, aby klub zajął wyższe miejsce (logiczne myślenie) niż przed sezonem, czyli w TOP4, to trener powinien sam zrezygnować.
Logicznie rzecz biorąc, jeżeli taki klub jak Tottenham Hotspur myślał o TOP4, gdy miał na to szansę (parę miesięcy temu) i tego specjalnie nie ukrywał, to normalną rzeczą jest to, że podobne plany będzie miał w przyszłym sezonie. Celem zawsze powinien być progres, a nie regres. Nie wiem o czym rozmawiają ze sobą Pochettino wraz z Levym, ale jeśli ten pierwszy nie walczy o TOP4, to powinien zostać zwolniony. Jeżeli prezes nie ma w planach, aby klub zajął wyższe miejsce (logiczne myślenie) niż przed sezonem, czyli w TOP4, to trener powinien sam zrezygnować
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 września 2015, 18:57 [cytuj]
Sawik powiedział/a:

W przypadku Bale'a oraz Modricia zachowaliśmy się jak frajerzy. Już widzę jakby siedzieli do końca kontraktu w rezerwach, aby zniszczyć swoją karierę.

A ja uważam, że sprzedaż Bale'a była najlepszą rzeczą jaka mogła się nam przydarzyć. Frajerstwem było to w jaki sposób pieniądze za Garetha zostały "spożytkowane".
Ale zgodzę się, że za Modricia mogliśmy więcej zawołać i nie odpuścić.
A ja uważam, że sprzedaż Bale'a była najlepszą rzeczą jaka mogła się nam przydarzyć. Frajerstwem było to w jaki sposób pieniądze za Garetha zostały "spożytkowane". Ale zgodzę się, że za Modricia mogliśmy więcej zawołać i nie odpuścić
www.facebook.com/OgienOdSkaja
2 września 2015, 19:16 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
A ja uważam, że sprzedaż Bale'a była najlepszą rzeczą jaka mogła się nam przydarzyć. Frajerstwem było to w jaki sposób pieniądze za Garetha zostały "spożytkowane".

Pełna zgoda
Pełna zgoda
COYS!
2 września 2015, 19:33 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Tylko w naszych poczynaniach brakuje pewnej logiki, ponieważ jeżeli nie chcemy sprzedawać zawodników (takie założenie) do klubów z tej samej ligi, to znaczy, że potencjalnie mamy z nimi rywalizować. Z kolei poczynania transferowe dowodzą zupełnie czegoś innego, bo nie pozyskujemy zawodników, dzięki którym moglibyśmy z nimi rywalizować.


Ale my nigdy nie pozyskiwaliśmy piłkarzy gotowych na TOP4 bo nas na to nie stać!! Nasza polityka transferowa polega głównie na kupowaniu młodych perełek. Zawsze tak było (poza oknem z pozbyciem się Bale'a) więc nie rozumiem czemu nagle oczekujesz że kupimy gwiazdy jak drużyny z finansowego TOP5 w Anglii.


Sawik powiedział/a:
W przypadku Southampton, Crystal Palace, czy West Bromwich Albion sytuacja była jasna nie tylko dla drużyn z Premier League. Nie zamierzały się pozbyć ważnych zawodników, bo mają jakieś aspiracje. Oczywiście są też oferty nie do odrzucenia.

Ci pierwsi nie chcieli sprzedać Wanyamy, bo wcześniej pozbyli się Schneiderlina do... Manchesteru United (klub z tej samej ligi). Dlatego w przypadku Kenijczyka nie miało kompletnie znaczeniu kto się po niego zgłosił, bo Koeman nie chciał się go pozbywać. Dopiął swego? Dopiął!

Alan Pardew jasno powiedział, że Yannick Bolasie jest na sprzedaż za 25 milionów funtów i przy okazji stwierdził, że nie wydaje mu się, aby ktoś wyłożył takie pieniądze na stół. Dopiął swego? Dopiął!

Za Saido Berahino zdaniem mediów proponowaliśmy kwotę rzędu 22 milionów funtów, ale WBA stwierdziło, że jest to oferta na niska w ich mniemaniu, a ponadto chcą go zatrzymać na sezon 2015-16. Dopięli swego? Dopięli!

Mniejsze kluby po prostu wiedzą, że jak będą oddawać najlepszych graczy, to nigdy nie wskoczą na poziom chociażby Tottenhamu. Jeżeli Tottenham będzie oddawał najlepszych graczy, to TOP4 pozostanie tylko niespełnionym marzeniem.

W przypadku Bale'a oraz Modricia zachowaliśmy się jak frajerzy. Już widzę jakby siedzieli do końca kontraktu w rezerwach, aby zniszczyć swoją karierę.



Czy któryś z tych piłkarzy jest na poziomie Bale'a czy Modricia? Naprawdę wierzysz że jeśli Bale grał by w Crystal Palace i prezentował się jak u nas po czym zgłasza się Real Madryt to nadal został by w Londynie? Nie porównuj ponadprzeciętnych piłkarzy z potencjałem z mega zawyżoną ceną jak Bolasie, Berahino czy Wanyama do ukształtowanych piłkarsko graczy na światowym poziomie z doświadczeniem w pucharach jak Bale czy Modric. Poza tym czy ktoś poza nami zgłaszał się po tych piłkarzy? Wątpie i z pewnością żadna z tych ofert nie była do odrzucenia. Co innego 100 mln za Bale'a.


Sawik powiedział/a:
I nie pisz mi nic nawet o ich tygodniówkach, bo w tamtym momencie nawet nie były zbliżone do Adebayora, który od dłuższego czasu nie gra (po prostu jest za słaby) i pobiera kasę.


Nie miałem zamiaru.

Sawik powiedział/a:
Saido Berahino niebawem przeprosi trenera i znowu zacznie grać. Za dużo ma do stracenia!


Zdziwie się jeśli się tak nie stanie. Modrić też zaczął grać jak go nie oddaliśmy Czelsiakom.

Sawik powiedział/a:
Przykład z Southampton jest kompletnie bez sensu, bo po Berahino zgłosił się Tottenham Hotpusr (klub lepszy od WBA), a nie np. Leicester City (klub gorszy od WBA)


Ok, może źle się wyraziłem. Chodziło mi o pokazanie że w Anglii traktują nas jako klub niższej kategorii niż uważamy my kibice. Inaczej negocjuje się z drużyna lepszą od siebie aczkolwiek reprezentującą poziom do którego spokojnie można dojść w dodatku z tej samej ligi(tj. my z WBA lub my z Chelsea) a inaczej z totalną potęgą (tj. my z Realem).
Ale my nigdy nie pozyskiwaliśmy piłkarzy gotowych na TOP4 bo nas na to nie stać!! Nasza polityka transferowa polega głównie na kupowaniu młodych perełek. Zawsze tak było (poza oknem z pozbyciem się Bale'a) więc nie rozumiem czemu nagle oczekujesz że kupimy gwiazdy jak drużyny z finansowego TOP5 w Anglii. [quote=Sawik]W przypadku Southampton, Crystal Palace, czy West Bromwich Albion sytuacja była jasna nie tylko dla drużyn z Premier League. Nie zamierzały się pozbyć ważnych zawodników, bo mają jakieś aspiracje. Oczywiście są też oferty nie do odrzucenia. Ci pierwsi nie chcieli sprzedać Wanyamy, bo wcześniej pozbyli się Schneiderlina do... Manchesteru United (klub z tej samej ligi). Dlatego w przypadku Kenijczyka nie miało kompletnie znaczeniu kto się po niego zgłosił, bo Koeman nie chciał się go pozbywać. Dopiął swego? Dopiął! Alan Pardew jasno powiedział, że Yannick Bolasie jest na sprzedaż za 25 milionów funtów i przy okazji stwierdził, że nie wydaje mu się, aby ktoś wyłożył takie pieniądze na stół. Dopiął swego? Dopiął! Za Saido Berahino zdaniem mediów proponowaliśmy kwotę rzędu 22 milionów funtów, ale WBA stwierdziło, że jest to oferta na niska w ich mniemaniu, a ponadto chcą go zatrzymać na sezon 2015-16. Dopięli swego? Dopięli! Mniejsze kluby po prostu wiedzą, że jak będą oddawać najlepszych graczy, to nigdy nie wskoczą na poziom chociażby Tottenhamu. Jeżeli Tottenham będzie oddawał najlepszych graczy, to TOP4 pozostanie tylko niespełnionym marzeniem. W przypadku Bale'a oraz Modricia zachowaliśmy się jak frajerzy. Już widzę jakby siedzieli do końca kontraktu w rezerwach, aby zniszczyć swoją karierę.
2 września 2015, 19:43 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Logicznie rzecz biorąc, jeżeli taki klub jak Tottenham Hotspur myślał o TOP4, gdy miał na to szansę (parę miesięcy temu) i tego specjalnie nie ukrywał, to normalną rzeczą jest to, że podobne plany będzie miał w przyszłym sezonie.

Celem zawsze powinien być progres, a nie regres.

Nie wiem o czym rozmawiają ze sobą Pochettino wraz z Levym, ale jeśli ten pierwszy nie walczy o TOP4, to powinien zostać zwolniony. Jeżeli prezes nie ma w planach, aby klub zajął wyższe miejsce (logiczne myślenie) niż przed sezonem, czyli w TOP4, to trener powinien sam zrezygnować


Zachowaliśmy najlepszych graczy, wzmocniliśmy defensywe, kupiliśmy Son'a i Njie, graczy którzy mogą grać na skrzydłach bądź środku ataku czyli pozycjach na których najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnień w ofensywie, pozbyliśmy się szrotu, wreszcie mamy zastępstwo dla Eriksena (Ali czy Pritchard) i uważasz że notujemy regres?

Owszem, po cichu liczę że uda się osiągnąć TOP4 i oczekuje że chociaż podejmiemy walkę ale jeśli zakończymy sezon w TOP6 to tragedii nie będzie. To że my idziemy do przodu nie oznacza że inni się cofają lub stoją w miejscu.

Wierzę że i Levy i Poch chcą walczyć o TOP4 i robią wszystko co w ich mocy by to osiągnąć ale zdają sobie sprawę z naszych finansowych ograniczeń.
Zachowaliśmy najlepszych graczy, wzmocniliśmy defensywe, kupiliśmy Son'a i Njie, graczy którzy mogą grać na skrzydłach bądź środku ataku czyli pozycjach na których najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnień w ofensywie, pozbyliśmy się szrotu, wreszcie mamy zastępstwo dla Eriksena (Ali czy Pritchard) i uważasz że notujemy regres? Owszem, po cichu liczę że uda się osiągnąć TOP4 i oczekuje że chociaż podejmiemy walkę ale jeśli zakończymy sezon w TOP6 to tragedii nie będzie. To że my idziemy do przodu nie oznacza że inni się cofają lub stoją w miejscu. Wierzę że i Levy i Poch chcą walczyć o TOP4 i robią wszystko co w ich mocy by to osiągnąć ale zdają sobie sprawę z naszych finansowych ograniczeń
2 września 2015, 20:42 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/news/window-wrap-summer-2015-020915/
http://www.tottenhamhotspur.com/news/window-wrap-summer-2015-020915/
3 września 2015, 09:49 [cytuj]
Son ma już to pozwolenie?
Son ma już to pozwolenie?
3 września 2015, 17:57 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Zachowaliśmy najlepszych graczy, wzmocniliśmy defensywe, kupiliśmy Son'a i Njie, graczy którzy mogą grać na skrzydłach bądź środku ataku czyli pozycjach na których najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnień w ofensywie, pozbyliśmy się szrotu, wreszcie mamy zastępstwo dla Eriksena (Ali czy Pritchard) i uważasz że notujemy regres?

Owszem, po cichu liczę że uda się osiągnąć TOP4 i oczekuje że chociaż podejmiemy walkę ale jeśli zakończymy sezon w TOP6 to tragedii nie będzie. To że my idziemy do przodu nie oznacza że inni się cofają lub stoją w miejscu.

Wierzę że i Levy i Poch chcą walczyć o TOP4 i robią wszystko co w ich mocy by to osiągnąć ale zdają sobie sprawę z naszych finansowych ograniczeń



Wszyscy chcemy walczyć o Top4, ale jak nie masz do tego środków i nadal o tym biadolisz, to tylko robisz z siebie pośmiewisko.Nie wiem dla kogo jest ten kit, dla piłkarzy, żeby nie szukali LM w innych klubach, czy dla kibiców, żeby podjarani nieszczędzili kasy na klub.

Ja nie mam pretensji o to że w nic nie wydajemy, a często tak było że w oknie byliśmy na plusie. Stadion w budowie, normalka. Mnie tylko irytuje to wstawianie kitu. Potem media wywierają presję na trenerze, że nie sprostał oczekiwaniom kibiców. Tylko skąd mogą wiedzieć czego oczekują kibice. I jak miał sprostać, skoro oczekiwania były nierealne.
Wszyscy chcemy walczyć o Top4, ale jak nie masz do tego środków i nadal o tym biadolisz, to tylko robisz z siebie pośmiewisko.Nie wiem dla kogo jest ten kit, dla piłkarzy, żeby nie szukali LM w innych klubach, czy dla kibiców, żeby podjarani nieszczędzili kasy na klub. Ja nie mam pretensji o to że w nic nie wydajemy, a często tak było że w oknie byliśmy na plusie. Stadion w budowie, normalka. Mnie tylko irytuje to wstawianie kitu. Potem media wywierają presję na trenerze, że nie sprostał oczekiwaniom kibiców. Tylko skąd mogą wiedzieć czego oczekują kibice. I jak miał sprostać, skoro oczekiwania były nierealne
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 września 2015, 14:16 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11095/9985954/andre-ayew-named-premier-league-player-of-the-month-for-august

Ktoś mi niedawno tłumaczył, że Ayew to nie piłkarz na "nasz poziom"
http://www.skysports.com/football/news/11095/9985954/andre-ayew-named-premier-league-player-of-the-month-for-august Ktoś mi niedawno tłumaczył, że Ayew to nie piłkarz na "nasz poziom"
11 września 2015, 15:38 [cytuj]
Ja tłumaczyłem (chociaż nie do końca to, że to nie nasz poziom, raczej że jest on nam obecnie niepotrzebny), i się z tego nie wycofuję, ale trochę zmieniam zdanie, przyznaję. Oczywiście nie ze względu na tę śmieszną nagrodę którą już np Le Fondre czy Anton Ferdinand mają w dorobku (a raczej w żadnym punkcie ich kariery nikt nie chciałby widzieć ich w Spurs), ale ze względu na to, że nie ściągnęliśmy nikogo lepszego. Hernandez czy Austin w ogóle się w pobliżu WHL nie zakręcili, a mając darmowego Ayewa/Konoplyankę vs Sona/N'jie za duże pieniądze, no to nie ma porównania. Stosunek ceny do możliwości jest baaaardzo po stronie Ayewa. W mojej ocenie żaden z tych piłkarzy miałby ogromną szansę nie sprawdzić się w Tottenhamie, a lepiej wywalić kilka mln funtów za podpis na kontrakcie niż kilkanaście za transfer.
Ja tłumaczyłem (chociaż nie do końca to, że to nie nasz poziom, raczej że jest on nam obecnie niepotrzebny), i się z tego nie wycofuję, ale trochę zmieniam zdanie, przyznaję. Oczywiście nie ze względu na tę śmieszną nagrodę którą już np Le Fondre czy Anton Ferdinand mają w dorobku (a raczej w żadnym punkcie ich kariery nikt nie chciałby widzieć ich w Spurs), ale ze względu na to, że nie ściągnęliśmy nikogo lepszego. Hernandez czy Austin w ogóle się w pobliżu WHL nie zakręcili, a mając darmowego Ayewa/Konoplyankę vs Sona/N'jie za duże pieniądze, no to nie ma porównania. Stosunek ceny do możliwości jest baaaardzo po stronie Ayewa. W mojej ocenie żaden z tych piłkarzy miałby ogromną szansę nie sprawdzić się w Tottenhamie, a lepiej wywalić kilka mln funtów za podpis na kontrakcie niż kilkanaście za transfer
COYS!
11 września 2015, 18:58 [cytuj]
Ja od samego początku dziwiłem się dlaczego nie interesujemy się takimi zawodnikiem jak Ayew'em czy Konplyanka.
Dostępni byli za darmo, oczywiście coś za podpis trzeba byłoby im sypnąć ale stosunek "ich ceny" do ryzyka czy by wypalili byłby niewielki.
Ja od samego początku dziwiłem się dlaczego nie interesujemy się takimi zawodnikiem jak Ayew'em czy Konplyanka. Dostępni byli za darmo, oczywiście coś za podpis trzeba byłoby im sypnąć ale stosunek "ich ceny" do ryzyka czy by wypalili byłby niewielki
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
11 września 2015, 21:20 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
J i się z tego nie wycofuję, ale trochę zmieniam zdanie, przyznaję


Redaktorze, litości...
Redaktorze, litości
|<  <<  <  65  66  67  68  69  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 91 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się