Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » 2015 letnie okienko
31 marca 2015, 21:47 [cytuj]
Eidur - nie każdy młody zawodnik będzie Lamelą:)
Eidur - nie każdy młody zawodnik będzie Lamelą:)
1 kwietnia 2015, 10:04 [cytuj]
Nie każdy będzie również w przyszłości Van der Vaartem ;P
Nie każdy będzie również w przyszłości Van der Vaartem ;P
Can't Smile Without You!!!
1 kwietnia 2015, 17:45 [cytuj]
Powyższe wypowiedzi tyle wnoszą, że ja do siebie dodam:

Możemy gdybać, ale i tak się nie dowiemy zanim nie kupimy ;)
Powyższe wypowiedzi tyle wnoszą, że ja do siebie dodam: Możemy gdybać, ale i tak się nie dowiemy zanim nie kupimy ;)
1 kwietnia 2015, 19:54 [cytuj]
A na pewno musimy kupować, aby czegokolwiek się dowiedzieć?

Harry Kane... Ryan Mason...Nabil Bentaleb...

:PCudze chwalicie, swego nie znacie... Sami nie wiecie, co posiadacie...;P

A na pewno musimy kupować, aby czegokolwiek się dowiedzieć? Harry Kane... Ryan Mason...Nabil Bentaleb... :PCudze chwalicie, swego nie znacie... Sami nie wiecie, co posiadacie...;P
Can't Smile Without You!!!
1 kwietnia 2015, 22:36 [cytuj]
Bentaleb to nie jest czasem u nas od 2 czy 3 lat?:P
Bentaleb to nie jest czasem u nas od 2 czy 3 lat?:P
1 kwietnia 2015, 22:51 [cytuj]
Bentaleb jest u nas od stycznia 2012, a pamięta ktokolwiek jego przyjście? ;P
Bentaleb jest u nas od stycznia 2012, a pamięta ktokolwiek jego przyjście? ;P
2 kwietnia 2015, 12:06 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Bentaleb jest u nas od stycznia 2012, a pamięta ktokolwiek jego przyjście? ;P

Nikt nie pamięta, bo przyszedł z testów czy tam wolnego transferu. Nikogo by to raczej nie zainteresowało. Może jakaś lokalna prasa by o nim pisała, gdyby nie urodził się Lille tylko w jakiejś wsi pod Warszawą :P
Bentaleba traktuje jako jednego z naszych, bo tułał się po testach po europie, żeby osiedlić się u nas :D
Nikt nie pamięta, bo przyszedł z testów czy tam wolnego transferu. Nikogo by to raczej nie zainteresowało. Może jakaś lokalna prasa by o nim pisała, gdyby nie urodził się Lille tylko w jakiejś wsi pod Warszawą :P Bentaleba traktuje jako jednego z naszych, bo tułał się po testach po europie, żeby osiedlić się u nas :D
2 kwietnia 2015, 14:26 [cytuj]
Doskonale wiem, kiedy Bentaleb dołączył do Akademii.

Przypominam jednak, że w międzyczasie zdążyliśmy nakupować Paulinhów etc. a na niego (aż do Sherwooda) nikt nawet uwagi nie zwrócił. Skąd wiesz ile takich jeszcze mamy w tejże Akademii?

Wydawać pieniądze jest łatwo, a jednak czasem warto zajrzeć do rezerw...
Doskonale wiem, kiedy Bentaleb dołączył do Akademii. Przypominam jednak, że w międzyczasie zdążyliśmy nakupować Paulinhów etc. a na niego (aż do Sherwooda) nikt nawet uwagi nie zwrócił. Skąd wiesz ile takich jeszcze mamy w tejże Akademii? Wydawać pieniądze jest łatwo, a jednak czasem warto zajrzeć do rezerw
Can't Smile Without You!!!
3 kwietnia 2015, 10:19 [cytuj]
http://hereisthecity.com/en-gb/2015/04/01/report-franco-baldini-loses-power-at-tottenham/?utm_medium=share%2Bbutton&utm_campaign=social%2Bmedia&utm_content=%2Fen-gb%2F2015%2F04%2F01%2Freport-franco-baldini-loses-power-at-tottenham%2F&utm_source=Facebook
http://hereisthecity.com/en-gb/2015/04/01/report-franco-baldini-loses-power-at-tottenham/?utm_medium=share%2Bbutton&utm_campaign=social%2Bmedia&utm_content=%2Fen-gb%2F2015%2F04%2F01%2Freport-franco-baldini-loses-power-at-tottenham%2F&utm_source=Facebook
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 kwietnia 2015, 17:58 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/spurs-to-launch-bid-for-mata_215699.html

Co myślicie? Chyba nie taki niemożliwy ten transfer. Chcielibyście go? Moim zdaniem ktoś z takimi umiejętnościami i doświadczeniem bardzo by się przydał, problemem byłoby umieszczenie go na boisku razem z Eriksenem
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/spurs-to-launch-bid-for-mata_215699.html Co myślicie? Chyba nie taki niemożliwy ten transfer. Chcielibyście go? Moim zdaniem ktoś z takimi umiejętnościami i doświadczeniem bardzo by się przydał, problemem byłoby umieszczenie go na boisku razem z Eriksenem
7 kwietnia 2015, 19:03 [cytuj]
Wal powiedział/a:
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/spurs-to-launch-bid-for-mata_215699.html

Co myślicie? Chyba nie taki niemożliwy ten transfer. Chcielibyście go? Moim zdaniem ktoś z takimi umiejętnościami i doświadczeniem bardzo by się przydał, problemem byłoby umieszczenie go na boisku razem z Eriksenem


A Mata u niebieskich nie grał czasem na skrzydle? Wydaje mi się, że gdy AVB był ich trenerem to grali 4-3-3 z Hiszpanem na skrzydle. Także wydaje mi się, że z ustawieniem nie będzie problemu, a powinien być ogromnym wzmocnieniem.
A Mata u niebieskich nie grał czasem na skrzydle? Wydaje mi się, że gdy AVB był ich trenerem to grali 4-3-3 z Hiszpanem na skrzydle. Także wydaje mi się, że z ustawieniem nie będzie problemu, a powinien być ogromnym wzmocnieniem
8 kwietnia 2015, 14:31 [cytuj]
Mocno wątpię, żeby ManU puścił gdziekolwiek Matę. A nawet jeśli, to akurat do jednego z rywali?
Mocno wątpię, żeby ManU puścił gdziekolwiek Matę. A nawet jeśli, to akurat do jednego z rywali?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 kwietnia 2015, 07:44 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/305839-rose-na-celowniku-manchesteru-city.html


:F
tak - i może frytki do tego?
http://anglia.goal.pl/305839-rose-na-celowniku-manchesteru-city.html :F tak - i może frytki do tego?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 kwietnia 2015, 08:41 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:


Każdy chce zdobywać trofea nawet Danny :D
Każdy chce zdobywać trofea nawet Danny :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 kwietnia 2015, 18:12 [cytuj]
dwa najbardziej prawdopodobne transfery "in"
Alex P. - dziś znów bramka w meczu ligowym
Ali - także gol w zwycięskim meczu na Stadium MK
dwa najbardziej prawdopodobne transfery "in" Alex P. - dziś znów bramka w meczu ligowym Ali - także gol w zwycięskim meczu na Stadium MK
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 kwietnia 2015, 09:55 [cytuj]
Mirallas do nas, Lennon na stałe w Evertonie. Co Wy na to?
Mirallas do nas, Lennon na stałe w Evertonie. Co Wy na to?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 kwietnia 2015, 10:28 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
dwa najbardziej prawdopodobne transfery "in"
Alex P. - dziś znów bramka w meczu ligowym
Ali - także gol w zwycięskim meczu na Stadium MK
No proszę, proszę. Chyba nie Rafo a Krzysztof. Krzysztof Kolumb. To było odkrywcze :mysli:
No proszę, proszę. Chyba nie Rafo a Krzysztof. Krzysztof Kolumb. To było odkrywcze :mysli:
22 kwietnia 2015, 17:58 [cytuj]
The Guardian twierdzi, że Lloris jasno dał do zrozumienia Levy'emu, że jeśli w tym sezonie nie będzie Ligi Mistrzów, to latem szuka sobie nowego pracodawcy. Chociaż z drugiej strony ciężko mi znaleźć jakiś lepszy klub od Tottenhamu, który grywa w Lidze Mistrzów i ma słabego bramkarza. No chyba, że Real serio uprze się na tego De Gea'ę i Muły będą chciały zająć miejsce Hiszpana właśnie Hugo.

MatMar powiedział/a:
Mirallas do nas, Lennon na stałe w Evertonie. Co Wy na to?


Świetny skrzydłowy, ja bym był jak najbardziej na tak. Na starcie zjada Andrzeja i Lennonka razem wziętych.
Świetny skrzydłowy, ja bym był jak najbardziej na tak. Na starcie zjada Andrzeja i Lennonka razem wziętych
22 kwietnia 2015, 18:24 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Chociaż z drugiej strony ciężko mi znaleźć jakiś lepszy klub od Tottenhamu, który grywa w Lidze Mistrzów i ma słabego bramkarza

Ja też nie znajduję takiego, który ma słabego bramkarza, ale są takie które mają słabszych od Llorisa.
Ja też nie znajduję takiego, który ma słabego bramkarza, ale są takie które mają słabszych od Llorisa
COYS!
22 kwietnia 2015, 18:59 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Chociaż z drugiej strony ciężko mi znaleźć jakiś lepszy klub od Tottenhamu, który grywa w Lidze Mistrzów i ma słabego bramkarza.


To zobacz co wczoraj wyprawiał bramkarz Porto :D :rotfl:
To zobacz co wczoraj wyprawiał bramkarz Porto :D :rotfl:
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się